Esileht Ilu ja tervis Mis on teie vöö- ja puusamõõdu suhe?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Mis on teie vöö- ja puusamõõdu suhe?

Postitas:

Vööümbermõõt (kõge peenemast kohast) jagatud puusaümbermõõduga (kõige laiemast kohast)

Tervislikuks loetakse naistel 0.85 või vähem
Esteetiliselt ideaalseks 0.7

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.08 10:45; 11.08 14:02; 11.08 14:03; 11.08 14:08;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Õigem mõõt on tegelikult pikkuse ja vööümbermõõdu suhe, sest kui inimene ongi pirnikujulise kehaga, siis võtab ta kaalu kasvades nii vööst kui puusast juurde ja see suhe võib jääda “tervislikuks” isegi siis, kui kaal on väga suur.
Mul näiteks on see suhe 0,75, aga KMI järgi olen juba rasvunud. (Enne kui keegi jaurama hakkab, et appi paks ja miks midagi ei tee – võtsin hormoonravimite tõttu kõvasti kaalus juurde ja tegelen selle langetamisega, pool vajalikust hulgast juba läinud).

Vööümbermõõt/pikkus peaks olema vähem kui 0,5 (täpsemalt vähem kui 0,52 meestel ja vähem kui 0,48 naistel).

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 10:48; 11.08 11:07; 11.08 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vööümermõõt/puus 0,76
Vöö/pikkus 0,42

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

(Enne kui keegi jaurama hakkab, et appi paks ja miks midagi ei tee – võtsin hormoonravimite tõttu kõvasti kaalus juurde ja tegelen selle langetamisega, pool vajalikust hulgast juba läinud).

Miks sa tunned vajadust enda olukorda siin, anonüümses keskkonnas, selgitada? Selline “aga mina olen hoopis niisugune/mina teen hoopis nii” rääkimine on absoluutselt tarbetu, kuna nagunii mitte keegi sind siin ei tunne. Kummaliselt populaarne tegevus, millest ma aru ei saa. Enesekindlusepuudus, et peab enda käitumist või välimust netis põhjendama? Mõni lausa otsib “sarnase” Hollywoodi staari või fitnessguru pildi välja näitamaks, et ta on samasugune 😀 😀 😀

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 11:00; 11.08 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vööümbermõõt (kõge peenemast kohast) jagatud puusaümbermõõduga (kõige laiemast kohast)

Tervislikuks loetakse naistel 0.85 või vähem

Esteetiliselt ideaalseks 0.7

Mis sul endal on see?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 11:07; 11.08 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üritasin ennetada meie valve-paksuvihkaja põhjendamatut ilkumist ja alusetuid järeldusi enda ja oma harjumuste kohta. Aga eks ta leiab niikuinii võimaluse, seega tarbetu oli see ilmselt tõesti.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 10:48; 11.08 11:07; 11.08 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

0,76

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole ideaalinimene. Mul pole ühtegi ideaalset asja välises ega sisemuses.
Väliselt olen sündinud mitmete defektidega. Ja puudustega. Selleks eaks on need süvenenud ja juurdegi tulnud. Sobib?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 11:07; 11.08 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa päris hästi aru, mis järeldusi sellest peaks tegema? Inimeste kehaehitused on ju nii erinevad.

Asja mõte on selles, et tervisele on ohtlik just vöökoha ümber olev rasv ning nende suhtarvude järgi saab hinnata, kas kõhurasva on liigselt või mitte.
Aga nagu ma ka varem mainisin, siis õigem on jah vöö/pikkus, mitte vöö/puus, sest viimane olenebki rohkem kehaehitusest.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 10:48; 11.08 11:07; 11.08 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

0,77. Kahe suure poja(4,7 ja 4,9 kg) sünnitamine on puusadele oma jälje jätnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

saavad hästi läbi, tänan küsimast

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

0,73 (80:110)
0,43 (80:185)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 12:27; 11.08 14:55; 11.08 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi 0,93-0,94. Rasedus kohe poole peal.
Esteetiliselt kenam oleks vähem jah, aga lapsesaamine ongi seotud mõningate ajutiste järeleandmistega esteetikas. Beebi vanema elu on ka täis ebaesteetilisi vaatepilte…
Vöö/pikkus on praegu 0,58.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 12:50; 11.08 14:03; 11.08 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on keskkoht paksem kui puusad,mingi 5 cm vähemalt. Vööümbermõõt on 102. Puusad umbes 96-97.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi 0,93-0,94. Rasedus kohe poole peal.

