Esileht Pereelu ja suhted Mis on tõsine põhjus lahkuminekuks?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 84 )

Teema: Mis on tõsine põhjus lahkuminekuks?

Postitas:

Jättes kõrvale “päris-päris” tõsised põhjused, mis on ilmselged (füüsiline vägivald, alkoholism ja sõltuvused, petmisega nii ja naa, mõned panevad kohe ukse enda järelt kinni, osad vinduvad mõne aasta ja ei suuda ikkagi andestada, mõned suudavad abielu päästa) ja mille juures ei ole peale “Jookse!” midagi arutada.

Ma tunnen juba paar aastat, et olen lahkumineku ääre peal. Mitte midagi jubedat, aga pisitülid, õelutsemised, kui mees käitub nagu viimane jobu (ja mina mõtlesin, et ma abiellusin kõige suuremeelsema, lahkema ja üllama mehega maailmas). Ja ega minagi ennast parimast küljest siis ei näita. Tülide põhjused on “tühised” (mehe meelest kindlasti)- läheduse puudus, kodus mitte perega tegelemine jne. Mina heidan ette, tema hakkab seepeale selles, mida mina teen vigu otsima ja nagu lohakale teenijale “märkusi tegema”. Stiilis ega sina ka mingi ilmeksimatu pole! Temal on elegantne lahendus- “sa ei tea ise ka, mida tahad”, et mina emotsioonitsen niisama. Käisin paar aastat tagasi (üksinda) pereterapeudi juures lihtsalt rääkimas, siis otsustasin, et hea küll, ma tegelikult ei taha neid lapsi üksi kasvatada, koos on ikkagi parem jne. Aga edasi see tunne, et ma ei taha selle inimesega abielus olla, järjest kasvab. Ma ei taha, et ta koju tuleb, mul on lastegagi tore ja lõbus ja rahulik olla. Tema kindlasti tunneb, kuidas tema on kodus alaväärne, aga ei viitsi ka pereelus rohkem asjaosaline olla. Isegi kui ma reaalselt välja ei koli, siis emotsionaalselt on tahtmine selle inimesega koos olla nii paberõhukeseks kulutatud, et… Iga tüli ja näägutamisega ma hakkan mängima mõttemänge, kuidas üksinda hakkama saada (elukoht, materiaalne pool pole probleem, kahju on lihtsalt lapsi isast ilma jätta, nad on alles väikesed), kuhu kolida, kuidas koolid jne. Plaan on ammu paigas. On see siis nüüd 8. aasta kriis või mis. Kui ma enne veel kõikusin suht 50:50 “olgu, meil on ikkagi pere ja ma armastan teda” ja “ma ei taha enam selle inimesega paar olla”, siis viimasel ajal järel kaldub kaalukauss järjest negatiivsema poole.
Kui ma talle sellest räägiksin, siis arvaks ta jälle, et ma provotseerin ja üritan tüli üles kiskuda, et temal on ka ikka midagi (halba) õigus mulle 6elda, mida ma üle reageerin jne. Tema ei võta tõsiselt neid “probleeme”, aga ma tean, et ma olen seda tüüpi, et kui mingil hetkel käib “klõps” ära, siis edasi pole enam päästa midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 18.04 10:29; 18.04 11:34; 18.04 14:07; 19.04 08:29; 19.04 10:04; 19.04 11:13; 23.04 11:10; 23.04 12:58; 24.04 13:19; 27.04 13:53; 27.04 18:01; 30.04 08:52; 30.04 10:02; 30.04 10:22; 30.04 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees oleks nädal aega ära ja ma tunneks see aeg, et issand, kui hea on olla ilma temata! Et nii võiks jäädagi. Ega oota teda tagasi, pigem vastupidi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui on kadunud austus. see on teil kadunud, sest mees õelutseb ja ei võta sinu soove enam arvesse. austuse kadumisega kaob ka soov koju panustada, tekib soov otsida vigu teistes, hakkab pihta koonerdamine jms. kas ta oma õelutsemiste ja mõnitamiste eest vabandust ka palub? kui mitte, siis nii need okkad hinge kogunevadki ja lähedus kaobki. klišee, aga elad ühe korra ja ega lapsed sulle elus sinu märterluse eest “aitäh” ei ütle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled endale sisendanud kõike negatiivset, eriti oma mehest. See kuidas sa teda vaenad on päris jube. Kui sul on plaan juba ammu paigas, siis mine muidugi lahku temast. Mis sa ikka piinad ennast.

