Esileht Väikelaps Mis õueriided sügiseks 1,5-aastasele lapsele?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Mis õueriided sügiseks 1,5-aastasele lapsele?

Postitas:

Laps on kodune, sõime veel ei lähe, aga õues käime ikka 1-2x päevas.

Olemas on meil hetkel paar softshell kombet ja meriinoriided esimesteks kihtideks.

Kas “shell” tähendab tavalist kevad-sügis õueriietust? Kas piisaks nt ühest ks kombest/komplektist või kas 1,5a vajaks ka vihmariideid? Mida panete nii vanale lapsele sügisel autosõitudeks selga? Ilmselt peale mingi tuulejope, aga kas jalga siis lihtsalt paksemad dressipüksid?

Ma ise hullult fännan villariideid, aga (vanutatud) villane kombe õueriideks vist sellises vanuses lapsele pigem ebapraktiline.. või kuidas kellelgi kogemused on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on sügiseks õhem shell kombekas, voodriga sofshell kombekas ja paksem lenne k/s kombekas ja lisaks voodrita vihmapüksid, et vajadusel kombeka peale panna kui ta õuue lompidesse minna soovib. Lausvihmaga ma õuue minna ei kavatse ning seepärast pole vihmajopet ostnud. Autosõiduks on jope ja jalga panen tavalised püksid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui veel aias ei läinud, polnud mu lastel voodriga k/s riideid – reguleerisin aluskihtidega. Ikka kilepüksid ka – käisime suht iga ilmaga õues no ja lastele meeldivad lombid. Mingeid varukomplekte polnud (kindad küll)

Voodriga kummiriided tulid hiljem, et aias ei peaks liiga paksult olema.

Autos sõltus, kuhu läheme. Auto enne soojaks. Aga kui õues pikalt ei ole, aiis jah dressid või retuusid ja mingi jope.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli lapsel softshell (mida saime kasutada 90% ajast, reguleerisin alusriietega vastavalt ilmakraadidele), vihmapüksid ja kindad (ma ise kasutasin vaid mõned korrad, aga hoius vist ikka tihedamini) ja meriino teise kihi kombe autosõitudeks (kui oli jahe, siis meriino läks alla ka). Oli ka tuulejope, aga seda kasutasin pigem vähe ja enamasti lebas autoistme all igaks juhuks… väga meeldivad bredeni meriinomütsid, kus sall ja müts koos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps Mis õueriided sügiseks 1,5-aastasele lapsele?