Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis on juhtunud Tõnis Mägiga?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 105 )

Teema: Mis on juhtunud Tõnis Mägiga?

Postitas:
Kägu

Vaatasin tema FB lehte ja täielik masendus. Inimene jagab mingit totaalset kõntsa – Objektiiv, Uued Uudised, vandenõud, usumaterjalid ja vaktsiinivastasus…

Kahju on perest, kui vanem inimene hakkab käituma imelikult.

+97
-43
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

jekretiiniks hakkas ju.

ma juba mitu aastat ei käi ta kontsertidel

+51
-32
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui ta juba Telegramis figureerib, siis polegi enam midagi muud öelda.

https://www.telegram.ee/arvamus/tonis-magi-kuidas-on-voimalik-et-olulised-kultuuri-ja-muusikainimesed-on-pigem-praeguse-olukorraga-nous

+46
-22
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: center;”>

Vaatasin tema FB lehte ja täielik masendus. Inimene jagab mingit totaalset kõntsa – Objektiiv, Uued Uudised, vandenõud, usumaterjalid ja vaktsiinivastasus…

</p>
Eemm… kuula ntx  tema laulu Koit.

Miks ta ei või Ekre maailmavaate pooldaja olla?

Läheb Eesti korda, soovib, et Eestist ja eestlusest miskit ka järgnevatele põlvedele alles jääks.

Teised erakonnad tegelevad ju eesti keele ja kultuuri rüvetamisega, hävitamisega.

+57
-82
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mina leidsin tema fb-st toreda mõttetera:

Mesilased ei raiska oma aega seletamaks kärbsele, et mesi on parem kui sõnnik.

Mul on kahju sellest maailmast ja meie tänapäevast üleüldse, kus ühiskond lõheneb totraid ja mulle näib, et keegi ei saa tegelikult aru kelle poolt mahitatud ja kellele vajalikke rindejooni. Mõtet ja sisu ei ole, küll aga ollakse mõlemal pool rindejoont kergekäeliselt valmis teisi tingimusteta hukka mõistma, räigelt sõimama, võimalusel vägivallatsema. Kellele ja milleks, mina ei tea. Ei taha selles kõiges osaleda.

+46
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

</p>

Eemm… kuula ntx tema laulu Koit.

Läheb Eesti korda, soovib, et Eestist ja eestlusest miskit ka järgnevatele põlvedele alles jääks.

Teised erakonnad tegelevad ju eesti keele ja kultuuri rüvetamisega, hävitamisega.

peale jekre laamendamist jääb Eestist väike venemaa kubermanguke järele.

+22
-40
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegelikult ei peaks me sellest välja tegema, neid on väike%. Inimesed tahavad vabadust, kui valivad selle mõistliku tee – vaktsineerivad, hoiduvad kontaktidest, kannavad maski. Ja teevad seda vaikides, endamisi muiates.

Need, kes valivad teise tee, aga teevad lärmi, muutuvad tänavamoosekantideks, kannavad platateid ja  sõimavad politseinikke.

Iga ühe valik, aga pillimehed-lauljad peaksid arvestama, et ka need kes sedasi lärmavad on nende tulevane publik?

+20
-18
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ka temal on õigus oma maailmavaatele. Ma ei jaga seda, aga ei näe ka põhjust ahastamiseks, sest valtisev vasakliberaalsus on mulle veel vastuvõetamatum.

+52
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

</p>

Eemm… kuula ntx tema laulu Koit.

peale jekre laamendamist jääb Eestist väike venemaa kubermanguke järele.

See võib tõesti nii juhtuda, sest Reformierakond kärbib ju riigikaitset, Eestil pole vist ühtki normaalset hävituslennukit – õhukaitset nurume Ungarilt.

Reformikadki ettepanekuid teinud Venemaa koosseisu minemisest.

Ekre ei puutu siia üldse.

+33
-30
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatasin tema FB lehte ja täielik masendus. Inimene jagab mingit totaalset kõntsa – Objektiiv, Uued Uudised, vandenõud, usumaterjalid ja vaktsiinivastasus… Kahju on perest, kui vanem inimene hakkab käituma imelikult.

Minu meelest on ta eluaeg selline olnud – kuulus ju 90ndatel Elu Sõnasse.

