Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis on juhtunud Tõnis Mägiga?

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 223 )

Teema: Mis on juhtunud Tõnis Mägiga?

Postitas:
paadund perekoolik

Ja jälle käib mingi mõttetu vaidlus paari jäärapäise tüübi vahel.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
jallemina

Ja jälle käib mingi mõttetu vaidlus paari jäärapäise tüübi vahel.

Teema: Mis on juhtunud Tõnis Mägiga?

Vastused: Kas Varro Vooglaid on hea või halb pereisa?😃

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Triin265

Tunnen isiklikult ühe sellist meest, kelle suhtes mitte iialgi, mitte ükski inimene vägivaldsust ei kahtlustaks. Üliedukas. Mitme kõrgharidusega. Tugev sportlane, kes võitnud palju auhindu. Ilus kodu eliitrajoonis. Edukas firma. Pealtnäha väga vaikne ja tasakaalukas inimene. Täiskarsklane. Mitte iialgi häält tõstev. Kodus aga käib terve pere nöörimööda. Kõik elavad rangete reeglite järgi. Vääratamine on keelatud. Kui lapsed tahavad omi teismeliste asju teha, siis on see keelatud. Mees ei peagi häält tõstma, sest kõik kardavad isegi tema vaikset korraldust. Kui keegi reegleid rikub. saab karistada. Ja kui siis veel ikka aru ei saa, saavad perepea kätt tunda. See ei käi vaid laste, vaid ka naise kohta, kes on samahästi kui nähtamatu inimene, sest tal puudub absoluutselt igasugune õigus iseseisvusele.

Noh, perekoolidetektiivid, ülesanne teile lahendamiseks 🙂

Ei ole mõtet vaeva näha. See mees ei ole avaliku elu tegelane.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Melba

Perekoolikas võiks “arutleda” vahelduseks ka näiteks Eric Claptoni ja tema loomingu üle. Kui ta muidugi Claptonist kuulnud on.

E.C. jne “mitteavalikud” talendid on ju samas paadis. Maksnud rohkem eluajal makse kui perekoolika terve suguvõsa kokku üldse teeninud on ….

+3
-16
Please wait...

Postitas:
kolja

Perekoolikas võiks “arutleda” vahelduseks ka näiteks Eric Claptoni ja tema loomingu üle. Kui ta muidugi Claptonist kuulnud on.

Sellega sa siin küll kuigi elitaarne ei ole- kui perekoolikas üldse kellestki on kuulnud, siis just Eric Claptonist. Täpselt õige sihtgrupp.

+1
0
Please wait...

Postitas:
kolja

Samas miks siis nii palju on vaktsineerimise vastu ja seda terves maailmas. Ei ole suurt riike kus sedasi teravalt leeridesse ei oleks koondutud.

See on huvitav teema jah. Palju on arvatud, et see on kaasaegse meedia fenomen (et mitte öelda rumaluse põhivoolustumine), kuid see teooria vajaks korralikku uuringut.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
SiiriKa

väga hästi kokku võetud kogu lugu :link

Huvitav, et et mees kes korraldas halvasti lõhnava rublatehingu mahhinatsioonid räägib väärikusest
See on küll huumor kuubis 😀.

Mägil on aga süda õige kohapeal ja hoolib enda ning oma rahva vabadusest.

+5
-28
Please wait...

Postitas:
nimetamats

Huvitav, et et mees kes korraldas halvasti lõhnava rublatehingu mahhinatsioonid räägib väärikusest

kas need rublad oleksid siis pidanud siiamaani EPs vedelema? Ma saan aru kui Venemaa oleks käitunud riigina ,maksnud okupatsioonikahjude eest jne! Minu teada maksti sellest rahast ka pensioneid .Aga Mäest rääkides! Ega tast tänases Kroonikas eriti targa inimese muljet ju küll ei jäänud!Pigem kibestunud .

+16
0
Please wait...

Postitas:
kolja

Sul, inimene, pole mitte mingit arusaamist väärikusest. Eriti naljakas on siin rääkida rahvast hoolimisest- rublatehing reaalselt päästis elusid, võimaldades noorel riigil suure kriisi ajal hankida eluks hädatarvilikku (selge on, et Venemaa käest poleks nende rubalde eest iial mingit hüvitist saanud hoolimata nende lubadustest). Mägi, vastupidi, põhjustab oma tegevusega kümnete inimeste surma sarnaselt teistele posijatele, kellede umbluud uskudes inimesed jätavad end meditsiinilisest abist ilma.