Sinu teema on puhas provokatsioon ja ongi tüli üles kiskumine, su mees on sinust väga õigel arvamusel. Küsimus on hoopis juba selles, miks tema sinust lahutada ei soovi? Sa pole naine kellega tahaks kooselada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 11:16; 18.04 14:09; 18.04 22:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kogunes aastatega mehe käitumise tõttu palju okkaid hinge. Viimaseid kuid temaga koos elades tundsin lausa füüsiliselt, kuidas mul sees keerab.
Ühel hetkel oli okkaid nii palju, et enam miski ei suutnud asja paremaks teha. Mõõt oli nii täis. Otsustamiseks kulus aastaid. Esines ka kokku-lahku perioode. Ja lahkumineku protsess võttis ka ligi aasta. Kuigi meil lapsi pole, siis olin selles mehes vaimselt lihtsalt nii kinni, et ei suutnud lahti lasta. Ega ma nüüdki veel julge öelda, et päris vaba olen.
Ainus asi mida ma kahetsen on see, et varem seda otsust ei teinud. Otsuse tegemine annab teatud kergenduse. Olgu see vale või õige, aga see on vähemalt otsus. Pikalt agoonias viibida ja heietada on kõige hullem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled endale sisendanud kõike negatiivset, eriti oma mehest. See kuidas sa teda vaenad on päris jube. Kui sul on plaan juba ammu paigas, siis mine muidugi lahku temast. Mis sa ikka piinad ennast.

Sinu teema on puhas provokatsioon ja ongi tüli üles kiskumine, su mees on sinust väga õigel arvamusel. Küsimus on hoopis juba selles, miks tema sinust lahutada ei soovi? Sa pole naine kellega tahaks kooselada.

Päikest sulle ka, tõeline rõõmupallike! 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 18.04 10:29; 18.04 11:34; 18.04 14:07; 19.04 08:29; 19.04 10:04; 19.04 11:13; 23.04 11:10; 23.04 12:58; 24.04 13:19; 27.04 13:53; 27.04 18:01; 30.04 08:52; 30.04 10:02; 30.04 10:22; 30.04 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa proovi vahepeal sellist nõksu, et kaod mõneks päevaks perekonna orbiidilt. Et mees peab lastega ise hakkama saama. Vaata, kas ta muudab selle peale oma suhtumist – ja ennekõike, kas sa ise muudad oma suhtumist.
Paarinädalane komandeering oleks päris kena.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 18.04 13:31; 18.04 14:59; 19.04 10:30; 19.04 15:19; 23.04 10:35; 23.04 12:22; 23.04 13:45; 24.04 10:56; 24.04 12:57; 30.04 09:21; 30.04 13:07; 01.05 11:08; 08.05 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeerum, ma ei saa üldse aru, mis argumendid need sellised on:
“ma tegelikult ei taha neid lapsi üksi kasvatada, koos on ikkagi parem” või “kahju on lihtsalt lapsi isast ilma jätta, nad on alles väikesed”?

Miks peaksid lapsed jääma isast ilma? Kas ei võiks natuke modernsemalt mõleda!?

See, kelle juurde elama jäävad lapsed on tagelikult avatud kokkuleppe küsimus. Ehk kolid hoopis sina välja ja lapsed jäävad isa juurde oma tavapärastesse elumustritesse? Või on kaks nädalat sinuga, kaks nädalat isaga… või elate teie mehega korda-mööda laste juures või… Lahendusi on palju!
Tobe on niimoodi ette mõelda, et lapsed jäävad isast ilma! See on isegi alatu niimoodi planeerida!

