Esileht Koolilaps mis on individuaalne õppekava ja kas NEK-s saab ka selle järgi õppida?

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: mis on individuaalne õppekava ja kas NEK-s saab ka selle järgi õppida?

Postitas:
Kägu

palun selgitage, mis on individuaalne õppekava. see ju mingi riiklikult ettenähtud programm, kui lapsel mingid terviseprobleemid. kuidas selle järgi õppimine käib? kas laps mõni päev kodune või kõik päevad ikka koolis, lihtsamaid asju õpib lihtsalt.

tahaks, et laps saaks ikka iga päev koolis käia ja sellist koolielu ka ikka tunda. kas ta aga täis tambiga on võimeline õppima, ei oska öelda praegu. sügisel ees kooliminek.

lapsel epilepsia ja võtab kangeid rohte, mis teevad teda lihtsalt uimasemaks ja aeglasemaks. muidu käib tava lasteaias ja tavakooli eelkoolis. ja saab hakkama täitsa keskpäraselt. loeb, kirjutab, arvutab ea kohaselt. hooge pole olnud 3 aastast.mõtlesime kogu aeg ikka riiklikku kooli panna, aga nüüd olen veidi katma löönud, et kuidas õpetajate suhtumine ja et saaks õpetajaga ka vabalt suhelda sellel teemal, mitte varjata ja võidelda, et selle lapse koht pole tavakoolis. ja eks kardan ka teiste laste suhtumist ja rekatsioone. erakoolis vast oskab õpetaja probleeme lahendada.

kas NEK-s saab ka individuaalse õppekava järgi õppida?

kas individuaalse õppekava pealt saab ka kunagi tavaõppekava peale üle minna, kui näiteks tervis peaks paranema ja enam rohte võtma ei pea.suur-suur tänu vastajatele.

Please wait...


Postitas:
ilutegija

RE: mis on individuaalne õppekava ja kas NEK-s saab ka selle järgi õppida?

äkki helistad/kirjutad nek-i ja uurid sealt järele?

Please wait...


Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Koolilaps mis on individuaalne õppekava ja kas NEK-s saab ka selle järgi õppida?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.