Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis loogika minu mehel on?

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Mis loogika minu mehel on?

Postitas:
Kägu

Kui ütlen, et minul läheb kõht nii ruttu tühjaks, siis tema imestab, et kuidas, sa ei tee ju füüsilist tööd. Tema ütleb, et kui tema mõnel päeval füüsilist ei tee, siis temal ei lähe üldse kõht tühjaks. Mina jälle sellest aru ei saa. Minul küll kontoritöö, aga kell pool kümme on minul kõht nii tühi (söön 6.30 ja putru), et kohe paha on olla ja pean midagi kasvõi väikest ära sööma, et lõunani vastu pidada. Olen siis mingi ebard või, et kui ennast füüsiliselt ei liiguta päeval, siis nagu kõht ei tohi tühjaks minnagi või?

Please wait...
Postitas:
ahv

RE: Mis loogika minu mehel on?

Lahuta!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ühinen ahviga. Lisaks lahutusele võtaksin veel ka lähenemiskeelu ja seda isegi siis, kui mehel käes jäme porgand.

Please wait...
Postitas:
Kägu

sinu mehel loogika puudub

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Püüa talle selgitada metabolismi põhitõdesid ja kuidas need töötavad erinevalt mehe ja naise puhul.Anna aga talle vastavasisuline raamat ja siis saad tükiks ajaks rahu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Inimesed on erinevad, mu mehel ja parimal sõbrannal mõlemal läheb kõht tühjaks ja kui nad iga paari tunni tagant süüa ei saa, läheb mõlemal tuju kehvaks ja hakkavad vinguma. Mina võin jälle rahulikult päevade kaupa söömata olla ja ei pane tähelegi ja mäletan vaid paar korda elus mis tunne on \”kõht on tühi\”. Ei ole füüsilise liigutamisega seotud, lihtsalt inimesed on erinevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Püüa talle selgitada metabolismi põhitõdesid ja kuidas need töötavad erinevalt mehe ja naise puhul.Anna aga talle vastavasisuline raamat ja siis saad tükiks ajaks rahu.[/tsitaat]

miks sa eeldad, et see mees lugeda oskab?? Peab ikka vilets mees olema kui naise suutäisi loeb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu teada peaks Eestis kirjaoskamatus täiskasvanute seas likvideeritud olema…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Muust põnevast ei ole jutustada või? Minu mehel on täiesti savi, mida ma söön või millal ma söön, me vestleme muudest asjadest.

Please wait...
Postitas:
talent

[tsitaat]Inimesed on erinevad, mu mehel ja parimal sõbrannal mõlemal läheb kõht tühjaks ja kui nad iga paari tunni tagant süüa ei saa, läheb mõlemal tuju kehvaks ja hakkavad vinguma. Mina võin jälle rahulikult päevade kaupa söömata olla ja ei pane tähelegi ja mäletan vaid paar korda elus mis tunne on \”kõht on tühi\”. Ei ole füüsilise liigutamisega seotud, lihtsalt inimesed on erinevad.[/tsitaat]

See \”iga paari tunni tagant\” on maakeeli HARJUMUS. Mu mehel on ka loll viga, kui diivanile kleepub, sahistab kausi millegagi ette ja hakkab nokkima väites, et jube nälg on. Aga see \”nälg\” on siis, kui kauss puuviljade, kommide vm.-ga läheduses on. Kui seda parasjagu pole, pole häda midagi.
Sama on see arvutis olles igasugune näksimine, toidukordade vahepeal nokkimine jne.
Olen kummastusega vaadanud näiteks 20-minutilist praamisõitu Virtsu-Kuivastu liinil. KOHE tekib söögisaba ja ma mitte ei usu, et kõik on näljast koolemas ja pole olnud võimalust enne midagi hamba alla panna. Või kino, vabaõhuüritus, kiire külaskäik… ikka peavad hambad käima. Ma miskipärast arvan, et 3+ tundi ilma närimata suudab täiskasvanud terve inimene vastu pidada?

