Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis on teiega elus juhtunud, mida te ealeski ette poleks kujutanud?

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 140 )

Teema: Mis on teiega elus juhtunud, mida te ealeski ette poleks kujutanud?

Postitas:
Kägu

– Et olen õnnelikus suhtes inimesega hoopis teisest kultuurist ilma iseennast kaotamata. Arvasin alati, et ei suudaks oma partneriga võõrkeeles rääkida, sest me ei mõistaks teineteist. Tegelikult polegi asi keeles, vaid inimeses.
– Et mul on päriselt ka midagi viga. Teismeeast saati olen hooti kohutava väsimuse ja valuliku pissihäda ja ebaregulaarsete tsüklite all kannatanud. Kuna arstid kunagi midagi ei leidnud, arvasid mu pereliikmed, et olen lihtsalt laisk ja hüpohondrik. Asjad läksid eriti hulluks kui üritasime last saada ja jätsin rasestumisvastased vahendid. Selgus, et mul on endometrioos.
– Et teen IVF-i. Kunagi ammu lõin igavusest perekoolis mingi IVF-teema lahti ja igasugused Gonalid, punktsioonid ja külmutamised tundusid nagu hiina keel. Panin teema kiiresti kinni ja mõtlesin, et vaesed inimesed, kes selliseid asju peavad läbi elama.
– Et suudan vabalt võõrkeeles suure auditooriumi ees esineda ja naudin seda. Olin nooremana ikka väga arg.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See ongi tüüpiline alandliku naise suhtumine, et mees ei tohigi ilus olla ja võib olla suvaline töllakas.

Proua Eriti Arukas – kuidas te küll minu arvamusest, et mees ei tohi ilus olla, jõudsite välja sinna, et võib olla suvaline töllakas? See on loomulikult retooriline küsimus ja vastust ei vaja.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.
5.1. Kui algatatud teemasse lisanduvad kommentaarid, mis ei haaku algatatud teemaga, on moderaatoril õigus tõsta postitus sobivasse alamfoorumisse, eemaldada ebasobivad kommentaarid või sulgeda teemad edasisteks postitusteks.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kodulinnas elades ja gümnaasiumis käies ei oleks osanud arvata, et 8 aasta pärast olen leidnud endale sellise sissetulekuga töökoha, et saan käia 2 korda aastas vähemalt nädalapikkusel reisil ja poest osta mõistlikkuse piirides põhimõtteliselt seda, mille järgi soov on ja sealjuures ka raha kõrvale panna. Tulin nimelt üksikemaga ja miinimumpalgaga perest, kus iga kuu lõpp oli raha otsas ja klassiekskursioonidel nt käia ei saanud.
Pole kunagi arvanud, et muutun nii enesekindlaks ja suudan nii vabalt ja humoorikalt inimestega suhelda – lapsepõlvest tuli perekonna rahalise ja muu seisu tõttu palju ebakindlust kaasa (lapsed on muide oma väljaütlemistes väga õelad, nt “sul on jälle samad riided”, “nägin, kuidas su isa jälle nii purjus oli ja meil trepikojas magas”). Nüüd tunnen, kuidas olen leidnud nii palju parema elu neist lapsepõlve narrijatest ja mitte ainult väliselt, vaid ka enda saavutuste ja minapildi rahuloluga seoses.
Poleks kunagi arvanud, et leian nii armastava ja hooliva mehe, kes mind sisuliselt kätel kannab ja hindab nii palju. Olin harjunud koduse korraldusega, kus mees pärast tööd lebotab õllega teleka ees ja naine las kraamib ja teeb süüa.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vanus 35
Poleks kunagi arvanud, et minu kehas saab olema täiesti võõra inimese organ ja see töötab suurepäraselt.
Tänapäeva meditsiin on ikka uskumatu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See ongi tüüpiline alandliku naise suhtumine, et mees ei tohigi ilus olla ja võib olla suvaline töllakas.

Proua Eriti Arukas – kuidas te küll minu arvamusest, et mees ei tohi ilus olla, jõudsite välja sinna, et võib olla suvaline töllakas? See on loomulikult retooriline küsimus ja vastust ei vaja.

Esiteks, ma pole nimetanud end “arukaks” ja teiseks, ma pole mingi proua.

