Esileht Kodunurk Mis on teie “midagi head”?

Näitan 21 postitust - vahemik 151 kuni 171 (kokku 171 )

Teema: Mis on teie “midagi head”?

Postitas:
Kägu

Keegi eespoolt väitis, et tema fitlapi portsud on 400-600g 4 korda päevas. Päris huvitav, millest need koosnevad.

Näiteks üks lemmikutest on 3 muna, 160g kartul praadida, 60g sink ning 100g aedube. Kokku üle 500g ning 406 kcal.

Kartulisalat-500g ning 406 kcal.

Supid 600g jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi eespoolt väitis, et tema fitlapi portsud on 400-600g 4 korda päevas. Päris huvitav, millest need koosnevad.

Minu ports näiteks koosneb umbes 100 gr valgust (liha, kala, kodujuust), 100 grammist süsivesikutest (kartul, riis, tatar, pasta) ja ülejäänud on salat, seened, kurk vms. Tuleb jah umbes 400 gr üks toidukord, kokku 340 kcal üks ports. Aga kes on suuremad, nendel on üks ports kuni 500 kcal ja seal tuleb küll 600 gr kokku, lahjemad asjad veelgi rohkem.

No näed, hakkame tõele lähemale jõudma. Ei ole vist mõtet luisata, et fitlap soovitab naistele pool kilo liha süüa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole vist mõtet luisata, et fitlap soovitab naistele pool kilo liha süüa.

Seda pole keegi öelnudki. Ja pool kilo on nagunii su oma liialdus. Mina fitlapi ei järgi ja söön, mille järele just isu on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No näed, hakkame tõele lähemale jõudma. Ei ole vist mõtet luisata, et fitlap soovitab naistele pool kilo liha süüa.

Fitlapi roas on ca 100g valmisliha. Meie räägime siin 300g valmisliha söömisest. Mitte iga toidukorraga, aga siiski. Milles probleem? Sured ära, kui täpselt kaalutud kanafileed ei söö? Veiderdis. Suurem liha hulk isegi ei tõsta päeva kaloraazi, kuidas saab see õgimine olla?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No näed, hakkame tõele lähemale jõudma. Ei ole vist mõtet luisata, et fitlap soovitab naistele pool kilo liha süüa.

Ei soovita, aga vahel söön ka näiteks 200 grammi liha ja süsivesikuportsu ei söö, söön järgmisel korral näiteks putru ja liha üldsegi mitte. Päeva lõikes saab kombineerida ja kolme söögikorra peale tuleb ju küll 300 gr liha kokku. Ja nagu märkasid, on minu ports ikka päris pisike, ainult 340 kcal, suuremal osal inimestest on see ikka palju suurem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No näed, hakkame tõele lähemale jõudma. Ei ole vist mõtet luisata, et fitlap soovitab naistele pool kilo liha süüa.

Fitlapi järgi veise steiki võib süüa 4 x päevas kokku 500g. (380g valmis lihana).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

fitlap

Keda huvitab mingi fitlap.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keda huvitab mingi fitlap.

Kindlasti targem, kui sinu joru. Vähemalt on tegemist tasakaalustatud toitumise, mitte kokkukuivanud maoga nähvitsa mölinaga.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

just lasin grillpannilt läbi portsu valmismarinaadis liha, pakil oli 500g. Oli neli päris korralikku tükki, ühekaupa täiesti piisavas suuruses kui oleks plaaninud seda praena (+kartul/riis/salat) süüa. Mees sööks vast kaks tükki.

Aga kuna pole üldse sellise klassikalise prae sõber, siis läks kogu ports seljankasse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keda huvitab mingi fitlap.

Kindlasti targem, kui sinu joru. Vähemalt on tegemist tasakaalustatud toitumise, mitte kokkukuivanud maoga nähvitsa mölinaga.

Kuidas, palun? Mida sõimleme huupi? Mina ja kokkukuivanud maoga? Minu kirjeldus võileivast on üks esimesi. Küüslaugupekk!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keda huvitab mingi fitlap.

