Esileht Pereelu ja suhted Mis mul viga on :(

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )

Teema: Mis mul viga on :(

Postitas:
Kägu

Eks see komplimentide tegemine ongi ju flirt, kombatakse teineteist. Milleks flirtida, kui pole tagamõtet.

Ma teen komplimente väga erinevatele inimestele, võin samasoolisele kolleegile näiteks öelda, et uus juuksevärv sobib talle hästi, kiita mõne mehe uusi kingi, teenindajale võin öelda komplimendi, eriti kui on mingi selline, kellega sagedasemalt kokku puutun. Ükskord ütlesin kullerile, et tal on telefonis väga hea diktsioon (noor poiss oli).

Ja ma ei mõtle sellega küll midagi sellist, et hakkame sebima. Imelik oleks ju. Iga kompliment ei ole kindlasti kohe flirtimine, mõnikord on see lihtsalt sõbralik märkamine, tunnustus millegi eest, mis otseselt ei küsi kiitust, aga võib teisele inimesele rõõmu valmistada.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina arvan, et olemas ainult viimased: vargad ja valetajad!

JÄLLE sa ronid teemasse, millest midgai ei tea. Kuule, kui sind nii kangesti suhted huvitavad, no sebi endale ka mõni, sada mingit reealelu kogemust. Aa õige, sa seksida ei julge ju… lillkapsamutt tõepoolest, sobiv nimi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas petist peaks taga nutma ja leinama?

Ega ei pea ja ega petist iseenesest ei leinatagi. Lahkumineku korral leinatakse rohkem purunenud unistusi ja seda, mis kunagi oli, oleks võinud olla edasigi. Ka vägivaldsest suhtest lahkunu võib seda taga nutta, aga mitte selles suhtes, et oioi nüüd enam ei ole vägivaldset meest, vaid leinatakse ikkagi üleüldiselt kogu seda untsuläinud elu ja olematusse kustunud armastust. See on normaalne ja läheb mööda, kui lasta see endal läbi elada.

Alles hiljem saab juba selja sirgu lüüa ja pähhitada.

Aga ühel hetkel tuleb eluga edasi minna, kasvõi end esialgu selleks teadlikult sundides. Oli valus kogemus, tõmbas terveks aastaks rivist välja. Seda siiski ei maksaks pikendada kaheks, kolmeks ja viieks aastaks. Üksi oled ju pärast sina oma mõtetega, mitte sinu eks. Miks kinkida sellele lõppenud suhtele nii palju aastaid oma elust?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

14 kuud pole üldsegi “juba”, vaid pigem “alles” 8 aastase suhte puhul, eriti kuna sa pole endale lubanud seda valu läbi töötada ja tegelesid asendustegevustega ja matsid enda tunded ja leina töösse, et kurb meel ei oleks. Nagunii tuleb see läbi teha ja oma nutud ära nutta, kuigi ei tahaks. Muidu jäädki sellesse “kinni” ja ei ole valmis kedagi uut endale lähedaseks laskmagi, sets reaalselt pole sa üle saanud eelmisest suhtest.

Aitäh vastuse eest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aa õige, sa seksida ei julge ju…

Mis sa ennast minus peegeldad? Aususe nõudmine ei ole häbiasi!

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

lillkapsamutt tõepoolest, sobiv nimi.

Oled siis lillkapsas või? Isegi seda ei jaganud aju ära, et mees kõrvalt paneb. Ohhhissand, samas ju naljakas.

0
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina arvan, et see meeste lähedale mitte laskmine pole seotud suurte tunnetega, vaid hirmuga, sest inimesi ja nende olemust ju ei tea ja uute inimestega kohtumine spetsiaalselt deidiks on hirmutav. Kuskil töökohas vms on vähemalt see, et eemalt õpid tundma, siis suhtled juba rohkem ja rohkem ja areneb midagi või lihtsalt ollakse head tuttavad edasi. Sa pole kohtamisteks valmism, mis ei pruugi üldse olla seotud eksiga. Samas jah, õige soovitus on see, et mine mõne mehega välja, et oleks vähemalt öelda, et tegid ära.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina arvan, et see meeste lähedale mitte laskmine pole seotud suurte tunnetega, vaid hirmuga, sest inimesi ja nende olemust ju ei tea ja uute inimestega kohtumine spetsiaalselt deidiks on hirmutav. Kuskil töökohas vms on vähemalt see, et eemalt õpid tundma, siis suhtled juba rohkem ja rohkem ja areneb midagi või lihtsalt ollakse head tuttavad edasi. Sa pole kohtamisteks valmism, mis ei pruugi üldse olla seotud eksiga. Samas jah, õige soovitus on see, et mine mõne mehega välja, et oleks vähemalt öelda, et tegid ära.