+25
-4
Please wait...

Postitas:
tsupsti

Sul, inimene, pole mitte mingit arusaamist väärikusest. Eriti naljakas on siin rääkida rahvast hoolimisest- rublatehing reaalselt päästis elusid, võimaldades noorel riigil suure kriisi ajal hankida eluks hädatarvilikku (selge on, et Venemaa käest poleks nende rubalde eest iial mingit hüvitist saanud hoolimata nende lubadustest). Mägi, vastupidi, põhjustab oma tegevusega kümnete inimeste surma sarnaselt teistele posijatele, kellede umbluud uskudes inimesed jätavad end meditsiinilisest abist ilma.

Väga hästi kirjutad, Paneks kohe 100 plussi sulle kui oleks võimalik.

+11
-5
Please wait...

Postitas:
Kalli ema

Täistla, Sarve kätte see viimane väide saata ja hakka tõendama kohtus. Kui vastik peab see inimene ise olema, kes praegu toimuvat naudib ja normaalseks peab. Sinu arunatukese järgi on selline inimeste ahistamine normaalne? On see sinu jaoks elamisväärne riik? Sellist tervisekriisi saanuks lahendada palju inimlikumalt, aga paljudes eestlastes ikka vanad küüditajate kaastööliste geenid sees. Kas Rootsis, Norras, Taanis ahistatakse nii inimesi? Terveid, läbipõdenuid, vaktsineerimata, nüüd ka vaktsineerituid?

Ja Tõnis Mäe nime ära sina rohkem suhu võta.

+4
-23
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
oisahullu

Ei taha siin paljud seda nime suhu võtta, tema loomingu kuulamisest rääkimata, ole täitsa rahulik.

Kui oma peaga mõtlemises pausi teed, siis loe vahelduseks, mismoodi Taanis piirati inimeste liikumist ja ka mujal Põhjamaades, et saada levikut kontrolli alla. Mitte ükski valitsus ei taha keelata ja käskida, sest lisaks kõigele muule on see tohutult kulukas. Aga vat meil siin riigis paraku on nende inimeste hulk suurem, kes aru ei taha saada ja keda konreetselt peab kutsuma korrale ja sundima. Rahvatervise hoidmist, pandeemia leviku meetmete järgimist küüditamisega võrrelda, päris tase.

+22
-2
Please wait...

Postitas:
Rauha-tadi

Kas Rootsis, Norras, Taanis ahistatakse nii inimesi? Terveid, läbipõdenuid, vaktsineerimata, nüüd ka vaktsineerituid?

Eestlased ei teagi, mis ahistamine on. Soomes on näiteks “soovitus” kasutada maski võrdne  range käsuga. Meil tööl oleme kasutanud maske ilma mingi pausita 2020 aprillist alates.  Soomes on kogu pandeemia kajastus meedias üks suur hirmutamine ja psühhoterror. Märtsikuust 2020 alates loeme iga päev lehest, kuidas me käik kohe-kohe ära sureme. Räägitakse sellest, et intensiivravi ja üldse meditsiin on viimasele piirile viidud. Võrdluskohana kogu Soomes on intensiivis 30 koroonahaiget , ehk siis sama palju kui TÜ Kliinikumis. Põhjamaades inimesed võtavad kollektiivset vastutust ja vaktsineerivad lihtsalt selle pärast, et seda on vaja teha, nt. riskigruppide kaitseks. Ida-Euroopas sh Eestis on mõiste ” ühiskondlik vastutus”tundmatu. Kõik määgivad oma isiklikest õigustest ega saa aru, et demokraatias on ka mingisugused kohustused õiguste kõrval.

+19
-1
Please wait...

Postitas:
Melba

Ei taha siin paljud seda nime suhu võtta, tema loomingu kuulamisest rääkimata, ole täitsa rahulik.

Perekoolikas, halloo. Proovi edaspidi ainult enda eest kommenteerida.

Täiesti rahulikult kuulasin Mägi lugusid uuesti ja leidsin, et head on piisavalt palju. Koit jne.

ehk siis istu oma paljudega seal oma suitsusaunas edasi ja kiruge, kui tahate, aga päriselu on pisut teine.

0
-15
Please wait...
Postitas:
kolja

Kui vastik peab see inimene ise olema, kes praegu toimuvat naudib ja normaalseks peab.

Kes seda naudib? Ainult Helmed vist ja tõenäoliselt ka igasugused šarlatanid, kes sellest oma sissetulekuallika on teinud.

