Esileht Pereelu ja suhted Mis on petmine?

Näitan 15 postitust - vahemik 61 kuni 75 (kokku 75 )

Teema: Mis on petmine?

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui seda mida sina teed, võiks teha ka sinu kaasa, ilma et sind häiriks, on kõik korras.[/tsitaat]… no ei, armusuhte tipphetkel ongi jumala ükskõik, mida kaasa teeb, jumal tänatud kui kaasa ka natuke kõrvalt paneb, siis on rahulikum omal panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 03.02 23:07; 04.02 22:58; 04.02 23:37; 06.02 16:39; 06.02 17:33; 06.02 17:36; 06.02 19:50; 06.02 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõtlen ikka, et kui hale võib mõni naine olla. Tal on vaja ikka teise mehe perekond lõhkuda, selle asemel, et enda omaga tegeleda. Hale- igavusse surevad mutid, kes ei suuda muud tegevust välja mõelda, kui võõraste meestega sebida. Ikka sellesamuse mõõdu annavad välja küll. Aga eks selliseid naisi peab ka elus olema, kelle kohta l..s saab öelda, muidu poleks ju huvitav see elukene.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.02 19:25; 03.02 19:34; 04.02 07:54; 06.02 17:02; 06.02 18:40; 06.02 20:19; 07.02 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
… no ei, armusuhte tipphetkel ongi jumala ükskõik, mida kaasa teeb, jumal tänatud kui kaasa ka natuke kõrvalt paneb, siis on rahulikum omal panna.[/tsitaat]Nii ongi täpselt.

Pigem peaks ütlema nii: kui seda mida sina teed, võiks teha ka sinu ARMUKE, ilma et sind häiriks, on kõik korras.

🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.02 19:10; 04.02 11:36; 06.02 20:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ehk siis välistatud on mehe-naise sõpruse võimalikkus ilma seksita, täielikult?? Mul pole olnud elus armukest, üheöösuhteid, pole vaadanud hõivatud meeste poolegi – kuigi olen ilus ja elasin aastaid üksi. Aga nüüd abielus olles on mul vastassoost sõber, meil on hoolivus ja tõmme, väike flirt ja nali ka, aga ma ei kujuta ette ennast temaga voodis, seda ei juhtu. Me ei puutugi teineteist. No ja see sõprus toimib teatud põhjusel üldse, tegemist pole tavalise kolleegi/eesti mehega nagu siin näited on. Ja kokku saame me ka nii harva, et mees-lapsed saavad nendel harvadel kordadel hästi kodus hakkama. Tal ka pere, kõik hästi minu teada. Ja mees teab temast. Ja ometi… kui loen siin neid must-valgeid teemasid, siis mul on ebamugav, et ilmselt tegelen ikka millegi kõlvatuga. Ja ilmselt põhjusega, sest õnnetuid peresid on nii palju, et normid peavadki karmid olema. [/tsitaat]

No ma ei tea, flirtige oma kaasade ees ka, siis mõistad kui nõme see on

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 04.02 12:31; 04.02 23:11; 04.02 23:42; 06.02 12:18; 06.02 15:56; 06.02 15:59; 06.02 16:01; 06.02 16:06; 07.02 12:19; 07.02 12:20; 07.02 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ee tõmme on selge pilt sellest, et te pole sõbrad, vaid pigem nö platoonilised armukesed. Kõlab karmilt, aga nii on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 04.02 12:31; 04.02 23:11; 04.02 23:42; 06.02 12:18; 06.02 15:56; 06.02 15:59; 06.02 16:01; 06.02 16:06; 07.02 12:19; 07.02 12:20; 07.02 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja see koht, et mees lapsed saavad neil harvadel kordadel hästi kodus hakkama, khmkhm, mis suhtumine

