Esileht Pereelu ja suhted Mis on perekond?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 82 )

Teema: Mis on perekond?

Postitas:
Kägu

No lugupeetav, miks sa olulise info kontekstist ära kustutad ja kuskohas siin on pereks ja pereliikmeks olemisest juttu:
§ 26. Peretoetuste arvutamise alused
(1) Peretoetuste suuruse kindlakstegemisel võetakse arvesse kõik peres koos kasvavad lapsetoetusele õigust omavad lapsed.
(2) Peretoetuste suuruse kindlakstegemisel ei arvata peretoetusi taotleva vanema pere koosseisu last, kes elab perest lahus.

Niiet see ei tõesta nüüd kõigevähematki! JA pealgi on see pügal nõme ja seda kiruvad kõik lapsevanemad, kellel on nt eemal linnas keskkoolis õppiv laps- laps on, ülal pidama teda peab, aga perehüvituse arvestusse see laps ei lähe! Aga see pole üldsegi selle teema teema.

Kusjuures naljakas, aga Perekonnaseadus tegelikult ei defineerigi, misasi on perekond, see pole juriidikatermin. On abielujuriidika ja lastega seonduv.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Uuel naisel vist meest ei ole, et seda oma laste ja laste kaasadega peret mängib? Kui lastel on oma elud sh ka elukaaslased – siis ei ole enam tegu suure ühise perega.

Teine teema – see, et on mingi sotsiaalmeedias konto – siis see ei tähenda perekonda – vaid teemaalgataja ise on väheke ebakindel.

Konto nimeks ongi perekond ja siis perekonnanimi. Ilmselt eksil king pigistab kuna meil on ühine laps, ta ise on laste saamiseks liiga vana ja see tuli talle halva uudisena.

Milliste lastega see grupp siis tehtud on, kui tal lapsi pole?

Kirjutasin ju, et lapsed on täiskasvanud, rohkem lapsi ta ei saa sest on liiga vana.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mind häirib see, kuidas mehe eks kirjutab minu mehele stiilis: oi pane ikka sall kaela, muidu külmetad, ära üle pinguta, kui lund lükkad jne. Ma leian, oma mehe pärast muret tundmine ja selle välja näitamine on ikka oma naise rida või peaks kah kirjasõbra leidma, kellega igapäevaelust muljetada? PS. Seda naist pole kunagi näinud.

Ma arvan teil on muud lahtirääkimata teemad, see FB grupp ja pere defineerimine ei ole ju üldse tegelikult teemaks. Räägi mehega, pange oma piirid rohkem paika.

Üldiselt minu mees oma eksi vastu muud huvi ei tunne, kui ainult see osa mis nende ühist last puudutab. Vaenuajal ei ole, aga muud ninnunännutamist omavahel ei ole. Sama mul. Lastel on tore isa, ikka laste osas räägime ja arutame, aga mida ta vabal ajal teeb ja kas kannab salli või roogib lund, see mind ausalt ei huvita ja ta ei jagagi seda minuga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selle algatuse ja 9 kommentaari järele otsustades ei ole küll eks see, kellel king pigistab!

