Esileht Väikelaps Mis on Tallinnas ja Harjumaal lapsehoidja tunnitasu?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Mis on Tallinnas ja Harjumaal lapsehoidja tunnitasu?

Postitas:

Otsin lapsehoidjat 1,5-aastasele ja teen uuringut töötasu osas. Lapsehoid toimub minu kodus 3-5 päeva nädalas.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie maksime viimati 15€ 2.5h. Ma arvan, et 5€/h võib okei olla.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 19:24; 21.05 07:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

5€ tunnis tundub okei jah, kui on kogemusteta või vähese kogemusega hoidja. Kogemustega, oma töös väga teadlikku ja pühendunud hoidjat sellise tunnihinnaga ei saa, nemad küsivad juba rohkem. Ise maksame hetkel 5,5€, meil käib üks 1. kursuse tudeng, vedas täiega, et ta leidsime. Usaldusväärset hoidjat on päris raske leida. Ilmselt lähiajal tõstan ta tunnitasu natuke, et ta ikka motiveeritud oleks ja meie juures käia tahaks.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maksame 6 eur/h. Tegemist on inimesega, kes hoiabki ainult lapsi. Ei ole tudeng vms.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb kui pikalt ja tihti sa teenust kasutad. Nt üheks õhtuks/paariks tunniks pole enamasti mõtet alla €20-25 kohale tulla (et siis ~€10/h), aga pikema/sagedama töö korral võib ka odavama tunnihinnaga teha. €5/h on Tallinnas pigem see madalam ots, siis peab olema tõesti nii, et endal seal väga mugav käia, meeldiv pere ning muid kodutöid või kulutusi oma taskust sinust ei eeldata.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5 euro eest tunnis saab kas tuttava hilisteismelise või pensionäri.
Enda kogemused- hoidsin sõbranna last, tasu 100 eurot ööpäev, vanematel on 24 h vahetused. Aga laps oli mulle sünnist saadik tuttav, vanus 3 a ja ma sain öö läbi rahulikult magada.
Võõra lapse hoidmise eest küsin 8- 10 eurot tunnis, olenevalt lapse vanusest ja mulle pandud ootustest. Tööpäeva pikkus on min. 6 tundi.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5 euro eest tunnis saab kas tuttava hilisteismelise või pensionäri.

Enda kogemused- hoidsin sõbranna last, tasu 100 eurot ööpäev, vanematel on 24 h vahetused. Aga laps oli mulle sünnist saadik tuttav, vanus 3 a ja ma sain öö läbi rahulikult magada.

Võõra lapse hoidmise eest küsin 8- 10 eurot tunnis, olenevalt lapse vanusest ja mulle pandud ootustest. Tööpäeva pikkus on min. 6 tundi.

Nii ongi ok. Maksud maha ja saadki mõistliku ametliku palga. Mitte nagu need 5€/h hoidjad. Kui midagi juhtub lapsega pole mustalt makstud töötajalt kahjurahagi sisse nõuda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen proovinud igatepidi maksta. Mustalt ja ametlikult, 5eur-15eur/h (kaks last), omas või nende kodus jne. Pikemalt kui paar kuud ikka ei püsita, kuigi lapsed ei ole keerulised ja meil omavaheline suhtlus lapsehoidjaga samuti väga väike. Pole lihtsalt selline töö, mida keegi pikalt teha tahaks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen proovinud igatepidi maksta. Mustalt ja ametlikult, 5eur-15eur/h (kaks last), omas või nende kodus jne. Pikemalt kui paar kuud ikka ei püsita, kuigi lapsed ei ole keerulised ja meil omavaheline suhtlus lapsehoidjaga samuti väga väike. Pole lihtsalt selline töö, mida keegi pikalt teha tahaks.

Vaidlen vastu. Siis ikka miski ei klapi omavahel. Meil sama hoidja juba 11 aastat, tunnitasu 5.-, aga söögid, reisid, kingitused peale selle. Oma pereliige juba tänaseks, keegi sente ei sae.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb kui pikalt ja tihti sa teenust kasutad. Nt üheks õhtuks/paariks tunniks pole enamasti mõtet alla €20-25 kohale tulla (et siis ~€10/h), aga pikema/sagedama töö korral võib ka odavama tunnihinnaga teha. €5/h on Tallinnas pigem see madalam ots, siis peab olema tõesti nii, et endal seal väga mugav käia, meeldiv pere ning muid kodutöid või kulutusi oma taskust sinust ei eeldata.

Ma see 15€/2.5h kägu. Hoidja elab kõrvaltänavas ja kohaletulekule aega ei kulu, söögi tegemist (v.a. mikrosse viskamine) jms ei eelda ka. Muidu ilmselt jah maksaks rohkem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 19:24; 21.05 07:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps Mis on Tallinnas ja Harjumaal lapsehoidja tunnitasu?