Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mis nr kabinettides Tõnismäel kolposkoopiat tehakse?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Mis nr kabinettides Tõnismäel kolposkoopiat tehakse?

Postitas:
Kägu

Kas keegi teab?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
fooniks111

RE: Mis nr kabinettides Tõnismäel kolposkoopiat tehakse?

ma arvane et see oleneb ikka arstist seal ei ole minu arust mingit kindlat kolposkoopia kabinetti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma sellepärast küsin, et ükskord ämmakas pani mulle aja selle arsti juurde, kes mulle alati on kolposkoopiat teinud ja kui ma kohale läksin, et seda siis teha, siis arst ütles, et oi, aga selles kabinetis ma ju ei tee seda, et siin polegi seda aparaati. Ja ei saanudki teha. Ma tean, et Tõnismäel on kahes kabinetis see aparaat, üks on vist nr 327. Aga kirjas kodukal seda infot kusagil pole. Tahaks teada, kus kabinettides teile seda tehtud on. Ma pean nüüd jälle minema, panin endale seekord ise iPatsiendis aja ja mäletan, et oli ikka kirjas, et saab ka kolposkoopiat sellel visiidil teha, aga nüüd avastasin, et kabineti nr oli mingi täitsa uus, ehkki arst sama. Lihtsalt kardan, et äkki jälle tühikäik.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
fooniks111

ma olen ka mu arust kahes erinevas kabinetis teinud aga jah ei mäleta täpselt nr. viimati käisin aaviku juures ja oli seal 3 korrusel äkki oligi siis 327 aga pole kindel. teine võimalus et hüppad registratuurist korra läbi ütled et sul aeg selline ja siis nad ütlevad sulle kabineti nr.

Please wait...
Postitas:
hansapank

kabinetid 333 ja 334 on kolposkoopia kabinetid. Dr aavik võtab vastu ka kabinetis 327,kuid seal on tal tavagünekoloogiline vastuvõtt.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mis nr kabinettides Tõnismäel kolposkoopiat tehakse?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.