Esileht Kodunurk Mis materjalist kattemadrats, kui madrats läbi?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Mis materjalist kattemadrats, kui madrats läbi?

Postitas:
Kägu

 

Madratsil on kõik vedrud tuntavad, uut võimalik osta ei ole. Mida peaks kattemadratsi valikul jälgima, et olukorda veidigi leevendada saaks? Odavama otsa kattemadratsitest räägin (Jysk ja Ikea jms), korralikumad maksavad juba uue madratsi hinda. Kõik soovitused teretulnud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

osta uus poroloonmadrats, need on odavamad

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõesti – ära raiska raha kattemadratsile, sest odav ei aita nagunii. Ja see ei lahenda su probleemi kuidagi. Leia soodsa hinnaga põhimadrats.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma soovitaks ka selle raha pigem ikka madratsile kulutada. Jyski Price star sarja madrats meil juba 5 aastat kasutusel ja ei kurda. Hinnaklass pigem odava kattemadratsi oma.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline kattemadrats, mis tuntavate vedrude probleemi lahendab, maksab nii palju, et saad selle eest osta uue odavama otsa vedrumadratsi. Ma vahetasin hiljuti oma madratsi ja kattemadratsi välja. Ostsin uue odavama otsa vedrumadratsi, mis siiski on piisava kvaliteediga ja kannatab ka mu suuremat kasvu abikaasa välja. Peale valisin nii 3-4 cm paksuse kattemadratsi, mis oli vaid pisut odavam kui vedrumadrats ja oli saanud mitmeid kiitvaid kommentaare. Lina hoiab see kattemadrats tõesti kinni (peamine põhjus, miks selle üldse ostsin) ja pehmust lisab ka, aga üldiselt on see siiski ludri poroloonikihikene ja ei midagi enamat.

Eelmine kattemadrats oli meil kallis lateksist perforeeritud ja hästi kvaliteetse katteriidega jne. See oli tõesti hea ja ei vajunud ära ning kui kattemadratsi alla mingi laste mänguasi oli peidetud (pisikesed metallist autod näiteks), siis polnud seda läbi kattemadratsi teravalt tunda. Aga sellised kattemadratsid maksavad kahekohalise voodi puhul 300+ eurot ja selle raha eest saab vedrumadratseid isegi valida juba. Odavamad vedrumadratseid saab lausa 2…

Kui raha hästi vähe ja praeguse madratsi peal enam magada ei kannata, siis osta parem kvaliteetsem poroloonmadrats või odavam vedrumadrats.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ca 100 eurone kattemadrats vana põhimadratsi peal. Ca 4-5cm porollooni ja mäluvahuga õhem kiht. Ajab asja maakodus ära. Samas meil pole põhimadratsi vedrud vajunud vaid tegu on lihtsalt vana madratsiga.

Tegelikult saaks 140cm laia põhimadratsi ka juba vist 150 euro eest aga mul pole olnud viitsimist transporti korraldada et uut vedrumadratsit osta.

Mina ostsin fb-st . Oli laojääk ja Tallinnas toodi tasuta koju ka. St tasub netis kuulutusi fb kammida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tallinnas Vesse tn Adven vms mööblisalong müüb Poola mööblit ja seal on üsna odavad madratsid. Mõneks ajaks odavam madrats on ikka parem kui kattemadrats. Mõnikord antakse ka fb gruppides vanu, aga korralikke madratseid ära. Me ise andsime ka, kuna ostsime kontinentaalvoodi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen, nagu kirjutasin, siis uus madrats ei ole variant. Aga aitäh vastuste eest sellegipoolest.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen, nagu kirjutasin, siis uus madrats ei ole variant. Aga aitäh vastuste eest sellegipoolest.

Olen nõus nendega, kes ütlevad, et isegi hea ja kallis kattemadrats sinu olukorda ei lahenda, rääkimata odavast ja õhukesest.

