Esileht Väikelaps mis oleks mõistlik hind?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: mis oleks mõistlik hind?

Postitas:

Mis oleks mõistlik hind 4 a kasutatud Concord Trimax turvatooli eest? Turvatool siis 9-36 kg ja korralik ja vähe kasutatud (kasutatud vaid mõnel päeval nädalas) ja avariis osalenud pole. Kuidagi ei oska mõistlikku hinda sellele panna, samas tahaks nagu maha müüa. Eks jah loomulikult oleks variant ka panna osta.ee-sse müüki, aga väga odavalt nagu ka ei taha ära anda. Kui palju oleksite teie nõus välja käima kasutatud turvatooli eest?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanas rahas sain mina sellise eest vist 700-800 kr umbes, enam ei mäleta. oli ka korralik ja vähe kasutatud ja avariivaba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nagu ikka – kuni 50% poehinnast (kui on heas seisukorras).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 aastat kasutatud turvatooli eest kohe kindlasti poolt poehinda ei maksaks. Mul endal sama tool ja on aasta kasutatud, aga riie ikkagi pole uue väljanägemisega, sest see riie pole seal peal kuigi kvaliteetne lihtsalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pole ju vähe kasutatud ,kui kasutatakse mitmel päeval nädalas 😀

Aga vastuseks..
Mina poleks ka elu sees nõus maksma 4 a vana turvatooli eest poolt poehinnast. 4 aastat on ju meeletult pikk kasutusaeg(ja nagu sa mainisid ,siis kasutasite mitmel päeval nädalas). Sellise tooli kate ei saa olla väga korralik. Aeg teeb ka oma töö toolile endale.

Ma isiklikult soovitaksin siiski panna ostasse oksjonile, sa ei pea panema kõige madalamat alghinda ,vaid mingi enamvähem ja kui soovid ,siis ka piirhinna ja kui see täis ei tule ,siis ei pea sa seda ka müüma.
Aga mina nt ei tihkaks panna suht vana tooli kalli raha eest müüki.. Mingi enam vähem sümboolne summa ja kõik 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel on sellel toolil soodushind 119euri….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps mis oleks mõistlik hind?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.