Esteetiliselt kenam oleks vähem jah, aga lapsesaamine ongi seotud mõningate ajutiste järeleandmistega esteetikas. Beebi vanema elu on ka täis ebaesteetilisi vaatepilte…

Vöö/pikkus on praegu 0,58.

Mis sul viga on, miks vastad teemasse, kui midagi öelda ei ole?
Mul 0,74 ja 0,43.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 13:37; 11.08 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi 0,93-0,94. Rasedus kohe poole peal.

Esteetiliselt kenam oleks vähem jah, aga lapsesaamine ongi seotud mõningate ajutiste järeleandmistega esteetikas. Beebi vanema elu on ka täis ebaesteetilisi vaatepilte…

Vöö/pikkus on praegu 0,58.

Nii vaimukas! (plaksutab)

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.08 10:45; 11.08 14:02; 11.08 14:03; 11.08 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi 0,93-0,94. Rasedus kohe poole peal.

Esteetiliselt kenam oleks vähem jah, aga lapsesaamine ongi seotud mõningate ajutiste järeleandmistega esteetikas. Beebi vanema elu on ka täis ebaesteetilisi vaatepilte…

Vöö/pikkus on praegu 0,58.

Mis sul viga on, miks vastad teemasse, kui midagi öelda ei ole?

Mul 0,74 ja 0,43.

Siin on perekooli foorum, kus käivad ka rasedad naised. Teemaalgatuses pole öeldud, et rasedad pole vastama oodatud.
Vastasin lihtsalt küsimusele, sest tahtsin.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 12:50; 11.08 14:03; 11.08 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi 0,93-0,94. Rasedus kohe poole peal.

Esteetiliselt kenam oleks vähem jah, aga lapsesaamine ongi seotud mõningate ajutiste järeleandmistega esteetikas. Beebi vanema elu on ka täis ebaesteetilisi vaatepilte…

Vöö/pikkus on praegu 0,58.

Mis sul viga on, miks vastad teemasse, kui midagi öelda ei ole?

Küllap aimab, et ega pärast sünnitust need “titekilod” kuhugi enam kao.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.08 10:45; 11.08 14:02; 11.08 14:03; 11.08 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õigem mõõt on tegelikult pikkuse ja vööümbermõõdu suhe, sest kui inimene ongi pirnikujulise kehaga, siis võtab ta kaalu kasvades nii vööst kui puusast juurde ja see suhe võib jääda “tervislikuks” isegi siis, kui kaal on väga suur.

Jah, üldise massi osas on see ilmselt parem näitaja küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.08 10:45; 11.08 14:02; 11.08 14:03; 11.08 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

0,7.
esteetiline võib olla, aga sobivaid riideid ei leia küll kusagilt

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasugu lollusi aetakse inimestele pähe, et pead olema nii ja naa, kui pole oled ebanormaalne. Mu ema oli lüheldane naine, vöö oli 80cm ja puus vaid pisut rohkem, aga sünnitas 3 tugevat ja suurt last nigu naksti. Pojad kasvasid emast 40cm pikemaks kah.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasugu lollusi aetakse inimestele pähe, et pead olema nii ja naa, kui pole oled ebanormaalne. Mu ema oli lüheldane naine, vöö oli 80cm ja puus vaid pisut rohkem, aga sünnitas 3 tugevat ja suurt last nigu naksti. Pojad kasvasid emast 40cm pikemaks kah.

Ega keegi polegi öelnud, et muidu ei saa sünnitatud või et lapsed haiglased oleksid.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 12:27; 11.08 14:55; 11.08 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üritasin ennetada meie valve-paksuvihkaja põhjendamatut ilkumist ja alusetuid järeldusi enda ja oma harjumuste kohta. Aga eks ta leiab niikuinii võimaluse, seega tarbetu oli see ilmselt tõesti.

