Esileht Pereelu ja suhted Mis mul viga on :(

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 71 )

Teema: Mis mul viga on :(

Postitas:
Kägu

Läksin oma eksmehest lahku juba 1.2 aastat tagasi. Ma pole kordagi tema silme alla peale seda sattunud ja olen teadlikult eemale hoidnud!

Lapsega saavad nad ise oma asjad aetud kuna laps piisavalt suur juba. Lahkumineku põhjus oli petmine(pettis üle aasta mind teise naisega). Muretsema paneb mind enda emotsionaalne seisund, kui ära kolisin matsin end töösse, töötasin pm ilma vabade päevadetta ja tundsin saan hakkama ja ei olegi nii raske aga nüüd olen nagu ajas tagasi. Mehi lähedale ei lase, nii kui keegi teeb komplimendi või kutsub välja tekib mul suur paanika ja ärevushäire, tahan põgeneda. Mul on tunne , et alles nüüd olen hakanud tundma lahkumineku valu. Hetkel muidugi tööd vähem  ja on väga palju vaba aega aga tunnen, et kõik see on kuidagi nii pikale veninud 🙁

Eksiga koos elasime 7 aastat , suhe kestis 8aastat. Kummalgi meil kaaslasi ei ole.

Keegi äkki oskab nõu anda?

 

 

 

 

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui armastad, koli kokku tagasi, kõrvalehüppeid ei maksa nii traagiliselt võtta.

 

Kui ei armasta, põe oma valu ära, see on nii pika suhte puhul loomulik ja sellest ei pääse. Nuta ja kurvasta, kaua see inimene ikka kurvastada jaksab.

 

Töö asemel võid ju ka hobitada, trennitada, reisida.

+7
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine nõustamisele!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kokku kolimine kindlasti ei tule kõne alla ega ka uuesti suhte soojendamine. Minu jaoks on petmine( armukese pidamine) täiesti teadlik valik ja armastusest ei saa siis enam olla. Samuti ei andesta mina petmist kunagi. Pigem tahaksin valust vabaneda ja elama hakata.

 

 

 

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis nõustamine see olema peaks?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu meelest oskad sa end väga hästi analüüsida. See ongi sul see, et alguses lülitasid kurbuse ja pettumuse mõtted eemale, nüüd vaikselt hakkab asja lõplikkus kohale jõudma ja see masendab, teeb haiget. Sa ei taha uuesti haiget saada, sellest ka tõrjumine.

Kuna sa oled seda endale teadvustanud, siis nüüd saad nende emotsioonidega tegelema hakata. Kui keegi sulle komplimendi teeb, siis see ei tähenda ilmtingimata seda, et nüüd pulmakellad helisevad, mees tahab kokku kolida vms. Komplimendi peale püüa ikka normaalselt reageerida, naerata. Kui keegi hakkab flirtima või ligi ajama ja sa ei taha, võid ka hädavaletada, et oled suhtes. Või siis ütled rahulikult, et ei ole huvitatud. Või… no neid variante, kuidas teisele viisakalt märku anda, et sa ei soovi, on ju palju.

Sa ei pea ruttama ilmtingimata mingisse uude suhtesse. Nüüd võta see aeg ja rahulikult analüüsi seda, mida sa edasi tahad. Kas sa üldse tahad mingit suhet veel, kui tahad, siis missugune see olla võiks, mida sa ühelt mehelt ootaksid, pane mingid väärtused paika. Kujutle ennast uues situatsioonis.

Sa olid pikka aega sama inimesega koos, sellest ülesaamine võtabki aega. Kui ümbruskonnas mõnu juba paari kuuga endale uue kõrvale leiab, ju siis nendel oli suhte seis purunemisel teistsugune. Lisaks haaravad osad inimesed endale kiiresti ühe nn üleminekusuhte, et oleks ükskõik kes, peaasi, et selle abil saaks lahkumineku valust üle.

Nõustaja võiks olla tavaline psühholoog. Aga alustada võid ju ka sellest, et ehk mõni eneseabiraamat läbi lugeda, küllap neid lahkumineku abistavaid raamatuid on ka. Võta raamatukogust või sirvi raamatupoes, ehk hakkab midagi silma.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu meelest oskad sa end väga hästi analüüsida. See ongi sul see, et alguses lülitasid kurbuse ja pettumuse mõtted eemale, nüüd vaikselt hakkab asja lõplikkus kohale jõudma ja see masendab, teeb haiget. Sa ei taha uuesti haiget saada, sellest ka tõrjumine.