Kui sa kirjutad, et mees ei tohi olla ilus, siis on otsene järeldus, et peab olema kole. Muidugi kirjutasin ma sõna “töllakas”, tähistamaks mehe välimust. Enamik 35+ mehi ongi töllaka välimusega, koledad.

Ikkagi, miks peaks naine üldse koos olema mehega, keda ta ei pea ilusaks, kes pole seksuaalselt atraktiivne ja keda ta näeb täiesti ebaseksuaalsena? Või erutavadki naisi koledad mehed? Mind küll mitte. Ilus mees ei tähenda gei või naiseliku välimusega meest, kui sa seda mõtled. Ilus mees võib olla ka väga meheliku välimusega, aga ta pole koleda näoga töll.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.
5.1. Kui algatatud teemasse lisanduvad kommentaarid, mis ei haaku algatatud teemaga, on moderaatoril õigus tõsta postitus sobivasse alamfoorumisse, eemaldada ebasobivad kommentaarid või sulgeda teemad edasisteks postitusteks.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teete äkki uue teema oma loengute arutelu kohta?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui sa kirjutad, et mees ei tohi olla ilus, siis on otsene järeldus, et peab olema kole. Muidugi kirjutasin ma sõna “töllakas”, tähistamaks mehe välimust. Enamik 35+ mehi ongi töllaka välimusega, koledad.

Ikkagi, miks peaks naine üldse koos olema mehega, keda ta ei pea ilusaks, kes pole seksuaalselt atraktiivne ja keda ta näeb täiesti ebaseksuaalsena? Või erutavadki naisi koledad mehed? Mind küll mitte. Ilus mees ei tähenda gei või naiseliku välimusega meest, kui sa seda mõtled. Ilus mees võib olla ka väga meheliku välimusega, aga ta pole koleda näoga töll.

Ja jälle ridamisi suvalisi järeldusi. Kui pole ilus, siis on kole (normaalsus paistab sinu maailmas puuduvat), kui ei pea ilusaks, siis pole ka seksuaalselt atraktiivne ja järelikult näeb naine meest ebaseksuaalsena … Ei, mind ei eruta koledad mehed. Ilusad ka mitte. Mind erutavad mehelikud mehed. Ja palun, ole kena, ära rohkem järelda midagi. Sul ei tule see eriti hästi välja – isegi vaatamata väga kõrgele enesehinnangule.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ära kolisin ikka hiljem, 90ndatel olin alles laps. Sellegipoolest ei pidanud poisse üldse ilusaks.

Äkki sa oled lesbi?

Siis oleks ju tüdrukud meeldinud. Fakt on, et mehed olid siis koledad, tavaline poiss oli ju dressioss, kelle meelest pidi eit pandav olema, aga ise võis ükskõik, milline olla. Paneb hoopis imestama, et te ise ei mäleta, võib-olla olite liiga noored või siis käisite mõnes kesklinna koolis, kus kultuuriinimeste lapsed bändis mängisid ja tavaline noor käis kultuuriurgastes häppeninge vaatamas. Tallinnast väljas, Lasnamäel ja Mustamäel olid ikka ja ainult ossid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja jälle ridamisi suvalisi järeldusi. Kui pole ilus, siis on kole (normaalsus paistab sinu maailmas puuduvat), kui ei pea ilusaks, siis pole ka seksuaalselt atraktiivne ja järelikult näeb naine meest ebaseksuaalsena … Ei, mind ei eruta koledad mehed. Ilusad ka mitte. Mind erutavad mehelikud mehed. Ja palun, ole kena, ära rohkem järelda midagi. Sul ei tule see eriti hästi välja – isegi vaatamata väga kõrgele enesehinnangule.

Kirjutasin oma esimeses vastuses konkreetselt, et mõtlen ilusa mehe all naisele välimuse poolest atraktiivset meest ja mitte iluspoissi. Kui sa sellele vastu vaidled, siis ei peagi midagi eriti järeldama. Pealegi, tavaliselt kasutavad “mees ei tohi ilus olla”-tüüpi väljendit naised, kes vabandavad mehe hoolitsematust sellega välja. Et naine peab ilus olema ja mees ei tohi. Samal ajal vaatavad mehed küll ilusaid naisi ja ei räägi, et naine ei tohigi ilus olla. See pole ju võrdne.

