Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis on EKRE kasvava populaaruse taga?

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 189 )

Teema: Mis on EKRE kasvava populaaruse taga?

Postitas:
Kägu

Vot, ära ehi ennast võõraste sulgedega! Ka mina käisin Eestit vabaks laulmas, käisin ka ketis seismas, et ühtsust näidata! Meil on praegu vaba Eesti, ekre tahab seda pigem venemaa alla tagasi viia. Ekre on minumeelest pigem nagu need mutikesed, kes munadega loopisid kui eestlust julgesid väljendada
Ja olgu ka öeldud, et jõulusid oleme perega alati pidanud, ning meie rahvuslik trikoloor, mis on jumal teab mis aastast pärit, see on mul siiani kapis kenasti hoitud ja kaitstud ( oli seda ka vene ajal!)

Ja selle jutuga sa just näitadki, kui ajupestud sa täna oled, et reaalsust ei taju. Ära usu kõike, mis lehest ja telest tuleb. Mõtle rohkem oma peaga ja hoia pilk selge, siis lahtub ka su ekre vastane viha kui lõpuks aru hakkad saama, mis praegu TEGELIKULT toimub. Kuula “räägime asjast”, ehk on abiks.

+6
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Venemaal on tulekul duumavalimised. Et ajaga kaasas käia, otsustavad venelased e-hääletuse kasutusele võtta. Vajalik tarkvara ostetakse sisse Eestist, kuna seal on seda juba korduvalt proovitud ja pidavat igati turvaline värk olema. Saavad siis e-valimised lõpuks läbi ja Putin isiklikult tuleb valimiskomisjonilt uurima, et kuidas läks. Valimiskomisjoni esimees, silmad imestusest punnis, teatab: teate, Vladimir Vladimirovitš, ma ei saa mitte millestki enam aru. Meie valimised võitis ülekaalukalt keegi Kaja Simeonovna Kallas Eesti Reformierakonnast…

+6
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõmbame traadid piiridele ette ( või noh, vene poolt võiks vist ju lahti jätta), lükkame kõik senised haritlased fekaale kühveldama, et nood ikka päris elu näeks ja küll siis tõuseb see vaene vaevatud ekrelane õitsengule!

Traate on piirile tõmmanud eelmised valitsused. EKRE soovib ju taastada sõjaväelise piirivalve. Sul on midagi siin sassis.

+4
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis on EKRE kasvava populaaruse taga?

Kasvav lollide populatsioon ühiskonnas. See on täpselt see, mis neid kõnetab – karjas röökimine süvenemata ja mõtlemata.

Siin üks stiilinäide tasakaalukast ja ise mõtlevast reformierakonna pooldajast – kommentaator Heh, kes lubab “ekrekestel” hambad sisse lüüa, kuuli pähe lasta, invaliidiks teha jne. Väljendusviis on nõnna peenekoeline… Aga vähemalt on kõva naistemees. Kui see mulje nüüd kogu erakonnale üle kanda, siis… eksole.
https://arileht.delfi.ee/news/uudised/ukraina-ehitaja-paljastab-eesti-rapase-tookultuuri-vahetus-kestab-14-tundi-jutti-ja-lopetada-saab-alles-kell-neli-oosel?id=86971997&com=1

+5
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

EKRE taha on koondunud suures osas senises elus pettunud inimesed, kes loodavad, et EKRE võimu suurenemisel hakkavad kõik lihttöölised uute mersude ja bemmidega sõitma.

Ja reformi taha elus pettunud inimesed, kes siiani loodavad viie rikkama riigi hulka jõudmisest..

+5
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ekre on minumeelest pigem nagu need mutikesed, kes munadega loopisid kui eestlust julgesid väljendada

Vastupidi ju, EKRE on see, kes seisab eestluse eest, ülejäänud ju häbenevad seda…

+8
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei midagi keerulist. Inimese IQ taandareng – perekoolgi annab sellest taandarengust väga hea ülevaate.