Kindel on muidugi see, et lahku mineku korral ei saa kastega enam 100% päevadest ja öödest koos olla. Mingi hetk on nad isaga ja sind seal pole. Ehk on hoopis see, mis sind hirmutab lahkumineku sammu astuma? Et kui laste isast lahku kolite, siis ei saa sa igal õhtul oma lastel nende voodis tekki sättida vaid pooled ööd (ideaalis!) on nendega isa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 13:54; 18.04 14:32; 18.04 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindel on muidugi see, et lahku mineku korral ei saa lastega enam 100% päevadest ja öödest koos olla.

Justnimelt seda ma mõtlesingi, et neil pole täit perekonda, mõlemaid vanemaid igal ajahetkel. Mitte alatuse mõttes või et ma lapsi isale ei annaks.

Mul ei ole veel lihtsalt niiii siiber saanud, et põhiline mõte oleks “kuradile kõik, ma pean siit minema saama!”. Iseasi kas reaalne väljakolimine niipea juhtuma saaks või tuleb “laste pärast kooselamine”, mis on nagunii nõme elu, aga hetkeseis meie abielus on minu jaoks üsna hapu. Minu tass on nii tühi kui tühi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 18.04 10:29; 18.04 11:34; 18.04 14:07; 19.04 08:29; 19.04 10:04; 19.04 11:13; 23.04 11:10; 23.04 12:58; 24.04 13:19; 27.04 13:53; 27.04 18:01; 30.04 08:52; 30.04 10:02; 30.04 10:22; 30.04 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga koli välja, miks sa kulutad enda ja mehe närve? Kui lapsed veel pisikesed ka on, jõuad sa siis veel õudsaks mõeldud mehega 15 aastat samast kausist süüa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 11:16; 18.04 14:09; 18.04 22:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaksid lapsed jääma isast ilma? Kas ei võiks natuke modernsemalt mõleda!?

Sellepärast, et väga paljude kogemus on näidanud, et nii on. Kui see mees isegi lastega koos elades ei panusta ega tegele lastega, siis on vähe usutav, et ta seda peale lahkuminekut hakkab tegema. Mingi võimalus on, aga see on siis erakordne siiski, mida pole võimalik ette näha.

Ehk kolid hoopis sina välja ja lapsed jäävad isa juurde oma tavapärastesse elumustritesse?

Kuidas seda teha, kui siiani reaalselt mehel pole olnud laste jaoks tahet?
Su soovitused on täiesti mööda, sellepärast, et need oleksid paigas, kui see naine oleks kirjutanud teistsuguse kirja, sellise, kus kirjeldab meest, kui väga head isa lastele, alati, sünnist siiani. Et vat, mehena on sobimatu, aga lastele imehea isa… Kuidas sa jagad soovitusi, kui sa kirja sisu ignoreerid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 14:11; 18.04 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka lahku kolimas ja ümberringi kuulen ainult “oi, aga teil oli ju kõik korras, miks nii?” või siis tõesti need- “tal pole ju armukest/ta ei joo/ta ei peksa, miks küll ometi?”

Tundub, nagu polekski ükski teine põhjus piisav, et lahku minna kui joomine/peksmine/armukese pidamine.
Mul on sama lugu- tass on tühi, mis tühi. Mu mees töötab välismaal ja käib harva kodus, aga iga kord, kui ta tuleb mõtlen ma õudusega, millal ta juba läheks, sest lastega koos on palju meeldivam ja lihtsam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaksid lapsed jääma isast ilma? Kas ei võiks natuke modernsemalt mõleda!?

Sellepärast, et väga paljude kogemus on näidanud, et nii on. Kui see mees isegi lastega koos elades ei panusta ega tegele lastega, siis on vähe usutav, et ta seda peale lahkuminekut hakkab tegema. Mingi võimalus on, aga see on siis erakordne siiski, mida pole võimalik ette näha.

Ehk kolid hoopis sina välja ja lapsed jäävad isa juurde oma tavapärastesse elumustritesse?