Kindlasti targem, kui sinu joru. Vähemalt on tegemist tasakaalustatud toitumise, mitte kokkukuivanud maoga nähvitsa mölinaga.

Väljaveninud maoga memm on rääkinud. Mine lao peale midagi, hakkad juba kurjaks minema.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellega panid peaaegu täppi, et pool kanafileed on suht enam-vähem see paras ports liha korraga söömiseks tõepoolest. Ning jah, kaalun tõepoolest. Ma olen üks neid väheseid, kellel “on aega” oma toitu kaaluda. Terve sekund läheb ju taldriku kaalu peale tõstmisele ja siis veel teine sekund kaalu sisse lülitamisele. Sa jõuad selle ajaga juba kolmandiku oma 300 grammist sealihast näost sisse lükata.

Mida sa sest kaalud, ortoreksik? Sa oma paarisajast grammist end üle ju ei söö. Oksendad pool välja ka ikka pärast? Mõttetu eit. Tegele oma tapetud maoga, kuhu toit enam sisse ei mahu, mitte teiste kiusamisega, haige inimene.

See on ot, kirjastiil nii ära tuntav. Lisaks juba teises teemas jagub titekilodest. Tehke teene ja ärge vaielge ega vastake talle, ta toitub negatiivsust ja saab ainult hoogu juurde, kui saab naistele halvasti öelda. Mees või asi

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, ilmselt tõesti kogu Eesti maarahvas (kes siin enamus on) kokkavad ja grillivad nagu tippkokad. Lihtsalt nad ei oska sellest niimoodi rääkida, seepärast ütlevadki, et söön pool kilo šašlõkki ja joon õlut peale. Küllap ma eksisin, anna andeks.

Olen see lihasööja ning õllejooja ning sündinud ja terve elu elanud Tallinnas. Minu isa oli päris kõva grillmeister.

PS: Oled üks nõmedamaid inimesi, keda Perekoolis kohanud. Ikka väga pihta saanud inimene. Veidi isegi kahju.

Ta ongi mingi kaldega, vaidleb ja vaidleb, lausa jälestan tema sõnavõtte, kohe on aru saada, kellega tegu kuigi lubas suure suuga oma nime all hakata kirjutama. Ma varsti kirjutan modedel, teist nii vastikut tegelast pole siin varem olnud. Kõik teemad ära solgib, pooled kommid peab üle kerima.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, ilmselt tõesti kogu Eesti maarahvas (kes siin enamus on) kokkavad ja grillivad nagu tippkokad. Lihtsalt nad ei oska sellest niimoodi rääkida, seepärast ütlevadki, et söön pool kilo šašlõkki ja joon õlut peale. Küllap ma eksisin, anna andeks.

Olen see lihasööja ning õllejooja ning sündinud ja terve elu elanud Tallinnas. Minu isa oli päris kõva grillmeister.

PS: Oled üks nõmedamaid inimesi, keda Perekoolis kohanud. Ikka väga pihta saanud inimene. Veidi isegi kahju.

Ta ongi mingi kaldega, vaidleb ja vaidleb, lausa jälestan tema sõnavõtte, kohe on aru saada, kellega tegu kuigi lubas suure suuga oma nime all hakata kirjutama. Ma varsti kirjutan modedel, teist nii vastikut tegelast pole siin varem olnud. Kõik teemad ära solgib, pooled kommid peab üle kerima.

Sa ei saa ju midagi aru, paned täiesti puusse????

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta ongi mingi kaldega, vaidleb ja vaidleb, lausa jälestan tema sõnavõtte, kohe on aru saada, kellega tegu kuigi lubas suure suuga oma nime all hakata kirjutama. Ma varsti kirjutan modedel, teist nii vastikut tegelast pole siin varem olnud. Kõik teemad ära solgib, pooled kommid peab üle kerima.

Kirjuta jah, et perekoolis võiks olla lubatud arutleda vaid lollidel ja paksudel (mõlemad tingimused peavad olema täidetud) ja igasugune mõistusehääl tuleb summutada.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ta ongi mingi kaldega, vaidleb ja vaidleb, lausa jälestan tema sõnavõtte, kohe on aru saada, kellega tegu kuigi lubas suure suuga oma nime all hakata kirjutama. Ma varsti kirjutan modedel, teist nii vastikut tegelast pole siin varem olnud. Kõik teemad ära solgib, pooled kommid peab üle kerima.