NÕUS !

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ekre on minumeelest pigem nagu need mutikesed, kes munadega loopisid kui eestlust julgesid väljendada

Vastupidi ju, EKRE on see, kes seisab eestluse eest, ülejäänud ju häbenevad seda…

Suur eestluse eest seisja “häbeneb” nüüd laulvat revolutsiooni ja nimetab Eesti Vabariiki libademokraatiaks. Ура! Ура!

+11
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Suur eestluse eest seisja “häbeneb” nüüd laulvat revolutsiooni ja nimetab Eesti Vabariiki libademokraatiaks”. Ура! Ура!

Ega Kõlvart asjata öelnud, et „koalitsioon Ekrega oli ainus võimalus säilitada Eestis venekeelne haridus. Ma rõhutan – ainus! Kui oleksime läinud koalitsiooni Reformierakonnaga või veel hullem – jäänud opositsiooni – oleks võimalus vene kooli säilitamiseks olnud võrdne nulliga.“

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Delfist:

Totaalne skiso gemüüse:

Kaabu ei võtnud laulva revolutsiooni sündmustest osa, sest ta ei tegelenud tollal üldse poliitikaga.
Hetk hiljem ütles, et ta ei mahtunud üritustele viiva kolhoosi bussi.
Seejärel ütles, et ta ikkagi tegeles poliitikaga komiteede tasandil.
Sekund hiljem ütles, et ta ei saanud tulla, sest kasvatas tilli.
Veel hetk hiljem ütles, et ta põhimõtteliselt ei võta massihüsteeriatest osa 😀

+13
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Delfist:

Totaalne skiso gemüüse:

Kaabu ei võtnud laulva revolutsiooni sündmustest osa, sest ta ei tegelenud tollal üldse poliitikaga.

Täna Eesti Päevalehes ja Delfis ilmunud intervjuust võib jääda ekslik mulje, nagu seaksin laulva revolutsiooni olulisuse kahtluse alla. Möönan, et lasin end provotseerida vaenulikul ajakirjanikul, kes andis kõigi oma küsimustega mõista, et laulva revolutsiooni sündmustes mitteosalemine on sisuliselt kuritegu. Mul ei olnud mingit kavatsust tulla 1980ndate lõpus suurde poliitikasse, tegelesin tollal põllumajandusega,“ märkis Helme.

„Püüdsin ajakirjanikule selgitada, et ma ei ole inimene, kes läheks kergesti kaasa massiliikumistega. Muu hulgas ütlesin sõnaselgelt välja, et ma ei nimeta 1980ndate lõpu sündmusi massihüsteeriaks, vaid pigem massimeeleoluks. Artikli pealkirja ja sissejuhatusse see loomulikult ei jõudnud. Pean vajalikuks rõhutada, et mitte mingil juhul ei taha ma vähendada laulva revolutsiooni olulisust Eesti lähiajaloos.“

Helme sõnul on laulev revolutsioon on meie rahvusliku vabadusvõitluse sümbol, millega paljudel meist on sügav isiklik side. „Laulev revolutsioon kinnistab meie rahvuslikku enesekuvandit ning me ammutame sellest jätkuvalt inspiratsiooni, et pürgida oma rahvuslike eesmärkide poole,“ ütles Helme.

„Laulev revolutsioon oli võitlus iseseisvuse eest ja see võitlus on aktuaalne ka tänapäeval. Mul oleks hea meel, kui praegu tekiks Eestis sama ulatuslik massiliikumine, mis seisaks meie rahva suveräänsuse eest.“

+3
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Delfist:

Totaalne skiso gemüüse:

Täna Eesti Päevalehes ja Delfis ilmunud intervjuust võib jääda ekslik mulje, nagu seaksin laulva revolutsiooni olulisuse kahtluse alla. Möönan, et lasin end provotseerida vaenulikul ajakirjanikul, kes andis kõigi oma küsimustega mõista, et laulva revolutsiooni sündmustes mitteosalemine on sisuliselt kuritegu. Mul ei olnud mingit kavatsust tulla 1980ndate lõpus suurde poliitikasse, tegelesin tollal põllumajandusega,“ märkis Helme.

