Esileht Kodunurk Mis on teie “midagi head”?

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 171 )

Teema: Mis on teie “midagi head”?

Postitas:
Kägu

250 – 300g max kõik kokku. Ma ei tegele enda nuumamisega.

Aga peast oled haigeke. Miks küll?

Et kui tervisliku toidu portsjon on 600g, siis sina sööksid sellest poole? Tõsine ortoreksik ikka.

Sina sööd 250-300g kõik kokku ja mina söön kõik kokku 300g, millest 300g liha. Siis sina oled õige inimene ja mina vale? Ehket sina ei nuuma oma 300g-ga, aga mina nuuman?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

250 – 300g max kõik kokku. Ma ei tegele enda nuumamisega.

Kaalud ikka toitu või arvad oma toidu kaalu?

Restos on tavaline lihaveise steik 250g. Kas sa restos tellid lasteprae?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

250 – 300g max kõik kokku. Ma ei tegele enda nuumamisega.

Kaalud ikka toitu või arvad oma toidu kaalu?

Restos on tavaline lihaveise steik 250g. Kas sa restos tellid lasteprae?

Ei, ta võtab restoranis salati ning kritiseerib neid, kes võtavad steigi. Siis läheb koju ja teeb pool poolest kana rinnafileest toortatraga. Kaalub muidugi grammmi pealt. Sööb seda seistes, sest see kulutab kaloreid. Siis tuleb maiustamise aeg – 7 grammi mandleid.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalse eine juures keskmiselt 250g liha(kana, siga, kala, veis) on tegelikult üsna väike tükk. Kartul jah ajab kogu eine kaalu suuremaks, aga kui võtta näiteka vaid liha ja salatit, siis, võtaks isegi liha rohkem. Salat oma kaalult on üsna kerge.

Mina hakkasin toitu kaaluma siis, kui laps aasta alguses diabeeti haigestus. Ja nüüdseks oskan juba enamvähem peo või silma järgi toidu kaalu hinnata.

Mulle liha maitseb ja ma ütleks, et 0.5kg küpsetatud liha ei ole üldse mingi suur käntsakas, pool ahjuplaati või taldrikutäis, liha.

Pealegi süsivesikud on neis minimaalsed, mis otseselt kaalule pahandust ei tee. Ek oleneb ka jah, mis marinaad lihale on…

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

250 – 300g max kõik kokku. Ma ei tegele enda nuumamisega.

Kaalud ikka toitu või arvad oma toidu kaalu?

Restos on tavaline lihaveise steik 250g. Kas sa restos tellid lasteprae?

Hommikuks ja lõunaks kaks kirssi ja õhtuks pooleks lõigatud mooniseeme, selline on tema päevane menüü.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene, kes head toitu hindab, ei suuda mingil ufo-grilli ümber toimuval kantriüritusel olla lihtsalt.

????????????

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On ikka sinus seda õelust ja kadedust.

Jälle see kadedus!
No mille peale peaks olema, oskad välja pakkuda?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hommikuks ja lõunaks kaks kirssi ja õhtuks pooleks lõigatud mooniseeme, selline on tema päevane menüü.

Äkki ta on selle menüü juures normkaalus, erinevalt sinust?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitu g sinu tavaline eine on?

250 – 300g max kõik kokku. Ma ei tegele enda nuumamisega.

Jah ja mina söön korraga sama palju liha. Tõsi, tavaliselt lõikan näiteks natuke kas rohelist sibulat peale või panen teelusikatäie mädarõigast. Järgmine söögikord ehk ise tehtud pasteeti lusikaga karbist. Ühtuks aga võib-olla muna, teraleiba ja tomatit.

Ma ei ole ortorektik, see-eest vana ja mis puudutab seedimist ning verd, ka täiesti terve.

Milleks sa oma neere selliste lihakogustega koormad?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

250 – 300g max kõik kokku. Ma ei tegele enda nuumamisega.

Aga peast oled haigeke. Miks küll?

Et kui tervisliku toidu portsjon on 600g, siis sina sööksid sellest poole? Tõsine ortoreksik ikka.

Sina sööd 250-300g kõik kokku ja mina söön kõik kokku 300g, millest 300g liha. Siis sina oled õige inimene ja mina vale? Ehket sina ei nuuma oma 300g-ga, aga mina nuuman?