Kui argumente pole, minnakse alati isiklikele rünnakutele kes on proua, kellel on kõrge enesehinnang. Viimast on muidugi naljakas lugeda – kui pead seda väga kõrgeks enesehinnanguks, et naisele ei meeldigi igasuguse välimusega mehed, siis ei kujuta ette, milline see normaalne enesehinnang oleks, madalast rääkimata. See on lihtsalt rõve, kuidas mõned naised teisi naisi alla suruvad, sest need julgevad meeste kohta midagi negatiivset öelda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vanus 34.

Poleks arvanud, et koolis viielise õpilasena teen nüüd lihttööd.

Et selleks vanuseks pole mul oma peret aga lapsi ja olen nii üksik. Pole ühegi mehega kooselu olnud.

Et minu elu osaks saab ärevus ja paanikahood.

Assa, sina oldki see teiste halvustaja siin. Mida puutub koolis viieline siia?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kirjutasin oma esimeses vastuses konkreetselt, et mõtlen ilusa mehe all naisele välimuse poolest atraktiivset meest ja mitte iluspoissi. Kui sa sellele vastu vaidled, siis ei peagi midagi eriti järeldama.

Ei pea tõesti, aga millegipärast sa ikka muudkui järeldad. Saad aru, et lisaks atraktiivsetele ja ebameeldivatele on suurem osa meestest siiski lihtsalt tavalised (nagu ka suurem osa naistest) ning puhtalt välimusega ei tekita nad naistes mingeid emotsioone – küll aga suudavad nad oma olemuse, käitumise ja tarkusega naist ahvatleda. Sellised mehed mulle sobivadki.

Fakt on, et mehed olid siis koledad, tavaline poiss oli ju dressioss, kelle meelest pidi eit pandav olema, aga ise võis ükskõik, milline olla. Paneb hoopis imestama, et te ise ei mäleta, võib-olla olite liiga noored või siis käisite mõnes kesklinna koolis, kus kultuuriinimeste lapsed bändis mängisid ja tavaline noor käis kultuuriurgastes häppeninge vaatamas. Tallinnast väljas, Lasnamäel ja Mustamäel olid ikka ja ainult ossid.

Siis on ju müsteerium lahendatud. Eestis oli sinu suhtluskond dressiinimesed, ju olid seda ikka ka ise (ütle, kes on su sõber – ütlen, kes oled sa ise). Siis sattusid välismaale tavaliste inimest hulka – ja said kultuurišoki, vau, meestel on ülikonnad või teksad, ei olegi dressid. Ja nii ta läks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ära kolisin ikka hiljem, 90ndatel olin alles laps. Sellegipoolest ei pidanud poisse üldse ilusaks.

Äkki sa oled lesbi?

Siis oleks ju tüdrukud meeldinud. Fakt on, et mehed olid siis koledad, tavaline poiss oli ju dressioss, kelle meelest pidi eit pandav olema, aga ise võis ükskõik, milline olla. Paneb hoopis imestama, et te ise ei mäleta, võib-olla olite liiga noored või siis käisite mõnes kesklinna koolis, kus kultuuriinimeste lapsed bändis mängisid ja tavaline noor käis kultuuriurgastes häppeninge vaatamas. Tallinnast väljas, Lasnamäel ja Mustamäel olid ikka ja ainult ossid.

Täielik bullshit. Või millises urkas sa elasid? Minu klass ja kool Mustamäel oli 70ndatel ilusaid poisse täis, tüdrukute vahel käis kisma, kes kellega käib ja kes kõige nägusama ja andekama endale saab. Ühest klassivennast sai 90ndate alguses vandeadvokaat, teisest tuntud muusik, kolmandast juhtiv pangandustegelane, lisaks ports selliseid, kellest tulid edukad ärimehed. Mitte keegi neist polnud dressinimene – dressid polnud koolis lubatudki, kõik käisid ülikondades.
Jääb arusaamatuks, mis vajadus on inimesel suvalist hülgemöla ajada. Olid koolikiusu ohver või mida?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oh heldeke, kaks trolli oma vaidlemisega jälle teema ära solkinud!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

??? Mis mõttes? Keegi ei käsi sul seda lugeda, kui ei huvita. Kui kirjutatakse, siis järelikult on see kellegi jaoks huvitav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Koolituse koha pealt – mõlemal on teatud määral õigus ja mõlemad eksivad ka. Väga palju on ikkagi kinni selles, kes kuidas õpib – ja inimesed õpivad erinevalt. Ja muidugi on ka erinevaid asju vaja erinevalt õppida, mõned asjad peab praktiliselt läbi proovima, mõned asjad tuleb koos läbi arutada, mõni asi vajab üksi mõtlemist, jne.