Sinu arunatukese järgi on selline inimeste ahistamine normaalne? On see sinu jaoks elamisväärne riik? Sellist tervisekriisi saanuks lahendada palju inimlikumalt, aga paljudes eestlastes ikka vanad küüditajate kaastööliste geenid sees.

Eesti on koroonapiirangute osas maailma üks liberaalsemaid ja vabamaid riike, su jutt on täielik sonimine. Kahjuks rahva hulgas on liiga palju sinusuguseid idioote, et see vabadus jätkusuutlik saaks olla- kuid isegi planeeritavate kitsendustega on Eesti kordades vabam kui hiljuti veel oli kogu vana Euroopa, sinu meelest ilmselt küüditajate kants.

Kas Rootsis, Norras, Taanis ahistatakse nii inimesi? Terveid, läbipõdenuid, vaktsineerimata, nüüd ka vaktsineerituid?

Ei ole mind keegi ahistanud. Olen käinud selle aasta jooksul paar korda välismaal, igal pool on nö “ahistatud” rohkem kui Eestis. Eesti on leebuse etalon kohe Rootsi järel- seejuures kõigis sinu nimetatud riikides on vaktsineeritud 70% inimestest, Eestis 57.5%. Lihtsalt inimesed on vähe tervemõistuslikumad ja ei ole nakatanud ebausu ja posimise usku (see on veel eraldi puänt, et Eesti, kes peab end väga ilmalikuks ja usuleigeks maaks, on tegelikult hoopis üle keskmise soolapuhumise usku), see võimaldab ka kitsendustevabamat elu, kuid sa, loll, ei suuda ju seost näha.

Ja Tõnis Mäe nime ära sina rohkem suhu võta.

No muidugi, Varro juba ülistas teda kui kuninga mõõtu meest, nüüd siis suisa Jahve mastaapi, kelle nime ilmaasjata suhu võtta ei tohi… kari kloune olete, siiralt.

+20
0
Please wait...

Postitas:
oisahullu

Perekoolikas, halloo. Proovi edaspidi ainult enda eest kommenteerida.

Täiesti rahulikult kuulasin Mägi lugusid uuesti ja leidsin, et head on piisavalt palju. Koit jne.

ehk siis istu oma paljudega seal oma suitsusaunas edasi ja kiruge, kui tahate, aga päriselu on pisut teine.

Ja sina kommenteeri enda eest, perekoolikas! Loe see teema rahulikult läbi, sa oled vähemuses!

+5
-2
Please wait...

Postitas:
kolja

Mägi, vastupidi, põhjustab oma tegevusega kümnete inimeste surma sarnaselt teistele posijatele, kellede umbluud uskudes inimesed jätavad end meditsiinilisest abist ilma.

Täistla, Sarve kätte see viimane väide saata ja hakka tõendama kohtus.

Vaatasin seda sõnastust ja mõtlesin, et siin on ilmselt tõesti ruumi paremaks sõnastuseks, korrektne oleks öelda, et mitte “sarnaselt teistele posijatele”, vaid “koos posijatega”. Sest vaieldamatu fakt see on, et kogu selle seltskonna tegevuse üks tulemus on, et sureb rohkem inimesi- koroonasse, aga ka muudesse haigustesse, millede raviks ei jätku ressursse. Samas on võimatu täpset elude arvu igaühe nime taha panna, see on nende ühine “ühiskondlik panus” koroonakriisi. Ja ma tõesti ei oska nüüd kohe öelda, kas Mägi vabaka ürituse esindusnäona on aktiivne kaasosaline või passiivne kõrvalseisja… pigem ikka esimene?