Kuna sa oled seda endale teadvustanud, siis nüüd saad nende emotsioonidega tegelema hakata. Kui keegi sulle komplimendi teeb, siis see ei tähenda ilmtingimata seda, et nüüd pulmakellad helisevad, mees tahab kokku kolida vms. Komplimendi peale püüa ikka normaalselt reageerida, naerata. Kui keegi hakkab flirtima või ligi ajama ja sa ei taha, võid ka hädavaletada, et oled suhtes. Või siis ütled rahulikult, et ei ole huvitatud. Või… no neid variante, kuidas teisele viisakalt märku anda, et sa ei soovi, on ju palju.

Sa ei pea ruttama ilmtingimata mingisse uude suhtesse. Nüüd võta see aeg ja rahulikult analüüsi seda, mida sa edasi tahad. Kas sa üldse tahad mingit suhet veel, kui tahad, siis missugune see olla võiks, mida sa ühelt mehelt ootaksid, pane mingid väärtused paika. Kujutle ennast uues situatsioonis.

Sa olid pikka aega sama inimesega koos, sellest ülesaamine võtabki aega. Kui ümbruskonnas mõnu juba paari kuuga endale uue kõrvale leiab, ju siis nendel oli suhte seis purunemisel teistsugune. Lisaks haaravad osad inimesed endale kiiresti ühe nn üleminekusuhte, et oleks ükskõik kes, peaasi, et selle abil saaks lahkumineku valust üle.

Nõustaja võiks olla tavaline psühholoog. Aga alustada võid ju ka sellest, et ehk mõni eneseabiraamat läbi lugeda, küllap neid lahkumineku abistavaid raamatuid on ka. Võta raamatukogust või sirvi raamatupoes, ehk hakkab midagi silma.

 

 

Suur aitäh vastamast

Ma tõesti ei suuda veel kellegi uuele mõelda , liiga palju valu veel sees. Lihtsalt tundub uskumatu, et möödas aasta ja siis veel nii suur hingevalu.

Mõtlesin vb jah on parim ravi trenn ja ehk siis psühholoog ????

Kuidagi väga raske on ennast rööpasse saada.

 

 

 

 

 

 

 

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu meelest oskad sa end väga hästi analüüsida. See ongi sul see, et alguses lülitasid kurbuse ja pettumuse mõtted eemale, nüüd vaikselt hakkab asja lõplikkus kohale jõudma ja see masendab, teeb haiget. Sa ei taha uuesti haiget saada, sellest ka tõrjumine.

Kuna sa oled seda endale teadvustanud, siis nüüd saad nende emotsioonidega tegelema hakata. Kui keegi sulle komplimendi teeb, siis see ei tähenda ilmtingimata seda, et nüüd pulmakellad helisevad, mees tahab kokku kolida vms. Komplimendi peale püüa ikka normaalselt reageerida, naerata. Kui keegi hakkab flirtima või ligi ajama ja sa ei taha, võid ka hädavaletada, et oled suhtes. Või siis ütled rahulikult, et ei ole huvitatud. Või… no neid variante, kuidas teisele viisakalt märku anda, et sa ei soovi, on ju palju.

Sa ei pea ruttama ilmtingimata mingisse uude suhtesse. Nüüd võta see aeg ja rahulikult analüüsi seda, mida sa edasi tahad. Kas sa üldse tahad mingit suhet veel, kui tahad, siis missugune see olla võiks, mida sa ühelt mehelt ootaksid, pane mingid väärtused paika. Kujutle ennast uues situatsioonis.

Sa olid pikka aega sama inimesega koos, sellest ülesaamine võtabki aega. Kui ümbruskonnas mõnu juba paari kuuga endale uue kõrvale leiab, ju siis nendel oli suhte seis purunemisel teistsugune. Lisaks haaravad osad inimesed endale kiiresti ühe nn üleminekusuhte, et oleks ükskõik kes, peaasi, et selle abil saaks lahkumineku valust üle.

