Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis on juhtunud Tõnis Mägiga?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 105 )

Teema: Mis on juhtunud Tõnis Mägiga?

Postitas:
Kägu

Ta on ju vanaisa ja kahtlen, kas Märt Avandil ja Tõnis Mäel on üldse millestki rääkida? Sellisest vanaisast hoiaksin ma küll lapsed eemale, aga õnneks ei ole ta minu laste vanaisa.

Mäletan, et selle kohta küsiti ka Märdilt kuskil intervjuus. Vastus oli midagi sellist, et nende elu see ei sega, normaalse käitumisega inimesed suudavad ka erinevate vaadete korral normaalselt suhelda. Eks omalgi on mõni vana tuttav, kes on selles mõttes natuke sassis peast, no mis seal’s ikka, ei pea seda ju teemaks võtma, räägime lastest ja ilmast.

+16
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mäletan, et selle kohta küsiti ka Märdilt kuskil intervjuus. Vastus oli midagi sellist, et nende elu see ei sega, normaalse käitumisega inimesed suudavad ka erinevate vaadete korral normaalselt suhelda. Eks omalgi on mõni vana tuttav, kes on selles mõttes natuke sassis peast, no mis seal’s ikka, ei pea seda ju teemaks võtma, räägime lastest ja ilmast.

Ega nad vist nii väga palju ei suhtlegi. Tavaliselt need teisele ringile läinud mehed oma esimese ringi lastega ülilähedasteks ei jää. Kunagi olin nende naaber, ema Laine käis väga sageli külas, Tõnist küll ei näinud kunagi.

+11
-4
Please wait...

Postitas:
paadund perekoolik

Huvitav, kas ta naine jagab ta vaateid …

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina jälle vastupidi ei suuda taluda nende vaadete tõttu enam Peeter Oja, Avandit, Vaarik on eriti vastumeelne, Tõnu Oja jt vasakpoolsete vaadete austajaid. Seega vastupidine efekt.

Mul sama lugu. Väga vastikud ja labased sõnavõtud on Peeter Ojal ja Vaarikul, Nõgisto ka lisaks. Avandi on intelligentsem, küllap saavad äiaga ka viisakalt suheldud.

+8
-18
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõnis Mägil oli ajukasvaja. Laulda ei suuda ta juba vähemalt 10 aastat juba, häälest pole midagi järel. Heal juhul veab ühe laulu välja korraga. nüüd on ta sama tige ja kibestunud nagu Reitelmann.

Kõik ausad inimesed peavadki olema tänapäeval kibestunud. Ma ei taha mõeldagi, mis tüübid need on, kellele kogu see ümbritsev jälkus rõõmu teeb.

+9
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõnis Mägil oli ajukasvaja. Laulda ei suuda ta juba vähemalt 10 aastat juba, häälest pole midagi järel. Heal juhul veab ühe laulu välja korraga. nüüd on ta sama tige ja kibestunud nagu Reitelmann.

Kõik ausad inimesed peavadki olema tänapäeval kibestunud. Ma ei taha mõeldagi, mis tüübid need on, kellele kogu see ümbritsev jälkus rõõmu teeb.

Aga sellised, kes ei jää häda otsa istuma ja kibestuma, vaid otsivad uusi võimalusi, alternatiivseid tegutsemisalasid? Neid on ikka ka. Alati on inimesi, kes suudavad muutustega kohaneda ja neid, kes jäävad hädaldama ja endiseid aegu taga nutma.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ta naine on Johansonide perest, kasvanud juba kristlikus vaimus, mis sa arvad… Sealt see putukas võib-olla pähe pandigi. Või siis naise vendade poolt, kellega T.Mägi väga lähedane on.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
paadund perekoolik

Ta naine on Johansonide perest, kasvanud juba kristlikus vaimus, mis sa arvad… Sealt see putukas võib-olla pähe pandigi. Või siis naise vendade poolt, kellega T.Mägi väga lähedane on.

Ma arvasin, et Johansonid on rohkem sellised maa- ja loodususulised.

+4
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üks neist on kristlusega ju väga tugevalt seotud (mitte et see peaks maailmavaateliselt midagi määrama, lihtsalt info mõttes ütlesin).

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mu aju lihtsalt ei võta omaks, kuidas noored (÷40) on nii ajupestud. Ja ilma vähe suurema elukogemuspagasita niimoodi inimesi tampida.

+12
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu aju lihtsalt ei võta omaks, kuidas noored (÷40) on nii ajupestud. Ja ilma vähe suurema elukogemuspagasita niimoodi inimesi tampida.