Jah, saan aru, kui neid “hoolitseva naisekäe” emmetavaid otse sinu mehele suunatud sõnumikesi on selle perekonnagrupis liiga palju ja põhitähelepanu on eksi poolt mehe tegemistel, siis oleks ka pahane, aga perekonna fb grupp kui selline ei ole imelik. Sina kuulud ka perekonda ja sul on valida, kas ussitada ja sisiseda omaette perekoolis või võtta ka osa perekonna tegemistest, kuna sa vist oled ka Pr xxx sama perenimega ja perekonna liige (oled ikka abielus või pigistab just sealt). Kasva suureks ja oska paratamatust (et mehel on lapsed ja et on eks) enda kasuks pöörata. Vastasel juhul jääb kõigil sinust väiklase ja lapsiku inimese mulje. Kuidas sa seda grupikest üldse näed, nuhid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgatajal on selle asjaga ikka endal mingi ebaterve okas hinges eksnaise vastu, sest kirjutab: “Ilmselt eksil king pigistab kuna meil on ühine laps, ta ise on laste saamiseks liiga vana ja see tuli talle halva uudisena.” Läks meelest, et eksil on sinu mehega juba ühised lapsed ja ilmselt talle neist täiesti piisab? Miks tal peaks kuskilt king pigistama? Küsimus, kuidas isal läheb, võib pigem olla märk sellest, et kingad ei pigista kellelgi enam ammu, lastel ka kena näha, et isa-ema rahumeelselt suhtlevad ja teineteise käekäigu vastu mõõdukat huvi tunnevad. Kas mees annab millegagi teemaalgatajale põhjust ennast nii ebakindlalt tunda, et ainult üks sotsiaalmeedia grupp, millel täiesti arusaadav kooslus, sedasi ärritab?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ei mõistnud järgneva lause sisu: Kasva suureks ja oska paratamatust (et mehel on lapsed ja et on eks) enda kasuks pöörata. Mis kasu uus naine saab sellest, et mehel on eks?
Igaks juhuks toonitan, et mu küsimus ei ole pahatahtlik, lihtsalt ma ei saa aru.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kasu sellest, kui ta on grupi liige, kasvõi üritab: saab infot ja paistab teistele enesekindel tore inimene, kelle kuskilt “king ei pigista”, sh OMA mehele; tugevdab suhteid oma lapse ja mehe laste vahel, kes on siiski omavahel veresugulased jne. Hoiab suguvõsas paremat õhkkonda, kus kõigil on hea elada. Ja vabalt võib juhtuda, et kui sina oled grupis, siis eks enne mõtleb, kui emmetab meest “pane nunnukene sallikene ka kaela, muidu külmetad!” ja sihandseid avaldusi jääb vähemaks 😛 tark tuleb olla, naine!

Selge siiS, minu mehel on eksnaisega “perekond” kuna neil on lapsed.
Minul on eksmehega “perekond” kuna meil on on lapsed 🙂
Ja siis on veel kolmas “perekond” kuhu kuuluvad meie ühine laps ja ülejäänud Meie lapsed.

aga nii ongi ja jutumärgid on üsna ebavajalikud, mis sulle nii arusaamatuks jääb. Nii jooksevadki jõujooned, kui võtta ema-isa-lapsed jaotus. Ega meie süüdi ei ole, et sa sellise pudru omale tekitasid ja nüüd enam ise ka aru ei saa, mis või kes su perekond on.

Jah, vabalt võib olla, et selle grupiga saab eks ennast mehe jaoks pildil hoida või külje alla ujuda, hoolitsevust näidata jne, aga selle vastu nüüd skandaalitsemise ja sisinaga küll ei saa, siis mängid eksile just kaarte kätte! Isegi kui on nii, et eksil on mingid kahtlasemad eesmärgid kui pereinfo jagamine, isegi kui seda kasutavad isaga suhtlemiseks ennekõike nende suuremad lapsed. Praegu tundub kõik mis sa öelnud oled, suures osas neutraalne, ainult sinul on mingi suhtestumisviga sellega, tundub, et sul on suur alaväärsuskompleks selle “naine nr 2” olemisega. Nagu ma ütlesin, ajalises järgnevuses, mitte tähtsusjärjekorras.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul kärgperet ei ole, aga siiski tundub eksnaise korraldamine kummaline. Minu meelest on see lugupidamise küsimus. Oleks viisakas, delikaatne, lugupidav jne jne kui eksnaine peaks piiri ja saaks aru, et tema liigne korraldamine võib tekitada vastakaid tundeid. Mõnel sellist seisundit ei esine ja apelleeritakse sellele, et olen ju eksmehe laste ema, seega pere. Tal on mehe praegusest naisest ükskõik. Kes teab mis seisus ta oma eraelu on ja mis eesmärgil selline asi on tehtud. Kõik naised teavad millised naised võivad olla ja kuidas süütu, sõbraliku eesmärgi varjus on mõni kuratlikum eesmärk. Mehed jällegi võiks aru saada, et ka nende käitumine võib tekitada küsimusi. Tõenäoliselt võiks mees FB nö pere tegemistest osa saada ka ilma selleta, et midagi postitaks või iga nädal ette kannaks, millega tegeleb. Igal juhul kummaline ja täiesti arusaadav, et teemaalgatajal tekib ksüimusi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ei mõistnud järgneva lause sisu: Kasva suureks ja oska paratamatust (et mehel on lapsed ja et on eks) enda kasuks pöörata. Mis kasu uus naine saab sellest, et mehel on eks?