Nõustaja võiks olla tavaline psühholoog. Aga alustada võid ju ka sellest, et ehk mõni eneseabiraamat läbi lugeda, küllap neid lahkumineku abistavaid raamatuid on ka. Võta raamatukogust või sirvi raamatupoes, ehk hakkab midagi silma.

Komplimente ei tehta ju niisama. Neid tehakse ikka asja pärast. Ju siis TA meeldib kellelegi, mis selles halba on. Pole mõtet rääkida, et need komplimendid ei tähendagi midagi. Tähendavad küll ja palju.

Soovitaks ikka välja minna, kui keegi kutsub, mitte neid katseid tõrjuda.

Püüaks uute inimestega suhelda, kui elu vähegi võimalust pakub. Lihtsalt, et mitte kapselduda valu kätte, mis on väga lihtne ja tegelikult mitte edasiviiv ülesaamiseks.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kummalgi meil kaaslasi ei ole.

Pettis aasta ja sina tead, et tal ei ole kaaslast! Mina ei tea, mis sul viga on, kui sa veel selle mehe juu grammigi usaldad! Veider inimene oled!

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pettis aasta ja sina tead, et tal ei ole kaaslast! Mina ei tea, mis sul viga on, kui sa veel selle mehe juu grammigi usaldad! Veider inimene oled!

Ilmselt ta mõtleb seda, et koos kellegagi ei ela. See armuke võib ju edasi olla, aga võib-olla ta seda meest päriseks ei taha või on ise suhtes vms.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Unustame selle eksil pole kaaslast jutu. Kui mees tahaks sind, poleks ju kõrvalt vaadanud ja oleksite koos. Loll on ainult see, kes ei leia vabandust. Tähtis pole see, kus ta on,  vaid see kus ta olla tahab. Ilmselgelt, kui ta ikka ühendust ei võta ja ei ürita, pole ta huvitatud suhte taastamisest.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pettis aasta ja sina tead, et tal ei ole kaaslast! Mina ei tea, mis sul viga on, kui sa veel selle mehe juu grammigi usaldad! Veider inimene oled!

Ilmselt ta mõtleb seda, et koos kellegagi ei ela. See armuke võib ju edasi olla, aga võib-olla ta seda meest päriseks ei taha või on ise suhtes vms.

Milleks üldse TA hoiab end kursis eksi tegemistega? Kaaslase puudumine ei tähenda seda, et eks üksi on. Paljud ei demonstreeri oma suhteid, see ei tähenda kohe vaba olemist.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lein tabab, mil ta tabab. See ei ole seotud ajalise faktoriga ja sa ei kontrolli, millal see saabub.

Ela see lihtsalt läbi.

Ja inimene ei pea olema paarisuhtes ega pidevalt dateimas käima. Ei tasu seetõttu arvata, et midagi valesti on.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Komplimente ei tehta ju niisama. Neid tehakse ikka asja pärast.

Mulle on küll komplimente tehtud täiesti niisama, st ilma mingi tagamõtteta. Mis maailmas sa elad, kus alati on komplimendiga seotud mingi “asi”?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina just soovitaks ületada selle tõrjumiskäitumise ja endas tekkiva paanikatunde ja minna välja uue inimesega, kui kutsutakse. Ise ilmselt ei hakkaks kedagi taga ajama. Mitte selleks, et see inimene meeldib väga ja tahad minna suhtesse, vaid selleks, et endale ära tõestada, et käisid ära ja polnudki nii hirmus. Paanikaks pole mingit põhjust, suhtlemine on normaalne inimlik vajadus. Kui sa end ikkagi ise sellest tahtejõuga välja ei too, siis ma ei tea, saadki päriselt äkki ärevushäire või kujuneb depressioon.

+3
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Komplimente ei tehta ju niisama. Neid tehakse ikka asja pärast.

Mulle on küll komplimente tehtud täiesti niisama, st ilma mingi tagamõtteta. Mis maailmas sa elad, kus alati on komplimendiga seotud mingi “asi”?

Mis on sinu jaoks tagamõte? Kui ma teen komplimendi, loomulikult ma mõtlen sellega enamat, kui öeldud on. Näiteks ütlen kellelegi, et ta on ilus. Minu jaoks see tähendab, et lähenegu mulle. Kui selle peale naerdes vastab, et ise oled, siis see tähendab, et lähene ise mulle.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Komplimente ei tehta ju niisama. Neid tehakse ikka asja pärast.