Sellele “koledate meeste” käole: mina võin vastupidist väita: meeste kehad on reeglina siledamad, seal on vähem tselluliiti, pehmeid volte ja mügarikke jne. MIna olen see kägu, kes alasti inimest üldse atraktiivseks ei pea, pole rannas näinud ühtki inimest, keda ma üldse ilusaks saaksin pidada. Kellel on ilus nägu, sellel võivad olla koledad puusad või ilmetu tagumik, teisel on kena rind, kuid juuksed viletsad jne. Atraktiivseks teeb inimene end oma oleku, kõnepruugi, käitumisega – ja siis unustad ära voldid, muhud, mügarikud, kiilaspea jms

Ja kui sina oled see silmadega armuja, siis palun saa aru, et on teistsuguseid inimesi ka. ja on inimesi, kelle jaoks see, mis sulle inetu, on külgetõmbav – ja vastupidi. Nii et rahune maha ja tunnusta tõika, et elu ja maailm on värvilised, mitte mustvalged.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

??? Mis mõttes? Keegi ei käsi sul seda lugeda, kui ei huvita. Kui kirjutatakse, siis järelikult on see kellegi jaoks huvitav.

Tee oma vastav teema ja aruta seal huvilistega nõrkemiseni! Siin oled sa oma asjasse puutumatu lobaga valel ajal vales kohas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Poleks uskunud, et elan kaheksandat aastat visiitsuhtes teises linnas elava mehega ja olen sellega rahul.
Poleks uskunud, et iial autokooli lähen – hirm oli nii suur. Aga nüüd õpin.
Poleks uskunud, et kunagi ujuma õpin – nüüd oskan.

Please wait...
Postitas:
Kägu

37. Olen lastetu, ei ole abielus ega üldse suhtes. Veel 20ndates arvasin, et küll kunagi ikka loon perekonna, aga seda pole juhtunud ja vist ei juhtugi. Olen selleks juba liiga inimestes pettunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tallinnast väljas, Lasnamäel ja Mustamäel olid ikka ja ainult ossid.

Eks see sõltub ikka ka sellest, keda sina ossideks pead.

90ndatel käisin Lasnamäel koolis. Paljud poisid näiteks blondeerisid oma juukseid, kanti kaelas kuldkette, selline tüüpiline 90ndate riietusmood ning ainult dressides keegi küll pidevalt ringi ei liikunud (üksvahe olid moes alt laienevad teksad, siis värvilised teksad, ruudulised pluusid valge t-särgiga jne).

Minu jaoks nad ossid ei olnud, sest nad ei käitunud labaselt, ei rääkinud bemmikummidest ega sellest, mitut eite nad olid pidutsedes pannud. Alati oli ka kenasid poisse, kelle järele õhata. Ossid olid omaette tõug ning kindlasti liikus koolis ka neid, kuid valdavalt olid poisid ikka normaalsed selle aja poisid, kellest on kasvanud täiesti toredad normaalsed mehed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

N 48. Et peale pikki ja edukaid suhteid meestega leian oma suurima armastuse ja hingekaaslase hoopis naisterahvas. Ja seoses sellega pööran selja kõigele, mis on “normaalne ja aktsepteeritav” suuremale osale inimestest, eriti mu suguvõsale. Ning kui vabastav see on, olla õnnelik just nii. Pole vahet, mida arvavad mingid teised. Elu on lühike 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei uskunud viimase hetkeni, et oma eksmehe ise maha jätan ja veelgi suurema armastuse leian. (Nimelt oli ta aastaid andnud mulle põhjust oletada ja hirmu tunda, et ta ise mu maha jätab.)
6-7 aastat tagasi ei julgenud loota, et minust saab korteriomanik.
Uskusin, et minu ema elab meid kõiki üle, aga tänaseks on ta kolm aastat mulla all.

