Esileht Pereelu ja suhted Mis mul küll viga on?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Teema: Mis mul küll viga on?

Postitas:
Kägu

Oleme oma suhtes jõudnud nii kaugele, et pool aastat tagasi saime lõpuks enda ühise kodu, millest olin väga kaua aega unistanud. Küll aga see teekond siia oli pikk ja konarlik, kuna mu mehel pidevalt töö vahetus ning sissetulek ei olnud piisav. Alustasime laenu taotlemist 3 aastat tagasi ning sellest ajast peale on mehel olnud ka rahalised probleemid. Meie suhe sai alguse pea 5 aastat tagasi ning arenes vaikselt sõprusest enamaks. Meil on olemas lähedus ning hoolime teineteisest. Kuigi viimasel aastal on olnud väga palju pingeid just rahade teemal. Nt. eelmisel aastal kui hakkasime laenu taaskord taotlema siis ta varjas minu eest, et tal sissetulek langenud ning oli võtnud ja lisakrediiti. Kuna ta seda suuremast pangast ei võtnud siis need andsid kohe taotluse osas negatiivse otsuse. Olin tegelikult siis nii pettunud, et mõtlesin tõesti laiali minemisele. Siis aga ühest pangast tuli positiivne otsus. Otsustasin siiski, et olgu, annan siiski võimaluse. Kolisime, kõik tore hea aga siis sai mees teada, et teda koondatakse. Nüüd seda juttu kirjutades mõtlen, et on ikka kannatlikkus mul 😀 Õnneks ta leidis uue töökoha kiirelt ning tänaseks justkui, loodetavasti on sellega korras. Aga mis on muutunud, tunnen, et olen hakanud rohkem nautima teiste meeste tähelepanu. Käisime nädalavahetusel sõbrannadega väljas ning jäin seal vestlema ühe mehega. Jättis väga sümpaatse mulje, tore oli. Veidral kombel tiirleb ta mul tänagi veel peas. Olen olnud oma elus sarnases punktis oma eelmisel suhtes ning tekkis veidi dejavu tunne. Mis muster see on selline? Samas ma ei ole valmis lammutama kõike seda, milleni olen täna jõudnud. Tahaks ju ometi teist last ka juba. Olen 35 ja ei taha seda enam edasi lükata. Aga mis ma kardan, saan ilmselt ka selle mehe enda peast välja aja möödudes, aga kardan, et eiran neid märke mis juba praegu viitavad, et ehk minu praegune suhe on karile jooskmas. Öeldakse ju, et ei tohi eirata neid märke ja sisetunnet, muidu teed elus valesid otsuseid..

+4
-31
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on tulekul hõbepulmad, armastan oma töökat ja armastavat meest väga. Ometi on olnud abielu ajal hetki, kus võõra mehe tähelepanu tekitab hea tunde. Aga see ei muuda seda, et ma armastan oma meest ja olen olnud ka truu. Ei pane ka pahaks, kui  mehel on selle 25 aasta jooksul olnud mõne teise naise vastu tundeid,  Aga kui mõtled, et kas viitsid hakata selle sümpaatse mehe pärast kõike lõhkuma, kas üldse sind tahab, sinu last jne-  kas asi on seda väärt?

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei lõhuks suhet ja ei ostaks kodu kahasse, kui just pole ühiseid lapsi. Suhte lõpp võib teil nagunii tulla, selleks ei tasu liialt siduda, aga seda teist meest kindlasti ei võtaks. Võtaks juba kellegi teise, hiljem, siis, kui sõda on läbi, maa ei värise, inflatsioon pole nii räige ja elu läheb ilusamaks. Otsuste tegemine raskel ajal…vale.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest kui vaadata maailma ja viimaseid kolme aaatat…selline pidev pinge on peal inimestel, tervisele mõjub lausa.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhet ei lõhuks, kindlasti mitte. Iga mees võib tunduda ühel õhtul meeldiv ja tore, aga see ei kaalu üles seda, mis kodus ootamas.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka ei tahaks omale meest, kes vahetab pidevalt töökohta, ei suuda rahaasjadega hakkama saada ja sahkerdab selja taga. See sunniks mind astuma peamiseks vastutajaks, sest mehe peale ei saa loota, äkki jääb ükskord kogu finantspool minu kaela. Selline inimene ei paku kindlustunnet, naine peab ise peret vee peal hoidma ja kandma nii mehe- kui ka naiserolli korraga. Milleks seda meest sellisel juhul üldse vaja on? Ilmselt otsid alateadlikult paremat suhte- ja isakandidaati.