Millest sa järeldad, et me siin nii väga noored oleme? Mina nt olen üle 50, ometi ei suuda ma mõista TM radikaalsust.

+14
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Millest sa järeldad, et me siin nii väga noored oleme? Mina nt olen üle 50, ometi ei suuda ma mõista TM radikaalsust.

Ma ka üle 50 ja ei saa aru, mis mõttes ta radikaalne on?

+12
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga sellised, kes ei jää häda otsa istuma ja kibestuma, vaid otsivad uusi võimalusi, alternatiivseid tegutsemisalasid?

Mis pagana tegutsemiskavasid ja uusi võimalusi?
Arvad, et inimesed ei oska endale tegevust leida või? Küsimus on ikka milleski muus, ümbritsevas õhkkonnas ja üldises meelestatuses, mida tuleb taluda kõigil.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga sellised, kes ei jää häda otsa istuma ja kibestuma, vaid otsivad uusi võimalusi, alternatiivseid tegutsemisalasid?

Mis pagana tegutsemiskavasid ja uusi võimalusi?

Arvad, et inimesed ei oska endale tegevust leida või? Küsimus on ikka milleski muus, ümbritsevas õhkkonnas ja üldises meelestatuses, mida tuleb taluda kõigil.

Alasid, mitte kavasid. A la kui õhtujuhina leib lauale ei tule, sest pidusid ei tohi korraldada, siis leiavad midagi muud, millega teenida. Taluda tuleb kõigil, jah, aga talumisvõime ongi erinev. Mõni ei talu üldse, mõni saab kergemini hakkama ja leiab ikka neid asju ka, mis ei ole väga halvasti.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No kahjuks on nii mõnigi samas vanuses muusik minu jaoks peast nõder.

Aga mis teha, nad on ju sõbrad eluks ajaks ja pereringis lihtsalt  väldime poliitika teemasid.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõnis Mägi ja radikaalne??, tule maa peale proua. Sa ei tea radikaalsusest siis küll midagi. Ehk pole sa välismaalgi käinud? Googelda siis vähemalt rumal naine.

Naine 51 a

+10
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen 52-aastane. Kas ajupestuteks nimetad neid, kes on praeguse eluga rahul? Mina olen väga rahul. Arvan, et Eestil on hästi läinud. Arvan, et need inimesed, kes pole tänase eluga rahul (ma ei pea silmas koroonaaega) ja on kibestunud, peaksid eelkõige peeglisse vaatama. Mul on ka endal üks krooniline häda, mille tõttu kümmekond aastat tagasi pidin tegema tööalase kannapöörde. Aga saan taas hästi hakkama ja olen jätkuvalt eluga rahul. Muidugi annan endale aru, et elus peab ka õnne olema ja arvan, et mul on olnud. Aga näen ka nende kibestunute pealt, et tegelikult on neilgi õnne olnud ja tegelikult on nendegi elus palju, millega rahul olla. Nad lihtsalt ei näe seda.

Aga T.Mägi on lihtsalt kibestunud vana mees. Ta tõusis juba viisteist aastat tagasi ära, hakkas endast teab mida arvama, et on mingi külafilosoof. Hakkas häbenema oma nooruse muretuid laule. Tema viimaste aastate esinemised koos mingi kodukootud mõtisklusejutuga lugude vahele, tema punnitatud tarkust täis elulooraamat. Kahjuks ei jäänud selleks muretuks päikesepoisiks, kes ta noorena oli.

+19
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tavaline “ilm on hukas” kibestunud vanainimene.

+16
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen 52-aastane. Kas ajupestuteks nimetad neid, kes on praeguse eluga rahul? Mina olen väga rahul. Arvan, et Eestil on hästi läinud. Arvan, et need inimesed, kes pole tänase eluga rahul (ma ei pea silmas koroonaaega) ja on kibestunud, peaksid eelkõige peeglisse vaatama. Mul on ka endal üks krooniline häda, mille tõttu kümmekond aastat tagasi pidin tegema tööalase kannapöörde. Aga saan taas hästi hakkama ja olen jätkuvalt eluga rahul. Muidugi annan endale aru, et elus peab ka õnne olema ja arvan, et mul on olnud. Aga näen ka nende kibestunute pealt, et tegelikult on neilgi õnne olnud ja tegelikult on nendegi elus palju, millega rahul olla. Nad lihtsalt ei näe seda.

Aga T.Mägi on lihtsalt kibestunud vana mees. Ta tõusis juba viisteist aastat tagasi ära, hakkas endast teab mida arvama, et on mingi külafilosoof. Hakkas häbenema oma nooruse muretuid laule. Tema viimaste aastate esinemised koos mingi kodukootud mõtisklusejutuga lugude vahele, tema punnitatud tarkust täis elulooraamat. Kahjuks ei jäänud selleks muretuks päikesepoisiks, kes ta noorena oli.