Kuidas seda teha, kui siiani reaalselt mehel pole olnud laste jaoks tahet?
Su soovitused on täiesti mööda, sellepärast, et need oleksid paigas, kui see naine oleks kirjutanud teistsuguse kirja, sellise, kus kirjeldab meest, kui väga head isa lastele, alati, sünnist siiani. Et vat, mehena on sobimatu, aga lastele imehea isa… Kuidas sa jagad soovitusi, kui sa kirja sisu ignoreerid.

Me loeme siit ainult ühe osapoole versiooni olukorrast. Naise hinnangut mehele kui laste isale.

Ja sina esindad ka ainult oma kogemustel või vaatlustel põhinevat seisukohta. Ma tean küll isasid, kes on väga head isad, kuigi lapse emaga koos ei ela.

Mõni isa ehk saabki olla parem isa, kui pole seda naist juures, kes pidevalt arvab ja teada annab, milline üks õige isa olema peaks (ja siinjuures ma ei väida, et teemaalagataja selline näägutaja oleks, selle kohta puuduvad siinkohal faktid).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 13:54; 18.04 14:32; 18.04 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindel on muidugi see, et lahku mineku korral ei saa lastega enam 100% päevadest ja öödest koos olla.

Justnimelt seda ma mõtlesingi, et neil pole täit perekonda, mõlemaid vanemaid igal ajahetkel. Mitte alatuse mõttes või et ma lapsi isale ei annaks.

Mul ei ole veel lihtsalt niiii siiber saanud, et põhiline mõte oleks “kuradile kõik, ma pean siit minema saama!”. Iseasi kas reaalne väljakolimine niipea juhtuma saaks või tuleb “laste pärast kooselamine”, mis on nagunii nõme elu, aga hetkeseis meie abielus on minu jaoks üsna hapu. Minu tass on nii tühi kui tühi.

Aga proovi enne väiksemad muutused ära, proovi seda korraks kodunt jalga laskmise nõksu, proovi uut hobi, proovige perenõustajat, mulle ei tule praegu kõik variandid kohe meeldegi…
Lihtsalt tea, et 7 a kriis on olemas ja on paljudel ja see ei ole mingi surmatõbi suhtele, ei pea olema. Ja on neid, kes saavad sellest üle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 18.04 13:31; 18.04 14:59; 19.04 10:30; 19.04 15:19; 23.04 10:35; 23.04 12:22; 23.04 13:45; 24.04 10:56; 24.04 12:57; 30.04 09:21; 30.04 13:07; 01.05 11:08; 08.05 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen vist samas olukorras, selle vahega, et mees panustab pereellu tegelikult päris palju. Tegeleb lapsega, käivad koos sportimas, kodus käes rüpes ei istu. Koos oleme olnud 14 aastat, laps 10.
Ta on lihtsalt nii õelaks ja kurjaks muutunud, et pole enam üldse see inimene, kellega ma koos elama hakkasin. Ja see süveneb.
Mul vist ka pole veel niiii siiber saanud, et päris ära läheks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me loeme siit ainult ühe osapoole versiooni olukorrast. Naise hinnangut mehele kui laste isale.

Ja sina esindad ka ainult oma kogemustel või vaatlustel põhinevat seisukohta. Ma tean küll isasid, kes on väga head isad, kuigi lapse emaga koos ei ela.

Mõni isa ehk saabki olla parem isa, kui pole seda naist juures, kes pidevalt arvab ja teada annab, milline üks õige isa olema peaks (ja siinjuures ma ei väida, et teemaalagataja selline näägutaja oleks, selle kohta puuduvad siinkohal faktid).

Mina peamiselt otsustan selle naise kirja põhjal ja teist poolt me siin ei kuule nagunii, nii et eks see naine ise teab, kuidas tegelikult on. Oletada aga siin ja selle põhjal, et isa on tegelikult hea, viib teema ummukusse.
Ma tean ka elus mõlemat sorti isasid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 14:11; 18.04 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindel on muidugi see, et lahku mineku korral ei saa lastega enam 100% päevadest ja öödest koos olla.