Mingi kaldega on hoopis see, kes mõnitab lihasööjaid. Sul on nüüd küll kõik inimesed sassis. Ära ürita parem, sa ei tunneta üldse, kes on kes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Moded aru ei saa, et kui hoida sellist saritrolli foorumis räuskamas, siis ülejäänud kasutajad hakkavad foorumit vältima, Perekool saab mainekahju, vähem klikke, vähem reklaamiraha firmadelt jne? Ja lõpuks pole neid enam vaja modema.

 

Teemasse ka: Minu midagi head on värske keedetud soe põlduba, sinna juurde see nn “päristomat”, veidi küüslauku, õliga tehtud salatikastet. Seda toitu saab ainult augustis ja septembris – kuna ubade keetmine võtab ilge aja alati, siis teemegi harva. Emotsiooni ajel ostan teinekord suitsuangerjat, aga see peab olema värske ja varasuvine peenike Võrtsu oma, mitte paks rasvane ja vänge maitsega vaakumisse kiletatud versioon. Silmud marineerituna on ka “midagi head” teinekord. Jahuvaba, rõõsa koorega tehtud ja ohtra tilliga kukeseenekaste ja värsked kartulid on hea toit, lisandiks klassikaline vanakooli tomati-kurgi salat. Tuuni cheviche on hea. Juustuga täidetud ja taignas frititud suvikõrvitsaõied…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See OriginalTaste on üks jälgim kasutaja, keda mu silmad iial on näinud siin foorumis. Alustas erinevate kasutajate alt ja ilmselt sai teistelt blokeeringu juba. Ma olen siin foorumis 15a käinud ja ükski teine kasutaja pole nii vastik ja ebameeldiv olnud.

P.S, kummaline on see, et kõik sellised vastikud kasutajad, naisi mõnitavad ja muud moodi tüli üles kiskuvad, on alati olnud mehed (Revolver jne). Kuigi eks olgem ausad, mees, kes tuleb naistefoorumisse naisi alandama ja mõnitama, ei saagi olla täiesti normaalne peast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See OriginalTaste on üks jälgim kasutaja, keda mu silmad iial on näinud siin foorumis. Alustas erinevate kasutajate alt ja ilmselt sai teistelt blokeeringu juba. Ma olen siin foorumis 15a käinud ja ükski teine kasutaja pole nii vastik ja ebameeldiv olnud.

P.S, kummaline on see, et kõik sellised vastikud kasutajad, naisi mõnitavad ja muud moodi tüli üles kiskuvad, on alati olnud mehed (Revolver jne). Kuigi eks olgem ausad, mees, kes tuleb naistefoorumisse naisi alandama ja mõnitama, ei saagi olla täiesti normaalne peast.

OriginalTaste on üks väheseid mõtlemisvõimelisi siin fooriumis. Ja neid on tõesti vähe. Enamusele meeldib lihtsalt kambas midagi leelotada, isegi arutelu loogiline jätkamine käib siin paljudele üle jõu.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See OriginalTaste on üks jälgim kasutaja, keda mu silmad iial on näinud siin foorumis. Alustas erinevate kasutajate alt ja ilmselt sai teistelt blokeeringu juba. Ma olen siin foorumis 15a käinud ja ükski teine kasutaja pole nii vastik ja ebameeldiv olnud.

Kõige vastikumad kasutajad on need, kes kommentaaridest teavitavad. Sellist saasta ei kannata keegi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

OriginalTaste on üks väheseid mõtlemisvõimelisi siin fooriumis. Ja neid on tõesti vähe. Enamusele meeldib lihtsalt kambas midagi leelotada, isegi arutelu loogiline jätkamine käib siin paljudele üle jõu.

Eks sa proovid siin ennast kiita, aga lepi sellega, et teistele oled sa jälk.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 151 kuni 171 (kokku 171 )


Esileht Kodunurk Mis on teie “midagi head”?