Töö juurest ei maksa küll kedagi tõsiselt võtta ega töökaaslastega välja minna. Pole seda kunagi teinud. Seal on juba kujunenud teatud arvamus inimesest ja teiseks mul ei ole küll vaja, et minu töökaaslane teaks, milline ma reede öösel kell 3 baarist koju tulles välja näen. Minu arvates töölt ei ole mõtet otsida, sest hiljem, kui midagi läheb suhtlemises valesti, tekitab see pingeid töö juures ja lisaks ei saa ju töölt ära tulla päeva pealt ja peab seda suhtlust edasi taluma tööalaselt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina arvan, et see meeste lähedale mitte laskmine pole seotud suurte tunnetega, vaid hirmuga, sest inimesi ja nende olemust ju ei tea ja uute inimestega kohtumine spetsiaalselt deidiks on hirmutav. Kuskil töökohas vms on vähemalt see, et eemalt õpid tundma, siis suhtled juba rohkem ja rohkem ja areneb midagi või lihtsalt ollakse head tuttavad edasi. Sa pole kohtamisteks valmism, mis ei pruugi üldse olla seotud eksiga. Samas jah, õige soovitus on see, et mine mõne mehega välja, et oleks vähemalt öelda, et tegid ära.

Tegid ära mille? Miks ta peab vägis kellegagi välja minema?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see komplimentide tegemine ongi ju flirt, kombatakse teineteist. Milleks flirtida, kui pole tagamõtet.

Ma teen komplimente väga erinevatele inimestele, võin samasoolisele kolleegile näiteks öelda, et uus juuksevärv sobib talle hästi, kiita mõne mehe uusi kingi, teenindajale võin öelda komplimendi, eriti kui on mingi selline, kellega sagedasemalt kokku puutun. Ükskord ütlesin kullerile, et tal on telefonis väga hea diktsioon (noor poiss oli).

Ja ma ei mõtle sellega küll midagi sellist, et hakkame sebima. Imelik oleks ju. Iga kompliment ei ole kindlasti kohe flirtimine, mõnikord on see lihtsalt sõbralik märkamine, tunnustus millegi eest, mis otseselt ei küsi kiitust, aga võib teisele inimesele rõõmu valmistada.

Täpselt sama. Samuti ei võta ma endale tehtud komplimente või tähelepanekuid flirtimise või kutsena seksile, olen hoopis tänulik ja rõõmus, et märgatakse. Inimesel on loomulik tunnustuse vajadus.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Töö juurest ei maksa küll kedagi tõsiselt võtta ega töökaaslastega välja minna. Pole seda kunagi teinud. Seal on juba kujunenud teatud arvamus inimesest ja teiseks mul ei ole küll vaja, et minu töökaaslane teaks, milline ma reede öösel kell 3 baarist koju tulles välja näen. Minu arvates töölt ei ole mõtet otsida, sest hiljem, kui midagi läheb suhtlemises valesti, tekitab see pingeid töö juures ja lisaks ei saa ju töölt ära tulla päeva pealt ja peab seda suhtlust edasi taluma tööalaselt.

Olen nende vaadetega nõus, samas töökoht võib olla kujundlik näide. Ühistegevus inimestega, ükskõik, mis hobi vms, kus rohkem rahvast. Samas töökohas on loterii. Võib minna väga hästi ja võib minna nii, et hakatakse salaja kaebama, käru keerama jne. Ehk et teisest osakonnast/korruselt/asutuse poolest vms on targem leida, kuid siis jälle pole tutvumise aega piisavalt ja kokkuvõttes on ikka tegu võõraga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegid ära mille? Miks ta peab vägis kellegagi välja minema?

Välja minemine ei tähenda seksimist. Ega kohe ei peagi. Aga kuskil aasta pärast juba võiks. Miks? Sest palju hullem on olla oma eelmise suhte vang (rumination) kui niisama kellegagi natuke suhelda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt sama. Samuti ei võta ma endale tehtud komplimente või tähelepanekuid flirtimise või kutsena seksile, olen hoopis tänulik ja rõõmus, et märgatakse. Inimesel on loomulik tunnustuse vajadus.

Oleneb ju, millal, mille raames komplimente tehakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vägisi välja minema ei pea, aga tal on enda sõnade kohaselt juba paanika ja ärevushäire tunnused pelgalt kutse peale minna välja. See ju näitab, et midagi tuleks ette võtta selles osas, mis paanikat põhjustab, et see hirm meeste ees ületada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tööjuurest ei ole küll kedagi välja kutsuda kuna töötan ilusalongis ja naiste seltskond 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tööjuurest ei ole küll kedagi välja kutsuda kuna töötan ilusalongis ja naiste seltskond ????