Igaks juhuks toonitan, et mu küsimus ei ole pahatahtlik, lihtsalt ma ei saa aru.

ilma irooniata, need eksilapsed või miks mitte ka eks ise võivad vahel sinu last hoida. lapselaste näol on ilmselt nii mõnigi mängukaaslane olemas. kui sa ise nendega ei ussita, siis on ka sinu ja mehe omavahelised suhted kindlasti paremad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgatajal on selle asjaga ikka endal mingi ebaterve okas hinges eksnaise vastu, sest kirjutab: “Ilmselt eksil king pigistab kuna meil on ühine laps, ta ise on laste saamiseks liiga vana ja see tuli talle halva uudisena.” Läks meelest, et eksil on sinu mehega juba ühised lapsed ja ilmselt talle neist täiesti piisab? Miks tal peaks kuskilt king pigistama? Küsimus, kuidas isal läheb, võib pigem olla märk sellest, et kingad ei pigista kellelgi enam ammu, lastel ka kena näha, et isa-ema rahumeelselt suhtlevad ja teineteise käekäigu vastu mõõdukat huvi tunnevad. Kas mees annab millegagi teemaalgatajale põhjust ennast nii ebakindlalt tunda, et ainult üks sotsiaalmeedia grupp, millel täiesti arusaadav kooslus, sedasi ärritab?

Ta on otse oma lastele öelnud, et neil oli peale lahutust kokkulepe, et kumbki rohkem lapsi ei saa, kriiskas ja karjus telefonis, kui kuulis et me lapse saame. Laps oli muide mehe soov, mulle endale oleks kahest lapsest piisanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ilma irooniata, need eksilapsed või miks mitte ka eks ise võivad vahel sinu last hoida. lapselaste näol on ilmselt nii mõnigi mängukaaslane olemas. kui sa ise nendega ei ussita, siis on ka sinu ja mehe omavahelised suhted kindlasti paremad.

Kirjutan juba ei tea mitmendat korda, et lastega probleeme EI OlE, justnimelt aitavadki väikest õde hoida jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ta on otse oma lastele öelnud, et neil oli peale lahutust kokkulepe, et kumbki rohkem lapsi ei saa, kriiskas ja karjus telefonis, kui kuulis et me lapse saame. Laps oli muide mehe soov, mulle endale oleks kahest lapsest piisanud.

No siis ei pidanud mees kokkuleppest kinni järelikult. Aga milles ikkagi sinu probleem on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga kas siis oli selline kokkulepe olemas või see naine mõtles selle ise välja? Kui oli olemas, siis see näitab, et mees on paindlik :). Ja paindlik on ta ka järelikult muudes asjades. Mis pole ju paha. Kui oleks ülimalt kindlameelne, siis selline oleks seda ka igapäevasjades ja omavahelistes asjades. Selle paindlikkuse alla kuulub ka suhtlemine ja paindlikkus eksiga. Ta ei vea vägikaigast, mõnes mõttes ka sulle hea. Kui ta eksi selliste avalduset peale pikemalt teatud kohta saadaks, siis ta käituks samasuguselt ka kodus kindlasti, kui mitte kohe, siis hiljem .

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui oli olemas, siis see näitab, et mees on paindlik :). Ja paindlik on ta ka järelikult muudes asjades.

Noh, kas khm, paindlik, või on sellele mehele suuremat sussi vaja, mille talla all ta mugavalt oleks ja mis kahe naise jalga korraga mahuks. Siin ju ilmselget kisklevad kaks naist selle üle, kumma käske mees täitma peaks ja kumma tähelepanu nautima 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kärgperesuhete puhul on alati on mõistlik mõne koha peal silm kinni pigistada, mõnest asjast mööda vaadata, mõnest asjast üle olla, mõnest mitte välja teha, et hoida muretuid häid suhteid – on kõigil parem elada. Isegi kui oli kokkulepe, isegi kui see ei meeldinud eksile mingi kokkuleppetagi, on teil mehega ühine laps olemas, suuremate lastega suhted head, mehega loodetavasti ka – milleks muretseda? Kui mees on valinud sinu, kõik on hästi, miks sa siis närvi lähed? Ei ole mehel võimalik kontrollida, mida eks peregrupis postitab, aga nende pärast ta ju ometi ei hakka oma seniseid valikuid ümber mõtestama. Liitu ka grupiga, tee ka ise mõni postitus, kui lapsed kõik nagunii omavahel suhtlevad ja sina nende kõigiga – see on väga hea viis näidata ka eksile, et tunned ennast kindlalt ja hästi, olete mehega tiim, teil on head suhted nii omavahel kui ka kõigi lastega. Ela rahulikult oma elu ja ära lase ennast segada asjadest, mis sind kuidagi ei ohusta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui oli olemas, siis see näitab, et mees on paindlik :). Ja paindlik on ta ka järelikult muudes asjades.

