Esileht Lapse ootamine Mis on olnud teie emaduse “must-have’id”, asendamatud asjad?

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Mis on olnud teie emaduse “must-have’id”, asendamatud asjad?

Postitas:

Olles kahe lapse (5 ja 6) ema ja oodates kolmandat, hakkasin läbi mõtlema, mida peaks varuma enne uue beebi sündi. Loomulikult tahaks osta samu asju, mis said absoluutseteks lemmikuteks ja olid suurteks abilisteks eelmiste beebide kasvatamise ajal 🙂

Aga äkki on viimaste aastatega veel mugavamad ja paremad “elupäästjad-asjad” peale tulnud?

Enda lemmikuteks olid:

Manduca kandekott, olin hästi liikuv ja aktiivne mõlema lapsega ja nii lihtne ja mugav oli selle kandekotiga koos lapsega kõiki maailma asju avastada ja uudistada
Babybjörn kiiktool, see lihtne, mis käib täiesti lapikuks kokku ja oli hästi mugav igalepoole kaasa võtta. Lapsed said selles kiikuda hästi pikalt ka, isegi 3-aastane mahtus ära ))
Aden + Anais mähkimiseks mõeldud puuvillased linad – olid mähkimisel suureks abiks ja on siiamaani meil igapäevaselt kasutusel vannilinade ja laste ujumistrenni linadena, alati ka kõikidel reisidel kaasas – imavad imeliselt vett ja kuivavad ülikiiresti

Kogenud emad, mis on teie lemmikud asjad? 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul reisivoodi. Eelkõige leidis kasutust maneežina, kuna sellel küljed ja pōhi pehme (põhjas kasutasin tavalist madratsit), siis laps ei saanud haiget saada. Selles vanuses, kui hakkab põlvili-püsti minema, aga kogu aeg kukub, oli see väga hea abimees, ei pidanud tal pidevalt järgi käima (see periood oli meil ikka mitu kuud) ning seal ta siis müttas ja turnis ja kukkus. Kasutusel praegugi, kui laps üle aastane – panen ta sinna siis, kui lähen wc-sse vms.
Samuti hea kaasa võtta reisile. Või siis teise tuppa päevaunede tegemiseks.

Beebi magamiskott on minu jaoks teine väga hea leiutis. Võtsin kasutusele ka 6-kuuselt, oleks võinud ka varem võtta. Lapsel hea soe seal sees, ei saa tekki maha rapsida ja pole ohtu, et tekk kuskile näkku kinni jääb.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.01 00:33; 23.01 19:11; 24.01 17:51; 27.01 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen üsna vähenõudlik ja seega ütleks, et vanker ja turvahäll. Kui peenemaks minna, siis ka turvahälli rattad ja lamamistoo (praegu BB, esimesega noname). Tore masin on BabyBrezza, ka voodikardin on hea, ei lase lapsel valguse peale kohe ärgata.

Aga jah- ainsad must haved on vanker ja turvahäll ja riided. Muude asjadeta saaks vajadusel hakkama, esimese lapsega mul suurt midgai muud ei olnudki ja kõik oli ka vägagi tehtav. Praeguse lapsega oleks elu väga keeruline ette kujutada ka ilma magamiskotita- ta kisub kohe igasuguse teki näole.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui elementaarsed asjad välja arvata (voodi, turvahäll, vanker), siis olid:

– mähkimisalus vannitoas.
– tegelustekk/mängukaared
– lutt
– magamiskott (öösel kasutamiseks)
– kontaktivaba termomeeter (kuigi beebidel vaja ei läinudki, palavikud tulid hiljem)

Lisaks, mis kahe lapsega olid erinevad:
– esimesega lamamistool, teine väga olla ei tahtnud
– teisega turvahälli rattad, esimesega kasutasime 1-2 korda ainult (ei käinud väga palju poodlemas temaga)

