Esileht Väikelaps Mis nr jalanõud 1,5 aastasele?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Mis nr jalanõud 1,5 aastasele?

Postitas:

Kas nr 22 tossud jääks suureks? Mis nr jalanõusid teie 1,5 aastsed kandsid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 11:58; 16.01 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poeg kandis 1,5a vanusena suurust 23-24 😀 Seda sa pead ise ju teadma ,kui suur su lapse jalg on, kui ei tea numbrit ,siis mõõda ära sisetalla pikkus ja osta nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu poiss 1a4k ja nr 18-19.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

poiss 1,5, jalanumber 22

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mõõda ära lapse jalapikkus ja mõtle ka selle peale, millal ta neid tosse kandma hakkab, tõenäoliselt ju mitte enne aprilli, s.t arvesta kasvuvaruga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma oma lapsel konkreetselt jalanumbrit ei teagi, sest kummikud on 22, talvesaabas 23 ja tossud 24. Sisetald oli tal sügise algul, kui ta oli 1aasta ja 5 kuud vana, 15cm. Nüüd on juba 16cm kindlasti, olles 1aasta ja 10 kuu vanune

Nii et ei tea keegi seda ette, kui kiiresti kellegi lapsel jalg kasvab 🙂 Ma oma lapsele ei jõudnudki suurust 18-19 osta. Nii kui käima läks 10-kuuselt ja aastaseks saades oma esimesed jalanõud sai, ostsin talle tossud number 22!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie puhul oleks parajad. hetkel laps juba 1,8a, talvesaapad 23, kingad 21, millest varvas üle, seega 22 oleks selles vanuses paras:)
aga iga laps on ju erinev. esimene laps hakkas sellest vanusest esimesi kingi nr. 23 kandma:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

me 1,5a ,saapad hetkel 21nr.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Laps hetkel veidi üle aasta. Talvesaapad nr 19 on parajad, kui mitte liiga parajad. Tossud ostsin suveks, 22 tundus silma järgi ok. Numbrivahe lihtsalt hakkas hirmutama, selleks selle teema siia tegin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 11:58; 16.01 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul laps veel väike, aga küll sa varsti näed, et sellises küsimuses ei saa sa lähtuda ei teiste kogemustest sama vana lapsega ega ka lihtsalt ainuüksi jalanõu numbrist :). Minu lapsel näiteks samas vanuses olid parajad ühe firma talvesaapad nr 24, samas lörtsise ilmaga läks vabalt villase sokiga jalga hoopis teise firma 22 nr kummik. Tegelikult saab lähtuda ainult jalanõu sisetalla mõõdust, mis firmati võib numbri osas oi kui palju erineda. Ja sedagi ainult juhul, kui lapse jalakuju selline harju keskmine, sest kui juhtub olema veel lai ja/või kõrge jalg, siis peeab ka sellega arvestama. Niisiis vaata, kui plaju on sistealdade erinevus, saad natuke selgema pildi. Ja seda, millal ja kui palju su lapse jalg kasvab, on ka raske ennustada, eks see ette ostmine üks paras loterii ole, endal siiski enamasti õnnestunud :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps Mis nr jalanõud 1,5 aastasele?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.