Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis materialist sokid?

NĂ€itan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Mis materialist sokid?

Postitas:
KĂ€gu

Millised on teie kogemuse jĂ€rgi mugavamad/soojemad sokid? Puuvill, viskoos, vm? Mul endal muutuvad puuvillased sokid jalas niiskeks ja siis jahedaks 🙁

+2
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Villased sokid on kÔige soojemad. Kui ajavad jala kihelema, siis tasub puuvillased sisse panna. Meriinovill pidi nahasÔbralikum olema. Koeravill on vÀga soe, aga seda lÔnga peab vist millegagi segama, olen nÀinud koeravillast sokke, mis olid karedamad kui jÀme liivapaber, ja naha vastas selliseid kannatavad ikka vÀga vÀhesed. Siis on veel sellised seest karvased paksud sokid, mis on vÀga soojad. Ainus hÀda selliste paksude sokkidega on see, et need ei ole kingadega kenad ja jalanÔu peab ka suurem olema.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Puuvill ju kogubki niiskust, ei sobi. Meriinosegused sokid on endal ja lapsel. Sellised peenvillased, Ôhukesed, ei torgi

0
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Puuvill ju kogubki niiskust, ei sobi. Meriinosegused sokid on endal ja lapsel. Sellised peenvillased, Ôhukesed, ei torgi

Soki soojus ja kuiv tunne sÔltuvad kandjast. Minul jalad ei higista. VÔin ka suvel kuumaga kummikutes ringi lasta ja kui sokk jalas, siis on tunne tÀiesti kuiv. No mingisugust kerget niiskumist vÔib olla, aga mitte nii, et sokki kÀega katsudes oleks tunda vÔi silmaga nÀha, et mÀrg. Minu jaoks on paksem puuvillane sokk juba soe, samuti igasugused villased sokid.

Kellel jalg palju higistab, peaks teistsuguseid sokke kandma, et jalg kuiv tunduks. Vill hoiab ka niiskena sooja ja suudab rohkem niiskust sisse imada kui puuvill, aga vÔibolla tunne on ikkagi niiske (soe ja niiske siis). On peenvillaseid sokke, mis ei torgi ja mida vÔib 30-40 kraadiga pesumasinas pesta. Aga vÔibolla on veel paremad spetsiaalsest kangast spordisokid, mis niiskuse jalast eemale juhivad ja seetÔttu kuivad tunduvad ning sooja hoiavad?

+5
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Materjal.

+3
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Higistavatele jalgadele tehakse spets sokke, vaata ntx tööriiete poest.

http://www.kintar.ee/tooted/toojalatsid/lisavarustus-toojalatsitele/-antibakteriaalsed-sokid-comfort/?mid=66&id=3830

Kui puuvillased sokid on niiskeks lĂ€inud, vĂ”id ju kuivade vastu vĂ€lja vahetada. Ühtlasi vĂ”ib abiks olla jalapuudri kasutamine (apteegis mĂŒĂŒakse).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Kas keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kes teab naist, kellel jalad higistavad?
Jumal on loonud mehed inimesteks, kel jalad higistavad ja haisevad.

0
-18
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Jumal teeb vigu ikka jube palju, ma vaatan.

Aga mulle meeldivad ka spetsspordisokid. Neid on Ôhukese ja madala sÀÀrega ka, hingavad hÀsti ja jalal on hea olla.

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kas keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kes teab naist, kellel jalad higistavad?

Mina olen naine, kellel jalad higistavad. Mul on ka tĂŒtar, kellel jalad higistavad.

Aga meie jalad ei haise, tĂ€napĂ€eval on selle eest suht kerge hoolitseda. Kui ma tean, et pean kuskile pikemaks minema, kus ei saa jalatseid vahetada, kasutan jalapuudrit. Kunstnahast jalatseid ma osta ei saa, siis hakkavad jalad kohe higistama. Kingad on mul kĂ”ik tĂ€isnahast. Ja vĂ€ga palju ostan firmalt Geox, mis teeb eriti hea tuulutusssĂŒsteemiga antbakteriaalseid jalatseid. Ja ei, ma ei osta mingeid meestekingi.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

https://www.x-bionic.com/en/shop/overview/x-socks/women

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Osta Ă”hemad meriinovillast sokid – On pehmed, hoiavad sooja ja samas ei aja jalga higistama.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kui kaua meriinovillast sokid vastu peavad?

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

“mis sokid, materialist” peaks olema. sokkima = eriti lollilt valetama. palju olulisem teema, aga ei kĂŒĂŒndi, ei kĂŒĂŒndi.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Bambusest vÔi nn shoti lÔngast.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mulle meeldivad ka bambussokid, nendega ei hakka jalad haisema mul.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Millised on teie kogemuse jĂ€rgi mugavamad/soojemad sokid? Puuvill, viskoos, vm? Mul endal muutuvad puuvillased sokid jalas niiskeks ja siis jahedaks 🙁

Puuvillased on kĂ”ige paremad. Aga nad lĂ€hevad niiskeks kĂŒll jah. Sa vĂ”iksid proovida puuvillaseid spordisokke, millel on soki sees vooder (ikka puuvillane), sellised ei lĂ€he nii kiiresti niiskeks. KĂ”ik mis on mittepuuvillased on palju ebamugavamad juba seeĂ”ttu et hakkavad kergemini haisema.

+1
0
Please wait...

NĂ€itan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis materialist sokid?