„Püüdsin ajakirjanikule selgitada, et ma ei ole inimene, kes läheks kergesti kaasa massiliikumistega. Muu hulgas ütlesin sõnaselgelt välja, et ma ei nimeta 1980ndate lõpu sündmusi massihüsteeriaks, vaid pigem massimeeleoluks. Artikli pealkirja ja sissejuhatusse see loomulikult ei jõudnud. Pean vajalikuks rõhutada, et mitte mingil juhul ei taha ma vähendada laulva revolutsiooni olulisust Eesti lähiajaloos.“

Helme sõnul on laulev revolutsioon on meie rahvusliku vabadusvõitluse sümbol, millega paljudel meist on sügav isiklik side. „Laulev revolutsioon kinnistab meie rahvuslikku enesekuvandit ning me ammutame sellest jätkuvalt inspiratsiooni, et pürgida oma rahvuslike eesmärkide poole,“ ütles Helme.

„Laulev revolutsioon oli võitlus iseseisvuse eest ja see võitlus on aktuaalne ka tänapäeval. Mul oleks hea meel, kui praegu tekiks Eestis sama ulatuslik massiliikumine, mis seisaks meie rahva suveräänsuse eest.“

Papi ei peaks täis peaga intervjuusid andma.

+14
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Papi ei peaks täis peaga intervjuusid andma.

Või siis ajuorganit kasutama (kui tal see muidugi olemas on).

Aga tore on, et helme ja ratas üle päeva rahvale tsirkust pakuvad. Kui veel tasuta leiba ka saaks, siis oleks eriti tore. Ahjaaa, ekre ennastületava tegevuse tagajärjel on ju alkohol odavam. Ega neid ekretolasid saabki ainult purjus peaga taluda.

+12
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Krt, ma ei ole laulvast revolutsioonist saadik sellist meedia massirünnakut, valetamist ja laimuoperatsioone näinud kui nüüd punarefide nurka mängimise järel.
Tuleb nagu kompartei parimatelt hääletorudelt muiste. Deja Vu.
Koorits või Kogan, Kiisler või Lebedev, Remsujev või Lembit Annus.
Alatu ja häbitu seltskond. Lihtsalt vastik.

+7
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Krt, ma ei ole laulvast revolutsioonist saadik sellist meedia massirünnakut, valetamist ja laimuoperatsioone näinud kui nüüd punarefide nurka mängimise järel.

Kas silmad kinni on sul ikka turvaline elada? Lööd ehk ninakese ära niimoodi…

+14
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samas ei ole enam aastaid sellist sõimu ja ropendamist kommentaariumites olnud kui ekre trollid nüüd teevad!nagu poisikesed norivad nime kallal jne.kõik külajoodikud arvavad ,et kui kajutipoisist telefonivaras sai eurosaadikuks siis nemad ka suured poliitikud ja tõekuulutajad!

+17
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samas ei ole enam aastaid sellist sõimu ja ropendamist kommentaariumites olnud kui ekre trollid nüüd teevad!nagu poisikesed norivad nime kallal jne.kõik külajoodikud arvavad ,et kui kajutipoisist telefonivaras sai eurosaadikuks siis nemad ka suured poliitikud ja tõekuulutajad!

Oot, oot, tuletame ehk natuke meelde kuidas refisotsid ilkusid Kert Kingo nime kallal, ilguvad mehe mütsi kallal, valetavad ja sõimavad täpselt nagu voorimehed.
Pada ja katel, ei ole siin hoobelda ei ühel ega teisel.

+3
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lugesin nüüd kogu artikli läbi. Mulle tundub, et seenior-Helme puhul võib tegu olla meditsiinilise juhtumiga.