Ei taha kedagi halvustada ja loogiline, et ainevahetused ja inimesed on erinevad. Kuid karuteene iseendale on see sisendamine, et mul on nälg, kui tegelikult on hoopis harjumus midagi põske pista.

Sa teemaalgataja ära karga mehele turja, vaid selgita rahulikult, et hiir ja elevant toituvad ka erinevalt, üks peab pea kogu ärkvelolekuaja sööma, teine mitte. See ei ole pahatahtlikult öeldud, ma loodan, et su mees on ikka mõtlev inimene ja saab aru ega tee selliseld ebaviisakaid märkuseid enam.

Please wait...
Postitas:
Javine

Kui ma söön hommikul siis on ka mul nälg ca keskpäeval. Kui ma ei söö siis täiesti piisab ühest söögikorrast päevas kella nelja paiku ja siis ei teki enne näljatunnet. Kui jääb see söögikord ka ära pole häda. Ma ka hästi ei mõista kuidas inimesed suudavad päev läbi muudkui süüa, kuhu nad selle ometi panevad. Aga ma muidugi ei ütle midagi sest pole lihtsalt minu asi.
Ennetuseks ütlen et pole ma juba aastakümneid paksuks läinud sellise söömissüsteemiga.

Please wait...
Postitas:
Jarka

Ma olen täheldanud, et kui ma söön hiljaõhtul, siis mul on hommikul kõht hirmus tühi ja kogu järgnev päev nõuab keha rohkem toitu. Kui söön nt õhtul 7 aeg viimast korda, siis järgmine päev on rahu majas. Ja mida suuremaid koguseid sööd, seda rohkem ka magu hakkan nõudma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See \”iga paari tunni tagant\” on maakeeli HARJUMUS. Mu mehel on ka loll viga, kui diivanile kleepub, sahistab kausi millegagi ette ja hakkab nokkima väites, et jube nälg on. Aga see \”nälg\” on siis, kui kauss puuviljade, kommide vm.-ga läheduses on. Kui seda parasjagu pole, pole häda midagi.
[/tsitaat]

vot see on sinu mehel. Mina võin oma mehega korraliku hommikusöögi süüa, superpõnevas uues linnas ringi jalutada, autoga sõita või ükskõik mida teha kus toitu käeulatuses pole kuskil, aga lõuna ajal on tal nälg ja kui süüa ei saa, hakkab torisema. Saab söödud, on jälle rõõmus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest on see normaalne, et inimesel läheb 3 korda päevas kõht tühjaks. Aga täiesti taunitavaks pean seda, et oma nälga teiste inimeste peale nähvamisega ja vingumisega välja elatakse. Minu eks-mees ka hakkas alati jonnima, kui tal kõht tühi oli. Väga nõme komme!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vabandan ette ja taha, et trügin teemasse, aga praegu meenus enda loogika.. Ükspäev mõtlesin, et ma joon ikka väga palju vett päeva jooksul, aga pissil käin väga vähe. Sattusin juba paanikasse ja hakkasin muretsema, et neerud haiged või jumal teab mis veel.. Õnneks on mul tark mees, kes tuletas meelde, et ma imetan kaksikuid ja et sinna kogu see vedelik lähebki. Ebanormaalne, et ma ise selle peale ei tulnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest on see normaalne, et inimesel läheb 3 korda päevas kõht tühjaks. Aga täiesti taunitavaks pean seda, et oma nälga teiste inimeste peale nähvamisega ja vingumisega välja elatakse. Minu eks-mees ka hakkas alati jonnima, kui tal kõht tühi oli. Väga nõme komme!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina talun ka tühja köhtu ülihalvasti, kuigi olen täiskasvanud inimene. Olen lihtsalt pahuram ja virilam ja mitte midagi teha ei ole. Ei ole see mingi komme, lihtsalt osad taluvad madalat vereröhku vähem. Tühi köht =madal vereröhk = väsimus = kehv tuju.
Aga söömisega on mul alati kehvad lood olnud. Kaal köigub kogu aeg. Mida rohkem ma söön, seda rohkem süüa tahan. Kui söön korraliku hommikusöögi, siis on surmkindel, et paar tunni pärast vajun näljast kokku. Kui hommikust ei söö, ei teki näljatunnet enne kella 13-14. Siis söön ühe korraliku löuna ja ülejäänud päeva vöin rahumeeli söömata olla.
Seeg loogika, et korralik hommikusöök on hea päeva algus, minu puhul ei toimi.