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Toutakk

Kivirähk: Tõnissoni oma pea

Tõnisson on läbi lugenud ainult ühe raamatu, mis kõneleb eestlaste muistsest vabadusvõitlusest, ja seejärel tõotanud, et ei täida enam kunagi mitte kellegi käsku ja jääb vabaks meheks surmani.
Sellepärast pole ta end ka siiamaani vaktsineerinud ja keeldub kangekaelselt maski kandmast. Kui köster või kooliõpetaja Laur temaga sellepärast riidlevad, ei vasta ta sõnagi, läheb ainult näost tumepunaseks ja põrnitseb altkulmu nagu tapale veetav mullikas.
Sa oled kõige tuimem inimeseloom maailmas!” karjub köster meeleheites, rehmab siis käega ja läheb teise tuppa palderjanitilku võtma.
Praegu kõnnivad Tõnisson ja Arno kodu poole. Arnol on koolivenna pärast kurb meel. Tema ise on juba ammu oma süstid kätte saanud, nagu teisedki Paunvere koolilapsed, ja ta ei mõista, miks sõber nii tühja asja pärast sedasi mässab.
Kas sa nii väga kardad süsti, Tõnisson?” küsib ta kaastundlikult.
Mis ma tast tühjast kardan,” vastab paks koolivend aeglaselt. „Aga mulle lihtsalt ei meeldi, kui mind sunnitakse. Mina olen vaba mees, mina tahan oma peaga mõelda.”
Ta löristab pikalt ninaga.
Näed, see tativärk ka,” jätkab ta siis. „Muudkui öeldakse – nuuska! Aga kas see on ikka õige ja hea?”
Nuuskamine või?” imestab Arno. „No kui tatt on ninas, siis tuleb ikka välja nuusata, muidu on ju paha hingata.”
Tõnisson on pikalt vait.
Kas ikka tuleb välja nuusata?” küsib ta viimaks imeliku häälega.
No miks siis mitte? Mis sa hoiad sellest tatist oma ninas?”
Ütleme nii – minu keha on justkui eestlaste linnus. Ja tatt on seal sees nagu muistne eesti kuningas. Kuidas ma ta siis välja nuuskan?
Aga loodus on ta ju sinna pannud. See on minu keha ja minu tatt,” räägib Tõnisson ja hakkab jälle näost punaseks minema. „Ütleme nii – minu keha on justkui eestlaste linnus. Ja tatt on seal sees nagu muistne eesti kuningas. Kuidas ma ta siis välja nuuskan? Mis linnus see ilma kuningata on? Ristirüütlid on ju kohe jaol ja ongi meie vabadus mokas! Koit ei saabu kunagi!”
Arno silmitseb koolivenda hirmunult.
Mis juttu sa räägid, Tõnisson! Mis kuningas see tatt on? Ja mis linnus on sinu keha? Kust sa sellist juttu kuulnud oled?”
Ise oma peaga mõtlesin välja!” kuulutab Tõnisson ja löristab jälle nina, nähtavasti on sinna juba päris palju „kuningat” kogunenud. „Ja siis veel see asi ka, et kui tatt välja nuusata, siis võib juhtuda nii, et sa ei saa tulevikus lapsi. Aga mina tahan poega saada. Kellele ma muidu oma talu pärandan?”
Mina seda ei usu…” alustab Arno arglikult, aga Tõnisson katkestab teda kurjalt:
Sina muidugi ei usu! Sina lasid end vaktsineerida kah! Nagu lammas, mida aga kirikumõisa poisid käsivad, seda teed! Aga mina mõtlen!”
Ega siis kirikumõisa poisid ei käskinud…” alustab Arno, aga Tõnisson vaatab talle nii tigeda näoga otsa, et Arno jääb targu vait. Tükk aega kõnnitakse vaikides.
Ja kodus ema ka…” pomiseb Tõnisson viimaks. Tema silmad on kummaliselt hiilgama hakanud. „Muudkui korrutab, et peldikus tuleb püksid jalast ära võtta… Mul on ometi pea otsas, laske ma otsustan ise!”
Ma… ma keeran siit ära, tarvis korra kabeliaias vanaisa haual ära käia,” sosistab Arno ja jookseb tagasi vaatamata läbi põõsaste kiriku poole.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Toutakk

Ei teadnudki, et pisikese tilliga vend (omastarust muidugi täkk) on libekate ja kivirähkude paati astunud.

Eeldasin paremat tulemust, aga jälle alvasti.

Mina vaktsineerisin ennast esimesel võimalusel. Maailmavaatelt olen rahvusliberaal jäädes vaadetelt kusagile Isamaa ja Eesti 200 vahele.

Tilli pikkuse üle ma ei uhkusta (igati keskmine), kuid hiljemalt järgmise nädala jooksul saan ma 10-t korda isaks (mis on nats üle keskmise, vähemasti meie regioonis).

See lugu iseloomustab tabavalt uhhuusid, kelle seltskonda on paraku ka mäx sattunud.

Tõnisel on ka mäluga lood halvasti, väitis ju, et ta ei kuulu ühtegi ususekti, ega ka erakonda, paraku on ta juba üle 10 aasta roheliste erakonna liige.