Justnimelt seda ma mõtlesingi, et neil pole täit perekonda, mõlemaid vanemaid igal ajahetkel. Mitte alatuse mõttes või et ma lapsi isale ei annaks.

Mul ei ole veel lihtsalt niiii siiber saanud, et põhiline mõte oleks “kuradile kõik, ma pean siit minema saama!”. Iseasi kas reaalne väljakolimine niipea juhtuma saaks või tuleb “laste pärast kooselamine”, mis on nagunii nõme elu, aga hetkeseis meie abielus on minu jaoks üsna hapu. Minu tass on nii tühi kui tühi.

Kas teie elus muud peale igapäevase rutiini ka on?
Tuleta meelde, mida te oma suhte alguses tegite. Mis see oli, mis teid kokku viis?
Või mis on praegused suuremad ühised väljakutsed?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 15:50; 19.04 10:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me loeme siit ainult ühe osapoole versiooni olukorrast. Naise hinnangut mehele kui laste isale.

Ja sina esindad ka ainult oma kogemustel või vaatlustel põhinevat seisukohta. Ma tean küll isasid, kes on väga head isad, kuigi lapse emaga koos ei ela.

Mõni isa ehk saabki olla parem isa, kui pole seda naist juures, kes pidevalt arvab ja teada annab, milline üks õige isa olema peaks (ja siinjuures ma ei väida, et teemaalagataja selline näägutaja oleks, selle kohta puuduvad siinkohal faktid).

Mina peamiselt otsustan selle naise kirja põhjal ja teist poolt me siin ei kuule nagunii, nii et eks see naine ise teab, kuidas tegelikult on. Oletada aga siin ja selle põhjal, et isa on tegelikult hea, viib teema ummukusse.
Ma tean ka elus mõlemat sorti isasid.

Miks ummikusse? Miks peaks juhe kokku jooksma, kui keegi nendib triviaalset asjaolu, et elu ja inimeste olemus polegi must-valge? Keegi pole üheselt halb või hea.
Pealegi, teemaalgataja põhimure pole hoopiski see, et mees halb isa oleks. Probleemiks on ju eelkõige tema ja mehe omavahelised suhted. Teemaalgataja pole kirjutanud, et mees lastega õelutseks, ta pole laste ja isa suhtest tegelikult midagi kirjutanud, ainult seda, et mees pole pereelus aktiivne (misiganes see tähendab?).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 13:54; 18.04 14:32; 18.04 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minumeelest on tõsine põhjus lahkuminekuks see, kui vähemalt 1 osapool, kas siis mees v. naine on hakanud suhtuma oma naisesse/mehesse püsivalt negatiivselt ja see suhtumine ei muutu enam positiivseks tagasi isegi siis, kui püütakse midagi selle suhtes ette võtta: räägitakse omavahel, käiakse psühholoogi juures, tehakse läbi pereteraapia vms.

Võimatu on elada ühe katuse all koos, kui kasvõi ühe poole suhtumine teisesse on püsivalt negatiivne ja nii jääbki. Sellises olukorras on kõigi pereliikmete (ka laste) närvidele säästvam lahendus lahkukolimine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.04 16:19; 19.04 11:24; 20.04 11:00; 20.04 11:29; 23.04 17:26; 27.04 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tunnen juba paar aastat, et olen lahkumineku ääre peal. Mitte midagi jubedat, aga pisitülid, õelutsemised, kui mees käitub nagu viimane jobu (ja mina mõtlesin, et ma abiellusin kõige suuremeelsema, lahkema ja üllama mehega maailmas). Ja ega minagi ennast parimast küljest siis ei näita.

Tead, rohkemat polegi vaja, et klõps ära käib. Nii lihtne ongi laialiminekuni jõuda.

Kui panustad vastupidisesse käitumisse, on tulemused teised. Proovimine on tasuta, muide.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

>

Jeerum, ma ei saa üldse aru, mis argumendid need sellised on:
“ma tegelikult ei taha neid lapsi üksi kasvatada, koos on ikkagi parem” või “kahju on lihtsalt lapsi isast ilma jätta, nad on alles väikesed”?

