Esileht Hobinurk Mis on teie hobid?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Mis on teie hobid?

Ja kaua olete selle hobiga juba tegelenud? miks ja kuidas just selle harrastuse juurde jõudsite?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.06 14:50; 01.06 18:31; 19.06 00:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mins ei huvita mitte ükski asi maamuna peal
saaks süüa ja alkot libistada aga viimane ongi hobi mul juba

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vigade parandus: Mis hobid teil on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Vigade parandus: Mis hobid teil on?

Mille poolest see sinu lause parem on? Variante on palju, veel võiks küsida: Millised hobid teil on? Milliseid hobisid harrastate? Mis hobidega tegelete? jne. jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.06 14:50; 01.06 18:31; 19.06 00:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hobi korras restaureerin väiksemat mööblit( kappe, toole jms). Õppinud ei ole ja sellega ei teeni, aga meeldiv tegevus minu jaoks. Õpin töö käigus ja interneti avarustest. Jõudsin selleni kui endal oli vaja üks asi korda teha ja siis jäi külge 🙂

Kogun münte ka, aga see on selline mitte kuigi aktiivne hobi. Mind ei huvita, mis aasta ja mis riigi münt, peaasi, et münt. Mul on hetkel käibel olevaid münte erinevatest riikidest( enamus on leitud või siis tuttavad toonud, kahjuks ise ei reisi), kuid on ka nö vanu münte. Huvitav aegajalt neid vaatata ja imetleda, mõni on väga ilus oma kujunduse poolest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeldib looduses matkamas käia, sport on ka hobi minujaoks, suvel rullitan, sõidan rattaga. Aiandus on minu hobi, mul on suur iluaed. Sügisest kevadeni käin hommikuti ujumas. Koeraga tegelemine on ka hobi, igapäev 10 km jalutame. Reisimine muidugi kuulub samuti hobide hulka, talvel suusareisid ja ka päikesereisid, suvised matkareisid euroopas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Polegi enam ühtegi hobi. Lapsed võtavad kogu aja ja energia 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas see esimene teema polnud küllalt hea, et pidi teise samasisulise teema tegema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

kas see esimene teema polnud küllalt hea, et pidi teise samasisulise teema tegema?

milline esimene teema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.06 14:50; 01.06 18:31; 19.06 00:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ratsutan hobi korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kudumine,nii,kaua,kui,mäletan

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Hobinurk Mis on teie hobid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.