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/95028573/ainult-kroonikas-tonis-magi-astub-esmakordselt-vastu-teda-tabanud-kriitikale-ma-ei-kuulu-uhtegi-ususekti-kogudusse-ega-parteisse-olen-soltumatu

https://www.delfi.ee/artikkel/95057555/tonis-magi-pole-sugugi-nii-soltumatu-kui-vaidab-end-olevat-seda-aga-mitte-ehk-kauaks-kodupartei-vaeb-tema-valjaviskamist

+13
0
Please wait...

Postitas:
nimetamats

Tõnisson on läbi lugenud ainult ühe raamatu, mis kõneleb eestlaste muistsest vabadusvõitlusest, ja seejärel tõotanud, et ei täida enam kunagi mitte kellegi käsku ja jääb vabaks meheks surmani.

Sellepärast pole ta end ka siiamaani vaktsineerinud ja keeldub kangekaelselt maski kandmast. Kui köster või kooliõpetaja Laur temaga sellepärast riidlevad, ei vasta ta sõnagi, läheb ainult näost tumepunaseks ja põrnitseb altkulmu nagu tapale veetav mullikas.

Sa oled kõige tuimem inimeseloom maailmas!” karjub köster meeleheites, rehmab siis käega ja läheb teise tuppa palderjanitilku võtma.

Praegu kõnnivad Tõnisson ja Arno kodu poole. Arnol on koolivenna pärast kurb meel. Tema ise on juba ammu oma süstid kätte saanud, nagu teisedki Paunvere koolilapsed, ja ta ei mõista, miks sõber nii tühja asja pärast sedasi mässab.

Mis ma tast tühjast kardan,” vastab paks koolivend aeglaselt. „Aga mulle lihtsalt ei meeldi, kui mind sunnitakse. Mina olen vaba mees, mina tahan oma peaga mõelda.”

Näed, see tativärk ka,” jätkab ta siis. „Muudkui öeldakse – nuuska! Aga kas see on ikka õige ja hea?”

Nuuskamine või?” imestab Arno. „No kui tatt on ninas, siis tuleb ikka välja nuusata, muidu on ju paha hingata.”

Tõnisson on pikalt vait.

Ütleme nii – minu keha on justkui eestlaste linnus. Ja tatt on seal sees nagu muistne eesti kuningas. Kuidas ma ta siis välja nuuskan?

Aga loodus on ta ju sinna pannud. See on minu keha ja minu tatt,” räägib Tõnisson ja hakkab jälle näost punaseks minema. „Ütleme nii – minu keha on justkui eestlaste linnus. Ja tatt on seal sees nagu muistne eesti kuningas. Kuidas ma ta siis välja nuuskan? Mis linnus see ilma kuningata on? Ristirüütlid on ju kohe jaol ja ongi meie vabadus mokas! Koit ei saabu kunagi!”

Mis juttu sa räägid, Tõnisson! Mis kuningas see tatt on? Ja mis linnus on sinu keha? Kust sa sellist juttu kuulnud oled?”

Ise oma peaga mõtlesin välja!” kuulutab Tõnisson ja löristab jälle nina, nähtavasti on sinna juba päris palju „kuningat” kogunenud. „Ja siis veel see asi ka, et kui tatt välja nuusata, siis võib juhtuda nii, et sa ei saa tulevikus lapsi. Aga mina tahan poega saada. Kellele ma muidu oma talu pärandan?”

Sina muidugi ei usu! Sina lasid end vaktsineerida kah! Nagu lammas, mida aga kirikumõisa poisid käsivad, seda teed! Aga mina mõtlen!”

Ega siis kirikumõisa poisid ei käskinud…” alustab Arno, aga Tõnisson vaatab talle nii tigeda näoga otsa, et Arno jääb targu vait. Tükk aega kõnnitakse vaikides.

Ja kodus ema ka…” pomiseb Tõnisson viimaks. Tema silmad on kummaliselt hiilgama hakanud. „Muudkui korrutab, et peldikus tuleb püksid jalast ära võtta… Mul on ometi pea otsas, laske ma otsustan ise!”

Ma… ma keeran siit ära, tarvis korra kabeliaias vanaisa haual ära käia,” sosistab Arno ja jookseb tagasi vaatamata läbi põõsaste kiriku poole.

kas tegu ei ole mitte tasulise artikli kopeerimisega? keegi Mallukas ka kunagi tegeles sellega ja käis pärast mitu aastat H.H.Luigega mööda kohut 🙂
P.S Tegelikult on tegu Kivirähu väga hea följetoniga ! 5+

+2
-7
Please wait...

