Esileht Beebi ja mitmikud Mis ometi viga on ?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Mis ometi viga on ?

Postitas:
Kägu

Laps juba 1 aasta ja 2 kuud vana. Öine uni läheb aina hullemaks..esimesed 3 – 4 h magab ilusti ja siis terve öö sipleb silmad kinni. Tahaks ise nagu magama jääda aga miski nagu segaks. Nagu oleks lapsel rahutute jalgade sündroom. Analüüsid kõik korras. Isegi B 12. Kaisus magades sipleb samuti kogu öö. Oma voodis täpselt samamoodi. Toas on normaalne temperatuur. No aru ma ei saa mis viga. Täna ärkas täiesti üles kell 5.00 . Mis siis et kella ühest öösel alates virises ja ei maganud isegi 5 min. Jäi uuesti magama kell 8.45 ja magas 30 min. Muidu on päevased uned korras. 2 und ja mõlemad 1.5 h. Ma ei oska last kuidagi aidata. Endal mul on igapäevased peavalus magamatusest. Miks suudab laps esimesed ööunetunnid järjest magada ärkamata ja siis ülejäänud öö käib üks siplemine silmad kinni ? Kaua see kestab veel ? 🙁

Aasta jooksul on laps vaid 2 korda kogu öö maganud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Äkki ta magab sul päeval liiga palju ja siis ööuni on rikutud?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soovitan ka ühele päevaunele üle minna. Liiga palju und päeval rikub ööune. Üleminekuperioodil võib olla, et ühel päeval teeb 2 und ja teisel 1, aga võib ka olla, et on kohe valmis ja ööuni saab plaksust korda.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nõu ei oska anda, aga kas magate ühes toas lapsega? Kui ta ei nuta just, siis saaksid ju ise magada teises toas ilma, et tema siplemine segaks.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

1a2k lapsele pole 2×1,5h päevaund palju. Ühele unele minbes tekib ju ootus, et magaks ka 3h. Pigem 1 unele minnes jääb ärkveloleku aega isegi vähemaks – nt 2x5h, aga 2 unega 3x4h.

Minu 11kuune on ja viimased nädalad öösiti 1-2h rahutu. Üks päev, kui magas vähem – oli öö ikka samasugune.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

1a2k lapsele pole 2×1,5h päevaund palju. Ühele unele minbes tekib ju ootus, et magaks ka 3h. Pigem 1 unele minnes jääb ärkveloleku aega isegi vähemaks – nt 2x5h, aga 2 unega 3x4h.

Lihtsalt selles vanuses (u 16 elukuu paiku ehk siis võib ka kuu-paar enne) toimub üleminek 1 unele. Võib-olla on teemaalgataja laps juba selleks valmis ning jaksab ka juba veidi pikemalt üleval olla kui 4h. Kas ta siis ühe une magab 3h või 2h, oleneb lapsest.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu kohe aastaseks saav laps pole kordagi läbi öö maganud. Pärast unne jäämist ärkab juba 40min kuni h aja jooksul ning öösel ka iga paari h tagant. Saab muidugi rinda kah.
Aga ehk häirib täis mähe? Muidugi hammaste tulek on kurjajuur ka. Minu lapsel tulid hambad mitu vaevalist kuud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soovitan ka ühele päevaunele üle minna. Liiga palju und päeval rikub ööune. Üleminekuperioodil võib olla, et ühel päeval teeb 2 und ja teisel 1, aga võib ka olla, et on kohe valmis ja ööuni saab plaksust korda.

Meil on justnii et vahet pole kas laps on paeval yleval voi magab mitu tundi, laheb ta ikka ohtul oigel ajal magama . Taiesti loogikavaba.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Te räägite aastastest. Meie neljaseks saav vehkis täna jalgadega mis kole ja oehhhhhhh pissis üle hulga aja liitri alla. Kõik pessu madratsini. Ta voodi on minu voodi kõrvale lükatud vahel ööseks. Muidu asub teises seinas. Paremini magab, kui aknad lahti ja palav aeg pole, seega see jahe kevad, suvi sobib meile.

0
0
Please wait...

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Beebi ja mitmikud Mis ometi viga on ?