Esileht Pereelu ja suhted Mis on visiitsuhe?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Mis on visiitsuhe?

Postitas:

Ma pole päris täpselt aru saand, misasi on visiitsuhe ja miks see hea on?

0
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Aga seda oled aru saanud, miks on Perekoolis alarubriik “Pereelu ja muud suhted”? Pane oma teema sinna 🙂

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Visiitsuhe on see kui mõlemad elavad eraldi, aga on suhtes.

Hea võib olla erinevatel põhjustel

– ei taheta oma elamisharjumusi muuta, meeldibki ka üksi elada

– töökohad nt erinevates linnades

– väikesed lapsed, mille tõttu ei soovita elukohta muuta/kokku kolida, kas siis laste või logistika vmt pärast

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahel on abiks ka loogika- visiit, külaskäik, äkki seostub midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et mul on visiitsuhe.

Minu töökoht ja elamine on Tartus, mehe töökoht ja elamine Tallinnas. Kõik nädalavahetused, pühad ja puhkused oleme koos. See kahe kodu vahel käimine on  väsitav, kogu aeg on emmas-kummas midagi teha, aga saame hakkama. See-eest on nädala sees meil küllalt “oma aega”. Plaanis ehitada kodu maale ja sinna elama kolida. Siis oleme juba igapäevaselt koos 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks selline suhe. Naine elab Raasikul ja mees elab Kehras. Kaks päeva nädalas elatakse Kehras, siis viis päeva elab igaüks oma kodus ja siis kaks päeva elatakse Raasikul. Ja niimoodi ringiratast kogu aasta vältel Üksteisel külas käiakse kas rongi või autoga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhe neile, kellel ühseid lapsi pole ja igapäevaseks koosolemiseks vajadus puudub. Iseseisvate inimeste suhe, nagu seksisõprus, aga koos eksklusiivsusega.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iseseisvate inimeste suhe, nagu seksisõprus, aga koos eksklusiivsusega.

Eksklusiivsus ehk päris vaikimisi siiski ei käi asja juirdw, see tuleb eraldi kokku leppida

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eksklusiivsus ehk päris vaikimisi siiski ei käi asja juirdw, see tuleb eraldi kokku leppida

Käib ikka. Kui liitub sõna ”avatud” või svingerlus, siis jah, tuleb kokku leppida, aga üldiselt suhtes ikka eeldatakse teiselt poolelt truudust. Visiit tähistab seda, et ei elata koos, mitte midagi muud. See ei tähista seda, et seksitakse teistega.

https://en.wikipedia.org/wiki/Living_apart_together

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

üldiselt suhtes ikka eeldatakse teiselt poolelt truudust.

Ikka tuleb keegi oma eeldamisega 🙂

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Visiitsuhe on siiski ikka püsisuhe (noh, see “eksklusiivsus” on ka paljudes abieludes kahtluse all, liiati veel registreerimata suhetes), ainult pole ühist elamispinda, käiakse üksteise pool külas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et suurema osa visiitsuhete puhul elavad küll “mõlemad eraldi” nagu siin öeldi – teineteisest, aga kellegi teisega koos.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka tuleb keegi oma eeldamisega ????

Ei tea tõepoolest. Tundub nii loogiline, et suuliselt lepitakse asjad omavahel kokku, sest kirjalikult ei tehta seda enam paljudes suhetes kahjuks (abielu). Ja no iga loll saab aru, mis eesmärgil ta kusagil on.

Alati ei pea isegi kokku leppima, kui intellekt vähegi olemas, sa ju tajud, mille jaoks sind kasutatakse. Samas ei usu, et visiitsuhtes on truudus eriti tähtis tugipunkt, millele toetuda, kui ka seksitakse teistega. Arvan, et sellistes suhetes ollakse vähememotsionaalsed (peaasi, et suguhaigusi sulle ei tooda, eksju).