+26
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

See võib tõesti nii juhtuda, sest Reformierakond kärbib ju riigikaitset, Eestil pole vist ühtki normaalset hävituslennukit – õhukaitset nurume Ungarilt.

Reformikadki ettepanekuid teinud Venemaa koosseisu minemisest.

Ekre ei puutu siia üldse.

Ohoo, alkoholismist mälu nii lühike, et EKRE Narva leht meelest läinud?

+19
-21
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mitmed kuulusid. Kas just vaadete pärast, aga  usuühenduste abil sai kergemalt end välismaal sisse seada.

+11
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mitmed kuulusid. Kas just vaadete pärast, aga usuühenduste abil sai kergemalt end välismaal sisse seada.

Ma austan usklikke, aga selline müüdavus ei peaks ühegi usutunnistuse sisu ja mõte olema.

+25
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mina leidsin tema fb-st toreda mõttetera:

Mesilased ei raiska oma aega seletamaks kärbsele, et mesi on parem kui sõnnik.

Mul on kahju sellest maailmast ja meie tänapäevast üleüldse, kus ühiskond lõheneb totraid ja mulle näib, et keegi ei saa tegelikult aru kelle poolt mahitatud ja kellele vajalikke rindejooni. Mõtet ja sisu ei ole, küll aga ollakse mõlemal pool rindejoont kergekäeliselt valmis teisi tingimusteta hukka mõistma, räigelt sõimama, võimalusel vägivallatsema. Kellele ja milleks, mina ei tea. Ei taha selles kõiges osaleda.

Ei taha, aga ometi osaleb.

+12
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ta on juba tükk aega selline. Püüan mitme artisti puhul eirata nende tegelikku isiksust ja keskenduda iseenese interpretatsioonile nende loomingust. Sest tõenäoliselt ma ei tahagi teada, mida nad ise selle loomingu sõnumites öelda sooviad.

+14
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

On jah kahju, ta on olnud põhimõtteliselt lapsepõlvest saadik mu lemmiklaulja, läbi aegade olen tema muusikast erinevaid nüansse fännanud ja ta on mind aastate jooksul korduvalt meeldivalt üllatanud. Nüüd aga on ta täiesti muutunud mees.

See pool temast, mis on väga isamaaline ja eestimeelne, on mulle mõistetav ja suudan temaga mõneti samastuda. Mulle on ka eestlus ja eestlaseks olemine väga tähtis ja ma soovin, et Eestimaa ei multikultistuks. Aga see, kui ta hakkas oma lehel mingite konspiratsiooniteoreetikute ja anti-vaxxerite umbluud jagama, tuli küll väga ebameeldiva üllatusena. Tunnen, et ei suuda ta loomingut enam vanamoodi nautida.

Teine asi, mis mulle tema puhul meeldis, kui ta noor(em) oli, oli selline mõnus poisikeselik lõbusus, tundus selline muhe tüüp. Nüüd on ta aga muutunud kuidagi üha tõsisemaks ja jätab kohati isegi tõreda mulje. Ei teagi, on see ealine iseärasus või on see see ekreiitlik kompromissitus, mis inimesed kurjaks teeb. Varro on küll noor mees, aga minu meelest ka kogu aeg vihase olekuga.

Aga jah, Mäksi “kadumisest” on mul siiralt kahju 🙁

+23
-25
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seepärast ma ei jälgigi oma lemmikuid ei FBs, IGs ega loe ka Kroonikat vm sellist ajakirjandust. Naisteajakirju samuti mitte. Ma ei taha artistide eraelust ega nende vaadetest mitte midagi teada. Nii saan nende loomingut paremini nautida, omas mullis.

+20
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ju ta hoolib Eestist, mina ka. See arulage lagastamine, mida praegune korruptsioonivalitsus teeb, võib meile Venemaa rüppe jõudmisega lõppeda. Ainult kodumaa tundeta loll sõimab EKRE-t.

+29
-44
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sama ju Võrnoga

+29
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ju ta hoolib Eestist, mina ka. See arulage lagastamine, mida praegune korruptsioonivalitsus teeb võib meile Venemaa rüppe jõudmisega lõppeda. Ainult kodumaa tundeta loll sõimab EKRE-t.

