Esileht Kasutajaabi ja mõtted Mis nüüd lipukestega toimuma on hakanud?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Mis nüüd lipukestega toimuma on hakanud?

Postitas:

Ühe lipukesega teema avan ja lipuke kaob ka mõnelt teiselt lipukesega teemalt ära.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 12:42; 30.01 12:56;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Minu lipukestega ei toimu küll midagi erilist.

Puhastage oma arvuti cache’d, laadige uuendusi, ärge kasutage igivanu brausereid ja kõik sujub.

0
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 12:48; 30.01 13:41; 30.01 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt ei ole sa toimuva märkamiseks piisavalt tähelepanelik. Lipukesed ei kao kõigilt, vaid avatava lähedal asuvalt ühelt-kahelt. Minu arvutil ei saa midagi viga olla, sest siis ei saaks ma sellega teatud tööd teha.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 12:42; 30.01 12:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need lipukesed juba paar kuud vähemalt ei toimi. Pidevalt tulevad ja kaovad, teemad, mida kunagi avanud pole on lipukestega, järge nad ei näita enam ammu, sest mitme lehega teemadel suunavad ikka 1- lehele kui tegelikult olen juba 3-ndal. Jube häiriv.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hullem veel, minul teevad ka plussid ja miinused trikke! Nt niisama vaadates näitab, et bilanss on 0, aga sisse logides selgub, et tegelikult olen juba 3 plussi saanud. Kriminaalne lihtsalt, nõuan, et minu kommentaaride populaarsus oleks kohe kõigile nähtav! Miinused muidugi võite ka edaspidi ainult kasutajatele nähtavaks jätta või veel parem, ainult modedele või veel parem, kustutage need üldse ära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt ei ole sa toimuva märkamiseks piisavalt tähelepanelik. Lipukesed ei kao kõigilt, vaid avatava lähedal asuvalt ühelt-kahelt. Minu arvutil ei saa midagi viga olla, sest siis ei saaks ma sellega teatud tööd teha.

Ma olen piisavalt tähelepanelik ning siit perekoolist juba mitmeid kuid tagasi itku lipukeste osas lugenud, aga minul pole lipukestel tõesti midagi viga. Toimivad igati õigesti.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 12:48; 30.01 13:41; 30.01 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lipukestega ei toimu küll midagi erilist.

Puhastage oma arvuti cache’d, laadige uuendusi, ärge kasutage igivanu brausereid ja kõik sujub.

Nii uimane ei ole võimalik olla

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lipukestega ei toimu küll midagi erilist.

Puhastage oma arvuti cache’d, laadige uuendusi, ärge kasutage igivanu brausereid ja kõik sujub.

Nii uimane ei ole võimalik olla

Uimane??? Selle omadussõna kohasusest küll siin absoluutselt aru ei saa.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 12:48; 30.01 13:41; 30.01 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii uimane ei ole võimalik olla

Kohe nagu spioonide salakeel, midagi aru ei saa. Kes/kus on uimane??

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koristage palun need üleliigsed lipukesed! Kas läksite liialt hoogu oma “uutmistega” ja surasite kogemata kuskile mõne linnukese liialt?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Mis nüüd lipukestega toimuma on hakanud?