Esileht Beebi ja mitmikud mis on teie eesmärk atoopiku naha puhul?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: mis on teie eesmärk atoopiku naha puhul?

Postitas:

kui lapsel on AD, põhjustajat teada ei ole ja nahk laiguti inetu, aga allub hormoonile, siis kas te kasutategi pidevalt hormooni, et nahka võimalikult (näiliselt) puhtana hoida või pigem väldite hormooni ja katsute saavutada võimalikult kontrolli all olevat nahka (olgugi et laikudega, aga mitte suurenevate ja laienevatega) söögi-joogi-keskkonnamõjude ohjamise ja niisutamisega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hormooni ei tohi kaua kasutada, tekib kahjustus, nt naha õhenemine ( nahk muutub rabedaks nagu õhuke paber) sinikad, veresooned ilmuvad pinnale. Hormoonsalvid on kiire toimega, kuid nnavad lühikeseajalise lööbevaba perioodi.

Kasutage midagi looduslikumat, nt sheavõid, mis on võrreldes orgaaniliste õlidega soodsam ning tekstuurilt rasvasem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohe kindlasti oleks minu eesmärk leida allergeen. Tean, et see võib vahel väga raske olla, kuid üritama peab. Minu lapsel tuli õnneks testidega allergeen välja, kuid enne arsti juurde pääsemist tegin kõik endast oleneva, et peaks rohtu võimalikult vähe kasutama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu proovin naha puhtana hoida. Kasutan Aveeno kreemi ja asi on paeva- kahega korras. Probleem on usna uus, seega paris ei tea mis edasi saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka kogemus kahe atoopikuga. Vanemal pojal ja nooremal on AD ka erinevalt väljendunud. Punased laigud olid vanemal karedad lihtsalt, samas nooremal tuli neilt kohe kogu nahk maha, lisaks on pisike kohutav sügaja. Nii, et tulemus oli jube. Vanemale panin punasele laigule hormoonsalvi, siis see kadus pärast ühte määrimiskorda umbes nädalaks ära. Nooremale võib panna kasvõi 2x päevas ja toime on minimaalne. Ma pean ütlema, et allergeeni ei ole meil leitud. Tean toiduaineid, mida nad mul ei tohi süüa ja neid nad ei söö ka, kuid lööbed tekivad aeg-ajalt ikka. Nooremal täpselt nii nagu 11:27 Kägu kirjeldab hammaste tulekuga seoses, nohuga seoses jne. Praegu on tal juba päris hea, hakkab välja kasvama. Nahka tuleb niisutada, see on tähtis. Mina teen kõike – olmeallergeenide vältimine (tolm, puhastusvahendid, pesupulbrid, hallitus jne), toidus üldallergeenide vältimine, kreemitamine, ägenemiste korral kohe Sibicort jne, jne. Parima tulemuse andis meile reis soojale maale detsembris. Olime mõned nädalad teises kliimas ja lapse nahk oli täiesti puhas! Mängis ookeani kaldal liivas, sai mõõdukalt päikest, kusjuures sel ajal sõi kõike. Nii, et eesmärgiks võib olla ka täiesti puhas nahk, see ei ole võimatu. Nüüd olime gripis, siis mingi muu viirus otsa veel, tuleb korraga 8! hammast ja nahk on üsna korrast ära (kuid mitte kõige jubedam). Ma soovin teile jõudu. Aeg ja päike parandavad neid asju sageli!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Allergoloog ütles meile, et 10st ainult 3 on toiduallergia. Meil midagi leiti. Nüüd peame mõnda aega sellest toidust hoiduma ja nt aasta pärast võib ta seda juba süüa, poole aasta pärast muu toidu sees süüa. Et kasvab sellest allergiast välja. Kahtlustan, et mingi keskkonna tegur on veel, mis aegajalt punaseid laike teeb. Arsti soovitus oli igatahes laike määrida hormoonkreemiga ja mitte oodata, et äkki läheb ise üle. Siis kui ei määri, läheb nahk rohkem põletikuliseks. Hormoonsalve on ka erinevaid, meie oma on leebe, võib määrida 2 korda nädalas. Nahk õhukeseks ja koledaks läheb, kui nt 2 aastat iga päev peale paned. Ja niisutajaga peame ka määrima. Aga sellise rasvasema kreemiga, andis meile soovitusi ka, aga seda paberit pole hetkel käepärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel ma veel ei tea mis meil ägestab AD. Ootame aega allergialoogi juurde. Kuid hetkel olen igal õhtul last kreemitanud ja see tundub toimivat. Samuti kasutan ka linola vanniõli. Mõeldud ekstra AD naha probleemidele. Uurisin veel , et apteegis on olemas BABE sari AD lastele. Aga me ei kas see aitab. Kui keegi teab vajaks infot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu beebil (11.kuune) tekitas allergiat Natusani vanniõli ja tõenäoliselt ka mingis osas kare vesi, mis on lihtsalt üks suur nuhtlus, vähemalt Tallinnas. Vannitame üldiselt kaks korda nädalas, et ka mitte nahka liialt kuivatada. Suvel aga seda nahaprobleemi meil jällegi ei olnudki. Jätsime vanniõli lisamata ja kreemitasin Bebe kreemiga mitu korda päevas, peale mähkmevahetust tavaliselt ning ma ka ei uskunud sest nahk tundus nii koledasti kare ja laiguline, ka kätel, aga aitas.
Nüüd üritame pesta vaid veega (ei lisa mingit õli ega kasuta pesuvahendeid) ja laseme nahal rätiku sees kuivada ja tupsutame õrnalt ning see on aidanud. Ma ka ei uskunud alguses, olin täitsa mures, aga sellest kreemist on olnud abi ja nüüd kui nädal on sellest möödas, on nahk rahunenud ka, siis pole pidanud enam nii sagedasti kasutama. Ja kuna meil on ka keskküte korteris siis niisutame ka õhku. Ja kusjuures kui läksin apteeki selle murega, siis nad kõigepealt andsid mullel testri koju kaasa, et saaks katsetada, kas see kreem on meelepärane ja aitab. Tasub küsida, usun, et nad lahkesti aitavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud mis on teie eesmärk atoopiku naha puhul?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.