Noh, kas khm, paindlik, või on sellele mehele suuremat sussi vaja, mille talla all ta mugavalt oleks ja mis kahe naise jalga korraga mahuks. Siin ju ilmselget kisklevad kaks naist selle üle, kumma käske mees täitma peaks ja kumma tähelepanu nautima 🙂

Nojaa, aga on ju üldiselt teada, et kes laseb kamandada või siis painutada, see laseb naistel üldiselt. Kes ei lase ühel ennast kamandada, see ei lase ka teistel. nii lihtsalt on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga kas siis oli selline kokkulepe olemas või see naine mõtles selle ise välja? Kui oli olemas, siis see näitab, et mees on paindlik :). Ja paindlik on ta ka järelikult muudes asjades. Mis pole ju paha. Kui oleks ülimalt kindlameelne, siis selline oleks seda ka igapäevasjades ja omavahelistes asjades. Selle paindlikkuse alla kuulub ka suhtlemine ja paindlikkus eksiga. Ta ei vea vägikaigast, mõnes mõttes ka sulle hea. Kui ta eksi selliste avalduset peale pikemalt teatud kohta saadaks, siis ta käituks samasuguselt ka kodus kindlasti, kui mitte kohe, siis hiljem .

Tõenäoliselt selline kokkulepe oli, veider oleks olnud selline olukord, kui näiteks mina oleks teinud ettepaneku saada ühine järeltulija ja siis minu abikaasa oleks teatanud, et ma tahaksin küll sinuga last aga kahju küll aga mul on eksnaisega kokkulepe, et ma enam lapsi ei tee 😀
Ja need, kes arvavad, et ma kuskil sisinen ja eksiga riidu kisun, siis tegelikult ma pole sellest mehele rääkinud, et ma sellisest suhtlusest midagi tean. Kuna kasutame kodus sama arvutit, siis leht oli lahti, sain aru, et kuna mulle pole neid pilte jne näidatud, siis pole see minu silmadele määratud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil on selline piltide ja uudiste vahetamise keskkond perele, sinna kuuluvad minu mehevenna eksnaine näiteks. Sest ega lahutus pea tähendama, et kõik soojad suhted kõigi hõimlaste vahel äkitselt kaovad. Ikka tunned huvi kuidas käib käsi inimestel, kellega nii pikka aega läbi on käidud. Probleemi ei ole. Eksnaise uue mehe lisasime sinna ka. Keegi pole probleemi osanud selles näha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

oma mehe pärast muret tundmine ja selle välja näitamine on ikka oma naise rida

Tead, laiemalt üldse, ei ole sinu asi ette kirjutada, kes kellest hoolida võib või muret tunda või seda välja näidata. Imelik oleks, kui eks ei hooliks oma laste isa käekäigust. Sul on ilmselgelt ülearenenud omandihimu. Mina näiteks leian, et pole kellegi asi mulle ette kirjutada, kellele ma võin soovitada sall kaela panna – täiskasvanud inimene, ise tean, mida ja kellele ütlen, ma tõesti ei pea arvestama sellega, et kusagil võib olla mingi ebakindel naisolevus, kes selles mingit tonti näeb. Kui su mees teab, et sa selline ebakindel oled, siis võiks ta seda ju oma eksnaisele öelda, aga ilmselt pole sul julgust olnud mehele tunnistada, et sa nende gruppi piilumas käid ja et sind see nii jubedalt häirib. Õigusega ei julge, sest normaalne mees ei peaks sellist armukadedust eriti atraktiivseks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tõenäoliselt selline kokkulepe oli, veider oleks olnud selline olukord, kui näiteks mina oleks teinud ettepaneku saada ühine järeltulija ja siis minu abikaasa oleks teatanud, et ma tahaksin küll sinuga last aga kahju küll aga mul on eksnaisega kokkulepe, et ma enam lapsi ei tee 😀
Ja need, kes arvavad, et ma kuskil sisinen ja eksiga riidu kisun, siis tegelikult ma pole sellest mehele rääkinud, et ma sellisest suhtlusest midagi tean. Kuna kasutame kodus sama arvutit, siis leht oli lahti, sain aru, et kuna mulle pole neid pilte jne näidatud, siis pole see minu silmadele määratud.