Postitas:
Melba

Sa jäädki kusagile vahele. Ja ei oska valida.

10 last on ok, kui sa suudad nad kõik täiskasvanuks kasvatada. Kui vaadata su ajalugu, siis see pole sul õnnestunud. Seega – pigem häbene.

+3
-6
Please wait...
Postitas:
Toutakk

Tõnisson on pikalt vait.

kas tegu ei ole mitte tasulise artikli kopeerimisega? keegi Mallukas ka kunagi tegeles sellega ja käis pärast mitu aastat H.H.Luigega mööda kohut 🙂

Ma kopeerisin ühest teisest foorumist, eeldades, et on vabalt saadav tekst.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Toutakk

Sa jäädki kusagile vahele. Ja ei oska valida.

10 last on ok, kui sa suudad nad kõik täiskasvanuks kasvatada. Kui vaadata su ajalugu, siis see pole sul õnnestunud. Seega – pigem häbene.

Olen koguaeg Isamaa valija olnud, kuid paar asja mind tugevalt häirib. Lootsin, et parempoolsed saavad seal võimule ja Isamaa võtabki rahvusliberaalse kursi, aga paraku jätkatakse ekrelighti joont.

Kuidas ei ole õnnestunud. Suuremad lapsed pea kõik juba oma elu peal. Pole ükski kriminaaliks hakanud ja seega veavad kõik elu edasi. Mind juba 4 kordseks vanaisaks ka teinud.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
adolfkange

Ei teadnudki, et pisikese tilliga vend (omastarust muidugi täkk)

Tegelikult ei ole foorumis ilus teist inimest halvustada Melba. Sa mainisid ükskord, et oled torumees. Kas sulle meeldiks, kui keegi sind torumehe ameti pärast halvustaks?

+12
0
Please wait...

Postitas:
UunoR

Kuidas ei ole õnnestunud. Suuremad lapsed pea kõik juba oma elu peal. Pole ükski kriminaaliks hakanud ja seega veavad kõik elu edasi. Mind juba 4 kordseks vanaisaks ka teinud.

Ilmselt mõeldakse seda, et lapsed on küll tublid, aga sinust hoolimata, mitte tänu sulle. Sina ei ole neid kasvatanud, seega sinul ei ole mingit rolli selles, et nad on tublid.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Melba

Tegelikult ei ole foorumis ilus teist inimest halvustada Melba. Sa mainisid ükskord, et oled torumees. Kas sulle meeldiks, kui keegi sind torumehe ameti pärast halvustaks?

Reaalselt arvasidki, et ma olen ise  torumees? Ja mitte mingil juhul mingi muud teenust pakkuva firma omanik?

PS. Torumehi ma ei halvusta, head spetsialistid sel alal on hästi nii hinnatud kui ka makstud.

0
-7
Please wait...

Postitas:
nimetamats

Tõnisson on pikalt vait.

Ma kopeerisin ühest teisest foorumist, eeldades, et on vabalt saadav tekst.

ei midagi ,viskasin nalja omaarust!

0
0
Please wait...

Postitas:
Toutakk

Ilmselt mõeldakse seda, et lapsed on küll tublid, aga sinust hoolimata, mitte tänu sulle. Sina ei ole neid kasvatanud, seega sinul ei ole mingit rolli selles, et nad on tublid.

Jah, kasvatamisega ei saa tegeleda see vanem, kes lapsega koos ei ela. St saab tegeleda vaid nendel lühikestel hetkedel, kui ta lastega koos on.

Niipalju vähemalt, et viiele lapsele olen teinud autojuhi koolitust ja 4 neist on oma eksamitega ühele poole saanud suisa enne 18aastaseks saamist.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Toutakk

ei midagi ,viskasin nalja omaarust!

Aga see on väga tõsine tähelepanek ja ma vabandan juba ette Hr Kivirahu ees, kui tegu on tõesti lubamatu kopeeringuga ja eemaldan tolle teksti autori esimese sooviavalduse peale.

Ma ei tea tõesti, kust see tekst algselt pärit on ja ei oska ka seega öelda, millistel tingimustel see on avaldatud.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Tiaret

viiele lapsele olen teinud autojuhi koolitust ja 4 neist on oma eksamitega ühele poole saanud suisa enne 18aastaseks saamist.

😀 Hea nali hommikuks
See on tõesti üks korralik hea isa panus lapse kasvatamisse

+5
-5
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 223 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis on juhtunud Tõnis Mägiga?