Nuumad küll, sest sa sööd 2 x rohkem kui on soovitatav normaalne max kogus liha naisterahvale korraga ära süüa. Miks sa seda teed? Magu on viimseni välja venitatud?

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On ikka sinus seda õelust ja kadedust.

Jälle see kadedus!

No mille peale peaks olema, oskad välja pakkuda?

Teised oskavad elu nautida, sina oled kompleksides wannabe.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

250 – 300g max kõik kokku. Ma ei tegele enda nuumamisega.

Kaalud ikka toitu või arvad oma toidu kaalu?

Restos on tavaline lihaveise steik 250g. Kas sa restos tellid lasteprae?

Restos on igasuguseid asju. Need ei ole mingid tervislikud toiduportsud. 250g steiki ei jõuaks ma ka parima pingutuse juures ära süüa ja selliseid asju restoranis ka ei telli.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

250 – 300g max kõik kokku. Ma ei tegele enda nuumamisega.

Kaalud ikka toitu või arvad oma toidu kaalu?

Restos on tavaline lihaveise steik 250g. Kas sa restos tellid lasteprae?

Ei, ta võtab restoranis salati ning kritiseerib neid, kes võtavad steigi. Siis läheb koju ja teeb pool poolest kana rinnafileest toortatraga. Kaalub muidugi grammmi pealt. Sööb seda seistes, sest see kulutab kaloreid. Siis tuleb maiustamise aeg – 7 grammi mandleid.

Sellega panid peaaegu täppi, et pool kanafileed on suht enam-vähem see paras ports liha korraga söömiseks tõepoolest. Ning jah, kaalun tõepoolest. Ma olen üks neid väheseid, kellel “on aega” oma toitu kaaluda. Terve sekund läheb ju taldriku kaalu peale tõstmisele ja siis veel teine sekund kaalu sisse lülitamisele. Sa jõuad selle ajaga juba kolmandiku oma 300 grammist sealihast näost sisse lükata.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On ikka sinus seda õelust ja kadedust.

Jälle see kadedus!

No mille peale peaks olema, oskad välja pakkuda?

Teised oskavad elu nautida, sina oled kompleksides wannabe.

Elu nautida? Õgimine on elu mõte ja tohutu nauding või? Ma naudin toidu maitset, mitte enese kurguni täisladumist.
Aga ilmselt teatud seltskonna jaoks ongi lihtsalt suva õgimine nauding. Maitsed, kvaliteet – savi, peaasi, et oleks PALJU.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga teemaalgatajale võib vist vastata, et perekoolika midagi head on “palju süüa”.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellega panid peaaegu täppi, et pool kanafileed on suht enam-vähem see paras ports liha korraga söömiseks tõepoolest. Ning jah, kaalun tõepoolest. Ma olen üks neid väheseid, kellel “on aega” oma toitu kaaluda. Terve sekund läheb ju taldriku kaalu peale tõstmisele ja siis veel teine sekund kaalu sisse lülitamisele. Sa jõuad selle ajaga juba kolmandiku oma 300 grammist sealihast näost sisse lükata.

Sa ei ole üks neist vähestest, kel on aega oma toitu kaaluda, vaid sa oled üks neist vähestest, kes seda peavad vajalikuks teha. Toitu kaaluda on küll ebaterve käitumine, sundkäitumine. Inimene, kes oma 300g seliha ‘näost sisse lükkab’, on psüühiliselt kindlasti tervem kui sina. Ja sageli kindlasti ka mitte paks.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellega panid peaaegu täppi, et pool kanafileed on suht enam-vähem see paras ports liha korraga söömiseks tõepoolest. Ning jah, kaalun tõepoolest. Ma olen üks neid väheseid, kellel “on aega” oma toitu kaaluda. Terve sekund läheb ju taldriku kaalu peale tõstmisele ja siis veel teine sekund kaalu sisse lülitamisele. Sa jõuad selle ajaga juba kolmandiku oma 300 grammist sealihast näost sisse lükata.

Sa ei ole üks neist vähestest, kel on aega oma toitu kaaluda, vaid sa oled üks neist vähestest, kes seda peavad vajalikuks teha. Toitu kaaluda on küll ebaterve käitumine, sundkäitumine. Inimene, kes oma 300g seliha ‘näost sisse lükkab’, on psüühiliselt kindlasti tervem kui sina. Ja sageli kindlasti ka mitte paks.