+12
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 Kasutatud vulgaarset eneseväljendust.

Perekooli moderaator.

+1
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sinu suhe ei ole seepärast karile jooksmas, et sa oled hakanud teiste meeste tähelepanu nautima. See on normaalne. Su pere on ikkagi su pere ja kodu loomine on tihti selline proovikivi suhtele – tuleb koos raskest ajast läbi tulla.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleme oma suhtes jõudnud nii kaugele, et pool aastat tagasi saime lõpuks enda ühise kodu, millest olin väga kaua aega unistanud. Küll aga see teekond siia oli pikk ja konarlik, kuna mu mehel pidevalt töö vahetus ning sissetulek ei olnud piisav. Alustasime laenu taotlemist 3 aastat tagasi ning sellest ajast peale on mehel olnud ka rahalised probleemid. Meie suhe sai alguse pea 5 aastat tagasi ning arenes vaikselt sõprusest enamaks. Meil on olemas lähedus ning hoolime teineteisest. Kuigi viimasel aastal on olnud väga palju pingeid just rahade teemal. Nt. eelmisel aastal kui hakkasime laenu taaskord taotlema siis ta varjas minu eest, et tal sissetulek langenud ning oli võtnud ja lisakrediiti. Kuna ta seda suuremast pangast ei võtnud siis need andsid kohe taotluse osas negatiivse otsuse. Olin tegelikult siis nii pettunud, et mõtlesin tõesti laiali minemisele. Siis aga ühest pangast tuli positiivne otsus. Otsustasin siiski, et olgu, annan siiski võimaluse. Kolisime, kõik tore hea aga siis sai mees teada, et teda koondatakse. Nüüd seda juttu kirjutades mõtlen, et on ikka kannatlikkus mul ???? Õnneks ta leidis uue töökoha kiirelt ning tänaseks justkui, loodetavasti on sellega korras. Aga mis on muutunud, tunnen, et olen hakanud rohkem nautima teiste meeste tähelepanu. Käisime nädalavahetusel sõbrannadega väljas ning jäin seal vestlema ühe mehega. Jättis väga sümpaatse mulje, tore oli. Veidral kombel tiirleb ta mul tänagi veel peas. Olen olnud oma elus sarnases punktis oma eelmisel suhtes ning tekkis veidi dejavu tunne. Mis muster see on selline? Samas ma ei ole valmis lammutama kõike seda, milleni olen täna jõudnud. Tahaks ju ometi teist last ka juba. Olen 35 ja ei taha seda enam edasi lükata. Aga mis ma kardan, saan ilmselt ka selle mehe enda peast välja aja möödudes, aga kardan, et eiran neid märke mis juba praegu viitavad, et ehk minu praegune suhe on karile jooskmas. Öeldakse ju, et ei tohi eirata neid märke ja sisetunnet, muidu teed elus valesid otsuseid..

Su tunded on ebakindlad, eriti ei usalda oma meest. Saan aru et te abielus ei ole. Taotle laenu üksinda. Sinu kinnisvara. Kui tôesti soovid saada teine laps, siis arvesta ainult iseendaga. Mees on natuke ebakindel. Kui tôesti muud üle ei jää, saad selle mehe välja visata probleemideta. Mina sellise ebakindla mehega ei julgeks ennast väga siduda. Su oma tunded ei ole ka kindlad

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Su tunded on ebakindlad, eriti ei usalda oma meest. Saan aru et te abielus ei ole. Taotle laenu üksinda. Sinu kinnisvara. Kui tôesti soovid saada teine laps, siis arvesta ainult iseendaga. Mees on natuke ebakindel.