Milleks?? Kordan – sind ei tunne siin ju keegi.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 11:00; 11.08 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi 0,93-0,94. Rasedus kohe poole peal.

Esteetiliselt kenam oleks vähem jah, aga lapsesaamine ongi seotud mõningate ajutiste järeleandmistega esteetikas. Beebi vanema elu on ka täis ebaesteetilisi vaatepilte…

Vöö/pikkus on praegu 0,58.

Mis sul viga on, miks vastad teemasse, kui midagi öelda ei ole?

Küllap aimab, et ega pärast sünnitust need “titekilod” kuhugi enam kao.

Varasemalt on kadunud, miks nüüd ei peaks kaduma?
Oleks raseduse märkimata jätnud, oleks saanud ilkuda, et näe, paks. Ja noh, riietega ma näengi lihtsalt paks välja, kena rasedakõhtu pole veel.
Teemaalgatust on ka millegipärast miinustatud, kuigi täiesti neutraalne teemaalgatus. Ega need soovitused pole tal enda välja mõeldud ja jah, need on orientiiriks, mitte pimesi ja käsu korras järgimiseks.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 12:50; 11.08 14:03; 11.08 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üritasin ennetada meie valve-paksuvihkaja põhjendamatut ilkumist ja alusetuid järeldusi enda ja oma harjumuste kohta. Aga eks ta leiab niikuinii võimaluse, seega tarbetu oli see ilmselt tõesti.

Milleks?? Kordan – sind ei tunne siin ju keegi.

Jälle hakkab peale see, et võetakse mingis normaalses ja selges teemas kätte hoopis mingi käo personaalküsimuse lahkamine ja/või teema hoopis muusse suunda kallutamine.
Milleks??

___

Puusa-vöö ümbermõõdu suhe on 0,77
Vöö-pikkuse suhe on 0,45

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varasemalt on kadunud, miks nüüd ei peaks kaduma?
Oleks raseduse märkimata jätnud, oleks saanud ilkuda, et näe, paks. Ja noh, riietega ma näengi lihtsalt paks välja, kena rasedakõhtu pole veel.
Teemaalgatust on ka millegipärast miinustatud, kuigi täiesti neutraalne teemaalgatus. Ega need soovitused pole tal enda välja mõeldud ja jah, need on orientiiriks, mitte pimesi ja käsu korras järgimiseks.

Ah ära mängi lolli, saad väga hästi aru, et ega su vastus siia ei passi ikka küll. Teema oli sellest, et milline suhe pikkusesse-laiusesse on tervislik, ju siis mõeldud laiust “loomulikus” olekus. Tuled kirjutad oma numbrid aasta pärast, kui beebikilod kadunud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 12:27; 11.08 14:55; 11.08 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vöö/ puus 0,83
vöö/pikkus 0,45

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puusaga 0,7 (65, 92)
Pikkusega 0,4 (65, 169)

Ma olen keskmise pikkusega naine. Figuurilt pisut postilaadne – põhiliselt üsna kitsa puusa pärast. Ema tahtis mulle mingit hilpe osta hiljuti ja küsis puusa mõõtu. Ma ütlesin siis, et ok, 92cm. Ta hakkas naerma ja küsis, et mis puus see selline on.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa päris hästi aru, mis järeldusi sellest peaks tegema? Inimeste kehaehitused on ju nii erinevad.

Et mõnel naisel on nt. vöö 110 ja puus 105 lihtsalt “kehaehituse eripära”?
Ei, see on eluohtlik pekikiht ümber siseorganite.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varasemalt on kadunud, miks nüüd ei peaks kaduma?
Oleks raseduse märkimata jätnud, oleks saanud ilkuda, et näe, paks. Ja noh, riietega ma näengi lihtsalt paks välja, kena rasedakõhtu pole veel.

Kuule, mine räägi oma imelisest rasedusest mõnes teises teemas. Siin ei viitsi eriti keegi seda kuulata, pole oluline asi.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 13:37; 11.08 22:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Ilu ja tervis Mis on teie vöö- ja puusamõõdu suhe?