Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis on juhtunud Tõnis Mägiga?

Näitan 15 postitust - vahemik 91 kuni 105 (kokku 105 )

Teema: Mis on juhtunud Tõnis Mägiga?

Postitas:
Kägu

Ilmselt ausameelsuse tõttu siiski ei hinda, vaid ainult vaadete, kuna need tegelased, keda enam taluda ei suuda, on samuti väga ausameelsed.

Poliitkorrektselt pärivett kulgemine ei näita mitte mingisugust ausameelsust.

Hingejõudu ja julgust vajab ausameelselt oma seisukohtade eest seista vastu tõeministeeriumite poolt kultiveeritavat üldist ideoloogiat.

Mulle vägagi meeldi, kui inimestel on oma arvamus, aga häda selles ongi, et nood nn vastuvett ujujad on nagu vabrikust tulnud toodang ja kiidavad nagu üks mees ainult ja ainult “peakontori” poolt produtseeritud arvamust. Kui ikka mister x ütleb, et nood või need on nõmedad või see või too on halb, siis jüngritel puudub igasugune oma arvamus või erandlik seisukoht ja hakatakse nagu robot liidri seisukohti levitama. Keegi neist ei julge kunagi liidrit kritiseerida või temaga mingitest asjade eriarvamusele jääda. Veider robotiks muutumise trend.

+17
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma püüan ta üles leida, sest seda pole küll vaja, et Tõnis Mägi minu blokkinud on, mis see enesekindlusega teha võib. Aga vot ei ole endiselt ka “inimesed” eelistusega otsides. Varro on olemas ja Objektiiv ka.

Päris karm, kui su enesekindlus mingu suva inimeste pärast langeb. Soovitan sul abi otsida, ega see pole nalja asi, kui enesekindlus madal on.

Sportlane, kes oli trennis kui huumorimeelt jagati?

Me ei käi trennis nalja tegemas.

Ja millise tippsportlasena me olümpiamängudelt või MM-lt sind tunneme?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaata ise, milline viha on isikute vastu, kes julgevad astuda välja homoseksuaalide või pagulaste toetuseks.

See pole viha, ära kujuta ette. Mina ei taha oma koju võõraid ja mina ei taha teada kellegi orientatsioonist. Eesti on minu kodu ja mitte vähem kui sinu oma, Minu vanaisa oli vabadusvõitleja ja mulle ei meeldi globaalne, rahvusteta ja soota maailma läbi surumine, vägisi. Ja ma tahan, et ma tohin nii mõelda ja ka öelda, ilma, et sellest saag käima tõmmatakse.

Maailm globaliseerub nagunii, sest liikumisvõimalused ja infotehnoloogia teevad maailma nö väikseks. Inimesed ei taha püsida ühe küla või kliimavöötme piires, vaid liikuda ja rännata ka muudes riikides, sest inimene on loomult uudishimulik ja alati rännanud. Mille üle eestlased koroona ajastul kõige rohkem kaeblevad?  – Reisida ei saa, oh kui õudne!  Rahvus on praegusel ajastul vägagi püha lehm ja kõik seadused on tehtud nii, et sul on õigus elada oma usu ja kultuuri järgi. Seetõttu on igasugune lõimuminegi üha raskem. Läbi ajaloo on inimene maade vallutamisel väga julmalt teistest kultuuridest, religioonidest üle käinud ja nad ühe põlvega ära sulatanud. Praegu seda enam teha ei saa. Sina ei taha võõraid, aga su naabrid võivad tahta ja nii või teisiti tuleb tänapäeva maailmas leppida sellega, et naabril on õigus olla teistsugune ja mingeid ühtsed malle suruda ei saa. Tõenäoliselt ei olegi tulevikus enam inimeste riikide järgi jagunemist, vaide maailmavaate ja huvide järgi a la vegetaarlased, spordifanaatikud jne.

+6
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sina ei taha võõraid, aga su naabrid võivad tahta ja nii või teisiti tuleb tänapäeva maailmas leppida sellega, et naabril on õigus olla teistsugune ja mingeid ühtsed malle suruda ei saa.

Kas ainult naabril on õigus olla teistsugune või on minul ka mingid õigused? Kindlasti maailm muutub, aga las muutub loomulikus tempos ja sõbralikult, mitte vägisi peale pressides, kiiruga, läbimõtlemata. Mul peaks ka olema õigus kaitsta seda elu, millega olen harjunud ja mis mulle meeldib ja turvatunnet pakub. Võõras rahvamass minu isamaal on kõike muud kui turvaline, minu jaoks sama ebameeldiv kui keegi üritaks minu privaattsooni trügida.

+15
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sina ei taha võõraid, aga su naabrid võivad tahta ja nii või teisiti tuleb tänapäeva maailmas leppida sellega, et naabril on õigus olla teistsugune ja mingeid ühtsed malle suruda ei saa.