Misasja. Naine on ebakindel, mitte mees. Tööst ilma võib igaüks jääda, uus töö ju ometi leitud. Naine on siin suhtes see nõrk lüli ja tuleks end kokku võtta, mitte õielt õiele lennelda ja “märke” otsida. Märgid on vabandus, mitte põhjus uut suhet otsima hakata.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühe korra on mees töö kaotanud ja sai ka kohe uue töökoha, ma ei näe küll selles prolbeemi. Või see, et oli laenu võtnud ühe korra ning kuna ei olnud “suur pank”, siis sai see takistuseks laenu saamisel. Mingit tohutut vastutust naisel sellega ei ole.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Su tunded on ebakindlad, eriti ei usalda oma meest. Saan aru et te abielus ei ole. Taotle laenu üksinda. Sinu kinnisvara. Kui tôesti soovid saada teine laps, siis arvesta ainult iseendaga. Mees on natuke ebakindel.

Misasja. Naine on ebakindel, mitte mees. Tööst ilma võib igaüks jääda, uus töö ju ometi leitud. Naine on siin suhtes see nõrk lüli ja tuleks end kokku võtta, mitte õielt õiele lennelda ja “märke” otsida. Märgid on vabandus, mitte põhjus uut suhet otsima hakata.

On ikka suur vahe, kas endast olenemata põhjusel jäädakse tööst ilma või ei suudeta üheski kohas pikalt püsida, toetudes iga tööotsingu ajal pidevalt naise rahakotile.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Su tunded on ebakindlad, eriti ei usalda oma meest. Saan aru et te abielus ei ole. Taotle laenu üksinda. Sinu kinnisvara. Kui tôesti soovid saada teine laps, siis arvesta ainult iseendaga. Mees on natuke ebakindel.

Misasja. Naine on ebakindel, mitte mees. Tööst ilma võib igaüks jääda, uus töö ju ometi leitud. Naine on siin suhtes see nõrk lüli ja tuleks end kokku võtta, mitte õielt õiele lennelda ja “märke” otsida. Märgid on vabandus, mitte põhjus uut suhet otsima hakata.

Mulle tundub kirjutise põhjal pigem, et TA on alateadlikult väsinud sellest jamast, mis kodu ostu nii pikalt venitas ja selline ebakindlus võib tahes tahtmata viia olukorrani, kus suhte osas ei olda enam kindel ja hakatakse kahtlema. No ei ole ju päris tavapärane, et kodu ost venib 3 aastat(!) selle tõttu, et mehel puudub püsiv töökoht ja stabiilne sissetulek ja päris normaalseks ei saa pidada ka olukorda, kus inimene 3 aasta jooksul pidevalt vahetab töökohti, olgu põhjus milline tahes. Mõistetav on, et kõigil võib mingi hetk tekkida olukord, kus tuleb töökohta vahetada, aga täiskasvanud inimese poolt eeldaks isegi suuremat vastutustunnet – ise kas või kannataks kodu ostu eesmärgil selle pool aastat mitte sobivas töökohas ära ja kui laen käes, siis saab ju iga kell sobivamat tööd edasi otsida. Minu jaoks tekitaks ka ebakindlust, kui partneri peale ei saa kindel olla, sest majanduslik turvatunne on oluline ja ma oleksin ka üsna ärev olukorras, kus partner on otsustanud võtta mingit kõrge intressiga kiirlaenu vms, selle asemel, et arutada minuga läbi, kuidas ajutiselt sissetuleku vähenemise tõttu pere eelarvet planeerida. See kõik kokku lihtsalt näitab mitte just kõige läbimõeldumat ja arukamat finantskäitumist ja on ohumärk küll tegelikult.