Miks peaksid lapsed jääma isast ilma? Kas ei võiks natuke modernsemalt mõleda!?

See, kelle juurde elama jäävad lapsed on tagelikult avatud kokkuleppe küsimus. Ehk kolid hoopis sina välja ja lapsed jäävad isa juurde oma tavapärastesse elumustritesse? Või on kaks nädalat sinuga, kaks nädalat isaga… või elate teie mehega korda-mööda laste juures või… Lahendusi on palju!
Tobe on niimoodi ette mõelda, et lapsed jäävad isast ilma! See on isegi alatu niimoodi planeerida!

Kindel on muidugi see, et lahku mineku korral ei saa kastega enam 100% päevadest ja öödest koos olla. Mingi hetk on nad isaga ja sind seal pole. Ehk on hoopis see, mis sind hirmutab lahkumineku sammu astuma? Et kui laste isast lahku kolite, siis ei saa sa igal õhtul oma lastel nende voodis tekki sättida vaid pooled ööd (ideaalis!) on nendega isa.

Lapsik, kuri lastetu inimese jutt!

Iga rida on siin puhas kurjus, aga eriti tore on see viimane pilge: vaat kus õrnake ja keskaegne, tahab ise laste tekki sättida! Ei oska MODERNSELT mõelda!

See fuuria küll ei tea, mis lapsed on. Jälk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimesed enam ei ole omavahel austavad ega viisakad. Miks peaks keegi tahtma või nõustuma elama kellegagi, kes ei abista, kurjustab, ei kuula, ei vasta, ei ole nõus lööma käsi külge teise soovide saavutamiseks, kes tahab pea jäägitut tähelepanu ja austavat-kiitvat suhtumist aga ise seda ei ole nõus pakkuma. Kes elab pidevalt ja süstemaatiliselt teise raha eest, püüdmatagi panustada kas rahaliselt või kodule vajalike tegevustega. Ühesõnaga, kui partner enam ei austa. Või kui ise enam ei austa seda inimest. Kohe lahku. Lastel ka parem kasvada, kui nad ei näe, kuidas üks vanematest päevast päeva ootab tavalist inimlikku respekti ja teine ei paku seda.

See naine valetab 100% kokku. Kui sa kuulaks mida tema mees räägib, siis sa ahhetaks
Perekoolis 90% on liba teemad, väljamõeldud valetamised. See teemaalgataja on puhas valekott

Naine = valetaja!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 11:16; 18.04 14:09; 18.04 22:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See naine valetab 100% kokku. Kui sa kuulaks mida tema mees räägib, siis sa ahhetaks
Perekoolis 90% on liba teemad, väljamõeldud valetamised. See teemaalgataja on puhas valekott

Naine = valetaja!

Rohud võtmata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See naine valetab 100% kokku. Kui sa kuulaks mida tema mees räägib, siis sa ahhetaks
Perekoolis 90% on liba teemad, väljamõeldud valetamised. See teemaalgataja on puhas valekott

Naine = valetaja!