Kõhukotist arvasin, et se eon vajalik. tegelikult ma ise väga ei kandnud lapsi seal. Mees mõnikord esimest last kandis kotis, aga teine laps polnud üldse nõus seal olema, liiga piiratud vaateväli (samal põhjusel ei tahtnud ta lamamistoolis olla, kuna ei saanud seal piisavalt keerutada ja üleüldse eelistas algusest peale kõhuli asendit – mida tavaliselt lapsed ei armasta 1-2kuuselt eriti)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 08:52; 23.01 13:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Manduca kandekott ja H&M õlapaeltega imetamistopid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Andke soovitusi ka selles osas, milliseid riideid jm oleks pärast sündi koheselt vaja. Tahaks juba miskit valmis osta, aga ei tea, mida osta ja kui mitu asja osta jne 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 13:38; 23.01 17:29; 23.01 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Andke soovitusi ka selles osas, milliseid riideid jm oleks pärast sündi koheselt vaja. Tahaks juba miskit valmis osta, aga ei tea, mida osta ja kui mitu asja osta jne ????

Kuna suht võimatu on prognoosida, kas sul on vedanud ja 2 nädalaga oled endises vormis või ei vea ja kõht ei tõmba pea üldse ise tagasi (nagu minul läks), siis soovitan osta vähemalt 1 paari läbipaistmatuid retuuse, mida vajadusel pükste asemel kanda nt õues lapsega jalutades jne.

Mina ise imetamisriideid ei kandnud. Rinnahoidjad olid lihtsalt polsterduseta, ja tõstin rinna peale, sama pluusidega. Ka külas või praamil tundsin, et nii sai kiiremini, kui imetamisriietega mässata + tegelikult paljastasin ennast vähem (laps varjas kõhu ja ülalt varjas sisi tõstetud pluus).

Sokke oli juurde vaja 😀 Kuna muidu kodus ainult õhtuti peale tööd ja ndlvahetustel, piisas 3-4 sokipaarist. Kinga sees ju ka pigem õhuke põlvik või sukk. Nüüd aga lapsega jalutades olid just sokid teemaks 😀

Rinnahoidjaid ette osta eriti ei saa. Imetamine võib mõjutada veel nende suurust. Minul olid imetamise ajal 2 nr suuremad.

Mugavad jalanõud kärutamiseks, kui sul ei ole veel midagi. Riided vastavalt aastaajalae + veekindlad. Samas, kui sul varasemast ei ole miskit, siis suure kõhu tõttu ei saa ette osta., küll aga saad nt kindaid ja mütse osta 🙂

Hügieenisidemeid. Kusjuures neid kõige suuremaid ei pruugi pikal tvaja minna, pigem mingis “keskmisemas” mõõdus. Mina vaatasin raseduse lõpus ka oma kreemipotskud ja pesemisvahendid jmt üle, et oleks nii, et vähemalt kohe otsa ei saaks 😀 Kuigi kõike on lihtne juurde osta, siis et ei peaks esimesel kuul veel sellele mõtlema.

Ja ka toiduaineid varusin kappi, et oleks lõunasööki selleks ajaks, kui mees tööl. Nt müsli, pudruhelbeid, mingid makaronid, purgisupid mõned jne. Muidugi, ega koguaeg poolfabrikaatidest toitunud, aga hea, kui teinekord midagi kiiret võtta, kui õhtusöögist jääki pole 🙂 (laste sündimise ajal ei olnud meil jalutuskäigu kaugusel poodi, lähim pood oli 15 km)

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 08:52; 23.01 13:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul küsimus tekkide kohta. Mis võiks vastsündinu jaoks kodus olemas olla? Ostetud üks õhem bambuse tekk turvahällis ja kärus kasutamiseks. Tuleb juuni beebi.
Aga millega teie beebid on kõige meelsamini maganud öösiti ja pikemaid unesid? Kas osta mingi pisike a la vatitekk võrevoodisee või hoopis magamiskott? On veel lisaks mingeid linasid, mille sisse keerata laps nagu kookonis.
Andke soovitusi:)

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kandelina – abiks nii siis kui laps gaasivalude tõttu mujal olla ei taha kui süles, kui ka näiteks õues käies. Pääseb varakult liikuma ka sinna, kuhu vankriga keeruline minna. Näiteks matkaradadele.