Suhet lõpetama muidugi TA asemel ei tormaks, aga selle finantspoole osas oleksin ettevaatlik küll. Iseenesest ei ole päris vale siin eelpool välja toodud soovitus, et osta kodu ainult endale ja arvesta laenusumma selle järgi, et suudaksid selle üksi ära maksta. Kui mees ei ole praegu mõne aasta jooksul näidanud võimekust stabiilselt töökohti hoida ja/või isegi keerulisemas olukorras vastutustundlikke otsuseid teha, siis kuidas sa saad kindel olla, et ta järgmised 20 või 30 aastat laenu tagasi maksta suudab?

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleme oma suhtes jõudnud nii kaugele, et pool aastat tagasi saime lõpuks enda ühise kodu, millest olin väga kaua aega unistanud. Küll aga see teekond siia oli pikk ja konarlik, kuna mu mehel pidevalt töö vahetus ning sissetulek ei olnud piisav. Alustasime laenu taotlemist 3 aastat tagasi ning sellest ajast peale on mehel olnud ka rahalised probleemid. Meie suhe sai alguse pea 5 aastat tagasi ning arenes vaikselt sõprusest enamaks. Meil on olemas lähedus ning hoolime teineteisest. Kuigi viimasel aastal on olnud väga palju pingeid just rahade teemal. Nt. eelmisel aastal kui hakkasime laenu taaskord taotlema siis ta varjas minu eest, et tal sissetulek langenud ning oli võtnud ja lisakrediiti. Kuna ta seda suuremast pangast ei võtnud siis need andsid kohe taotluse osas negatiivse otsuse. Olin tegelikult siis nii pettunud, et mõtlesin tõesti laiali minemisele. Siis aga ühest pangast tuli positiivne otsus. Otsustasin siiski, et olgu, annan siiski võimaluse. Kolisime, kõik tore hea aga siis sai mees teada, et teda koondatakse. Nüüd seda juttu kirjutades mõtlen, et on ikka kannatlikkus mul ???? Õnneks ta leidis uue töökoha kiirelt ning tänaseks justkui, loodetavasti on sellega korras. Aga mis on muutunud, tunnen, et olen hakanud rohkem nautima teiste meeste tähelepanu. Käisime nädalavahetusel sõbrannadega väljas ning jäin seal vestlema ühe mehega. Jättis väga sümpaatse mulje, tore oli. Veidral kombel tiirleb ta mul tänagi veel peas. Olen olnud oma elus sarnases punktis oma eelmisel suhtes ning tekkis veidi dejavu tunne. Mis muster see on selline? Samas ma ei ole valmis lammutama kõike seda, milleni olen täna jõudnud. Tahaks ju ometi teist last ka juba. Olen 35 ja ei taha seda enam edasi lükata. Aga mis ma kardan, saan ilmselt ka selle mehe enda peast välja aja möödudes, aga kardan, et eiran neid märke mis juba praegu viitavad, et ehk minu praegune suhe on karile jooskmas. Öeldakse ju, et ei tohi eirata neid märke ja sisetunnet, muidu teed elus valesid otsuseid..

Su tunded on ebakindlad, eriti ei usalda oma meest. Saan aru et te abielus ei ole. Taotle laenu üksinda. Sinu kinnisvara. Kui tôesti soovid saada teine laps, siis arvesta ainult iseendaga. Mees on natuke ebakindel. Kui tôesti muud üle ei jää, saad selle mehe välja visata probleemideta. Mina sellise ebakindla mehega ei julgeks ennast väga siduda. Su oma tunded ei ole ka kindlad

Kasd teemaalgatust üldse läbi ei loe? Laenu said nad juba pool aastat tagasi ja korter ammu ostetud. Nüüd nägi sümpaatset meest ja hakkas kahtlema oma mehes.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd nägi sümpaatset meest ja hakkas kahtlema oma mehes.