Ega siis selliselt taolisi asju ei öeldagi. Kui on soovitud lastenorm näiteks käes, siis saab öelda ka nii, et minu norm on täis, mul lapsed suured, näe, olen vanaisa juba, olen olen otsustanud, et aitab. See selleks.
Ju siis armastab lapsi ja saigi sinuga ka lapse. Aga sellega käib kaasas ka soov suhelda oma esimese perega. Ju siis on pere(temal pered) talle olulised. eelmist peret pole ju olemas.
Selle pilditeema kohta mul pole midagi öelda, ma ise sellise asjaga avalikult ei tegele, feissi pole, muid asju ka pole, kuskil ei eksponeeri.Aga tean inimesi, kelle jaoks see on oluline ja näiteks isegi mul on üks tuttav pensile jäänud naine, kes avastas sellised kanalid ja teemad ja ta postitab ja pildistab ja riputab üles ja laeb alla ja üles ja tegeleb nagu tööga sellega. Lisaks sugupuud ja sugulased, ajab neid kokku ja taga.
Pealegi kärgperes on omad reeglid ja ikkagi on hea, kui kõik suhtlevad ja on sõbrad ja lähedased, siiski parem variant, kui et vimma kisutaks.
Minu sõbrannal on väimees, eksväimees siis, lahus 10 aastat, aga ikka käib ämmal külas, omal uus naine ja lapsed ja kui eksnaisel on mured, kas nende ühise lapsega või majanduslikud, mis koduasjadega seotud ja puudutab ühist last, siis käib abiks, annab nõu, sõidutab ja viib ka eksnaise autot remonti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu sõbrannal on väimees, eksväimees siis, lahus 10 aastat, aga ikka käib ämmal külas, omal uus naine ja lapsed ja kui eksnaisel on mured, kas nende ühise lapsega või majanduslikud, mis koduasjadega seotud ja puudutab ühist last, siis käib abiks, annab nõu, sõidutab ja viib ka eksnaise autot remonti.

Ja mida väimehe uus naine asjast arvab?

Tahtsin veel öelda, et kas teemaalgataja südant see ei rahusta, et mees peab seda gruppi ja sõnumeid küllalt ohutuks ja neutraalseks, et jätab selle süütu kirjavahetuse laokile lugemisek, ei viitsi elu eest välja logida jne? No see sall, lumelükkamine ja muu selline pole ju mingi salajutt ka, mille peale nii torgatud olla!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täpselt ei tea, aga pole mingeid negatiivseid asju kuulda olnud. See eksämm jäi korra bussist maha ma tean ja eksksväimees pidi ta ära tooma või viima mingi 10 km, aga ta ei saanud ja saatis oma nn uue naise ja tema oli appi läinud ja kenasti viisakas ja tore olnud. Ju ei minda liiale ja ei kasutata üksteist ära ja kokku on sattunud kõik lahedad inimesed. Ei ussita ega manipuleeri. Tunnen neid peale uue naise ja nad on lahedad inimesed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täpselt ei tea, aga pole mingeid negatiivseid asju kuulda olnud. See eksämm jäi korra bussist maha ma tean ja eksksväimees pidi ta ära tooma või viima mingi 10 km, aga ta ei saanud ja saatis oma nn uue naise ja tema oli appi läinud ja kenasti viisakas ja tore olnud. Ju ei minda liiale ja ei kasutata üksteist ära ja kokku on sattunud kõik lahedad inimesed. Ei ussita ega manipuleeri. Tunnen neid peale uue naise ja nad on lahedad inimesed.