Lapsekandmiseks mõeldud üleriided külmemaks aastaajaks (pusa, jope) – hästi mugav on laps toariietega linasse panna, lapsele müts pähe ja jope nö mõlemale korraga selga. Ei pea last väikeseks polaaruurijaks riietama ning jääb ära mõistatamine, kas lapsel on soe või külm.

Mähkimislaud – voodil mähkides jääb selg valusaks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 16:33; 24.01 17:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Andke soovitusi ka selles osas, milliseid riideid jm oleks pärast sündi koheselt vaja. Tahaks juba miskit valmis osta, aga ei tea, mida osta ja kui mitu asja osta jne ????

Kuna suht võimatu on prognoosida, kas sul on vedanud ja 2 nädalaga oled endises vormis või ei vea ja kõht ei tõmba pea üldse ise tagasi (nagu minul läks), siis soovitan osta vähemalt 1 paari läbipaistmatuid retuuse, mida vajadusel pükste asemel kanda nt õues lapsega jalutades jne.

Mina ise imetamisriideid ei kandnud. Rinnahoidjad olid lihtsalt polsterduseta, ja tõstin rinna peale, sama pluusidega. Ka külas või praamil tundsin, et nii sai kiiremini, kui imetamisriietega mässata + tegelikult paljastasin ennast vähem (laps varjas kõhu ja ülalt varjas sisi tõstetud pluus).

Sokke oli juurde vaja ???? Kuna muidu kodus ainult õhtuti peale tööd ja ndlvahetustel, piisas 3-4 sokipaarist. Kinga sees ju ka pigem õhuke põlvik või sukk. Nüüd aga lapsega jalutades olid just sokid teemaks ????

Rinnahoidjaid ette osta eriti ei saa. Imetamine võib mõjutada veel nende suurust. Minul olid imetamise ajal 2 nr suuremad.

Mugavad jalanõud kärutamiseks, kui sul ei ole veel midagi. Riided vastavalt aastaajalae + veekindlad. Samas, kui sul varasemast ei ole miskit, siis suure kõhu tõttu ei saa ette osta., küll aga saad nt kindaid ja mütse osta ????

Hügieenisidemeid. Kusjuures neid kõige suuremaid ei pruugi pikal tvaja minna, pigem mingis “keskmisemas” mõõdus. Mina vaatasin raseduse lõpus ka oma kreemipotskud ja pesemisvahendid jmt üle, et oleks nii, et vähemalt kohe otsa ei saaks ???? Kuigi kõike on lihtne juurde osta, siis et ei peaks esimesel kuul veel sellele mõtlema.

Ja ka toiduaineid varusin kappi, et oleks lõunasööki selleks ajaks, kui mees tööl. Nt müsli, pudruhelbeid, mingid makaronid, purgisupid mõned jne. Muidugi, ega koguaeg poolfabrikaatidest toitunud, aga hea, kui teinekord midagi kiiret võtta, kui õhtusöögist jääki pole ???? (laste sündimise ajal ei olnud meil jalutuskäigu kaugusel poodi, lähim pood oli 15 km)

Aitäh põhjaliku vastuse eest! Ma seda ei osanudki mõelda, et mida endale varuda, nüüd tean 😀 Mõtlesin muidu, et mida beebile vaja oleks. Mul neid 2 tulemas, seega väljaminekud topelt suuremad ja tahaks osta vaid neid asju (riideid), mida tõesti vaja läheb. Selles osas vajan nõu. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 13:38; 23.01 17:29; 23.01 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh põhjaliku vastuse eest! Ma seda ei osanudki mõelda, et mida endale varuda, nüüd tean ???? Mõtlesin muidu, et mida beebile vaja oleks. Mul neid 2 tulemas, seega väljaminekud topelt suuremad ja tahaks osta vaid neid asju (riideid), mida tõesti vaja läheb. Selles osas vajan nõu.