Mulle on küll komplimente tehtud täiesti niisama, st ilma mingi tagamõtteta. Mis maailmas sa elad, kus alati on komplimendiga seotud mingi “asi”?

Eks see komplimentide tegemine ongi ju flirt, kombatakse teineteist. Milleks flirtida, kui pole tagamõtet.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis on sinu jaoks tagamõte? Kui ma teen komplimendi, loomulikult ma mõtlen sellega enamat, kui öeldud on. Näiteks ütlen kellelegi, et ta on ilus. Minu jaoks see tähendab, et lähenegu mulle. Kui selle peale naerdes vastab, et ise oled, siis see tähendab, et lähene ise mulle.

Vabandage, kas siin normaalseid ka liigub.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pettis aasta ja sina tead, et tal ei ole kaaslast! Mina ei tea, mis sul viga on, kui sa veel selle mehe juu grammigi usaldad! Veider inimene oled!

Ilmselt ta mõtleb seda, et koos kellegagi ei ela. See armuke võib ju edasi olla, aga võib-olla ta seda meest päriseks ei taha või on ise suhtes vms.

Milleks üldse TA hoiab end kursis eksi tegemistega? Kaaslase puudumine ei tähenda seda, et eks üksi on. Paljud ei demonstreeri oma suhteid, see ei tähenda kohe vaba olemist.

Ma ei hoia end kursis eksi tegemistega vaid laps käib seal ja on maininud. Muidu me seda teemat üldse ei aruta. Ja mõtlesin kooselu, et ei ela kellegiga koos.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahkuminek ongi nagu lein ja sa oled lihtsalt töösse uppudes seda leinaprotsessi edasi lükanud, nüüd on ta siis käes ja tuleb läbi elada. Minul võttis sellisest mustast august välja ronimine umbes aasta ja alles peale seda tekkis see tunne, et võiks ka kellegi teise suunas vaadata. Kindlasti ei pea sa nui neljaks hakkama kohe meestega väljas käima, kui keegi kutsub. Kõigepealt tuleb üksi õnnelik olla ja alles peale seda saab kellegagi kokku minemise peale mõelda. Kui sa praegu ei ole valmis suhteid arendama, siis see oleks sinu jaoks nagu “rebound” ja sellised suhted ei kesta niikuinii üldiselt kaua.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kummalgi meil kaaslasi ei ole.

Pettis aasta ja sina tead, et tal ei ole kaaslast! Mina ei tea, mis sul viga on, kui sa veel selle mehe juu grammigi usaldad! Veider inimene oled!

Kus ma olen kirjutanud, et usaldan tema juttu?  Tean tal pole elukaaslast, kuna laps käib tihti seal. Veider tundute ise, et kirjutate lambist mingeid asju mida ma pole kirjutanud.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis on sinu jaoks tagamõte? Kui ma teen komplimendi, loomulikult ma mõtlen sellega enamat, kui öeldud on. Näiteks ütlen kellelegi, et ta on ilus. Minu jaoks see tähendab, et lähenegu mulle. Kui selle peale naerdes vastab, et ise oled, siis see tähendab, et lähene ise mulle.

Vabandage, kas siin normaalseid ka liigub.

Mis mõttes? Kas sa oled selline inimene, kes mõistab kõike nii nagu sulle öeldakse?

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahkuminek ongi nagu lein ja sa oled lihtsalt töösse uppudes seda leinaprotsessi edasi lükanud, nüüd on ta siis käes ja tuleb läbi elada. Minul võttis sellisest mustast august välja ronimine umbes aasta ja alles peale seda tekkis see tunne, et võiks ka kellegi teise suunas vaadata. Kindlasti ei pea sa nui neljaks hakkama kohe meestega väljas käima, kui keegi kutsub. Kõigepealt tuleb üksi õnnelik olla ja alles peale seda saab kellegagi kokku minemise peale mõelda. Kui sa praegu ei ole valmis suhteid arendama, siis see oleks sinu jaoks nagu “rebound” ja sellised suhted ei kesta niikuinii üldiselt kaua.