Muidugi mitte paks, ikka “normaalkaalu ülemisel piiril” eks? 😀 (loe: tegelikult võiks 20kg vabalt alla võtta).
Soovitan sul ka oma nuumportsud ükskord ära kaaluda, saad aimu, mitme eest tegelikult sööd. Muidu titekilod ei lähegi ära.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellega panid peaaegu täppi, et pool kanafileed on suht enam-vähem see paras ports liha korraga söömiseks tõepoolest. Ning jah, kaalun tõepoolest. Ma olen üks neid väheseid, kellel “on aega” oma toitu kaaluda. Terve sekund läheb ju taldriku kaalu peale tõstmisele ja siis veel teine sekund kaalu sisse lülitamisele. Sa jõuad selle ajaga juba kolmandiku oma 300 grammist sealihast näost sisse lükata.

Mida sa sest kaalud, ortoreksik? Sa oma paarisajast grammist end üle ju ei söö. Oksendad pool välja ka ikka pärast? Mõttetu eit. Tegele oma tapetud maoga, kuhu toit enam sisse ei mahu, mitte teiste kiusamisega, haige inimene.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellega panid peaaegu täppi, et pool kanafileed on suht enam-vähem see paras ports liha korraga söömiseks tõepoolest. Ning jah, kaalun tõepoolest. Ma olen üks neid väheseid, kellel “on aega” oma toitu kaaluda. Terve sekund läheb ju taldriku kaalu peale tõstmisele ja siis veel teine sekund kaalu sisse lülitamisele. Sa jõuad selle ajaga juba kolmandiku oma 300 grammist sealihast näost sisse lükata.

Mida sa sest kaalud, ortoreksik? Sa oma paarisajast grammist end üle ju ei söö. Oksendad pool välja ka ikka pärast? Mõttetu eit. Tegele oma tapetud maoga, kuhu toit enam sisse ei mahu, mitte teiste kiusamisega, haige inimene.

Kas keegi pärast selle teema lugemist veel imestab, kui järjekordne perekoolikas tuleb kurtma, kuidas tal “täiesti tavalist tervislikku kodust toitu süües” kaal muudkui tõuseb? Minna mitte.
Ma ei oleks tegelikult uneski osanud seda näha, et enamus naisi õgivad nagu loomad. Mida koguseid tõepoolest.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elu nautida? Õgimine on elu mõte ja tohutu nauding või? Ma naudin toidu maitset, mitte enese kurguni täisladumist. Aga ilmselt teatud seltskonna jaoks ongi lihtsalt suva õgimine nauding. Maitsed, kvaliteet – savi, peaasi, et oleks PALJU.

Millise teatud seltskonna? Olen päris kindlasti sinust haritum ja rikkam.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi pärast selle teema lugemist veel imestab, kui järjekordne perekoolikas tuleb kurtma, kuidas tal “täiesti tavalist tervislikku kodust toitu süües” kaal muudkui tõuseb? Minna mitte. Ma ei oleks tegelikult uneski osanud seda näha, et enamus naisi õgivad nagu loomad. Mida koguseid tõepoolest.

Kuule tola, söön 1400-1500 kcal päevas, olen sale ning söön üheks toidukorraks 300g liha, kui soovin. Ma ei tea, kust otsast sa nimetad seda õgimiseks. Kas oli juttu, et söön 4 toidukorda x igal 300g liha?

Ainus, kel siin probleem, oled sina.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elu nautida? Õgimine on elu mõte ja tohutu nauding või? Ma naudin toidu maitset, mitte enese kurguni täisladumist. Aga ilmselt teatud seltskonna jaoks ongi lihtsalt suva õgimine nauding. Maitsed, kvaliteet – savi, peaasi, et oleks PALJU.

Kas 300 grammi maos ükskõik millist toitu on palju? Pole ju. Minu suhe lihaga on just selline – kui ma söön liha, on mu kõht täis pikki tunde, mitte midagi ei taha ei näksida ega teki näljatunnet. Just täna sõin kell 11 hommikul ca 200+ grammi puhast veist seentega ja kell 6 õhtul alles tundsin, et kõht on tühjavõitu. Sõin tomati ja õuna, siiani pole nälga. Kui ka tuleks, rohkem nagunii ei sööks. Ja see veisesteik oli ka väga hästi maitsestatud, ise ju tegin. Kui liha või kala parasjagu pole ja täidan kõhu juustu, kodujuustu või  aedviljadega (mis mulle ka väga maitsevad, va kartul), siis läheb kõht palju kiiremini tühjaks ja muudkui tahaks midagi süüa. Just suurem lihatükk on see, mis  laseb mul rahus elada ilma nälga tundmata, liigsöömiseta ja söögiisuga võitlemata. Mis ülesöömisest ja õgimisest saab juttu olla ca 300 grammi toidu manustamisel?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sa sest kaalud, ortoreksik?

