Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis mu arvutil viga on?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Mis mu arvutil viga on?

Postitas:
Kägu

Hakkasin lolli peaga mingit Windows 10 uuendust tegema. Peaaegu tund aega tagasi alustasin ja nüüd näitab, et Working on Update – 24% complete. On see normaalne, et update võtab nii kaua aega? Tahaks juba magama minna:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga mine magama. Arvuti tegutseb ka ilma sinu juuresolekuta väga edukalt

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen vist haiglase kontrollivajadusega, sest mulle ei meeldi arvutit tundideks omapäi tegutsema jätta. Näib, et lootust siiski on – nüüd juba 71% complete ja aega on läinud “kõigest” umbes tund ja veerand. Normaalne?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selge, aitäh! Arvuti just lõpetas ka. Head ööd!

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei ole kunagi arvuti juures passinud kui ta midagi uuendab. Miks seda vaja on? Kui ta vastu ööd hakkab midagi installima, lähen rahulikult magama, arvuti toimetab ise lõpuni. Pole selle peale kunagi mõtelnudki, et peaksin üleval istuma ja lõpuni ootama..

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hakkasin lolli peaga mingit Windows 10 uuendust tegema. Peaaegu tund aega tagasi alustasin ja nüüd näitab, et Working on Update – 24% complete. On see normaalne, et update võtab nii kaua aega? Tahaks juba magama minna:(

See võtabki väga kaua aega. Kusjuures kui ei uuenda, siis on veelgi suurem jama. Seal tuleb veel mitu korda restardid ka teha, enne kui paigas on.

+1
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis mu arvutil viga on?