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates tuleb suhtes olles kokku leppida hoopis avatud suhe, kui seda soovida. Mitte truudus. Iga loll saab aru, et kuni on mina ja sina mõlema poole jaoks, ei maksa väga eksklusiivsust eeldada. Kui aga mõlema poole jaoks on juba puhtalt verbaalseltki tegemist “meiega” (st mõlemad pooled räägivad meist – me tuleme, me teeme, me ostame, me reisime, me plaanime), siis on enamasti tegemist suhtes olekuga. Ja nagu traditsiooniliselt kuuluvad meie kultuuris suhtesse kaks täiskasvanut, aga mitte näiteks ei moodusta suhte 17 kodanikku, siis traditsiooniliselt eelduseks ka truudus. Kui seda ei soovita, näiteks abielus, siis lepitakse see eraldi kokku. Pidagem meeles, et ka abieluinimesed võivad olla ja sageli ongi visiitsuhtes. Kes ei teaks mõnda paari, tavaliselt keskeas+, kus mees elab suvilas ja naine linnakorteris enamuse ajast (või vastupidi) ja siis käiakse aegajalt teises kodus. See on nii normaalne, et seda isegi ei nimetata sageli visiitabieluks, kuigi see seda sisuliselt on, kui koos elatakse vaid 1-3 külma talvekuud, kui sedagi ja muidu kohtutakse suvel nädalaks paariks ja siis nädalavahetustel ja sedagi mitte alati.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei tea, millesse sa end mässinud oled. Seda pead sa ise teadma. Minu elus ei eksisteeri mõistet “visiitsuhe”, ei eksisteeri ka mõistet “ma ei saa päris täpselt aru”.  Mul on kõik alati selge ja paigas.

Kui sinu elus eksisteerib arusaamatu visiitsuhe, siis vaata peeglisse.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei tea, millesse sa end mässinud oled. Seda pead sa ise teadma. Minu elus ei eksisteeri mõistet “visiitsuhe”, ei eksisteeri ka mõistet “ma ei saa päris täpselt aru”.  Mul on kõik alati selge ja paigas.

Nii kirjutab inimene, kes alustab postitust sõnadega “Mina ei tea”.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei tea, millesse sa end mässinud oled. Seda pead sa ise teadma. Minu elus ei eksisteeri mõistet “visiitsuhe”, ei eksisteeri ka mõistet “ma ei saa päris täpselt aru”. Mul on kõik alati selge ja paigas.

Nii kirjutab inimene, kes alustab postitust sõnadega “Mina ei tea”.

Mis see sinu asi on, mis sõnadega keegi juttu alustab, mina ei peagi sinu asju teadma või mida sa siin mähidki.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teeks uue teema: Mis ei ole visiitsuhe ja miks see hea ei ole?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii kirjutab inimene, kes alustab postitust sõnadega “Mina ei tea”.

Sinu point? Kui küsimus algab “Mis on..”, on üks võimalikke vastuse alguseid täiesti loogiliselt “Mina ei tea”

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii kirjutab inimene, kes alustab postitust sõnadega “Mina ei tea”.

Sinu point? Kui küsimus algab “Mis on..”, on üks võimalikke vastuse alguseid täiesti loogiliselt “Mina ei tea”

Inimesel, kes enda kohta kirjutab, et tal on alati KÕIK selge, on ju ometi alati kõik selge. Mitte, et ta ei tea seda, siis toda ega kolmandat, ei jaga matsu viiendas ega kuuendas küsimuses. Ega tea visiitsuhte sisu ega seda, mis on tema enda sulaselge rumalus.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii kirjutab inimene, kes alustab postitust sõnadega “Mina ei tea”.

Sinu point? Kui küsimus algab “Mis on..”, on üks võimalikke vastuse alguseid täiesti loogiliselt “Mina ei tea”

Inimesel, kes enda kohta kirjutab, et tal on alati KÕIK selge, on ju ometi alati kõik selge. Mitte, et ta ei tea seda, siis toda ega kolmandat, ei jaga matsu viiendas ega kuuendas küsimuses. Ega tea visiitsuhte sisu ega seda, mis on tema enda sulaselge rumalus.