Aga äkki paned siis ajutise lahendusena kattemadratsi alla paksu kihi näiteks tekke, kasvõi käterätte, mingit muud stuffi? Hangi kasvõi õlgi, aja üks vana tekikott neid paksult täis ja õmble kinni- väga öko ja väga mõnus, õlgede peal on tuhandeid aastaid magatud! Nii ei pea üldse raha kulutama ka kattemadratsi peale.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sulle meeldib jäigem madrats, siis soovitan Sleepwelli Coco kattemadratsit. Mu madrats on aastaid näinud ja tundus ühel hetkel liiga pehme.  Ostsin Coco kattemadratsi ja voodi on nagu uus! Polnud just odav, aga igatahes oma hinda väärt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma ostaks selle ja kasutaks kattemadratsina

https://www.ikea.ee/et/products/magamistuba/madratsid/madratsid/agotnes-vahtmadrats-helesinine-art-10480848

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen, nagu kirjutasin, siis uus madrats ei ole variant. Aga aitäh vastuste eest sellegipoolest.

Osta siis paksema porolloonikihiga kattemadrats. Mäluvahu kiht sellel on vaid boonuseks aga tõstab hinda.

Mul vanematekodus on külaskäigu ajal magamiseks nõukaaegne kõva diivanvoodi. 5-6 cm paksune porolloonkattemadrats teeb selle talutavamaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ostsin mingi analoogse Dormeost ja mul lahendas see täpselt sama probleemi. Küll aga maksin vaid ca 80€, sest ajastasin ostu allahindluste ajaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Odavamast kattemadratsist tulevad ka need vedrud väga kiiresti läbi, siis on nagu maha visatud raha. Kui on võimalik kattemadratsi alla mingid vanad tekid leida (millel ei ole mingit lõhna külge tulnud), siis võib vaadata neid odavamaid.

Kas taaskasutuspoodidest ei oleks võimalik madratsit osta? Kasutatud küll, aga ehk ikka parem kui praegune lahtiste vedrudega? Saab selle aja peale ehk ka uue ja parema madratsi jaoks raha koguda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Madratsil on kõik vedrud tuntavad, uut võimalik osta ei ole. Mida peaks kattemadratsi valikul jälgima, et olukorda veidigi leevendada saaks? Odavama otsa kattemadratsitest räägin (Jysk ja Ikea jms), korralikumad maksavad juba uue madratsi hinda. Kõik soovitused teretulnud.

Kattemadratsi valikul peaks arvestama, et tuntavaid vedrusid ei suuda leevenda ka jäigema kookossisuga kallima otsa oma. Kogemused olemas.

Soovitan ikkagi IKEA vahtmadratseid. Odavamate hinnad olenevalt mõõdust algavad 39- eurist.

Kui soovid kindlasti vana madratsi peale pandavat asja, siis uue vahtmadratsi saab ka vanale turritajale peale panna.

Kasutatuid ei soovita vaadata. Liiga suur risk, et haisevad, turritavad või lutikaid täis. Tõime kord reisilt lutikad kaasa ja selle tagajärjel tuli tellida kallis tõrje (kodused vahendid ei aita) ja visata välja enamus väga korraliku välimusega pehmet mööblit sh madratsid. Jäätmejaamas juhtumisi töötaja mainis, et neil käib inimesi madratseid jm otsimas ja õnneks me ka ütlesime, et asjadel on lutikad sees.

Helsingis on hetkel mõnes piirkonnas lutikatega suur jama. Osad tõstavad lutikatega mööbli korterist välja aga enne äravedu veab mõni roheline endale koju või paneb mõni äritseja müüki ning nii need lutikad edasi levivad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma ostaks selle ja kasutaks kattemadratsina

https://www.ikea.ee/et/products/magamistuba/madratsid/madratsid/agotnes-vahtmadrats-helesinine-art-10480848

Aitäh, see on hea soovitus ja tegelikult pean ausalt tunnistama, et seda varianti ise ei taibanudki kaaluda, et halvale madratsile teine, veidigi parem peale osta. Olin nii kattemadratsi mõttes kinni.

Aitäh kõigile, kes mõtteid jagasid!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ostsin hiljuti lapsele nii voodi kui madratsi IKEAst, madrats oli odav, aga pean tunnistama, et väga mugav! Meil endil on oluliselt kallim ja kvaliteetsem madrats, aga ma ausalt öeldes ei saa erinevusest isegi aru.

IKEA ja JYSK on kindlasti head kohad, kuhu vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Kodunurk Mis materjalist kattemadrats, kui madrats läbi?