Et ei mõtle nii nagu sina ja kohe kibestunud vanamees. Sallid ainult neid kes sinuga ühtemoodi mõtlevad, tüüpiline vasakpoolne.

+8
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõnis Mägi ja radikaalne??, tule maa peale proua. Sa ei tea radikaalsusest siis küll midagi. Ehk pole sa välismaalgi käinud? Googelda siis vähemalt rumal naine.

Naine 51 a

Kas “rumal naine” on su nimi?

+4
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina jälle vastupidi ei suuda taluda nende vaadete tõttu enam Peeter Oja, Avandit, Vaarik on eriti vastumeelne, Tõnu Oja jt vasakpoolsete vaadete austajaid. Seega vastupidine efekt.

Tõnis Mägi aga hindan tema ausameelsuse ja vaadete tõttu väga. On esinenud 2019 a Tõrvikurongkäigul mis jättis väga väga võimsa mulje.

Ilmselt ausameelsuse tõttu siiski ei hinda, vaid ainult vaadete, kuna need tegelased, keda enam taluda ei suuda, on samuti väga ausameelsed.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks Kingisepp ja Anvelt olid ka  oma eluga rahul nii kaua kui neil siin kuldaeg oli.

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Et ei mõtle nii nagu sina ja kohe kibestunud vanamees. Sallid ainult neid kes sinuga ühtemoodi mõtlevad, tüüpiline vasakpoolne.

Sa vist panid ühiskonnaõpetuse tundidest poppi või piirdusid üldse põhikooliga? Katsu endale selgeks teha, mis on vasakpoolsus, mis parempoolsus, mis liberalism ja mis konservatism. Mina nimelt olen väga parempoolne, kardetavasti palju parempoolsem, kui sinu mõisamatsidest iidolid. Küll aga olen ma liberaal, kui sa seda mõtlesid? Reformivalijad on enamuses just parempoolsed liberaalid.

+8
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kadunud Johanson oli ju õigeusklik ja Ants Johanson on luterlane.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kadunud Johanson oli ju õigeusklik ja Ants Johanson on luterlane.

Mart Johanson on ka vägagi luterlane, oli lausa ühe koguduse esimees.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teisitimõtlejaiks peetakse neid, kes mõtlevad teisiti kui need, kes üldse ei mõtle / Arvo Valton

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

😀 Just konservatiividele on omane, et ei sallita neid, kes mõtlevad erinevalt. Vaata ise, milline viha on isikute vastu, kes julgevad astuda välja homoseksuaalide või pagulaste toetuseks. Konservatiiv on vihast sinine, rusikad on püsti, pritsib tatti paremale ja vasakule. Enamus usklikke on konservatiivid, kelle süda on täis viha. Näiteks VV.

+9
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just konservatiividele on omane, et ei sallita neid, kes mõtlevad erinevalt.

Õigupoolest peaks see ju suisa definitsiooni kohaselt nii olema. Konservatiivne maailmavaade tähendab ju olmeasolevate väärtuste säilitamist ja iga muudatus, seega ka erinevus senisest on potentsiaalne oht. Et vähemalt umbusklikkus uue suhtes peaks olema “geenides”, lollematel isenditel avaldub see paraku ka sallimatuse, vaenulikkuse ja hirmuna.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaata ise, milline viha on isikute vastu, kes julgevad astuda välja homoseksuaalide või pagulaste toetuseks.

See pole viha, ära kujuta ette. Mina ei taha oma koju võõraid ja mina ei taha teada kellegi orientatsioonist. Eesti on minu kodu ja mitte vähem kui sinu oma, Minu vanaisa oli vabadusvõitleja ja mulle ei meeldi globaalne, rahvusteta ja soota maailma läbi surumine, vägisi. Ja ma tahan, et ma tohin nii mõelda ja ka öelda, ilma, et sellest saag käima tõmmatakse.

+8
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilmselt ausameelsuse tõttu siiski ei hinda, vaid ainult vaadete, kuna need tegelased, keda enam taluda ei suuda, on samuti väga ausameelsed.

Poliitkorrektselt pärivett kulgemine  ei näita mitte mingisugust  ausameelsust.

Hingejõudu ja julgust vajab ausameelselt oma seisukohtade eest seista vastu tõeministeeriumite poolt kultiveeritavat üldist ideoloogiat.

+8
-4
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 105 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis on juhtunud Tõnis Mägiga?