Esileht Pereelu ja suhted Mis mul viga on :(

Näitan 11 postitust - vahemik 61 kuni 71 (kokku 71 )

Teema: Mis mul viga on :(

Postitas:
Kägu

Aga ühel hetkel tuleb eluga edasi minna, kasvõi end esialgu selleks teadlikult sundides. Oli valus kogemus, tõmbas terveks aastaks rivist välja. Seda siiski ei maksaks pikendada kaheks, kolmeks ja viieks aastaks.

Ei, kindlasti ei ole vaja ennast vägisi sundida kellegagi välja minema.

Teemaalgataja peab esmalt oma lahkumisvalu enda sees läbi elama, ta ei ole seda senini teinud, ta on elanud mingis tuimas mullis aasta aega, sisuliselt eitusfaasis. Alles nüüd jõuab kohale, et ta ongi praegu üksinda. Ma ei mõtle selle mõistusega teadvustamist, vaid emotsionaalset tunnetamist. Küllap ta ikka juba varem aru sai, et suhe läbi, aga ta ei ole lasknud endal seda leinaetappi läbida. Nutab oma nutmised ära, tunded puhastuvad ja siis alles saab kellegagi välja minna, rahulikult, ilma sundimata.

Kindlasti ei pea kuidagi kiirustama uude suhtesse, kui sisetunne nii ei ütle. Ta ei ole siiski ka päris üksi, meest ei ole jah, aga laps siiski on, seda enam peaks uue suhte alustamisega nüüd mitte pea ees kuskile tormama hakkama ja kasvõi nui neljaks, sunniviisiliselt kellegagi kohvitama hakkama.

Kuna teemaalgataja jutust kumab läbi see, et uut suhet ta siiski leida soovib, küllap ta selleni siis ka jõuab, omas tempos. Esimene samm on tehtud, ta on probleemi teadvustanud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa IKKA fokuseerud ainult meestele.

Sest ma ei tea, kuidas see tunne ära läheb, mis TAl on. Tean selliseid inimesi, kes samuti lähevad paanikasse (mitte päris, aga ebameeldiv tunne), kui mingeid komplimente tehakse vms. Põhjus nende puhul lihtne: nad ei otsi kedagi. See tunne aga ei lähe üle niisama. Kui see tunne häirib, siis seep ole seotud eksidega, see tunne läheb üle alles siis, kui minnaksegi kohtingutele. Mitte enne. Eksidega pole pistmist, ütlesin eelpool.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest ma tean*

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommentaarist on juba teavitatud

Kas su pea on täiesti väikse lapse tasemel? Küsin täiesti eluterveid küsimusi. Maksan kasvõi rohkem, aga ilma kiimateenuseta, Aitäh!

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Põhjus nende puhul lihtne: nad ei otsi kedagi.

Komplimendi tegijalt võib ju vastu küsida: Kas sul on kõik ikka hästi?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põhjus nende puhul lihtne: nad ei otsi kedagi.

Komplimendi tegijalt võib ju vastu küsida: Kas sul on kõik ikka hästi?

Ei maksa nii küll küsida. Mulle küll komplimendid meeldivad. Nii ei julgetagi neid enam teha. Niigi ei julgeta.  Sest seda võib pidada abistamiseks ja seda jama ei taha keegi. Mis vahe on üldse komplimendid ja kiitusel?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte abistamiseks vaid ahistamiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Komplimendi tegijalt võib ju vastu küsida: Kas sul on kõik ikka hästi?

Point ongi selles, et ei taha küsidagi, kas on kõik hästi. Kui juba on soovi smalltalki teha, siis ju soovitakse suhelda.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui midagi muud tarka välja ei oska mõelda, siis nuustutanud vähemalt, kas kondoomiga teevad. On üks spetsiifiline lõhn, mida maha ei pese, alumine lõhnab päris mitu päeva. Et kui petismeest endale soovite saada, siis tehke kummiga. Kummihais tuleb koduvoodis välja.

Siin üks aga. Et seda nö kummihaisu tunda, selleks peab mehel suhu võtma. Siis on see teoreetiliselt võimalik. Paljud abielunaised suhu ei võta. Toimub tavapärane eelmäng, suudlused, kätega teineteise erutamine ja siis viib mees riista sisse. Mingit kummihaisu, kui see peaks ka olema, sellisel puhul tunda ei ole.

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tere

Esmalt pead korrastama oma mõttemaailma. Soovitan lugeda “tagasilöögid minu ümber” ja mõelda, kas tahad vanaviisi edasi v soovid oma elu ise paremaks ja tervemaks muuta.

Minul purunes 16 aastat kooselu, sellest 6 aastat abielus 24 detsembril ( parim jõulkingitus v mis?) Abikaasa “naine” põrutas aasta teist meest, ise teades, et mehel pere ja abielus. Tema teadlik valik (oma tegude eest vastutame ainult meie ise).
Meil 2 last, koos ehitatud maja ja palju ühisvara. Olin endaga nii ummikus, et kõik tundus hall ja värvitu. Olen kohtunud ka nn armukesega, kes rääkis, kui palju ta minu naist armastab jne…
Vaatasin meie ühiseid pilte ja kõrvutasin sinna ka mõtetes armukese. Enda kergenduseks võin öelda, et ei leidnud enam ühtegi sellist joont, mis teeks selle naise “abikaasa” mulle atraktiivseks.
See uus paar, minu eks ja tema uus silmarõõm näevad välja kui ninaahvid. Vaatad seda pilti, siis aru mida otseselt silmas pean, nad päriselt näevad sellised välaja päriselus ja sobivad oma väljanägemiselt kokku.
Tegu, millega ta hakkama sai ajab siiani südant pahaks ja see teeb ka ühtpidi kergemaks temast lahkumineku/unustamise.
Olen proovinud enda mõttemaailmaga väga palju tööd teha ja võin öelda, et naine kellesse armusin ja keda armastasin on muutunud sõna otseses mõttes koledaks. Seda nii oma välimuslt, kui oma tegude pärast.
Kui tahad elus edasi minna, siis leia rõõmu lastest, nemad ei kao elust kuhugi ja korrasta oma mõttemaailm. Seades endale kindla sihi saad sellele sirge selja ja klaari maailmavaatega vastu minna.
Kevadine päike särab minule nüüd palju ilusamalt.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See uus paar, minu eks ja tema uus silmarõõm näevad välja kui ninaahvid.

Ei ole küll aru saada, et sa klaari maailmavaatega uuele elule vastu lähed. Suht kibestunud jutt sul veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 61 kuni 71 (kokku 71 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis mul viga on :(