Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis nende blogijatega toimub?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Mis nende blogijatega toimub?

Postitas:
Kägu

No mina ei saa aru mis nende blogijatega toimub, et kogu aeg peab kedagi kritiseerima ja omavahel raksus olema. Klein ja veganid ja kõik muu. Just lugesin marimelli uut postitust ja no ei saa aru. Nüüd ostab erinevatelt fotograafidelt teenuseid, et neid maha teha ja kliendid enda juurde suunata? Või oli fotograaf tõesti nii jama? Ikkagi tundub rohkem reklaam endale.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu meelest ta ei kirjutanud fotograafist ju halvasti – ilm oli kehv ja titel halb tuju. Lisaks ei olnud nad varasemalt kokku leppinud täpselt mis ja kuidas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

no olgem ausad, need 3 parimat pilti on ikka üsna kehvakesed. selliste eest 80-120 euri maksta???

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt ikkagi sellepärast kirjutas nii, et kõik nüüd tema mehe juurde jookseksid.

Selline mulje jääb küll. Ja siis ta veel ütleb, et see tema poolt kritiseeritav fotograaf on tema sõber. Muidugi on geniaalne ema poolt fotosessioon tite uneajale sättida, kui just magava titega pilte ei taheta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina küll mingit kriitikat ei loe, küll te olete ikka õelad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Megairv. Millest need blogijad üldse kirjutada tohivad ja kas ei ole kahepalgeline ise kritiseerida nii nagu sülg suhu toob ja teistel seda keelata? Perekool sureks välja kui blogijaid kritiseerida ei saaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida tähendab “pidin endale suhu oksendama”, “pidin endale kurku ropsima”? Paljud kergblogijad kasutavad neid väljendeid, isegi intelligentsed blogijad. Kas need on otsetõlked inglise keelest nagu “mida ma just lugesin”?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelt tahaks teada kaua see pildistamine siis aega võttis, et kas punnitasid kaks tundi seal või tehti kümne minutiga ära. Blogist jääb mulje nagu mega halb oli ja ühtegi päikseloojangu pilti ka ei näinud aga instagramis juba mitu pilti tundub sellest samast pildistamisest üleval. Samas seal fotograafi kodulehel palju paremad pildid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No mina ei saa aru mis nende blogijatega toimub, et kogu aeg peab kedagi kritiseerima ja omavahel raksus olema.

Kogu blogimise mõte on ju selles, et inimesed loeksid. Millest meeldib keskmisele inimesele kõige rohkem lugeda? Skandaalidest. Seetõttu tuleb neid pidevalt tekitada, et lugejaid ikka jätkuks.

Kas sa tõesti arvad, et need blogijad *tegelikult ka* omavahel raksus on? Tegelikult elavad nad rõõmsas sümbioosis (nagu printsess Diana elas sümbioosis kõmuajakirjandusega), arvatavasti kogunevad kuskil salaja koos kohvi jooma ja kihistama ja kokku leppima, kes ja mis kärna kellele järgmiseks paneb. Sest teisi blogijaid kritiseerida on kõige ohutum – need teavad, mis mängu nimi on, ja mängivad kaasa, õhutavad skandaali ja saavad isegi lugejaid, samas kui väljaspoolne inimene võib reageerida ootamatult.

See on lihtsalt showbusiness, ja kui sa ootad sealt grammigi reaalsust, siis oled rängalt petta saanud, kuid puhtalt omaenda naiivsusest. Võta asju nagu nad on – “staar”blogijad on lihtsalt tähelepanuhaiged inimesed, kellel mingeid muid oskusi ette näidata ei ole kui skandaalide tekitamise oskus. Asi seegiu, ja antud ajahetkes müüb, nagu näha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No mina ei saa aru mis nende blogijatega toimub, et kogu aeg peab kedagi kritiseerima ja omavahel raksus olema. Klein ja veganid ja kõik muu. Just lugesin marimelli uut postitust ja no ei saa aru. Nüüd ostab erinevatelt fotograafidelt teenuseid, et neid maha teha ja kliendid enda juurde suunata? Või oli fotograaf tõesti nii jama? Ikkagi tundub rohkem reklaam endale.

http://marimell.eu/meie-kogemus-dwl-photo/

Minu meelest on marimell hiigelkibestunud ja jube heal arvamusel iseendast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Populaarsed blogijad on ühed kõige õelamad inimesed, kes igal sammul üksteisele ära panevad ja laimavad.

Küll on hea, et selline kommentaar pole õel ega laimav! Ei hoia end nende blogijate käekäiguga kursis, aga tundus lihtsalt irooniline. Pada sõimab katelt?

Please wait...
Postitas:
Kägu

See kommentaar on juba kustutatud, aga olen nõus, et need live chatid ja nõmedad, sisutühjad ja igavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen jah loll, aga mida tähendab “tutsab”?
On tusane või on unine vms?

Please wait...
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis nende blogijatega toimub?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.