Mina ei ole teemaalgataja. Tundub, et sina ei oska üldse teemasse kaasa rääkida ega saa isegi aru, kes on teema kirjutanud.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii kirjutab inimene, kes alustab postitust sõnadega “Mina ei tea”.

Sinu point? Kui küsimus algab “Mis on..”, on üks võimalikke vastuse alguseid täiesti loogiliselt “Mina ei tea”

Inimesel, kes enda kohta kirjutab, et tal on alati KÕIK selge, on ju ometi alati kõik selge. Mitte, et ta ei tea seda, siis toda ega kolmandat, ei jaga matsu viiendas ega kuuendas küsimuses. Ega tea visiitsuhte sisu ega seda, mis on tema enda sulaselge rumalus.

Kui sina defineerid enda jaoks, et oled visiitsuhtes, siis seda sa ju oledki. Olenemata, mida teised sinu suhtest arvavad ja kuidas see neile paistab. Sinu suhe, sinu definitsioon. Kui sa küsid, miks sa oled visiitsuhtes, ise aru saades, et see pole hea, siis siin meie sind aidata ei saa. Sina pead välja mõtlema, miks sa oled suhtes, milles sul pole hea olla.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei tea, millesse sa end mässinud oled. Seda pead sa ise teadma. Minu elus ei eksisteeri mõistet “visiitsuhe”, ei eksisteeri ka mõistet “ma ei saa päris täpselt aru”.  Mul on kõik alati selge ja paigas. Kui sinu elus eksisteerib arusaamatu visiitsuhe, siis vaata peeglisse.

Paistab, et midagi siiski loksub, sest inimene, kelle elus on kõik nii selge ja paigas, ei teeks selliseid tühjalt õelutsevaid “a kust mina tean” kirjutisi n+1. Kui ei tea, siis ole vait.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sina defineerid enda jaoks, et oled visiitsuhtes, siis seda sa ju oledki.

Ta ei ole ju seda teinud. Tulidki jälle oma luuludega ja nii see teema metsa keeras.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ajaviite all räägib sama juttu foorumi loomise ajast peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka tuleb keegi oma eeldamisega ????

Saage tuttavaks tülinorija/teemasolkijaga 03.05. kell 22:48

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka tuleb keegi oma eeldamisega ????

Saage tuttavaks tülinorija/teemasolkijaga 03.05. kell 22:48

Miks sa kiusad? Samamoodi nagu sina eeldad suhetelt ilma rääkimata asju,on küllalt inimesi, kes soovivad ja julgevad seda sõnades defineerida. Sinu suhtetõde ei ole universaalne kõigi jaoks.
Visiitsuhtelt eeldada ilma partneriga arutamata 100% tavapärase kooselu omadusi on tõesti pisut liigne eeldamine!

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paistab, et midagi siiski loksub, sest inimene, kelle elus on kõik nii selge ja paigas, ei teeks selliseid tühjalt õelutsevaid “a kust mina tean” kirjutisi n+1. Kui ei tea, siis ole vait.

Jälle see 50-a kingsepp onu troll sonib siin foorumis. Nii äratuntav tekst kogu aeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta ei ole ju seda teinud. Tulidki jälle oma luuludega ja nii see teema metsa keeras.

 

See on see kingsepp kelle üks kasutaja on maruja ja tal on neid mitu. Kirjutab tihti erinevate alt ja vestleb iseendaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen visiitsuhtes, varsti juba 10 aastat. Kõik toimib suurepäraselt. Kummalgi oma kodu, iga päev käib mees minu juures, nädalavahetused ja pühad koos. Ööbib ikkagi oma kodus. Pole mingeid ühiseid muresid koduga, kumbki teeb oma kodu suhtes ise otsused. Muuseas, laps on ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis on visiitsuhe?