Mitte nui neljaks väljas käima, vaid väljas käimist meestega mitte edasi lükkama!  Komplimendid tähendavad meeldivust ja huvi. Eksmees ju ei ole ainuke, kellele TA võiks meeldida.

Selle tõrjumise ja vältimisega pikendatakse ju antud olukorda, milles ollakse juba aasta olnud. Teema on ju sellest, kuidas sellest väljuda. Väljuda saabki, kui teha ise selleks samme.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus ma olen kirjutanud, et usaldan tema juttu?  Tean tal pole elukaaslast, kuna laps käib tihti seal. Veider tundute ise, et kirjutate lambist mingeid asju mida ma pole kirjutanud.

Mees pettis sind aasta. Ühes voodis magades ei saanud aru, et mees petab? ja nüüd käib laps isa juures ja sina tead, et mehel ei ole kaaslast! Tule Taevas Appi!

0
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mõttes? Kas sa oled selline inimene, kes mõistab kõike nii nagu sulle öeldakse?

Ei ela loomamaailmas, suu peas, räägin. Oletan, et teisel on ka suu peas ja räägib. Ei mingeid koerapulmi, minu keha ei ole teisele rahuldusvahend!  Iga muna püsti palub minu augu käest abi?- Unustage ära!

0
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kus ma olen kirjutanud, et usaldan tema juttu? Tean tal pole elukaaslast, kuna laps käib tihti seal. Veider tundute ise, et kirjutate lambist mingeid asju mida ma pole kirjutanud.

Mees pettis sind aasta. Ühes voodis magades ei saanud aru, et mees petab? ja nüüd käib laps isa juures ja sina tead, et mehel ei ole kaaslast! Tule Taevas Appi!

Tulgu taevas hoopis sulle appi!

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulgu taevas hoopis sulle appi!

Sa ei tea ju kellega mees magab. Kellele sa seda udujuttu ajad! Petis mees sulle rääkima kellega tema magab. Ta ei söendanud seda kooseluajalgi ju teha.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

14 kuud pole üldsegi “juba”, vaid pigem “alles” 8 aastase suhte puhul, eriti kuna sa pole endale lubanud seda valu läbi töötada ja tegelesid asendustegevustega ja matsid enda tunded ja leina töösse, et kurb meel ei oleks. Nagunii tuleb see läbi teha ja oma nutud ära nutta, kuigi ei tahaks. Muidu jäädki sellesse “kinni” ja ei ole valmis kedagi uut endale lähedaseks laskmagi, sets reaalselt pole sa üle saanud eelmisest suhtest.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lein

Kas petist peaks taga nutma ja leinama? Petis ainult naeris kui petma läks. Ja naerab veel selja tagagi.  Kas naist, kes petturluses kaasosaline oli peaks ka taga nutma. Pähhhh, mis elud! Mida teeksin: Vaataksin et petistelt aidsi või midagi muud endale külge ei saanud, surnud inimesed, keeraksin selja, telefoninumber unustagu ära. Ok kui kraavipervel elutud on peab elustama hakkama, kuid muidu surnud kaader. Elulooraamatus ei mainiks petiseid ka mitte eesnimepidi. Ainult ausus on midagi väärt. Kui tegema hakkad, tule räägi. Varem või hiljem tuleb kõik välja. Kas on siis kehv naine, kes meest ei suutnud rahuldada või on hoopis kehv mees/naine, kes valetab ja varastab. Mina arvan, et olemas ainult viimased: vargad ja valetajad!

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas petist peaks taga nutma ja leinama?

Ega ei pea ja ega petist iseenesest ei leinatagi. Lahkumineku korral leinatakse rohkem purunenud unistusi ja seda, mis kunagi oli, oleks võinud olla edasigi. Ka vägivaldsest suhtest lahkunu võib seda taga nutta, aga mitte selles suhtes, et oioi nüüd enam ei ole vägivaldset meest, vaid leinatakse ikkagi üleüldiselt kogu seda untsuläinud elu ja olematusse kustunud armastust. See on normaalne ja läheb mööda, kui lasta see endal läbi elada.

Alles hiljem saab juba selja sirgu lüüa ja pähhitada.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 71 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis mul viga on :(