Please wait...
Postitas:
k077

Mh? Mõnel läheb kiiremini, mõnel aeglasemalt… Mille üle siin niiväga arutleda üldse?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mina talun ka tühja köhtu ülihalvasti, kuigi olen täiskasvanud inimene. Olen lihtsalt pahuram ja virilam ja mitte midagi teha ei ole. Ei ole see mingi komme, lihtsalt osad taluvad madalat vereröhku vähem. Tühi köht =madal vereröhk = väsimus = kehv tuju.
Aga söömisega on mul alati kehvad lood olnud. Kaal köigub kogu aeg. Mida rohkem ma söön, seda rohkem süüa tahan. Kui söön korraliku hommikusöögi, siis on surmkindel, et paar tunni pärast vajun näljast kokku. Kui hommikust ei söö, ei teki näljatunnet enne kella 13-14. Siis söön ühe korraliku löuna ja ülejäänud päeva vöin rahumeeli söömata olla.
Seeg loogika, et korralik hommikusöök on hea päeva algus, minu puhul ei toimi.[/tsitaat]
Parandan, mitte vererõhk vaid veresuhkur on madal. kes selle kõikumisele tundlikum on see vajab ka süüa tihemini.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu viga jah. Veresuhkur, mitte röhk. Tänud, et tähelepanu juhtisid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Vabandan ette ja taha, et trügin teemasse, aga praegu meenus enda loogika.. Ükspäev mõtlesin, et ma joon ikka väga palju vett päeva jooksul, aga pissil käin väga vähe. Sattusin juba paanikasse ja hakkasin muretsema, et neerud haiged või jumal teab mis veel.. Õnneks on mul tark mees, kes tuletas meelde, et ma imetan kaksikuid ja et sinna kogu see vedelik lähebki. Ebanormaalne, et ma ise selle peale ei tulnud. [/tsitaat]

Oi kui ninnud ja nännud te kõik olete!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mina talun ka tühja köhtu ülihalvasti, kuigi olen täiskasvanud inimene. Olen lihtsalt pahuram ja virilam ja mitte midagi teha ei ole. Ei ole see mingi komme, lihtsalt osad taluvad madalat vereröhku vähem. Tühi köht =madal vereröhk = väsimus = kehv tuju.
Seeg loogika, et korralik hommikusöök on hea päeva algus, minu puhul ei toimi.[/tsitaat]

tühi kõht=madal veresuhkur=väsimus=kehva tuju

Please wait...
Postitas:
rotsik

Inimesed on lihtsalt erinevad ja kõik.
Tiki see kasvõi seinavaibale või kleebisena mehe auto esiklaasile. Inimesed ON erinevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arusaadav, et veresuhkru tasu mõjutab tuju jne, aga see ei õigusta vähimalgi määral paha tuju teiste peal välja elamist. Kuna sa oled täiskasvanud inimene ja tead et tühi kõht muudab sind pahuraks, pead ise selle eest hoolitsema, et sul oleks võimalik kohe midagi põske pista (mandlid näiteks sobivad imehästi), et veresuhkur tõuseks. Teised inimesed pole su veresuhkrutasemes süüdi ja ei pea tujutsemist ja vingumist kannatama.

Please wait...
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis loogika minu mehel on?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.