Esileht Pereelu ja suhted Mis nende inimeste peas toimub?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Mis nende inimeste peas toimub?

Postitas:

https://lood.delfi.ee/annestiil/seks/eesti-paar-pahelises-ja-ullatavas-armukolmnurgas-meil-puuduvad-tabud-minu-fantaasia-on-jagada-avet-teiste-meestega?id=87307951

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Avatud aus suhe. Kõigil on oma fetishid, kui mõlemale sobib ja nad on õnnelikud, siis andku minna.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis nende inimeste peas toimub?

Mis mõttes? Selgita oma hämmingut.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mulle isiklikult selline tegevus ei sobi, hindan ma inimeste ausust iseenda ja teise suhtes. Kordades hullem on, kui seda tehakse üksteise eest varjatult. See, et ollakse avatud, ei tähenda ju, et kõigi ettetulevate inimeste luuakse suhe. Pigev võib juhtuda, et ei leitagi seda “kolmandat”, sest pole selliselt avatud inimest, kes teadvustaks ja oleks lõpuni aus enda ja teiste suhtes. Igaljuhul on ausus väga oluline ja kuigi asjad ei meeldi, veelgi hullem on petmine, valetamine, varjamine.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis peas toimub? Üldiselt (konkreetse paari puhul muidugi ei tea) on tegu kapihomost mehega, kes kasutab naist kui ettekäänet, et teise mehega voodisse pääseda. Naine on sellises suhtes tihti (mitte küll alati) lihtsalt ajupestud ja mahatambitud nukk.

Miks aga seda elustiili niimoodi avalikustada on vaja, eriti kui neil on lapsed, jääb ka minu jaoks mõistatuseks. Ilmselt haiglane tähelepanuvajadus, muud seletust pähe ei tule.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis nende inimeste peas toimub?

Sa pead silmas neid, kes loevad neid väljaimetud naistekaid ja usuvad ka veel?
Vanasti oli neil Nelli Teataja, täna on see lood/delfi/annestiil/päma.ee pisut teises kastmes serveeritud.

Aga mis nende lugejate peas ikka siis nii väga toimub? Mitte midagi, pakun, mingite muude huvide puudumine ja igavus, ei toimu seal muud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on kokkulepe ja ausus, siis ma ei mõista hukka ega pea valeks. Kuigi ma olen jube puine teatud asjades, aga siin kohal mitte. Petmises aga üdini.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ju palju ausam suhe kui mees või naine salaja kõrvalt paneksid (ja ikka väga paljud teevad viimast). Mulle see ilmselt ei sobiks, kuid väga imetlen nende ausust ja avatust-enamus seda ei suudaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on ju lihtsalt fetish, mulle meelib näiteks BDSM, aga ma ei halvusta neid, kellele meeldib tavaline seks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kahepoolne otsus, my ass. See on lihtsalt mehepoolne kaval nüke, kuidas probleemivabalt mitut naist k.ppida. Naise valik selline avatud suhe raudselt pole, aga mis tal üle jääb, noogutab aga kaasa ja kiidab takka, et see on nii äge. Oma naist aga see mees kohe kindlasti ei armasta!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahepoolne otsus, my ass. See on lihtsalt mehepoolne kaval nüke, kuidas probleemivabalt mitut naist k.ppida. Naise valik selline avatud suhe raudselt pole, aga mis tal üle jääb, noogutab aga kaasa ja kiidab takka, et see on nii äge. Oma naist aga see mees kohe kindlasti ei armasta!

Mis mõttes, mis naisel üle jääb? Lahku minna, loomulikult. Vaevalt, et keegi vastutahtmist sellist asja ette võtaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahepoolne otsus, my ass. See on lihtsalt mehepoolne kaval nüke, kuidas probleemivabalt mitut naist k.ppida. Naise valik selline avatud suhe raudselt pole, aga mis tal üle jääb, noogutab aga kaasa ja kiidab takka, et see on nii äge. Oma naist aga see mees kohe kindlasti ei armasta!

Ei saa küll hästi aru, kuidas 2M+1N variandis mitut naist keppida.
Tee minu ühest naisest ka mitu, oleks kohe põnevam elu.

Kapihomo variant on täiesti mõeldav. Samas saab naine mitut meest k.ppida. win-win olukord, kuni lapsi ja kiivust pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis nende inimeste peas toimub?