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 04.02 12:31; 04.02 23:11; 04.02 23:42; 06.02 12:18; 06.02 15:56; 06.02 15:59; 06.02 16:01; 06.02 16:06; 07.02 12:19; 07.02 12:20; 07.02 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei lugenud kõike läbi, aga arvan, et petmine on kõik see, millest sa oma partnerile rääkida ei julge või ei saa – siis seoses suhetes vastassugupoolega. Kui suhtled mõne vastasoo esindajaga ja su kaasa ei tohi näha teie vestlusi ega sellest üldse midagi teada, siis ongi petmine juba toimunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuli meelde selline naljakas juhtum, kus eks küsis meie suhte alguses, et mis on petmine, et kas see, kui ta naisele suhu annab ja ise midagi ei tee, ja naist ei puutu, et kas see on petmine? Olin siis veel nii armunud, et tahtnud selles küsimuses midagi halba näha, aga kripeldama võttis küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga kuidas on olukorraga, kus kaks kolleegi, mõlemad abielus ja peres lapsed. Tööl \”suitsunurgas\” toiminud vestluste tulemusena tunnevad teatavat hinge-,mõttesugulust. Mõlema kolleegi olemasolev suhe on väga sarnaste väiksemate muredega, mille lahendusi on omavahel arutatud. Kolleegid peavad end väga headeks sõpradeks neid hämmastab teatav vaimne klapp ja väga kattuvad väärtushinnangud. Mõlemad on nentinud omavahelises vestluses, et kui oleksid vabad, siis läheksid omavahel kindlasti kohtama. Mõlemad kolleegid on teisele teinud komplimente ja tunnistanud et teine on välimuselt atraktiivne. Mõlemad kolleegid on otsustanud, et nende vahel saab olla vaid sõprus ja füüsilist suhet olemasoleva suhte kõrvale ei tule. Midagi füüsilist peale kätlemise pole ka olnud.

Ühe kolleegi abikaasa tunneb end väga petetuna ja nõuab lahutust või igasuguse suhtluse katkestamist, mis on keeruline, sest töine suhtlus on möödapääsmatu. Pettunud abikaasat häirib, et on arutatud suhteprobleeme. Pettunud abikaasa sai suhtlusest teada \”tänu\” kolmandale kolleegile, kes \”vihjas\” abikaasale, et kolleegid suhtlevad omavahel mittetöistel teemadel.

Seda, et räägiti isiklikel teemadel kolleegid kodus oma abikaasadele enne ei rääkinud – ehk justkui varjasid. Sellest räägiti pärast kolmanda kolleegi \”sekkumist\”. Samas füüsilist petmist polnud. Piiripealseid mõtteid oli mõlemal aga tehti kokkulepe jääda sõpradeks ja vältida füüsilist suhet.

Kas see on petmine? [/tsitaat]

Kui juba selline klapp on ja suheldakse, siis on vaid aja küsimus, millal asjad üle piiri lähevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kahjuks on enamik naisi selle nn petmise ise tinginud, sest hoiavad oma mehest 10 küünega kinni ja on valmis kohe skandaali korraldama, kui mees mõne võõra naisega natuke kauemaks vestlema jääb ja hoidku jumal selle eest, kui juhtub ka sellele teisele silma vaatma ja naeratama.
Aga skandaal korraldatakse ka siis, kui mees ütleb ausalt välja, et on sisse võetud kellestki teisest ja plaanib senisest kodust lahkuda. Naised korraldavad oma nutu ja hala demonstratsiooni igal juhul. Milline normaalne inimene seda sooviks. Seetõttu valitaksegi pigem salaja tegitsemise variant.[/tsitaat]

See skandaal ja pisarad pole ju sel juhul mingi demonstratsioon vaid śokk ja loomulik emotsioonide puhang. Tegu on emotsioonidega inimestega, kes lüüakse sellise käitumisega rivist välja. Mis siin imelikku on, et pole tuima reageeringut, et ok, mine, õnne teile! Reeglina ikka hoolitakse ja armastatakse ja usaldatakse oma kaasat, mitte ei elata teadmisega, et iga päev võib lahku minemise tuua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kahjuks on enamik naisi selle nn petmise ise tinginud, sest hoiavad oma mehest 10 küünega kinni ja on valmis kohe skandaali korraldama, kui mees mõne võõra naisega natuke kauemaks vestlema jääb ja hoidku jumal selle eest, kui juhtub ka sellele teisele silma vaatma ja naeratama.
Aga skandaal korraldatakse ka siis, kui mees ütleb ausalt välja, et on sisse võetud kellestki teisest ja plaanib senisest kodust lahkuda. Naised korraldavad oma nutu ja hala demonstratsiooni igal juhul. Milline normaalne inimene seda sooviks. Seetõttu valitaksegi pigem salaja tegitsemise variant.[/tsitaat]