Mina lähtusin mingitest soovitustest, mida lugesin kuskilt raamatust. Ostsin ette suurused 50, 56 ja osaliselt 62. Siis on tükk aega hooleta. Suurust 50 ostsin ainult kaks komplekti ja kuna laps sündis 53 cm pikana, siis sobisid ka s 56 asjad kohe kanda ning väiksemat suurust enam juurde ei pidanudki varuma. Kaksikud on aga tavaliselt väiksemad, seega sinu asemel varuks seda suurust ikka ka. Mina ostsin 6-8 body, 5-6 paari pükse, 4-5 paari sokke, müts, 3 tudukombet, õues käimiseks kombe või soojakott, mingi dressipluus/kampsun vms lisakihiks. Minu laps ajas palju toitu välja, seega riideid oli pigem puudu kui üle. Pükstest eelistasin lahtiste jalaotstega variante, sest kinniste jalaotsega pükstel on osadel see jalalaba osa nii suur, et jalg ei püsi õiges kohas või siis vastupidi väikesed ning lapsele ebamugavad. Samuti saab lahtiste jalaotstega pükse kanda oluliselt kauem, sest natuke lühike säär ei sega kandmist ja eriti praktilised on need, millel on sääre soonikuosa pikemaks keeratav. Alguses on kõige mugavamad hõlmikbodyd või siis ilma trukkideta nö ümbrikkaelusega bodyd, roomaval lapsel on jällegi õlalt trukkidega bodyd paremad, sest siis ei veni kaelus välja. Kaksikutega riietamist väga palju, seega lukuga tudukombed oleks arvatavasti praktilised.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algul kulus beebiga ka hästi palju lappe, marlilapid on väga head. Imetamise ajal, piima tagasiheite tõttu jne. Neid võiks vabalt 10tk olla. Marlilappi saab kasutada ka vannitamise ajal nö nuustikuna.
Ja veidi hiljem olid asendamatud ilapõlled, muidu oleks kogu aeg pluus läbimärg olnud lapsel (lapsel tuli meeletult piima välja). Minu lemmikud olid nexti omad, sellised, kus trukk on külje peal ning materjal hästi pehme, samas on need veekindlad. Krõpsu-kinnitusega ei soovita.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.01 00:33; 23.01 19:11; 24.01 17:51; 27.01 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh soovituste eest! Kas mähkmete koha pealt on ka mingeid soovitusi? Kas keegi on ka neid korduvkasutatavaid mähkeid kasutanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 13:38; 23.01 17:29; 23.01 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh soovituste eest! Kas mähkmete koha pealt on ka mingeid soovitusi? Kas keegi on ka neid korduvkasutatavaid mähkeid kasutanud?