+11
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lugesin nüüd kogu artikli läbi. Mulle tundub, et seenior-Helme puhul võib tegu olla meditsiinilise juhtumiga.

Meditsiiniline juhtum on ikka “ajakirjanik”

+5
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Et kirjutas papi sõnavahu üles, nii nagu too seda välja ajas? Oleks pidanud hoopis tegema loo suurest helmest, kes lapsi sülle võtab ja neil pead paitab? Või milles see ajakirjaniku “meditsiinilisus” avaldab. Mine kuula õige oma iidoli jutu helisalvestist.

+11
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Delfist:

Totaalne skiso gemüüse:

Ja mis vastuolu sa siin näed, eriti kui valed sinu vihkavast postitusest välja võtta? Kuidas te armastate valetada. See on peaaegu teie peamine tunnus: valelikkus kuni lõpuni, iga hinna eest.

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 33 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Et kirjutas papi sõnavahu üles, nii nagu too seda välja ajas? Oleks pidanud hoopis tegema loo suurest helmest, kes lapsi sülle võtab ja neil pead paitab? Või milles see ajakirjaniku “meditsiinilisus” avaldab. Mine kuula õige oma iidoli jutu helisalvestist.

Kooritsa küsimused olid niivõrd lapsikud ja kiusavad ja haiged, et ma ei kujuta üldse ette, kes saab seda “ajakirjanikku” üldse tõsiselt võtta. Kui see on teie iidol, siis mina teile kaasa tunda ei oska. Ärge omaenda mürgi sisse kõngege, palun.

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nõus.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kooritsa küsimused olid niivõrd lapsikud ja kiusavad ja haiged, et ma ei kujuta üldse ette, kes saab seda “ajakirjanikku” üldse tõsiselt võtta. Kui see on teie iidol, siis mina teile kaasa tunda ei oska. Ärge omaenda mürgi sisse kõngege, palun.

Ah et nüüd on juba küsimused lollid, mitte loll vanamees?

Ei ole kandiline, ei ole kandiline ekre aju.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda helifaili oli päris lõbus kuulata. Emotsionaalselt ülesköetud eit, kes ise ennast alfaisaseks peab. Palun vabandust, aga normaalsed mehed küll sedasi emtosionaaslelt paristama ei hakka.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ah et nüüd on juba küsimused lollid, mitte loll vanamees?

Oot, kas sa tahad öelda, et need küsimused ei olnud lollid ja kiuslikud? Päriselt?
Vanamees aga ei ole loll. Tema vastused olid adekvaatsed ja mina saan absoluutselt aru temast ja sellest, mida ta tahtis öelda. Sinu tase on Koorits ja sinusuguste jaoks ongi kooritsad olemas, et teil midagi lugeda oleks.
Helme on tark mees, mingi Koorits suudab teda “lolliks” teha ainult lollide silmis. Kahjuks on ta ka väga impulsiivne ja rahutu. Õnneks on noor Helme tasakaalukam ja vähem impulsiivne.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Õnneks on noor Helme tasakaalukam ja vähem impulsiivne.

Asoo.. keset saate salvestust mikrofon rinnast rebida ja minema tormata on tõesti äärmiselt tasakaalukas. Ma enne seda praegust intervjuud arvasin, et vana Helme on pisut tasakaalukam, et sellist emotionaalselt ülesköetust ta endale ei luba, mis Martin lubas saate salvestusel. Aga eksisin, mõlemad on samasugused emotisoonipuntrad.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Asoo.. keset saate salvestust mikrofon rinnast rebida ja minema tormata on tõesti ääärmiselt tasakaalukas. Ma enne seda praegust intervjuud arvasin, et vana Helme on pisut tasakaalukam, et sellist emotionaalselt ülesköetust ta endale ei luba, mis Martin lubas saate salvestusel. Aga eksisin, mõlemad on samasugused emotisoonipuntrad.