Vaat selliseid suhteid ma mõistan. Kõik need jamad, kuidas peidetakse pärast lahutust lapsi, ässitatakse teise vanema ja temapoolsete vanavanemate vastu lapsi üles, keelatakse neil sugulastega suhelda – üldse ei mõista, kuidas võivad emad, kellele lapse tervest hingest ja rõõmsast meelest olulisemat ei peaks ilmas ju olemagi, nii teha. Juhtumeid, kuidas lapsi – nende tunnetest küsimata – räigelt abikaasa vastu ära kasutatakse, on liigagi palju ja nende taustal tunduvad normaalsed inimesed, kes annavad endale aru, et eksämm ja äi on endiselt tema lapse vanavanemad, veel topeltsümpaatsed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaat selliseid suhteid ma mõistan. Kõik need jamad, kuidas peidetakse pärast lahutust lapsi, ässitatakse teise vanema ja temapoolsete vanavanemate vastu lapsi üles, keelatakse neil sugulastega suhelda – üldse ei mõista, kuidas võivad emad, kellele lapse tervest hingest ja rõõmsast meelest olulisemat ei peaks ilmas ju olemagi, nii teha. Juhtumeid, kuidas lapsi – nende tunnetest küsimata – räigelt abikaasa vastu ära kasutatakse, on liigagi palju ja nende taustal tunduvad normaalsed inimesed, kes annavad endale aru, et eksämm ja äi on endiselt tema lapse vanavanemad, veel topeltsümpaatsed.

Eks selles oli peale lahkuminekut juba asjad paigas, kuna elatist ei pidanud nõudma, vaid elatist maksis lapse isa vastavalt omavahelisele suulisele kokkuleppele, mis ajas paindlik oli muidugi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lihtsalt lust on lugeda, kuidas eksmees laste emadele korda läheb, isegi pikki lauhusoldud aastaid. Mitte keegi ei kasuta mehe kohta inetuid sõnu, vaid mees on osa perest. Mind ajab nutma, midagi nii ilusat ma ei ole perekoolis varem lugenud.
Mees peab muidugi oma lastega suhteid hoidma, siis ei ole hooldekoduarvete maksmine ka tulevikus nii ebameeldiv kohustus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selline huvitav situatsioon..

Mehe eksnaine on teinud oma täiskasvanud laste ja nenende naistega/ meestega sellise sotsiaalmeedia konto, kus vahendatakse perepilte, laste pilte jms. Sattusin selle suhtluse peale juhuslikult, kus “pereema” siis pärib ülejäänud kogukonnalt, kuidas ülejäänud perel, st. minu mehel läheb, et pole ammu midagi postitanud. Minu mees, siis kohe muidugi postitas. Mulle tundub see olukord kaunis veider, et minu abikaasal ja lapse isal on justkui kuskil perekond nr. 1 või 2, naine nr.2 vms. Selge see, et ma teadsin, et mehel on ex (ammu lahus enne mind) ma ise ka lahutatud ja lapsed aga sellist second hand pereelu oma exiga küll ei ela, kuna see tunduks kohatu kuna mul on siiski üks mees ja üks pere ja exmees siia ei kuulu

Heldeke, saage ometi kord aru: iga “siis” ette EI KÄI koma!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule õpetati, et perekond on ema, isa ja lapsed. Mis nüüd siis teistmoodi on arumaeisaa…
Mina elan laste isast lahus, mul on uus kaaslane ka. Aga minu laste perekond on ikkagi nende ema, isa ja vend/õde. Lapsi kasvatan ühiselt ikkagi nende isaga ega sekku oma kaaslase lapse kasvatamisse (ta on muide minu koju vägagi oodatud!).
Imelikud mured ikka inimestel…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui suudad üle olla, ära tee mitte midagi. Väärikas olemine on ka midagi väärt. Võib-olla peaksid sekkuma ainult siis kui mees postitab teie ühise lapse pilte ja sina sellele vastu oled. Või ei kuulu teie ühine laps “perekonda”?

Please wait...
Postitas:
Kägu

PS. Seda naist pole kunagi näinud.

Kuidas see võimalik on? Mehe laste sünnipäevad, nende laste sünnid, üritused.. Kõik peetakse kaks korda, sest sinule ei kõlba mehe laste emaga ühes seltskonnas olla?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas teemaalgataja kahe ALAEALISE lapse isa oma laste elus osaleb? Ei osalegi, kuna pole enam pere, nii või?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 82 )

Esileht Pereelu ja suhted Mis on perekond?