Unustasin lisada, et kui rahulikult need selliselt käituvad mehed oma naiste samasuguse käitumise puhul oleks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahh, misasja te nii hirmasti otsite seda meest ja abielu kui selle olukorraga kuidagi hakkama ei saa pärast!!! Loen ja tuju läheb kehvaks. Ma pole endale meest leidnud, aga häid kalleid sõpru on nii meeste kui naiste seas – 7 puuda soola koos ära söödud matkates, purjetades jne, isegi elu paar korda ohus olnud. Ei, ma ei seksi nendega. Ja kui ma seda praegu ei tee, miks peaks oma mehe kõrvalt hakkama? No ja kui nüüd mehele lähen, siis ei tohi nende inimestega enam sõber edasi olla ja vahest kokku saada – nii palju halvustavat siin kirjas selliste inimeste ja suhete kohta… Ei, tänan ei! Ma ei oskakski õigesti abielus olla. Pean perest unistamise kõrvale jätma, sest mu südames on ikkagi sõpradele ka ruumi. OK, leiangi endale mittearmukadeda mehe, aga äkki sõpradel armukadedad naised… Ja siis olen ikka \”petis\” jne. Eiei… Mulle tundub, et nii võib viimane elurõõm kaduda. Kas te olete tõesti endale leidnud mehed, kellega KÕIKE jagada??? Või kui mees mägesid jälestab, siis pean ma selle ka ära unustama, sest sõpradega ei tohi minna? Prrr.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.02 15:58; 06.02 17:25; 06.02 17:33; 07.02 17:00; 07.02 18:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ahh, misasja te nii hirmasti otsite seda meest ja abielu kui selle olukorraga kuidagi hakkama ei saa pärast!!! Loen ja tuju läheb kehvaks. Ma pole endale meest leidnud, aga häid kalleid sõpru on nii meeste kui naiste seas – 7 puuda soola koos ära söödud matkates, purjetades jne, isegi elu paar korda ohus olnud. Ei, ma ei seksi nendega. Ja kui ma seda praegu ei tee, miks peaks oma mehe kõrvalt hakkama? No ja kui nüüd mehele lähen, siis ei tohi nende inimestega enam sõber edasi olla ja vahest kokku saada – nii palju halvustavat siin kirjas selliste inimeste ja suhete kohta… Ei, tänan ei! Ma ei oskakski õigesti abielus olla. Pean perest unistamise kõrvale jätma, sest mu südames on ikkagi sõpradele ka ruumi. OK, leiangi endale mittearmukadeda mehe, aga äkki sõpradel armukadedad naised… Ja siis olen ikka \”petis\” jne. Eiei… Mulle tundub, et nii võib viimane elurõõm kaduda. Kas te olete tõesti endale leidnud mehed, kellega KÕIKE jagada??? Või kui mees mägesid jälestab, siis pean ma selle ka ära unustama, sest sõpradega ei tohi minna? Prrr.[/tsitaat]
Tead, siin foorumis on nii, et sinu postituse all on näha, kas oled samasse teemas ka varem midagi kirjutanud. Kui alguses kirjutad, et oled abielus ja nüüd teatad, et pole veel meest leidnudki, siis noh..
Pehmelt öeldes oled valega vahele jäänud.
Kui mingi loo välja mõtled, siis ära algust ära unusta ja põhidetaile muutma hakka.:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.02 15:18; 03.02 15:34; 03.02 16:54; 03.02 17:37; 07.02 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tead, siin foorumis on nii, et sinu postituse all on näha, kas oled samasse teemas ka varem midagi kirjutanud. Kui alguses kirjutad, et oled abielus ja nüüd teatad, et pole veel meest leidnudki, siis noh..
Pehmelt öeldes oled valega vahele jäänud.
Kui mingi loo välja mõtled, siis ära algust ära unusta ja põhidetaile muutma hakka.:)[/tsitaat]

Aaa, ei, ma õe arvutist kirjutasin, nii creepy on siin see suhtumine, aga ma ilmselt liiga noor selleks…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.02 15:58; 06.02 17:25; 06.02 17:33; 07.02 17:00; 07.02 18:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aaa, ei, ma õe arvutist kirjutasin, nii creepy on siin see suhtumine, aga ma ilmselt liiga noor selleks…[/tsitaat]

Irw, valetaja.
Või oled õe juures, sest õde jooksis armukese juurde, kellega \”erialaseid\” asju arutada, kellega tal ka juhuslikult väike flirt ja tõmme on 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.02 19:25; 03.02 19:34; 04.02 07:54; 06.02 17:02; 06.02 18:40; 06.02 20:19; 07.02 18:45;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 61 kuni 75 (kokku 75 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis on petmine?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.