Õpi ometi ära – ortoreksia ja ortorektik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi pärast selle teema lugemist veel imestab, kui järjekordne perekoolikas tuleb kurtma, kuidas tal “täiesti tavalist tervislikku kodust toitu süües” kaal muudkui tõuseb? Minna mitte. Ma ei oleks tegelikult uneski osanud seda näha, et enamus naisi õgivad nagu loomad. Mida koguseid tõepoolest.

Sa selle teema lugemisel ilmselt ei saanud üldse asjale pihta. Trollid ka ju niisama igavusest, sellest on kõik ammu aru saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen üks neid väheseid, kellel “on aega” oma toitu kaaluda. Terve sekund läheb ju taldriku kaalu peale tõstmisele ja siis veel teine sekund kaalu sisse lülitamisele. Sa jõuad selle ajaga juba kolmandiku oma 300 grammist sealihast näost sisse lükata.

Sa vaene õnnetu hing, erinevalt sinust, on mõnedel naistel isegi võimalik siis kõhn olla kui nad päev otsa söövad. Sul pole siin tegelikult millegagi uhkustada, sest sa oled oma kaalu nimel sunnitud nälga tundma ja kiusatustega võitlema.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millise teatud seltskonna? Olen päris kindlasti sinust haritum ja rikkam.

Rikkam võib-olla küll, märkimisväärselt haritum kindlasti mitte 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen üks neid väheseid, kellel “on aega” oma toitu kaaluda. Terve sekund läheb ju taldriku kaalu peale tõstmisele ja siis veel teine sekund kaalu sisse lülitamisele. Sa jõuad selle ajaga juba kolmandiku oma 300 grammist sealihast näost sisse lükata.

Sa vaene õnnetu hing, erinevalt sinust, on mõnedel naistel isegi võimalik siis kõhn olla kui nad päev otsa söövad. Sul pole siin tegelikult millegagi uhkustada, sest sa oled oma kaalu nimel sunnitud nälga tundma ja kiusatustega võitlema.

Miks sa arvad, et mu eesmärk on kõhn olla või et ma nälga tunnen? Kaugel sellest, ma söön päeva jooksul korduvalt ja piisavalt, ma lihtsalt ei ahmi endale korraga pool kilo sisse.  Sellest oli jutt.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jutt oli ca 300 grammist lihast. Ja ise ju ka enne kirjutasid, et su toiduportsjon kokku ongi 300 grammi ja mitte rohkem. No ja kui keegi kirjutab, et tema toiduports on ka 300 grammi, aga see ongi vaid lihatükk, siis on see su meelest mingi arutu ahmimine? Kujuta ette, sööb korraga 300 grammi toitu, milline õgimine! Täiesti jaburat juttu ju ajad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jutt oli ca 300 grammist lihast. Ja ise ju ka enne kirjutasid, et su toiduportsjon kokku ongi 300 grammi ja mitte rohkem. No ja kui keegi kirjutab, et tema toiduports on ka 300 grammi, aga see ongi vaid lihatükk, siis on see su meelest mingi arutu ahmimine? Kujuta ette, sööb korraga 300 grammi toitu, milline õgimine! Täiesti jaburat juttu ju ajad.

Keegi eespoolt väitis, et tema fitlapi portsud on 400-600g 4 korda päevas. Päris huvitav, millest need koosnevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi eespoolt väitis, et tema fitlapi portsud on 400-600g 4 korda päevas. Päris huvitav, millest need koosnevad.

Minu ports näiteks koosneb umbes 100 gr valgust (liha, kala, kodujuust), 100 grammist süsivesikutest (kartul, riis, tatar, pasta) ja ülejäänud on salat, seened, kurk vms. Tuleb jah umbes 400 gr üks toidukord, kokku 340 kcal üks ports. Aga kes on suuremad, nendel on üks ports kuni 500 kcal ja seal tuleb küll 600 gr kokku, lahjemad asjad veelgi rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 171 )


Esileht Kodunurk Mis on teie “midagi head”?