Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mis pank on coop

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Mis pank on coop

Postitas:

Siin toodud tingimustel SEB intressiga + laenukindlustus + lepingutasu kogukulu 20a jooksul: 73958.-
Coop: 71102.-
Ei jookse need pangad laenuklientide järgi tormi viimastel aastatel küll, et kauplemisvõimaluse peale kindel saaks olla

Ok, perekoolikad jah ei kindlusta midagi, saab ju häda korral korjanduse teha.
Jaanuari lõpus ainult LHV (neil olevat kallim raha, ha-ha) ei tulnud kauplemisega kaasa.
Kõige soodsama tegi lõpuks Citadele, aga valisime Swedi (kiirem ja meeldivam suhtlemine).

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.09 19:57; 16.09 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, perekoolikad jah ei kindlusta midagi

Mis sul häda on?
Toodud kalkulatsioonid sisaldavad laenukindlustust mõlema panga variandil.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.09 12:45; 10.09 12:53; 16.09 08:55; 16.09 17:24; 16.09 20:59; 16.09 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taotlesin kodulaenu üksi, 20% sissemaks olemas, 20-aastaks,laenusumma 52000. Coop tegi pakkumise, lepingutasu 0eur, 3,3%, kuid see sisaldab ka laenukindlustust. SEB pakkus 2,35% + lepingutasu 490eur +laenukindlustus. Coop ei nõua, et töötasu kindlasti nende panka laekusid. SEB tahab töötasu oma panka ja lisaks hakkasid rääkima, et pensionisambad ka neile üle tuua.

Panin numbrid kalkulaatorisse ja Coop on siiski odavam, kui SEB.

Laenuintress on jah kõrge, kuid ma laenan üksi

Kui võrrelda ainult intressikulu, siis Coop pangale maksad 5880 eurot rohkem selle 20a jooksul (euriboriga on mõleml laenud seotud ja seda ma ei arvestanud).
Laenukindlustust ma otseselt kuluks ei loe, sest see on elementaarne ja tasub igaljuhul teha.
Antud juhul see ühekordne lepingutasu pole ka oluline kulu võrreldes kogu perioodi intressiga.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.09 20:51; 16.09 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laenukindlustust ma otseselt kuluks ei loe, sest see on elementaarne ja tasub igaljuhul teha.

Kuidas see siis sul võrdne võrdlus on, kui ühel juhul on laenukindlustus (selle COOP “suurema intressikulu” sees) ja SEB puhul võtaks juurde?
Võrdle ikka sel juhul COOP-i ka ilma laenukindlustuseta või SEB pakkumist koos sellega.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.09 12:45; 10.09 12:53; 16.09 08:55; 16.09 17:24; 16.09 20:59; 16.09 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laenukindlustust ma otseselt kuluks ei loe, sest see on elementaarne ja tasub igaljuhul teha.

Kuidas see siis sul võrdne võrdlus on, kui ühel juhul on laenukindlustus (selle COOP “suurema intressikulu” sees) ja SEB puhul võtaks juurde?

Võrdle ikka sel juhul COOP-i ka ilma laenukindlustuseta või SEB pakkumist koos sellega.

Laenukindlustus on ju kindel igakuine makse mitte mingi protsendi määr.
Laenuintressi saab võrrelda teise panga intressiga ja kindlustusmakse summat teise panga kindlustusmakse summaga.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.09 20:51; 16.09 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laenukindlustus on ju kindel igakuine makse mitte mingi protsendi määr.

Minu kodulaenul Swedbankis on laenumaksekindlustus just konkreetne % igakuisest laenumaksest. Ma ei tea, kuidas siis sinul on, aga kui siin toodi COOP-i tingimused, mis sisaldavad laenukindlustust, siis mina tõlgendasin seda just nii, et see mõjutas ka intressi suurust.

Isegi muul juhul ei saa sa ühele joonele panna ühte pakkumist, mis sisaldab laenukindlustust ja teist, millele see juurde tuleb osta (kas sa panid ikka tähele, et COOP-i oma sisaldas seda ja SEB-l mitte?) Muidugi on intresside summa suurem kui % on kõrgem, aga võrdlema peaks krediidi kogukulukuse määra s.t. koos “saba ja sarvedega”. Kui sa ainult intresse tulid arvutama, siis jah, sul on õigus, üks number on teisest suurem.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.09 12:45; 10.09 12:53; 16.09 08:55; 16.09 17:24; 16.09 20:59; 16.09 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriti loll peab olema, et panka veel lisaks laenukindlustusega nuumata.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mis pank on coop