Mu mees luges eile õhtul seda teemat ja mõtlesin, et tema kirjutas selle, aga samas tema on võimeline sügavamaks teema avamiseks kirjalikus vormis ja siis oleks vastus tulnud minu nime all 😀 ma tegelikult isegi lootsin, et ta midagi kirjutab, aga selle asemel sain sõimata, et miks ma ette ei näinud, et tema kahe lapse magamapanemisega hakkama ei saa, miks ma ise teise tuppa ei tulnud ja kolmandat last teises toas magama panin. Kõik, millega tema kodus hakkama ei saa, on minu süü. Ei taju mina ENDA suhtes mingit hoolitsust kodus ja kui mina tema eest hoolitsen, siis seda ei panda lihtsalt tähele. Nii ma olengi mõttes, et MIKS koos olla. Lähedus, hindamine, tunnustus- seda ei ole. Seks- ka ei ole. Jääbki laste pärast.
Siis kui minul viha lahtub ja mõtlen, et hea küll, olen hea naine, tunnustan ja puha, siis seda vastu võtma on ta hea meelega nõus, aga niikui ma midagi hooli(tse)mise (õigemini lihtsalt arvestamise) laadset vastu ootama ja nõudma hakkan, siis oleme kohe jälle lõhkise küna ees ja tülis, et mida mina endast mõtlen. Ma ei mäleta, millal ta viimati midagi minu heaks tegi, millestki oma mugavusest loobus minu heaks vms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 18.04 10:29; 18.04 11:34; 18.04 14:07; 19.04 08:29; 19.04 10:04; 19.04 11:13; 23.04 11:10; 23.04 12:58; 24.04 13:19; 27.04 13:53; 27.04 18:01; 30.04 08:52; 30.04 10:02; 30.04 10:22; 30.04 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mäleta, millal ta viimati midagi minu heaks tegi, millestki oma mugavusest loobus minu heaks vms.

Mis see võiks olla, mida mehelt ootad? Ma mõtlen ka, et mida mees minu heaks tegi? Mida mina mehe heaks teen? Ma ei tea… ma ei tee ka nagu midagi konkreetselt mehe heaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtne labane näide: kuna mees on hommikuse unega, siis olen kuus aastat hommikuti lastega üles tõusnud mina (ütleme 95%, välja arvatud nt need korrad kui noorim laps hiilib teda üles äratama või keegi lastest ütleb, et las issi tuleb). Tavaliselt magab tema kuni torust tuleb ja ärkab meist 1-2 tundi hiljem. Isegi kui nt praegu tülis oleme, ei lähe ma teda üles peksma. Arvake, mitu korda on tema suust tulnud “maga sina täna kauem, ma tegelen lastega”. Kes pakub null? Õige vastus. Ja siis kui mul nt pea valutab ja ma ütlen, et palun mine alla, ma magan veel (seda tuleb ette aastas nt kord), siis ta käib ukse taga, kas ma juba ei ärka.

Järgmisele: kolmas laps on neljane 🙂 niiet su aritmeetika kehtib (abielu on 8a, koos kauem). Mina lihtsalt enam ei jõua, varem jõudsin. Ja viimane piisk, kui tullakse näägutama, et miks on potipõhi halvasti pestud (vaat oli kiire lapsega vetsu)… ei, no ei taha enam. Ole lihtsalt vait, kui mina teen enamuse asju kodus, aga tulla eraldi vinguma, kui neid kuramuse potte pesen nagunii 95% mina. Ja sellise asja pärast minnakse siis lahku või…? Pott ei ole põhipõhjus, pott on sümptom ja tagajärg 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 18.04 10:29; 18.04 11:34; 18.04 14:07; 19.04 08:29; 19.04 10:04; 19.04 11:13; 23.04 11:10; 23.04 12:58; 24.04 13:19; 27.04 13:53; 27.04 18:01; 30.04 08:52; 30.04 10:02; 30.04 10:22; 30.04 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teil on 8 aastat kooselu, 3 last, 6 aastat oled sina hommikuti varem ärganud ning juba paar aastat tunned, et võiks lahku minna….

Miks te kolmanda lapse veel saite?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 15:50; 19.04 10:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõistan täielikult.
Minul on ka selline mees, pealtnäha hea: ei peta, ei joo, pole vägivaldne…. Koos oldud umbes sama kaua.
Samas on tunne, et midagi jääb puudu. Enamus aega teda nagu pole olemas, ei minu ega lapse jaoks. Kõige hullem on see, et ta ei taha probleemidest rääkida. Kas väidab, et probleemi pole, et ma olen ise probleem või ignoreerib niikaua, kuni teema mõneks ajaks päevakorrast kaob.
Lahku siiski veel ei lähe, esiteks majanduslikel põhjustel ja teiseks pole asi veel nii hull, et igapäevaselt oleks parem üksi või kellegi teisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtne labane näide: kuna mees on hommikuse unega, siis olen kuus aastat hommikuti lastega üles tõusnud mina (ütleme 95%, välja arvatud nt need korrad kui noorim laps hiilib teda üles äratama või keegi lastest ütleb, et las issi tuleb). Tavaliselt magab tema kuni torust tuleb ja ärkab meist 1-2 tundi hiljem. Isegi kui nt praegu tülis oleme, ei lähe ma teda üles peksma. Arvake, mitu korda on tema suust tulnud “maga sina täna kauem, ma tegelen lastega”. Kes pakub null? Õige vastus. Ja siis kui mul nt pea valutab ja ma ütlen, et palun mine alla, ma magan veel (seda tuleb ette aastas nt kord), siis ta käib ukse taga, kas ma juba ei ärka.

