Esileht Ilu Mis on teie lemmikparfüüm?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 66 )

Teema: Mis on teie lemmikparfüüm?

Postitas:
Kägu

Ja palju teil neid üldse aktiivselt kasutuses on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kaks on pidevalt – üks päevane ja teine õhtune.

Aga lemmikuks on ilmselt EA 5th Avenue, pöördun alati mingil hetkel selle juurde tagasi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hermes – Un jardin sur le toit jt. samas sarjast

Marc Jacobs  – Skies

Moschino – Cheap and Chic

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Herrera Good Girl

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Chanel Mademoiselle. Ilmselt 10-d pudel läheb. 2-3 muud lõhna alati paralleelselt kasutuses.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viktor and rolf – Flowerbomb.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja: vastan siis ise ka. Igapäevaseks kasutamiseks on Chanel Chance Eau Tendre, seda juba aastaid. Erilisteks puhkudeks Guerlain Mon Guerlain Intense. Siis on mul veel Chloe Nomade, aga see käib mulle endale närvidele, kui peal on, kuigi l6hn justkui meeldib.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kolm lemmikut, mida ma vaheldumisi kasutan:

Tom Ford – Noir Pour Femme

Nishane – Hundred Silent Ways

Mancera – Musky Garden

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Chanel Chance eau Tendre, kusjuures kogemata sain selle, kui poes tavalise eau Fraiche asemel vale asja krabasin ja sellest ajast saadik kasutan seda. Tavaliselt lõhnadest saab kõrini mingil hetkel, aga see ei ole paljude aastate jooksul ära tüütanud. Eau Fraiche aga tundub mulle nüüd kuidagi ebameeldiv. Teine lemmik on Juliet has a gun – Not a Perfume. Teised sama tootja parfüümid meeldivad ka väga, aga tööl käies on alati Not a Perfume kindel valik.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vist täielik lemmik on D&G – L’imperatrice. Samas veel suured lemmikud, mille vahel siis roteerun: Ariana Grande – Dream, Lancome – Idole ja J. del Pozo – Halloween.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aastaid oli Burberry Beat ja kindlasti tualettvesi, sest parfüüm on liiga lääge magus. Hiljuti sain poest kaasa Chloe Natuelle´i ja see on nüüd uus lemmik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viktor and rolf – Flowerbomb.

Minu üks lemmik ka see. Veel meeldib väga Narciso valge kuubik, mida kahjuks enam ei toodeta. Givenchy L`Interdit EDP Intense ka meeldib väga. Kokku parfüüme 15 ringis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust ostate parfüüme? Märkasin, et mõnes poes on hinnad tõesti kõrged ja otsin alati allahindlusi või paremaid pakkumisi. Märkasin, et https://membershop.ee/ on päris head pakkumised nii meestele kui naistele. Kas keegi on siit ostnud? 🙂

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimased parfüümid on kõik Tallinki e-poest soodustuste ajal ostetud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahest on ühes e-poes üks lõhn odavam, kui teistes, samas mingi muu soovitud lõhn mujal odavam. Ma tellisin viimati Notinost.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on mõned lemmikud:

*Guerlain – Angelique Noire

*Christian Dior – Ambre Nuit

*Frederic Malle – Carnal Flower

Need pole eriti populaarsed lõhnad, mis mulle meeldib.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib täiega Ariana Grande Cloud

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on mõned lemmikud:

*Guerlain – Angelique Noire

*Christian Dior – Ambre Nuit

*Frederic Malle – Carnal Flower

Need pole eriti populaarsed lõhnad, mis mulle meeldib.

Need tunduvad huvitavad lõhnad. Ma kavatsen proovida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Versace Versense, Chanel Chance Eau Fraiche päeval ja Lancome La Vie Est Belle õhtul. Kasutan korraga 2-4.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult ja ainult Guerlain Mon Guerlain Intense.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aktiivses kasutuses ja seega lemmikud:

Hugo Boss Femme
Versace Versense
Gucci Envy
Escada Especially
Lanvin Eclat D`Arpege

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Chanel nr 19. Päeval EdT ja õhtul EdP.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uus Paco Rabanne Fame.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

YSL – Libre

CH – Good Girl

Ted Baker nime ei mäleta, puuderroosa pudel.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kodus julgelt üle 100 parfüümi, täpselt kokku lugenud pole. Kasutan igapäevaselt erinevaid parfüüme, sest kui mitu päeva järjest sama lõhna kanda, siis nina harjub sellega ära ning lõpuks ei pane ma seda enam tähele. Aga mulle meeldib päeva jooksul aeg-ajalt avastada, et oo! ma lõhnan nii hästi!