Please wait...
Postitas:
Kägu

N 48. Et peale pikki ja edukaid suhteid meestega leian oma suurima armastuse ja hingekaaslase hoopis naisterahvas. Ja seoses sellega pööran selja kõigele, mis on “normaalne ja aktsepteeritav” suuremale osale inimestest, eriti mu suguvõsale. Ning kui vabastav see on, olla õnnelik just nii. Pole vahet, mida arvavad mingid teised. Elu on lühike 🙂

Solgin teemat – kui kaua see suhe kestnud on, st kui kaua sa tunned, et tegu on “suurima armastuse ja hingekaaslasega”?
Või peaks lausa omaette teema tegema – aga kardan, et sinna ei vastata, hoopis mingi sõimlemine ja kaklus algab kohe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Solgin teemat – kui kaua see suhe kestnud on, st kui kaua sa tunned, et tegu on “suurima armastuse ja hingekaaslasega”?

Või peaks lausa omaette teema tegema – aga kardan, et sinna ei vastata, hoopis mingi sõimlemine ja kaklus algab kohe.

Kuues aasta hakkab lõppema ja seitsmes, kurikuulus võimaliku kriisi aasta, algama. Aga ma küll ei näe, millest võiks tulla kriis, kui kõik on siiani läinud aina paremaks. Eks ole paista. Ei solgi rohkem teemat, piisab tüütust kooolitusejauramist siin vahel, kehv on jah see, et huvitavad teemad lähevad alati jauramiks või kakluseks kätte ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma poleks uskunud, et ka 37. aastaselt pole ma enesega üldse rahul, läbi elu on mind enesekriitika ja rahulolematus saatnud.
Ma olen iseendaga võõras ega tea mida elus teha sihipäraselt, lihtsalt rööprähklen siin ja seal. Pole otsest kindlat sihti ees ja kui see tekib, siis ma ei oska sinna poole liikuma hakata.
Väliselt täitsa tavaline elu: haridust on (kõrgharidus, aga väga mehisel alal) lisaks veel mõned kursused ja 2 kutsekooli, aga ma ei tööta otseselt ühelgi neist aladest. Pere on: kaks last (poiss ja tüdruk), kena-, arukas-, väga perekeskne mees, koer, kass, kanad 😀 ja oma maja.
Oma ettevõte, oma aja suur planeerimisvõimalus, kõik justkui on hästi, aga ei, ma pole rahul, koguaeg tahaks nagu midagi muud.
Praegu teen teist korda AD kuuri läbi (varsti aasta tarvitanud), käin teraapias. Ad-d on elu kergemks teinud, sest võtan suvamalt asju, aga rahulolematud endaga on ikka suur, elurõõmu pole. Lämmatan sellega oma lähedasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kodulinnas elades ja gümnaasiumis käies ei oleks osanud arvata, et 8 aasta pärast olen leidnud endale sellise sissetulekuga töökoha, et saan käia 2 korda aastas vähemalt nädalapikkusel reisil ja poest osta mõistlikkuse piirides põhimõtteliselt seda, mille järgi soov on ja sealjuures ka raha kõrvale panna. Tulin nimelt üksikemaga ja miinimumpalgaga perest, kus iga kuu lõpp oli raha otsas ja klassiekskursioonidel nt käia ei saanud.

Pole kunagi arvanud, et muutun nii enesekindlaks ja suudan nii vabalt ja humoorikalt inimestega suhelda – lapsepõlvest tuli perekonna rahalise ja muu seisu tõttu palju ebakindlust kaasa (lapsed on muide oma väljaütlemistes väga õelad, nt “sul on jälle samad riided”, “nägin, kuidas su isa jälle nii purjus oli ja meil trepikojas magas”). Nüüd tunnen, kuidas olen leidnud nii palju parema elu neist lapsepõlve narrijatest ja mitte ainult väliselt, vaid ka enda saavutuste ja minapildi rahuloluga seoses.

Poleks kunagi arvanud, et leian nii armastava ja hooliva mehe, kes mind sisuliselt kätel kannab ja hindab nii palju. Olin harjunud koduse korraldusega, kus mees pärast tööd lebotab õllega teleka ees ja naine las kraamib ja teeb süüa.