Nüüd sa pead emotsioonid ja tegelikkuse suutma lahus hoida, muidu sa seda lugu ära ei lahenda.
Täiesti külmalt – teie kodune tööjaotus on ebaõiglasel määral sinu kaelas. Täiesti olenemata teie läbisaamisest muus mõttes – aga just see ongi teie läbisaamise ära rikkunud.
Te lihtsalt kumbki ei oska. Tema ei oska ja ei tea, mida ta tegema peaks ja sina ei oska delegeerida.
See on levinud ja labane põhjus, miks abielupaaril kriis tekib, see pole isegi mitte pelk ajaline kriis nn heast elust vaid see ongi vale elukorralduse kriis. Sellest on perekoolis ka umbes miljon teemat juba olnud.

Teil on vaja kodune tööjaotus nüüd nii paika panna, et see oleks võrdne. Ja seda ei ole mõtet ehitada moto all: “Ta võiks midagi minu heaks ka teha”. Jumalast mööda teema. See tuleb ehitada üles hoopis mõttega, et te võiksite oma kodu ja lapsi koostööna hooldada ja kasvatada. Mitte tema sinu heaks vaid teie mõlemad kodu, pere ja laste heaks, taipad?
Karta on, et te päriselt ilma nõustajata toime ei tule, aga kuniks te sinna ükskord jõuate, pane lihtsalt kõik kodused kohustused paberile, iga viimane kui tükike, nii need, mida sina teed kui need, mida tema teeb. Ühtlasi pane kirja ka koduvälised kohustused, st töölkäimine. Ja probleemid, mis tekivad – see, et sina ei saa hommikuti välja magada. Magamatus on meditsiiniline probleem!

Jäta emotsioonid täiesti välja! Ära rõhuta, et sina teed tema heaks seda ja seda ja tema peaks sinu heaks ka tegema. See kuradima tänulikkuse sissekasseerimine ajab ainult inimesed tülli, jäta see kellegi HEAKS tegemine välja täiesti. Lihtsalt külmalt loed kõik tegevused üles ja ütled, et sina tahad õiglasemat tööjaotust. Sest sa lihtsalt ei jaksa.
Lisaks, kui see ei tööta, siis lõpeta “mehe heaks” asjade tegemine ja aja ta igal teisel hommikul täiesti külma südamega üles. Ütledki, et nüüd on sinu kord, mina teen oma asju. Punkt.
Ega see teid ju senisest rohkem tülli ei saa ajada, kui aga ajab, siis see lahkumineku variant on ka alati sahtlis olemas. Sellega ei pea kohe lauale lajatama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 18.04 13:31; 18.04 14:59; 19.04 10:30; 19.04 15:19; 23.04 10:35; 23.04 12:22; 23.04 13:45; 24.04 10:56; 24.04 12:57; 30.04 09:21; 30.04 13:07; 01.05 11:08; 08.05 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh! Paneks sulle mitu plussi kui saaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 18.04 10:29; 18.04 11:34; 18.04 14:07; 19.04 08:29; 19.04 10:04; 19.04 11:13; 23.04 11:10; 23.04 12:58; 24.04 13:19; 27.04 13:53; 27.04 18:01; 30.04 08:52; 30.04 10:02; 30.04 10:22; 30.04 13:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 84 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis on tõsine põhjus lahkuminekuks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.