Esileht Ajaviite- ja muud jutud mis oleks kõige targem teha teisest sambast saadava 3000 euroga?

Näitan 3 postitust - vahemik 91 kuni 93 (kokku 93 )

Teema: mis oleks kõige targem teha teisest sambast saadava 3000 euroga?

Postitas:
Kägu

Ja kui siiski mingis meeltesegaduses selle teema tegid,

Nämm, nämm, nämm, ma ei ole mingit teemat teinud. Proovi oma mõistuseke koju ajada.

Ja ma tean ise suht hästi, mida selle rahaga teha. (SEDA ma muidugi ei ole siia kirja pannud)

Aga see-eest ma olen hulka teisi ja üsna reaalseid asju soovitanud, erinaevalt sinusugusest kõvatajast, kel see vaid kõvatuseks jäigi. (No tere hommikust – loe blogisid???? Täitsa segi oled wä)

Fondis on raha “kindlas kohas”?

Nii rumalat jutt saab ajada ainult panga troll isiklikult.

Või Kaljulaid.

Kui sa nii kange vend oled, siis miks sa perekoolist tasuta investeerimisnõu tahad? Kui tahad, et keegi teine sinu eest investeeriks, siis seda tasuta ei saa. Aga seni kuni maksta ei suuda saad oma aega sisustada foorumis lärmamise ja sõimamisega. Pole midagi tega, igaühele vastavalt tema võimetele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Esiteks pole mina end erinevalt mõnest teisest nõuandjast siin spetsiks tituleerinud.

Aga nüüd solvusid, lilleke?
Lausa isiklikult tundsid, et sind solvati?

Oh sind vaesekest küll. Aga sissejuhatuseks leiad ehk selle üles, kes end siis “spetsiks siin tituleeris”, nagu sa igaks juhuks lahmisid.
Ei leia? – Siis võid ju taas solvuda.
Igaks juhuks.
Sest sa jälle valetasid ja keegi tuli veel ütlema ka, krdi kaabakad siin perekoolis.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kallis inimene, kui sa ei oska selle rahaga midagi teha. Siis ma siiralt palun – jäta see II Sambasse. Ära võta seda välja, ma tõesti palun sind!!!! Sa hiljem kahetsed seda, ja mitte vähe

+2
-2
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 91 kuni 93 (kokku 93 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud mis oleks kõige targem teha teisest sambast saadava 3000 euroga?