Sa räägid nagu minu elust! Lapsepõlv kattub ka üks-ühele. Mul on hea meel nii Sinu kui enda üle 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma poleks ka arvanud, et nii hea mehe leian. Et selline inimene üldse olemas on. Ja et ta minus midagi näeb ja armastab. Et üldse omale mehe leian.
Olin kooliajal nohik ja ei kuulunud klassis nn. lahedate tüdrukute kampa. Enesehinnang vastav, ehk siis madal.
Ja mitte ainult mina.

Hiljuti sattusime oma nohikutepundiga samasse kohta kus ka lahedate kamp oma meestega söömas oli. Puhas juhus. Vahetasime mõned viisakad fraasid ja einestasime edasi. Kaks laudkonda endiseid sama klassi tüdrukuid koos kaaslastega, kelle seltskonnad polnud kooliajal otseselt konfliktis, aga lahedad olid kahtlemata klassi liidrid, kellel ka kõige popimad poisid järel jooksid.
Tagantjärele klassipilte vaadates on näha, et välimuselt ei jäänud nohikud tegelikult poppidele alla, seega see pole uskumatu.
Aga poleks teismelisena ilmas arvanud, et 20 aastat hiljem tunduvad mulle absoluutselt kõik meie nohikute kamba mehed igas mõttes peajagu üle nende poppide tüdrukute meestest. Meil kõigil omavanused mehed, kes haritud, iseloomult head, normaalkaalus ja nägusad pealekauba.
Poppide seltskonnas olid paar meest naistest tunduvalt vanemad, kaks neljast kõvasti ülekaalus hallpead ja üks röhitses korduvalt nii, et meie lauda oli kuulda. Teenindajad tassisid neile kogu aeg õlut juurde, aga teate see polnud kadetsusväärne ega lahe, korraga see seltskond ei tundunud enam miskitpidi pop.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Koolituse koha pealt – mõlemal on teatud määral õigus ja mõlemad eksivad ka. Väga palju on ikkagi kinni selles, kes kuidas õpib – ja inimesed õpivad erinevalt. Ja muidugi on ka erinevaid asju vaja erinevalt õppida, mõned asjad peab praktiliselt läbi proovima, mõned asjad tuleb koos läbi arutada, mõni asi vajab üksi mõtlemist, jne.

Sellele “koledate meeste” käole: mina võin vastupidist väita: meeste kehad on reeglina siledamad, seal on vähem tselluliiti, pehmeid volte ja mügarikke jne. MIna olen see kägu, kes alasti inimest üldse atraktiivseks ei pea, pole rannas näinud ühtki inimest, keda ma üldse ilusaks saaksin pidada. Kellel on ilus nägu, sellel võivad olla koledad puusad või ilmetu tagumik, teisel on kena rind, kuid juuksed viletsad jne. Atraktiivseks teeb inimene end oma oleku, kõnepruugi, käitumisega – ja siis unustad ära voldid, muhud, mügarikud, kiilaspea jms

Ja kui sina oled see silmadega armuja, siis palun saa aru, et on teistsuguseid inimesi ka. ja on inimesi, kelle jaoks see, mis sulle inetu, on külgetõmbav – ja vastupidi. Nii et rahune maha ja tunnusta tõika, et elu ja maailm on värvilised, mitte mustvalged.

Muidugi avaldan ma oma arvamust, mitte kellegi teise. Kõik sai alguse üldse sellest, et võrdlesin oma noorusaja mehi tänapäeva noortega ja viimased on minu meelest palju ilusamad, stiilsemad. Näiteks mulle on tähtsad juuksed, mistõttu kiilast või siilisoenguga meest üldse ei vaataks, aga sel ajal olid kõik siilisoenguga. Ma ei ütle ju, et kõik mehed on universaalselt koledad, vaid võrdlesin ajastuid. Siiski, et selle ise välja tõid, siis naha siledus ei tee ikka kedagi eriliselt ilusamaks, kui on kole või tavaline ilmetu nägu. Naljakas on lugeda, kui madalad on naiste standardid, sest sood ära vahetades tunduks see väga kummaline. Nimelt ei ütleks ükski mees naise kohta, et peaasi, et sile nahk ega nimetaks muid naiste olematuid standardeid, nagu et hambad suus ja puhas. Ikka tahetakse, et naine ilus oleks, vähemalt tavainimese mõistes.