Oleksid juuksur, oleks lihtne. Olen oma silmaga korduvalt näinud, kuidas meeskliendid juuksuritega flirdivad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees pettis sind aasta. Ühes voodis magades ei saanud aru, et mees petab? ja nüüd käib laps isa juures ja sina tead, et mehel ei ole kaaslast! Tule Taevas Appi!

Mis seal voodis siis pidi toimuma, et aru oleks pidanud saama? Tule taevas appi tõesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sa arvad sellest- et muuta oma päeva paremaks, muuda paremaks kellegi teise päev.  Selline vaimse tervise raamatu mõte. Ehk tee teisele kompliment.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegid ära mille? Miks ta peab vägis kellegagi välja minema?

Välja minemine ei tähenda seksimist. Ega kohe ei peagi. Aga kuskil aasta pärast juba võiks. Miks? Sest palju hullem on olla oma eelmise suhte vang (rumination) kui niisama kellegagi natuke suhelda.

Sellise sundimse pärast inimesed saavadki paanikahoo. Ikka pead, muidu oled eelmise suhte vang. No mida veel. Nagu naise ainus eesmärk elus oleks mehi sebida.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahkuminek ongi nagu lein ja sa oled lihtsalt töösse uppudes seda leinaprotsessi edasi lükanud, nüüd on ta siis käes ja tuleb läbi elada. Minul võttis sellisest mustast august välja ronimine umbes aasta ja alles peale seda tekkis see tunne, et võiks ka kellegi teise suunas vaadata. Kindlasti ei pea sa nui neljaks hakkama kohe meestega väljas käima, kui keegi kutsub. Kõigepealt tuleb üksi õnnelik olla ja alles peale seda saab kellegagi kokku minemise peale mõelda. Kui sa praegu ei ole valmis suhteid arendama, siis see oleks sinu jaoks nagu “rebound” ja sellised suhted ei kesta niikuinii üldiselt kaua.

Mitte nui neljaks väljas käima, vaid väljas käimist meestega mitte edasi lükkama! Komplimendid tähendavad meeldivust ja huvi. Eksmees ju ei ole ainuke, kellele TA võiks meeldida.

Selle tõrjumise ja vältimisega pikendatakse ju antud olukorda, milles ollakse juba aasta olnud. Teema on ju sellest, kuidas sellest väljuda. Väljuda saabki, kui teha ise selleks samme.

Kas elu seisneb ainult meestes ja deitimises? Et ilma uute meeste tähelepanuta ei ole võimalik antud olukorrast välja saada? Täiesti okei on ka parasjagu üksi olles elurõõm ja meelerahu taasleida. Saan aru, et on ka neid naisi, kellel on vaja, et kogu aeg oleks kellegagi mingi liin käimas ja see on ka okei, aga kõikide naiste jaoks ei ole ainus väljapääs leida lohutust meestest.

Ma usun, et tegelikult keegi ise ka ei tahaks, et inimene, kellega ta hakkab kohtamas käima, ei ole tegelikult südames vaba ja kasutab teda eelmisest suhtest üle saamiseks. See on ka selle mehe petmine sellisel juhul, sest eks igaüks ju pigem vaikimisi eeldab, et kui inimene temaga välja tuleb ja suhteid arendab, siis see inimene on ise ka vallaline ja otsib uut kaaslast. Teemaalgataja aga oma kirjutise põhjal ilmselgelt seda vaimselt veel ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina hakkasin siis ühte inimest vältima ja ignoreerima, kui ma ise aru sain, et olen ära armunud, enesele ootamatult.  Parem TA mõelgu, mida ta püüab endas alla suruda seoses selle mehega, keda ta tõrjub ja ignoreerib.

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellise sundimse pärast inimesed saavadki paanikahoo. Ikka pead, muidu oled eelmise suhte vang. No mida veel. Nagu naise ainus eesmärk elus oleks mehi sebida.

See oli minu mõte ja teiste mõte juba enne mind, see ei tähenda, et see on õige mõte, aga asjata pole tulnud ütlus, et minge tootvale tööle või et ülesaamiseks on vaja keegi teine leida jne… paljudele aitavad. Kui aju on mingite muude tegevustega hõivatud, siis pole aega mõelda. Ala tulevad külalised, käiakse reisil vms, siis pole aega. Aeg tuleb siis, kui istutakse niisama, laps isa juures.

