Esileht Beebi ja mitmikud mis mänge aktiivsele lapsele

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: mis mänge aktiivsele lapsele

Postitas:

Millega mängivad teie aastaseks saavad lapsed iseseisvalt?
Milliseid mänge soovitaksite aktiivsele lapsele?

Ma muudkui näitan talle klotsidest tornide ladumist, rõngaste ladumist, klotsisortereid, lükatavaid mänguasju, nukke jne mis nendega teha saab. Aga ega need eriti teda huvita suurt. Jubedalt aktiivne on, endale hetke saada on raske, ta on justkui igal pool. Kisub põranda liiste, uksi lahti kinni, tarib vaipasid ümber ja käkerdab neid, üritab laua pealt asju saada. Pigem huvitavad teda sellised asjad. On see normaalne?

Mida te soovitaksite?

Aktiivseid mänge mängin ka temaga, tagaajamist, peitust, muud kõdistamist ja hüpitamist. Aga mis ta saaks iseseisvalt veel mängida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa kirjutad siia pidevalt praktiliselt ühel ja samal teemal. Panen seda tähele, sest meil on täpselt sama vanad lapsed. Anna andeks, ma ei taha sulle liiga teha aga sa elad enda elu ise raskeks. Sa ootad oma lapselt liiga palju.

Minu laps saab mõne päeva pärast aastaseks. 1) ma ei oota, et ta omaette mängiks. 2) ma ei oota, et ta mängiks nende asjadega ja niimoodi, nagu ma tahaks või õigeks pean.

Aastase mäng ei peagi veel mängu moodi välja nägema. Tema mäng on ka asjades tuuseldamine, asjade mahatõmbamine, asjade ühest toast teise tarimine jnejne.

Sa ei pea temaga ilmtingimata mängima pidevalt. Las ta tuuseldab omaette, sa lihtsalt seleta talle mis ta parasjagu teeb.

No minu lapse lemmik tegevus on näiteks sokisahtli tühjendamine. Ei tundu mänguna aga just nii tema jaoks on. Mul on hunnik arendavaid mänguasju aga teda huvitavad ise väljakorjatud potikaaned ja kulbid.

Võta rahulikult! Puhata saad kui laps ülikooli läheb 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jälle üks ema, kes ei tea midagi lihtsalt aktiveeritavast puulusikast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud mis mänge aktiivsele lapsele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.