Äkki sa oled lesbi?

Täielik bullshit. Või millises urkas sa elasid? Minu klass ja kool Mustamäel oli 70ndatel ilusaid poisse täis, tüdrukute vahel käis kisma, kes kellega käib ja kes kõige nägusama ja andekama endale saab. Ühest klassivennast sai 90ndate alguses vandeadvokaat, teisest tuntud muusik, kolmandast juhtiv pangandustegelane, lisaks ports selliseid, kellest tulid edukad ärimehed. Mitte keegi neist polnud dressinimene – dressid polnud koolis lubatudki, kõik käisid ülikondades.

Jääb arusaamatuks, mis vajadus on inimesel suvalist hülgemöla ajada. Olid koolikiusu ohver või mida?

Eesti naised kisklevadki iga jorsi pärast, sest mees peab ju olema. Mõtle ise, mitu ilusat tüdrukut kakles ühe ilusa poisi pärast, kuigi poisid on need, kes peaks tüdrukuid taga ajama. Eneseaustust pole üldse, idaeuroopalik mõtteviis. See, et neist on tuntud pangandustegelased ja vandeadvokaadid saanud – võta mõni advokaadibüroo või panga leht lahti ja seal on pea ainult koledad mehed.

Samas 70ndatel oli hoopis teine stiil, 90ndad ja 2000ndate algus olid jubedad, kõigepealt ossid ja siis wannabe räpparid. Ma elasin väikelinnas ja seal olid kõik ossid, koolis käidi dressides.

Kirjutasin oma esimeses vastuses konkreetselt, et mõtlen ilusa mehe all naisele välimuse poolest atraktiivset meest ja mitte iluspoissi. Kui sa sellele vastu vaidled, siis ei peagi midagi eriti järeldama.

Ei pea tõesti, aga millegipärast sa ikka muudkui järeldad. Saad aru, et lisaks atraktiivsetele ja ebameeldivatele on suurem osa meestest siiski lihtsalt tavalised (nagu ka suurem osa naistest) ning puhtalt välimusega ei tekita nad naistes mingeid emotsioone – küll aga suudavad nad oma olemuse, käitumise ja tarkusega naist ahvatleda. Sellised mehed mulle sobivadki.

Fakt on, et mehed olid siis koledad, tavaline poiss oli ju dressioss, kelle meelest pidi eit pandav olema, aga ise võis ükskõik, milline olla. Paneb hoopis imestama, et te ise ei mäleta, võib-olla olite liiga noored või siis käisite mõnes kesklinna koolis, kus kultuuriinimeste lapsed bändis mängisid ja tavaline noor käis kultuuriurgastes häppeninge vaatamas. Tallinnast väljas, Lasnamäel ja Mustamäel olid ikka ja ainult ossid.

Siis on ju müsteerium lahendatud. Eestis oli sinu suhtluskond dressiinimesed, ju olid seda ikka ka ise (ütle, kes on su sõber – ütlen, kes oled sa ise). Siis sattusid välismaale tavaliste inimest hulka – ja said kultuurišoki, vau, meestel on ülikonnad või teksad, ei olegi dressid. Ja nii ta läks.

Tavaline naine ongi ilus, tavaline mees on koledapoolne. Naisel on ilus soeng, üsna ilus nägu, ilus meik, stiilne riietus, tavalisel mehel on ilmetu nägu, kus pole ilu üldse, igav stiil, soeng puudub.

Mingis mõttes on see kindlasti tõsi, et välismaa meestega oli mul rohkem ühist, sest täiskasvanuna valid seltskonna. Noorena suhtled nendega, kes juhtuvad sinu klassis käima või piirkonnas elama ja sageli pole üldse valikut.

Siin on meeste tänavastiili (kuigi ega mulle paljud sealtki meeldi, aga vähemalt pole ossid või igavad):
https://theidleman.com/mens-street-style

https://www.pinterest.com/poliszpipol/men-street-style/?lp=true

https://www.gq.com/gallery/street-style-paris-fashion-week-men-spring-2019

Vanemad mehed:
https://www.fashionbeans.com/article/mens-street-style-legends/

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 140 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis on teiega elus juhtunud, mida te ealeski ette poleks kujutanud?