Kasutasin küll, juba päris mitu aastat tagasi, nii et uuemaid poetooteid ei tunne. Aga kuna oli poisslaps, siis igal juhul tahtsin pabermähkmete kandmist vältida nii palju kui võimalik. Kasutasin kõige rohkem villapükse ja marlit. Mul oli õnneks olemas vanaaegset pehmet marlit, see on kõige parem. Ja kokkulapatud marli peal mähkmepaber, see tegi mähkmete pesemise oluliselt lihtsamaks. Õhtuti valasin kokkukogutud mähkmed keeva veega üle ja loputasin välja. Villapükse tuli pesta nii paari päeva tagant. Villapükste puhul on oluline märksõna lanoliin. Kui oled pestavate mähkmete kasutamisest huvitatud, peaksid ise sellealaste toodetega tutvuma. Öösiti oli pabermähe, eelistasin Naty’sid.
Kuna lasksin lapsel ka võimalikult palju palja pepuga olla, siis oluline oli katta pehme mööbel paksemate villaste tekkidega. Teise ringi poodidest muide saab täiesti korralikke villatekke. Ja lisaks tekkidele veel piisavas koguses froteerätikuid pepu alla panna. Ja kui lased lapsel paljalt olla, võid hakata pissisid-kakasid ka potti püüdma. Kui oled huvitatud, siis vastsündinute puhul ei kasutata tavalist laste potti, vaid mingeid väiksemaid ja käepärasemaid anumaid.
Muide, väite “voodil mähkides jääb selg valusaks” puhul ma soovitan mõelda, kas sul on mingi anatoomiline põhjus, et ei saa mähkida voodil istudes või kükitades – voodi kohale kummardada loomulikult ei tohiks, see on seljale tõesti liigne koormus. Ma ise näiteks toimetan muude asjadega ka sageli kükitades või teemantistes või mingis vahepealses asendis põranda tasapinnal, nii et mähkimislaua järele ei tekkinud mingit vajadust.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli mõlema lapse beebieas ja nende sünniks varutud liigset kola. Lõpuks selgus, et kõhukotis ei tahtnud olla kumbki, lamamistool oli ka ainult mõneks korraks kasutusel, sest seal hakkasid rabelema. Nii et olulised olid vanker, turvahäll. Nooremaga ei läinud isegi lutti vaja, sest ta keeldus seda imemast. Humeri ampullid olid vajalikud, sai nina ilusti puhtaks, kui midagi sinna kogunes. Ja nagu eelmisi kommentaare vaadates tõdeda tuleb, lapsed on ikka väga erinevad, nt mingit lapimajandust meil eriti vaja polnud, toidu tagasiheidet ei olnud, ilastamist ka erilist mitte, nii et polnud vaja midagi lapsel lõua all hoida või hunnikut lappe pühkimiseks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide, väite “voodil mähkides jääb selg valusaks” puhul ma soovitan mõelda, kas sul on mingi anatoomiline põhjus, et ei saa mähkida voodil istudes või kükitades – voodi kohale kummardada loomulikult ei tohiks, see on seljale tõesti liigne koormus. Ma ise näiteks toimetan muude asjadega ka sageli kükitades või teemantistes või mingis vahepealses asendis põranda tasapinnal, nii et mähkimislaua järele ei tekkinud mingit vajadust.

Eks inimesed ole erinevad – sulle meeldib kükitada või põrandal istuda, mulle jälle meeldib oma toimetusi püsti seistes toimetada. Püsti seistes on mähkimislaud vajalik, minu meelest. Ja lisaks isiklikele eelistustele võivad tulla mängu ka välised tegurid. Näiteks kui on olnud rebendid sünnitusel, siis õmbluste tõttu ei ole mitu nädalat võimalik ei istuda ega kükitada.

Mis puutub esemetesse, mis on osutunud ebavajalikuks, siis meil on selleks hoopis vanker.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 16:33; 24.01 17:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ka mähkimislaud vajalik just rebendite tõttu, püstises asendis oli kõige mugavam beebiga toimetada, mähkida, naba puhastada jms. Kuid mul oli lihtsalt sobiva kõrgusega kummut ja selle peal siis pehme mähkimisalus. Olen näinud, et neid aluseid pannakse ka pesumasina peale. Hiljem hakkasin beebit mujal mähkima (voodi peal jm), kui ta juba vingerdas liiga palju.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.01 00:33; 23.01 19:11; 24.01 17:51; 27.01 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaksikud on väiksemad ja vast läheb ka 50 suurus käiku. Mul esimesed lapsed kaksikud ja hoidsin ikka järgmisele ka nr 50 riideid alles ja võtsin sünnitumajja kaasa- järgmisele lapsele ei läinud 50 juba peale sündi selgagi, samas kaksikud uppusid sellesse mitu nädalat 🙂

Minu jaoks laste riietega on lihtne: igale kolmene-viiene komplekt nexti tudukombesid, lisaks veel mõned. Laps mähkimislauale, mähe lahti, pesu ja kuivatus, kuiv puhas laps kombe peale pikali, mähku, käed-jalad sisse ja trukid kinni ja valmis. Kui mähe läbi laseb või kombe must, siis kohe uus kombe. Käed-jalad soojas ja midagi ei siple paljaks, sokikesed jalgu kombekas hoidmiseks (pisikesed froteest veninad ja ilma kõva kummita). https://www.nextdirect.com/be/en/g592586s1#929831 suveks on ka “rompers” lühikese püksi-varruka kombekaid. Ainult kui külm, siis kampsun vms. Pole kunagi aru saanud bodyde trukkide jalgevahel pusserdamisest jne.

