Esileht Kasutajaabi ja mõtted Mis loogika järgi ikkagi neid teemasid ümber tõstetakse?

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Mis loogika järgi ikkagi neid teemasid ümber tõstetakse?

Postitas:
Kägu

Just tõsteti kasside teema Hobinurka (tükk aega otsisin taga, et kuhu see sai, ehkki pole konkreetse teema algataja). Seejuures pole Hobinurga alafoorumi juures esilehel sõnagagi kirjas, et lemmikloomateemad sinna kuuluvad. Küll aga peaksid Hobinurka käima raamatuteemad, nagu esilehelt võib lugeda. Samas Eesti raamatute teemat sealtsamast Ajaviite esilehelt pole ümber tõstetud? Ega ma kade pole, aga kohati kummaline ja valikuline tundub see “korraloomine”.

Kaaluteemad peaksid selgesõnaliselt käima Tervise või Ilu alla, samas mitte väga ammu laiutas üks populaarne kaalulangetusteema nädalaid Ajaviite esilehel, ei tõstnud keegi teist kuhugi. Samuti võib praegu Ajaviitejuttude esimeselt paarilt leheküljelt leida nii reisimisega seotud teemasid (peaksid käima Hobinurka) kui tööalaseid küsimusi, mille õige koht oleks Tööelu all jne. Ma tõesti sellest loogikast ei saa aru, miks üks teema tõstetakse ümber ja samas teist sealt kõrvalt mitte. Kui juba tõstate, siis palun tehke seda kuidagi mõtestatumalt, mitte täiesti juhuslikult ja valikuliselt, nagu praegu mulje jääb.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mitte et see nüüd mul mingi kinnisidee oleks, aga näiteks hetkel on Ajaviite esilehel teemad:
Silmade korrigeerimine (ilufoorum)
Otsin punaseid kummikuid, otsin valget pluusi (mõni aeg tagasi kupatati sellised teemad – või vähemalt osad neist – ilufoorumisse?)
Kes lennanud Airbalticuga, Ungari bussireis (hobinurk)
Raamatupidajate palk (tööelu)
Katrin Pautsi krimkad (hobinurk)
Millist puugitõrjet kasutate koeral (lemmikloomateema, järelikult hobinurk – ehkki vastavat märget foorumi esilehel jätkuvalt pole).

Midagi oli seal kindlasti veel, need jäid esimese hooga meelde. Selle pildi järgi oletan, et teemade ümbertõstmine on lõpetatud või tehakse seda jätkuvalt valikuliselt? Selge, et Ajaviites käib kõige rohkem rahvast, kuid on ebaõiglane, et osad teemad tõstetakse ümber ja saavad seetõttu vähem vastuseid. Samuti ebaõiglane nende suhtes, kes oma teemad korralikult õigesse, kuid paraku vähemkäidavasse alafoorumisse postitavad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Mis loogika järgi ikkagi neid teemasid ümber tõstetakse?