Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mis moodi arvutada välja, kui palju on jõuludeks normaalne ümbrikusse panna?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Mis moodi arvutada välja, kui palju on jõuludeks normaalne ümbrikusse panna?

Postitas:

Perekool kindlasti teab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 17:43; 10.12 18:20; 11.12 01:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellele, milleks?
Vot jõulukingiks minu arust ümbrik üldse ei sobi.

Potentsiaalsed kingisaajad nõuavad raha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 17:43; 10.12 18:20; 11.12 01:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellele, milleks?
Vot jõulukingiks minu arust ümbrik üldse ei sobi.

Potentsiaalsed kingisaajad nõuavad raha.

No kui suisa nõuavad, siis paneks ühesendise mündi ümbrikusse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekool kindlasti teab.

Jõuludeks raha ei KINGITA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jõulukinke ei NÕUTA!
Nõudjad saadetakse p.. ja kustutatakse oma sõbralistist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellele, milleks?
Vot jõulukingiks minu arust ümbrik üldse ei sobi.

Potentsiaalsed kingisaajad nõuavad raha.

Loll oled või? Ära kingi jõuludeks raha, see on ju täiesti nõme!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellele, milleks?
Vot jõulukingiks minu arust ümbrik üldse ei sobi.

Potentsiaalsed kingisaajad nõuavad raha.

No kui suisa nõuavad, siis paneks ühesendise mündi ümbrikusse.

Või ostaks võrgutäie šokolaadiraha. Meile eile just kohvi kõrvale jagati lausa sajaeuroseid. Paberaskurätte olen ka rahapiltidega poes näinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raha ei kingita, kuid kuna kingi väärtus on ikka ca 30 eur, pane see siis neile ümbrikusse, kui nii väga soovivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raha ei kingita, kuid kuna kingi väärtus on ikka ca 30 eur, pane see siis neile ümbrikusse, kui nii väga soovivad.

Nii palju? Mul on vaja 20 kinki teha, jõululõuna.. Minu jaoks ikka väga palju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 17:43; 10.12 18:20; 11.12 01:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No oleneb kelle poolt. Oma seitsmeselt pojalt ootaks näiteks 5 eurot, tööandjalt vähemalt 1000. Mulle väga meeldib raha ja mulle võib seda alati kinkida, ka jõuludeks sobib hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellele, milleks?
Vot jõulukingiks minu arust ümbrik üldse ei sobi.

Potentsiaalsed kingisaajad nõuavad raha.

Seda, kui palju on jõuludeks normaalne ümbrikusse panna, ei saagi välja arvutada, kuna jõuludeks raha soovimine/kinkimine ei ole normaalne.

Minu meelest on jõulukingiks raha soovimine kohatu ja veel kohatum on rahalise kingi nõudmine. Kui aga tõesti raha kinkida otsustad, siis pane samas vääringus, mis kinkide jaoks arvestanud oled. Tahtsid teha 5-10 eurosed kingitused, panedki 5-10 eurot.

Huvi pärast küsin, et kes ja kui palju neid raha nõudjaid on? Rahasoovist saaksin aru vast siis, kui tegemist alles oma (eraldi) elu alustavate noortega … siis võib küll juhtuda, et raha vähe, kuid praktiliselt kõike on vaja ostma hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raha ei kingita, kuid kuna kingi väärtus on ikka ca 30 eur, pane see siis neile ümbrikusse, kui nii väga soovivad.

Nii palju? Mul on vaja 20 kinki teha, jõululõuna.. Minu jaoks ikka väga palju.

20 kinki? Kas te loosipakke ei saaks siis teha ja lastele kokku leppida, et iga pere teeb oma lastele? Jõulud ei peaks päris pankrotti ajama, sest isegi 10-euroste kinkide puhul tähendaks see ju 200eurost väljaminekut, mis mulle tundub liiga suur, aga kõigi jaoks muidugi seda pole, ent 20 kingi tegemine on ka muus mõttes vaevarikas, ma küll püüaks seda kuidagi vähendada ja arvan, et kellelegi ei meeldi nii palju kinke teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5-10 eurot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekool kindlasti teab.

Jõuludeks raha ei KINGITA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jõulukinke ei NÕUTA!
Nõudjad saadetakse p.. ja kustutatakse oma sõbralistist.

See on ju provokatsioon, ära ärritu! Just oli teema (äkki ajaviites?), et kaugel pole aeg, kus jõuluvana hakkab kirjakandja moodi ümbrikega käima. Eks teemaalgataja sai sealt inspiratsiooni.

Niisugustele nõudjatele või eeldajatele panen mina ümbrikusse seemnepakke, šokolaadi, lotopileti vm. mis “mahub ümbrikusse”. Mitte iial raha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain aru, et siin on keegi tööandja küsimas, kui palju maksta oma 20 töötajale jõulupreemiaks?

Tahaks näha vastajate nägu, kui nad ise oma jõulupreemiana saavad seemnepaki või rahapildiga šokolaadi 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.12 13:35; 15.12 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas preemiat makstakse ümbrikus? Ja nõutakse?

Täiskasvanud ratsionaalsele inimesele pole see ei saladus ega üllatus, et paljudes kohtades makstakse ümbrikus ning et kõik töötajad salamisi mingis vormis preemiat loodavad (mõni äkki nõuab ka). Mis siin nii imestamisväärset on? Muideks sularaha või esemelise kingituse pealt on ka väga kenasti võimalik makse maksta. Ei saa ka see üllatus olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.12 13:35; 15.12 12:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mis moodi arvutada välja, kui palju on jõuludeks normaalne ümbrikusse panna?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.