Esileht Erivajadustega laps Mis ma selle suunamiskirjaga nüüd tegema pean?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Mis ma selle suunamiskirjaga nüüd tegema pean?

Postitas:

Postiga tuli suunamiskiri rehebilitasiooni plaani ja puude määramise jaoks, mis ma nüüd siis tegema pean?Kuhugi järjekorda neist nr sealt panema? Ja mis seal kaasas peavad olema, kus ma need arsti arvamused saan(arstilt?)? Või saan need kuskilt hiljem?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.09 13:06; 21.09 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sealt nimekirjast valid sobiva asutuse kuhu sooviksid reha.plaani tegema minna ja paned aja kirja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas seal määratakse puude aste lapsele?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.09 13:06; 21.09 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

valid sealt nimekirjast sulle sobivaima med.asutuse ja helistad sinna ning paned kinni aja reh.plaani tegemiseks. kui seal nimekirjas on nt asutus, kus sul nagunii lapse raviarst, (nt mustamäe lastehaigla või tartu lastehaigla), siis on mõistlikum valida sama asutus ja helistada blanketil oleval numbril. järjekord vastuvõtule võib olla kuni mitu nädalat.
sulle määratakse kindel kuupäev/aeg, mil pead kohale minema ja öeldakse ka kuhu kabinetti. tallinna lastehaiglas nt on sulle eraldi kokku pandud ajaline kava, mis kell mis ruumis mingi spetsialist su last vaatab, nt meil on olnud raviarst, taastusravi arst, logopeed ja lisaks ka sotsiaaltöötaja (aga nt korralike perede ja usinate koolilaste korral on see viimane täielik formaalsus, nt meie lapsel küsiti, et mis aine talle koolis kõige raskem on, ta siis vastas,milline. küsimusele miks? aga vastas, et sellepärast et see on ainus 4, selle peale tädi rohkem enam midagi ei küsinudki, ütles lihtsalt ahah, siis on sellega korras ja saatis järgmise spetsialisti juurde edasi).
kui kõik on läbi käidud, siis uuesti algkabinetti tagasi. siis ca paari nädala jooksul lähevad haiglast paberid pensioniametisse, siis edasi ekspertarstile ja siis tuleb meilile teade, et puue on määratud ja siis lähed pensioniametisse ja vormistad ka puude toetuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

siis lähed pensioniametisse ja vormistad ka puude toetuse.

Seda võib vabalt teha ka interneti teel. Ja puudega lapse kaardi võid ka interneti teel tellida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka küsimus, ehk teemaalgataja ei pahanda, kui siia teema alla kirjutan.

Kui on paberid kõik korras ja puue vormistatud, siis kuidas on võimalik rehab teenuseid saada? Mis selleks teha tuleb ja kuidas siis asjaajamine käib? Kuna elan väikelinnas ja siin erilisi võimalusi lapsel rehab teenuseid saada pole, tuleks võtta ette teekond suuremasse linna, kaasnevad transpordikulud ja ööbimiskulud. Oskab keegi selgitada, kuidas see täpsemalt käib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rehaplaaniga kaasa saad ka asutuste nimekirja, kes tegelevad rehateenuse pakkumisega. Kui SUl lähikonnas ei ole võimalust käia (mina vean oma last kaks korda nädalas lähimasse keskusesse, mis rehateenust pakub), siis on Sul võimalus minna ka kuskile nädalaks kohale. Elad lapsega seal kohapeal (majutus tasutakse ka mingis summas) ja saate nädala jooksul vajalikke teenuseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Erivajadustega laps Mis ma selle suunamiskirjaga nüüd tegema pean?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.