Nibudele ja huultele ja mujale soovitan puhta lanoliini salvi- Purelan, lansinoh jt, väike tuub kestab vaat et aastaid.
Väga mugavad olid apteegist mähkimislauale kilelinad, mis on ühelt poolt pehmed.
Ja beebi vatitikud, need jämedama otsaga, kõrvade ja kõrvataguste puhastamiseks, naba puhastamiseks jms.
Riidest mähkmete kogemust mul pole, kunagi mõtlesin, aga kahe päevas 10korda kakava vastsündinud titega… muidugi, tegelikult on ju ainult pesemise vaev juures.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riidest mähkmetest soovitan Baba+Boo taskumähkmeid, need on meil 1a kasutuses olnud ja väga mugavad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tite magamiskott oli asendamatu ja tõi meile paremad ööd. Kui tite magamiskotti magama panime siis hakkas ta pikemaid ööunesid magama ja seega magasime kõik hulga paremini.
Hõlmikbodid alguses kuna sinna oli last sisse keerata lihtsam kui seda tudisevat pead üle pea käivasse bodysse panna.
Sipupüksid, need klassikalised õla pealt kinni käivad. Nii olid jalad soojas, ei olnud kaduvate sokkide probleemi ning mähkmevahetus oli kiire (trukid jalgade vahel).
Imetamisrinnahoidjad ilmselgelt tegid elu lihtsamaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan niiskeid beebilappe kasutada vaid väljas olles ja kodus beebi peput pesta leige vee ja seebiga. Nahk jääb ilus ning terve. Samuti soovitan kasutada odavamaid mähkmeid beebile, meile sobisid Helen Harperi omad hästi. Pampers seevastu ei kõlba kusagile.

Sünnitama minnes varu endale kaasa palju hügieenisidemeid, sest haiglast saab neid vähe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jällegi kasutan ainult Pampersit ja minu jaoks kõige parem mähe. Proovinud olen veel igasuguseid, HH küll mitte, sest pole näinud, et keegi beebigrupis neid kiidaks. Vastsündinule soovitaks Premium care teipmähkmeid ja suurema lapsega tavalisi püksmähkmeid.

Minu jaoks oli asendamatu veel beebimonitor ja esimesest päevast alates. Kui laps magab, saad rahulikult teistes tubades toimetada, duši all käia jne. Suuremas elamises lausa hädavajalik. Mul on kodus kasutamiseks videoga monitor Aliexpressist ja õues kasutan ainult häälega Brittoni oma.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.01 00:33; 23.01 19:11; 24.01 17:51; 27.01 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan niiskeid beebilappe kasutada vaid väljas olles ja kodus beebi peput pesta leige vee ja seebiga. Nahk jääb ilus ning terve. Samuti soovitan kasutada odavamaid mähkmeid beebile, meile sobisid Helen Harperi omad hästi. Pampers seevastu ei kõlba kusagile.

Ma pole küll kordagi seepi kasutanud. Milleks see? Kõik saab kenasti vee all puhtaks. Beebidele ei soovitata üldsse mingit keemiat peale määrida.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riidest mähkmetest soovitan Baba+Boo taskumähkmeid, need on meil 1a kasutuses olnud ja väga mugavad.

Kui on huvi korduvkasutatavaid mähkmeid kasutada, siis soovitan liituda FB grupiga Riidest mähkmete KKK, saad palju infot. Mulle näiteks meeldivad hoopis mähkmekatted.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 08:36; 30.01 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. BB lamamistool – asendamatu majapidamistööde tegemiseks ja duši all käimiseks.
2. Vanker – magas vaid vankris esimesed pool aastat.
3. Lindexi tudukombed – ühegi kinniste jalaotstega kombe sisse mu lapse jalad ei mahtunud.
4. Mähkimisalus – rebendite ja õmbluste olemasolul on voodil istudes või rätsepistes mähkimine välistatud esialgu.
5. Valuvaigisti/palavikurohi, füs. lahuse ampullid, ninaaspiraator – igaks juhuks valmis.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 08:36; 30.01 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tula tekk on super asi. Soovitan

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Lapse ootamine Mis on olnud teie emaduse “must-have’id”, asendamatud asjad?