Kas ainult naabril on õigus olla teistsugune või on minul ka mingid õigused? Kindlasti maailm muutub, aga las muutub loomulikus tempos ja sõbralikult, mitte vägisi peale pressides, kiiruga, läbimõtlemata. Mul peaks ka olema õigus kaitsta seda elu, millega olen harjunud ja mis mulle meeldib ja turvatunnet pakub. Võõras rahvamass minu isamaal on kõike muud kui turvaline, minu jaoks sama ebameeldiv kui keegi üritaks minu privaattsooni trügida.

Miks mitte elada oma elu nii nagu enda jaoks õigeks pead ning lasta ka teisel sama teha? Lihtne!

+5
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

nood nn vastuvett ujujad on nagu vabrikust tulnud toodang ja kiidavad nagu üks mees ainult ja ainult “peakontori” poolt produtseeritud arvamust.

No mis viga olla oma peaga mõtleja, kui su mõtted juhuslikult ühtivad täpselt sellega, mis tänahommikune ERR rääkis.
Kohe teada, mida praegu tuleb oma peaga mõelda. 🙂

+5
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mulle vägagi meeldi, kui inimestel on oma arvamus, aga häda selles ongi, et nood nn vastuvett ujujad on nagu vabrikust tulnud toodang ja kiidavad nagu üks mees ainult ja ainult “peakontori” poolt produtseeritud arvamust. Kui ikka mister x ütleb, et nood või need on nõmedad või see või too on halb, siis jüngritel puudub igasugune oma arvamus või erandlik seisukoht ja hakatakse nagu robot liidri seisukohti levitama. Keegi neist ei julge kunagi liidrit kritiseerida või temaga mingitest asjade eriarvamusele jääda. Veider robotiks muutumise trend.

Neid “peakontoreid” on ju mitu, nii et isemõtlejaid on üsna vähe. Igal liidril omad jüngrid, pole üks parem kui teine. Veidraks muutub jah selline asi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

eks ta lõõritab sinnapoole kuhu kõhutuul parasjagu suunab. nõuka ajal oli popp laulda venekeeles, 80-ndate lõpus aga oli popp n.ö. laulev revolutsioon. praegu on jälle sovietilainel jne.

+6
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just konservatiividele on omane, et ei sallita neid, kes mõtlevad erinevalt. Vaata ise, milline viha on isikute vastu, kes julgevad astuda välja homoseksuaalide või pagulaste toetuseks. Konservatiiv on vihast sinine, rusikad on püsti, pritsib tatti paremale ja vasakule.

Konservatism ehk konservatiivsus ehk alalhoidlikkus on enamasti demokraatlik parempoolne ideoloogia või mõtteviis, mis tugineb traditsioonilistele väärtustele. See tähendab, et ajaloost tuleb üle võtta ja säilitada kõik väärtuslik. Alalhoidliku riigijuhtimise mõtteviisina välditakse kergekäelisi ning vägivaldseid riigikorralduse muutusi… https://et.m.wikipedia.org/wiki/Konservatism

Konservatiivid on üldiselt revolutsioonide, mitte muutuste ja erinevuste vastu.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
paadund perekoolik

Tema FB-lehelt on näha, et ega talle takkakiitjaid ja laikijaid enam eriti jäänud ole.

+11
-8
Please wait...

Postitas:
okei

Mida see inimene endale ette kujutab, et ta on? Prohvet, märter, jumal?

+12
-10
Please wait...

Postitas:
nimetamats

Mida see inimene endale ette kujutab, et ta on? Prohvet, märter, jumal?

Märter oleks jäänud oma rahvaga ,mitte esimese ohu korral põgenenud.

+10
-6
Please wait...

Postitas:
kerr

Just konservatiividele on omane, et ei sallita neid, kes mõtlevad erinevalt. Vaata ise, milline viha on isikute vastu, kes julgevad astuda välja homoseksuaalide või pagulaste toetuseks. Konservatiiv on vihast sinine, rusikad on püsti, pritsib tatti paremale ja vasakule.

Konservatism ehk konservatiivsus ehk alalhoidlikkus on enamasti demokraatlik parempoolne ideoloogia või mõtteviis, mis tugineb traditsioonilistele väärtustele. See tähendab, et ajaloost tuleb üle võtta ja säilitada kõik väärtuslik. Alalhoidliku riigijuhtimise mõtteviisina välditakse kergekäelisi ning vägivaldseid riigikorralduse muutusi… https://et.m.wikipedia.org/wiki/Konservatism

Ainult et kahjuks need pealtnäha kõige tulihingelisemad konservatiivid on paljalt populistid.

+12
-5
Please wait...

Postitas:
ingrin

Ainult et kahjuks need pealtnäha kõige tulihingelisemad konservatiivid on paljalt populistid.

Palun seleta mida sa selle populismuse all mõtled? Kindlasti reformierakonda jah,  5 rikkama riigi sekka 😀

+7
-19
Please wait...

Postitas:
okei

Mulle tundub, et ta võiks natuke puhata.

+4
-1
Please wait...

Näitan 15 postitust - vahemik 91 kuni 105 (kokku 105 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis on juhtunud Tõnis Mägiga?