Korra vestles! Aga näe niipalju naises nibu ei ole, et lähen ja ütlen mehele näkku: Aitäh Kallis elatud aastate eest, aga tead nüüd tahan uut muna. Muna- variant on mul juba olemas ka! Aga tead lapsele jätan kodu, isa ja hakkan elatist maksma. Mmmmm, küll on hea ja sümpaatne muna. Otsus olgu lõplik, vabasta mees ja mine ela uue muna elu. Ole mehe jaoks ise surnud naine. Lõhud pere, lõhud enda, lõhu juba siis kõik. Üks muna, mõelda vaid!  Aga tagasiteed ei ole!!! seda ei tohi iialgi ära unustada. Ja kui pill lahti on, ei olesõbrannasid ka enam. Üksi, jääbki perekool ja naine ja munamaitse meenutama. Keerukuju on see naine, ei midagi muud.

+3
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

On ikka suur vahe, kas endast olenemata põhjusel jäädakse tööst ilma või ei suudeta üheski kohas pikalt püsida

Viimasest kohast ju koondatigi, see pole kunagi endast sõltuv põhjus. Mis varem oli, miks palju töökohti oli vaja vahetada, see jutust ei selgu – aga ei tundu ka, et mees mingi laiskvorst oleks, kes otsib põhjusi mitte tööd teha – siis käinuks vähemalt mõneks ajaks ikka “riigi rahakotil” ehk töötuna arvel ka ära. Teemaalgataja on väsinud jamadest, aga jamasid on igas elus. Uuele õiele lendamine muidugi kaotab mõneks ajaks probleemid – aga nad tulevad jälle. Probleemivaba elu pole olemas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uuele õiele lendamine

Saab lennata, kuid aus peab olema. Kui jalgevahe sügeleb, siis see ei ole kaaslase viga.  Tulge mõistusele ükskord juba. Elukaaslane tuleb välja jätta, ole aus, täna ja lahku. Kuidas saab ühe vestluse põhjal pere lõhkuda, aga näe saab. Keerukujud astuvad sama mustrit, ole sa mees või naine. Milline see sümpaatne mees tegelikult on, kas kodus mõnitab oma elukaaslast, nõrguke, kes otsib lihtsalt seksi, kas hiv ei ole jne. Nutma ajab see eesti naise kargu hargitamine.

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Viimasest kohast ju koondatigi, see pole kunagi endast sõltuv põhjus. Mis varem oli, miks palju töökohti oli vaja vahetada, see jutust ei selgu – aga ei tundu ka, et mees mingi laiskvorst oleks, kes otsib põhjusi mitte tööd teha – siis käinuks vähemalt mõneks ajaks ikka “riigi rahakotil” ehk töötuna arvel ka ära.

Ei selgu ja ei pruugi nii olla, aga kirjeldus viitab klassikalisele juhutööde tegijale, kes kuskil kahtlase väärtusega ettevõttes alustab, aga siis kiirelt avastab, et tingimused ei ole ikka päris need, mis lubati ja siis jälle ära tuleb.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On ikka suur vahe, kas endast olenemata põhjusel jäädakse tööst ilma või ei suudeta üheski kohas pikalt püsida

Viimasest kohast ju koondatigi, see pole kunagi endast sõltuv põhjus. Mis varem oli, miks palju töökohti oli vaja vahetada, see jutust ei selgu – aga ei tundu ka, et mees mingi laiskvorst oleks, kes otsib põhjusi mitte tööd teha – siis käinuks vähemalt mõneks ajaks ikka “riigi rahakotil” ehk töötuna arvel ka ära. Teemaalgataja on väsinud jamadest, aga jamasid on igas elus. Uuele õiele lendamine muidugi kaotab mõneks ajaks probleemid – aga nad tulevad jälle. Probleemivaba elu pole olemas.

Koondamine koondamiseks, enne ju vahetas kohti ise. Vähemalt mina lugesin välja, et vahetas, kuigi sõnastust “pidevalt töö vahetus” võib võtta mitut moodi.

