Esileht Beebi ja mitmikud Mis nr. Talvekombe beebile

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Mis nr. Talvekombe beebile

Postitas:

Laps 51cm pikk.Mis nr. Talvekombe oleks ok osta.Praegu on vahepealsete ilmade kombe ja sees suurus 50, varsti on see aga väike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis järgmine suurus ehk 56. Minu meelest on halb riietada kui väga palju suurem asi seljas. Aga ise ostaks hoopis korraliku soojakoti ning siis pole talvekombet vaja ja suuruse üle ei peaks ka pead vaevama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaks 56 suurust, sest see läheb ikka päris kaua ja hoiab talvel mõnusasti soojas.
Mul lapsel oli eelmine talv mingi aeg suurus 62, otstes oli vaba ruumi palju.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sulle on ok talve jooksul mitu talvekombet osta, siis osta 56. Kui tahad ühega terve talve läbi ajada, siis 62. Soovitacalt pealekeeratavate käe- ja jalaotsadega. Varakevadel saad vajadusel veel kinnaste ja kapukatega kasutada.

Mul sündis laps juuli lõpus (49 cm), nüüd enam 62 talvekombe selga ei mahu, kuigi see suht suure varuga. Muud riided on ka ammu juba lapsel 68.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

62 ja pealekeeratavate otstega. Kasutasin talv läbi liiga suurt kombet ja parim otsus. Kui väga külm oli, mahtus ilusti alla panna mida tahtsin, mugavam oli sisse panna ja välja võtta. Vajadusel mahtus jala/käe otstest villased sokid või kindad rulli keeratult sisse susada, et tekitaks lisa puhvri ja hoiaks paremini sooja. Kätte nii väikesele kindaid ei hakanud isegi üritama panna, ahistav nii talle kui lisategevus mulle.

Praegu on moes vihata pakse Lenne kombesid, aga nii väikesele väga hea (suurt ei liiguta end seal). Suuremale tõesti võib ebamugavaks jääda. Neid saab uuena ntrendist ülinormaalse hinnaga ka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 2 novembrilast olid esimesel talvel nr 62 kottkombega. Oligi just mõn6s avar, käed jäid kenasti varrukasisse sooja ja oli ka jalgadel liigutamisruum märtsi lõpuni välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soeta soojakott ja pole kombekat vaja

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Mis nr. Talvekombe beebile