Olen enda jaoks teinud liigituse ilmade järgi: külmemateks ilmadeks suitsused-vürtsikad-idamaised lõhnad, suveks roos ja midagi puuviljast, kevad-sügis tsitruselised. Kõige rohkem meeldivad mulle kõikvõimalikud tsitruse lõhnad, kuni kölniveeni välja (tunnetan seal eriliselt teravat sidrunikoore lõhna).

Magusaid moelõhnu ma üldiselt ei kannata (nn white flowers võib mõnikord olla erandiks, näiteks Gucci Bloom). Lemmikud on pigem nišiparfüümide hulgast ja sellised mainstream-kaubamärkide pakutav (a la laevapoodide pakutav) üldiselt ei kõneta (erandiks paljud YSL parfüümid ja Guerlaini Aqcua Allegoria sari). Järjest on väga meeldinud Acqua Di Parma (sest kölnivesi!), L’ Artisan Parfumerie ja Miller Harris parfüümid.

Olen tähele pannud, et mõnikord võib ootamatult leida täielike pärleid selliste “keskmiste” ja odavate kaubamärkide hulgast.. Näiteks Yves Rocher on aastaid pakkunud üllatavalt häid parfüüme; nende Secrets d’Essences sari oli väga kvaliteetne (Volide d’Ambre oli knock-off minu kunagisest YSL imeheast lemmiklõhnast Nu). 4711 Aqua Colonia sari oli väga hea ning imeodav (4711 Remix Cologne 2018 (oranzi sildiga) on üks elu parimaid apelsini lõhnu!). L’Occitane on aastate jooksul tootnud mitmeid minu maitse järgi lõhnu ning neile on aeg-ajalt ka väga häid soodustusi. Väga toredad on olnud nende erinevad variandid Verveine’st ja roosist (Rose4Reines, Rose Et Reine jne). Lush’il on suur valik parfüüme, enamik neist on minu jaoks liiga “doterra eeterlikud õlid”, kuid olen seal väga võluvate asjakeste otsa komistanud ja võluvate allahindluste peale ka – näiteks Lush Cardamom Coffee. MAC Velvet Teddy ja Naked Honey olid imelised mee-lõhnad…

Heietasin pikalt, aga küsimusele ei vastanudki 😀

Selleaastasel kuumal suvel oli lemmik Guerlain Aqua Allegoria Passiflora (hoolimata nimest: tsitrus).

Jahedate ilmade saabudes: Aqua Di Parma Mandorlo di Sicilia.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kodus julgelt üle 100 parfüümi,

Kas need siis vanaks ei lähe, enne kui otsa saavad? Mul on viis pudelit, mitte sada ja ikka ei saa nad piisavalt kiiresti otsa. Mitu aastat ühte parfüümi ei saa ju kasutada, selle lõnaomadused muutuvad halvemaks.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läbi aegade üks lemmikumaid Hugo Bossi Deep Red. On magus, suvel ei kasuta, aga alati peab pudel olemas olema.

Uuematest on suur lemmik Armani My Way

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kodus julgelt üle 100 parfüümi,

Kas need siis vanaks ei lähe, enne kui otsa saavad? Mul on viis pudelit, mitte sada ja ikka ei saa nad piisavalt kiiresti otsa. Mitu aastat ühte parfüümi ei saa ju kasutada, selle lõnaomadused muutuvad halvemaks.

Inimesed kasutavad parfüüme erinevalt. Mõni laseb omale 5 pumbatäit korraga ja nii ka trenni või ujuma minnes.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tom Ford Lost Cherry ja Bitter Peach, Inition Musk Therapy – lemmikud, kasutan iga päev. Riiulil seisab ca 15 lõhma,mis meeldivad, aga kasutam harvemini, meeldib avastada uusi parfüüme ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutan väga vähe parfüümi, sest enamik neist ajavad mind iiveldama. Chanel Madmoiselle on üks vähestest, mis sobib.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 66 )


Esileht Ilu Mis on teie lemmikparfüüm?