Jajah.

https://www.ohtuleht.ee/1032795/toetajad-sokis-ekre-fraktsiooniga-liitus-punaarmee-ulistaja-kes-korraldab-noukogude-voidupuha-uritusi

https://www.ohtuleht.ee/1033284/ekre-venekeelse-parteilehe-kaanestaar-mart-helme-pronksiool-tulid-tanavale-tavalised-eesti-elanikud-kes-soovisid-enda-seisukohti-kaitsta

+13
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma austan usklikke, aga selline müüdavus ei peaks ühegi usutunnistuse sisu ja mõte olema.

Mis on usutunnistuse mõte? Kas hr Mägi ei vasta usutunnistuse mõttele?

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tubli Mäx, pole mingi linnlipp.

+16
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mitmed kuulusid. Kas just vaadete pärast, aga usuühenduste abil sai kergemalt end välismaal sisse seada.

Ei peaks, aga kas sa arvad, et omal ajal läksid venestamise käigus luterlased õigeusklikeks  veendumuste tõttu või seepärast, et kirikumaks oli väiksem ja õigeusklikele jagati maad?

Võõrase kanna all ellujäämist  võimaldav pragamatism, mite midagi rohkemat.

Visaku esimene kivi kes pragmatismi patust ise puhas

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks ta ei või Ekre maailmavaate pooldaja olla? Läheb Eesti korda, soovib, et Eestist ja eestlusest miskit ka järgnevatele põlvedele alles jääks.   Teised erakonnad tegelevad ju eesti keele ja kultuuri rüvetamisega, hävitamisega

Oot, misasja? Ma nägin just üksõhtu AK-st, kuidas üks Narva proua kiitis, et talle EKRE sobib nii hästi, kuna EKRE ei suru vene lastele eestikeelset haridust peale – ja sa ütled, et see erakond seisab eestluse eest!?

+23
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Hindan teda kui muusikut ja tema poliitilised või meditsiinilised eelistused ei morjenda. Vaatan, et perekoolikat on väga lihtne ümber veenda – piisab vaid mingist artiklist/sotsiaalmeedia postitusest või alternatiivmeedia eelistusest, kui kägu juba “mis on juhtunud, kas vanainimene läks lolliks?” tembeldab. No arusaadav, kõik peavad käo moodi stampselt mõtlema ja käituma, siis on hea rahulik ses ühtlases hallis massis määgida. Erinemine on ikka veel nii fui ja aih.

+21
-23
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei leia Tõnis Mägi fb kontot. Ju ta on mu blokki pannud 🙂 Aga mind ei huvita muusikute, näitlejate eraelu ja maailmavaade nii väga. Looming loeb. Näiteks ei taha ma kunagi teada, kuidas mingit filmi tehti, usun filmide süzeed ja unustan end sellesse, ei huvita üldse valmimisprotsess.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Läksin selle teema peale vaatama, mis seal tema FB-s siis on. No ma ei tea, ma ei näinud küll midagi hullu, või peab selleks tema sõber olema? Võitleb immigrantide vastu, arusaadav, see pole ju mingi vandenõuteooria. Pooldab EKREt, on abordi ja homopropaganda vastu, ei mõista valitsuse valikuid koroona asjus, vaenab sotse … no mis neist sul siin vandenõuteooriad on? Ma ootasin, et Mägi on jagama hakanud 5G ja Bill Gates’i salaplaane või hoiatab inimesi kiibistamise eest. Midagi sellist ju ei ole, kõik tema jagatav mahub mõistuse piiresse ning oma arvamusele inimesel ometi õigus on või ei?

+30
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Rohkem alla kerida, siis tulevad Gates/Fauci ja Suur lähtestamine ka. Palju Tõnumaa linkide jagamist.

+15
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ootasin, et Mägi on jagama hakanud 5G ja Bill Gates’i salaplaane või hoiatab inimesi kiibistamise eest. Midagi sellist ju ei ole, kõik tema jagatav mahub mõistuse piiresse ning oma arvamusele inimesel ometi õigus on või ei?

No olgem ausad, Hando Tõnumaa jagamine nüüd küll terve mõistuse piiresse ei tohiks mahtuda.

+26
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

/…/ on abordi ja homopropaganda vastu, ei mõista valitsuse valikuid koroona asjus, vaenab sotse …

Puhas küünilisus ja nõmedus.

Artistina hindan Mägit endiselt. Alati üks mu suuri lemmikuid olnud.

+5
-6
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 105 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis on juhtunud Tõnis Mägiga?