Muidugi võib mäletada oma pikaajalist suhet ja iga kord, kui laps tuleb, jälle lapsega issit arutada ja kiita ja igatseda. Võib ka issiga uuesti ju seksida, ei pea isegi koos elama. Igaüks teeb oma äranägemise järgi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas elu seisneb ainult meestes ja deitimises? Et ilma uute meeste tähelepanuta ei ole võimalik antud olukorrast välja saada? Täiesti okei on ka parasjagu üksi olles elurõõm ja meelerahu taasleida. Saan aru, et on ka neid naisi, kellel on vaja, et kogu aeg oleks kellegagi mingi liin käimas ja see on ka okei, aga kõikide naiste jaoks ei ole ainus väljapääs leida lohutust meestest.

Soovita siis midagi, mis töötab, teemaalgatajale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma usun, et tegelikult keegi ise ka ei tahaks, et inimene, kellega ta hakkab kohtamas käima, ei ole tegelikult südames vaba ja kasutab teda eelmisest suhtest üle saamiseks. See on ka selle mehe petmine sellisel juhul, sest eks igaüks ju pigem vaikimisi eeldab, et kui inimene temaga välja tuleb ja suhteid arendab, siis see inimene on ise ka vallaline ja otsib uut kaaslast. Teemaalgataja aga oma kirjutise põhjal ilmselgelt seda vaimselt veel ei ole.

No aga saamamoodi võib teha paarisuhtes, kui kõrvalt armutakse teistesse. Mõned petavad, mõned isegi lahutavad, aga kõik mitte. Saab ju öelda inimesele, et vabandust, võtame aeglaselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kuhu see lõputu mõtlemine eksist ja lahkuminekust siis viib? On sellest teie suhetes midagi muutunud, on mingeid arenguid paremuse poole? Koos te ikka ei ole ju. Mees ei tee ju TA suunas samme, et jälle koos olla.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kuhu see lõputu mõtlemine eksist ja lahkuminekust siis viib? On sellest teie suhetes midagi muutunud, on mingeid arenguid paremuse poole? Koos te ikka ei ole ju. Mees ei tee ju TA suunas samme, et jälle koos olla. Saaks aru, et mees tahab leppida ja konkreetselt üritab seda teha. Pole ju teinud midagi, mis viitaks ära leppimise soovile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen oma silmaga korduvalt näinud, kuidas meeskliendid juuksuritega flirdivad.

Ja mis see juuksur siis teeb? Mees tahab allahindlust saada, et vähem maksta. Või kuidas see flirtimine välja näeb, lõigatakse pool pead, siis käiakse nurga taga ära ja siis lõigatakse edasi vää? Vökkkk

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ja mis see juuksur siis teeb? Mees tahab allahindlust saada, et vähem maksta. Või kuidas see flirtimine välja näeb, lõigatakse pool pead, siis käiakse nurga taga ära ja siis lõigatakse edasi vää? Vökkkk

Ma ei usu, et asi on allahindluses. Juuksurid on tavaliselt suhteliselt kenad või vähemalt hoolitsetud. Suht heas vormis ka tavaliselt. Nurga taga pole näinud käivat, aga mesimagusal toonil räägitakse, kiidetakse, iga asja peale naerdakse. Aga noh, oleneb ka rahvusest ju. Vene naised väga armastavad komplimente.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellise sundimse pärast inimesed saavadki paanikahoo. Ikka pead, muidu oled eelmise suhte vang. No mida veel. Nagu naise ainus eesmärk elus oleks mehi sebida.

See oli minu mõte ja teiste mõte juba enne mind, see ei tähenda, et see on õige mõte, aga asjata pole tulnud ütlus, et minge tootvale tööle või et ülesaamiseks on vaja keegi teine leida jne… paljudele aitavad. Kui aju on mingite muude tegevustega hõivatud, siis pole aega mõelda. Ala tulevad külalised, käiakse reisil vms, siis pole aega. Aeg tuleb siis, kui istutakse niisama, laps isa juures.

Muidugi võib mäletada oma pikaajalist suhet ja iga kord, kui laps tuleb, jälle lapsega issit arutada ja kiita ja igatseda. Võib ka issiga uuesti ju seksida, ei pea isegi koos elama. Igaüks teeb oma äranägemise järgi.

Sa IKKA fokuseerud ainult meestele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis seal voodis siis pidi toimuma, et aru oleks pidanud saama? Tule taevas appi tõesti.

Kui midagi muud tarka välja ei oska mõelda, siis nuustutanud vähemalt, kas kondoomiga teevad. On üks spetsiifiline lõhn, mida maha ei pese, alumine lõhnab päris mitu päeva. Et kui petismeest endale soovite saada, siis tehke kummiga. Kummihais tuleb koduvoodis välja.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis mul viga on :(