Ausalt … kui on vaja teada milline näeb välja ehe täiskasvanute koolikius, siis vaadatagu, kuidas käitutakse praegu ekrega. Absoluutselt kõik on valesti, igast sõnast ja liigutusest tõmmatakse mingi jube kuritegu välja. Täpselt nagu käituvad lapsed koolis nendega, kellega neil paar eestvedajat just nõnda käituda käsivad. Kõigepealt aetakse valetamise ja demagoogia ning otseste rünnakutega viimse piirini ja siis mõistetakse kooris hukka!

Kõige vastikumad koolikiusajad. Mitte mingit erinevust ei ole. Ja teie räägite midagi sallivusest ja mõistate hukka kiusamise? Silmakirjateenrite koorekiht. Ma loodan, et ei pea iial teiega kusagil kokku puutuma, kuigi see on ilmselt võimatu.

+4
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ausalt … kui on vaja teada milline näeb välja ehe täiskasvanute koolikius, siis vaadatagu, kuidas käitutakse praegu ekrega. Absoluutselt kõik on valesti, igast sõnast ja liigutusest tõmmatakse mingi jube kuritegu välja.

Jah, palun vabandust. Loomulikult norisin ma üksiku sõna kallal. Tegelikult oli MH ses videos stabilsuse musternäide, eks
https://www.postimees.ee/6467725/video-martin-helme-kondis-tv3-vottelt-minema

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Asoo.. keset saate salvestust mikrofon rinnast rebida ja minema tormata on tõesti ääärmiselt tasakaalukas. Ma enne seda praegust intervjuud arvasin, et vana Helme on pisut tasakaalukam, et sellist emotionaalselt ülesköetust ta endale ei luba, mis Martin lubas saate salvestusel. Aga eksisin, mõlemad on samasugused emotisoonipuntrad.

Ausalt … kui on vaja teada milline näeb välja ehe täiskasvanute koolikius, siis vaadatagu, kuidas käitutakse praegu ekrega. Absoluutselt kõik on valesti, igast sõnast ja liigutusest tõmmatakse mingi jube kuritegu välja. Täpselt nagu käituvad lapsed koolis nendega, kellega neil paar eestvedajat just nõnda käituda käsivad. Kõigepealt aetakse valetamise ja demagoogia ning otseste rünnakutega viimse piirini ja siis mõistetakse kooris hukka!

Kõige vastikumad koolikiusajad. Mitte mingit erinevust ei ole. Ja teie räägite midagi sallivusest ja mõistate hukka kiusamise? Silmakirjateenrite koorekiht. Ma loodan, et ei pea iial teiega kusagil kokku puutuma, kuigi see on ilmselt võimatu.

Alustaks tänase draama puhul sellest, et Helme ise astus selleks esimese sammu, saates brittidele õnnitluse uue peaministri puhul ja teatas samal ajal, et temal siin neile kogemusi jagada, kuidas iseseisvaks riigiks saada. Absoluutselt mitte keegi teda sellist teadet saatma ei sundinud.

Kui nüüd siis üks ajakirjanik uuris nende Helme kogemuste kohta (mida ta lahkelt suurbritannia uuele peaministrile jagada tahab), siis selgus, et laulva revolutsiooni üritustel ei pidanud ta üldse vajalikuks osaleda (mingit kogemust polegi) ning ta lammutab hea meelega praegust demokraatiat (olles ise samal ajal siseminister!).

Inimene, kes kaotab pea, ei suuda end talitseda ja üldse ei kontrolli, mida ta suust välja ajab, ei sobi poliitikasse, ammugi mitte ministriks. Samuti ei saa ta aru, et kõik, mida teed või ütled – sel kõigel on tagajärjed.

Koolikiusu kohta veel niipalju, et ikka kiusajad on need räige sõnavara ja väljendusviisi kasutajad, kellele mitte miski ei sobi, seega mingit ohver siin ekre ei ole.

+19
-5
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 189 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis on EKRE kasvava populaaruse taga?