Küll aga ei saa sellest tekstist järeldada, kas mees on laisk või mitte ega ka seda, kas ta on töötuna arvel olnud. Sellest pole juttu. Töötuna arvele võttes saab minu teada ainult kopikaid (oli midagi alla 300€ kuus), kui oled omal soovil töölt lahkunud. Sellisel juhul pole “riigi rahakotil” kasulik olla. Koondamine on teine asi.

Jamasid ikka tekib, aga sõltub inimese piiridest, milliseid jamasid ta tolereerib ja milliseid mitte. Niisuguse tüübiga, kelle tõttu käib pidev jant rahamurede pärast, ei oleks ma mingil juhul suhtes. Las teised õilishinged, keda nähtavasti siingi leidub, päästavad ja poputavad selliseid.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Las teised õilishinged, keda nähtavasti siingi leidub, päästavad ja poputavad selliseid.

Muidugi, muidugi, aga sümpaatsetega koju paha haisu hakata tekitama ka ei ole lahendus. Kui mees ei sobi, lahku, mine ära. Ära hakka seda meeskino tegema, et ennem petan ja võibolla meisterdan titegi, kes siis “oma” mehele kaela määrida. Nii ei tohi teha, nii vana inimene juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll aga ei saa sellest tekstist järeldada, kas mees on laisk või mitte ega ka seda, kas ta on töötuna arvel olnud. Sellest pole juttu. Töötuna arvele võttes saab minu teada ainult kopikaid (oli midagi alla 300€ kuus), kui oled omal soovil töölt lahkunud. Sellisel juhul pole “riigi rahakotil” kasulik olla. Koondamine on teine asi.

Teemaalgataja on mehe suhtes närvis, ta ei oleks jätnud mainimata, kui mees lisaks töökohtade vahetusele veel ka töötuna kodus diivanil lesiks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oodatud õelus ongi siia postitustesse jõudnud 😀 ma siis natuke laiendan seda teemat. Mees ongi vahetanud töökohti ja põhjused selleks on olnud erinevad, küll koroona, küll madal palk ja siis lõpuks ka koondamine. Viimase 5 aasta jooksul on tal olnud 4 erinevat töökohta, mistõttu ei ole saanud ka laenu võtta. Tööde vahetamiste vahel ja koondamise tõttu on tekkinud olukordi, kus olengi mina naisena see perepea. Olen pidanud võtma vastutuse, et perel oleks söök laual ja maksud makstud. Mõistan, et sellised olukorrad ongi suhte proovikiviks, aga kui kaua kestab selline asi? Ja nõustun siin ühe postitajana, et mõistan, et olengi lihtsalt väsinud sellest jamast ja ei jaksa mõlema poole eest peres olla. Jah, laen on meil nüüd käes ja loodan, loodan, et mitte naiivselt, et minu selja taga enam kiirlaenusid ei võeta.

olen hakanud rohkem nautima teiste meeste tähelepanu.

eks v.tuke võib sügelema küll hakata. siis on kodune variant kohe paha. Vastik lugeda neid sügelus-teemasid. Ole aus, mine täna meest nende aastate eest ja hakka aga uuega nühkima. 35 aastane naine ja ajab nii lolli suust välja! Ühe nädalalõpuvestluse pärast on valmis kõik maatasa tegema. Kas oled valmis ka vähki põdema või selle mehe eest surema, kellega vestelda said. Appi!

Arvestades seda väljendamise viisi ja sõnade kasutust, siis tundub, et päris korras su elu pole 🙂 Lausa vastik lugeda.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lausa vastik lugeda.

Sinu elu on korras? Mis või kes selle korda tegi, sümpaatne mees? Oksele ajavad suhte-petised. Aga nad ei lahku ka, jäävad kaela peale ! Miks laenu võtad kui peaksid hoopis kodus lahkuma. Mine sümpaatse mehe juurde!

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Öeldakse ju, et ei tohi eirata neid märke ja sisetunnet, muidu teed elus valesid otsuseid..

Ma arvan ka. Kui mehel ikka raha pole, siis tuleb võtta uus mees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vali rahakoti järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisime nädalavahetusel sõbrannadega väljas ning jäin seal vestlema ühe mehega. Jättis väga sümpaatse mulje, tore oli. Veidral kombel tiirleb ta mul tänagi veel peas.

Selle koha siit võiks nüüd iga kägu endale kuhugi kopeerida või ümber kirjutada. Ja kui siis teinekord jälle mõni naine tuleb Perekooli kurtma, et mees ei lase  teda sõbrannadega klubisse, sest “teab küll, mida teised mehed tema naisest tahavad” – vaat siis võiks selle koha üle lugeda, enne kui üksmeelselt meest siunama hakata, ja mõelda, kas ehk mehel siiski põhjust pole ettevaatlik olla.

Alles siin oli selline teema, ja naised kõik, rind ees, tümitasid meest, et ega siis klubisse teisi mehi lantima ei minda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Te olete alles 5 aastat suhtes olnud. Saanud lapse, sebinud korteri. Mees vahetanud 4 töökohta. Ehk nüüd saate ka vähe rahulikumalt elatud. Aga ei. Nüüd vaja lahku minna ja uus jorss sebida ja kärgpere elu elama hakata. Jumal küll naine. Rahune maha ja ära sibli pidevalt. Proovige nüüd stabiilset pereelu ka. Või hakkas igav?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või hakkas igav?

Minu eks oli ka selline. Kogu aeg mingi projekt käsil ja kui sellega sai ühele poole, siis hakkas ringi vaatama, sest muidu ju igav. Sebis ja siblis kogu aeg. Siis pidi jälle mingi suurprojekti talle hambusse söötma. Lõpuks mina enam ei viitsinud temaga jamada ja uues suhtes hakkas tal kohe igav, kohe hakkas ringi vaatama. Suurprojekti vist ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sibli

Las siblib, aga olgu aus. Ei saa valetada ja petta pidevalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA, ära pane neid nilbitsejaid ja materdajaid tähele.

Olen ise olnud samas olukorras, kus alguses imelisena tundunud kooselu hakkas järjest mõranema väga sarnastel põhjustel. Ilmaasjata ei öelda, et naine ei näe enam meest mehisena, kui peab hakkama ise kõige eest vastutama ja maksma. Naine on loodud selliselt, et mehelik mees hoolitseb naise eest. Vahet pole, on see siis rahaliselt, vaimselt, füüsiliselt või muul moel aga naine on suhtes kindel, kui tunneb end mehega turvaliselt. Kui turvatunne ära kaob, siis hakkavad kaduma ka romantilised tunded. Sinu puhul ilmselt ongi murekohaks mehe ebastabiilsus ja majandusliku mõtlemisvõime puudumine, ehk kiirlaenud ja töökohtade vahet sõelumine, mis tekitab ebakindlust ja vähendavad turvatunnet.

Sul on võimalus oma suhe veel päästa, kui istud mehega maha ja lepid mingid raamid kokku – kuidas edaspidi rahaasjad olema saavad ja kas sa teda usaldada saad ka kiirlaenude mittevõtmise osas. Kiirlaenud on sirge tee võlapõrgusse, selles osas oleksin kindlasti väga ettevaatlik teise lapse planeerimisel. Abielu korral soovitan lahusvara lepingut, see säästab sind ja tulevasi lapsi võlaorjusest, kui mehel peaks misiganes hetkel tekkima taas tunne laenu võtta sinu selja taga. Aga siin ongi üks aga – te peate olema mõlemad ühel lainel selle osas. Kui te olete saavutanud üksmeele, siis saad keskenduda oma suhte parandamisele. Muul moel paraku mustrid elus korduvad.

Soovin edu!

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis mul küll viga on?