Esileht Väikelaps mis pesupulbrit teie kasutate?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: mis pesupulbrit teie kasutate?

Postitas:

küsimus peakirjas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 15:11; 31.01 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei kasuta pulbrit, kasutan omo pikkujätti/bio luvil geele. Musta värvi pesu jaoks perwolli, või bio luvilit.
Pesen sünnist saati laste pesu koos enda omadega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutame Rootsis toodetud universaalset loodussõbralikku kompaktpesupulbrit, mis pole just eriti odav,aga on tõeliselt hea. see ei sisalda fosfaati ega tseoliiti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tohib teada, mis pesupulbi nimi on?
ja umbes kui palju maksab?.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 15:11; 31.01 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesupulbreid pole aastaid kasutanud. Pesugeel üle prahi 🙂 Hetkel vist Persil Sensitive?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavalisi poe omi. Praegu on Bonux, eelmine oli Persil.
Pesen laste pesu kogu pere omadega koos.
Tavaline viga, mida pulbritega tehakse, on see, et seda pannakse nii paganase palju.
Tegelikult ei ole vaja. Need on ju igatepidi kõva konsentratsiooniga.
Ja siis kirutakse, et jama pulber, pesu jääb pulbri järele haisema ja ei saa väljagi loputatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

GNLD. Tavalised poe omad on minu jaoks liiga vänge spetsiifilise lõhnaga.
Sensitive variandid ei ole pesu puhtaks pesnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perwool pesugeelid – must,värviline, valge. Väliriietele ja spordiriietele panen Mayeri Sport pesugeeli, mis mõeldud hi-tek kangastele.
kui mõni koht eriliselt must siis panen plekieemaldajat, siiani parim kõige vastu olnud Ace Delicate aga hais ei meeldi, seega panen siis lisaloputust. Kui kombe miski koht eriliselt must siis määrin peale enne masinasse panekut seda Mayeri Sport geeli. plekke pole kunagi kuskile jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mayeri Color

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hetkel on amway pesugeel, väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pulbreid ei kasuta üldse. Geeli ainult. Erinevaid sensitive variante. Viimasel ajal aga ostan üldse ökopoest. See kõrvaltänavas ning hea mugav võtta tühi pudel kaasa ja osta see uuesti geeli täis. plekkidele sapiseep.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Arieli geeli ja kui poes seda pole saada nagu eile siis võtan bio luvili oma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mayeri Sensitive.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostan ökopoest Sodasani pesugeeli ja väga rahul sellega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Mayeri Sensitive pesugeeli, tumedatele riietele Perwol BlacMagic geeli, plekieemaldina Vanish’i geeli, lisaks on villaste tarvis villa¨ampoon ja Mayeri Sport wash.

Kasutanud olen neid sellest saadik kui laps oli paarinädalane. Kõik riided puhtad ja kenad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas pesta pesu pesupähklitega, kas need tuleb panna lihtsalt pesumasinasse või pesukotti ja pesumasinasse ? Kas kellegil on kogemusi ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka GNLD G1 pesupulbrit ja seda mitmel põhjusel – meie 3liikmelisele perele (pesu peseme ikka 3-4 masinatäit nädalas) jagub seda 1,5. aastaks (ma ei sallinud seda, et iga kuu või paari tagant tuli osta pesupulbrit); see ei haise (ei kannata poepesupulbrite keemiahaisu, mis jääb pesule ka siis, kui pesu õues kuivatada) ja see on allergiavaba (meil küll pole allergikuid kodus, ent siiski).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]KTe kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kasutan ka mayer sensitive pesugeeli. Aga viimasel ajal olen vaadanud, et kõik valged asjad kuidagi hallid. [/tsitaat]

Täpselt sama kogemus. Never-ever ei osta enam seda kräppi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ei kasuta pulbrit, kasutan omo pikkujätti/bio luvil geele. Musta värvi pesu jaoks perwolli, või bio luvilit.
Pesen sünnist saati laste pesu koos enda omadega.[/tsitaat]

Sama siin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mayeri Sensitive ja Color on meil juba aastaid kasutusel olnud. Pesupähkleid proovisin vahepeal, aga need kõlbavad heal juhul ainult voodipesu pesemiseks, plekke nad ei eemalda. Mayeri puhul nagu eelnevalt mainiti töötavad hästi pulbrid, mitte geelid. Kui vaja tugevat plekki maha saada kasutan seda roosat Vanishit, pulbri kujul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ei kasuta pulbrit, kasutan omo pikkujätti/bio luvil geele. [/tsitaat]

Sama siin, nüüdseks juba pea kolm aastat seda kasutanud ja nö \”minu usku\” on läinud ka ema ja õe perekond, peale seda, kui andsin kodust seda bio luvil pesugeeli natuke neile kaasa – et proovige 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]KTe kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kasutan ka mayer sensitive pesugeeli. Aga viimasel ajal olen vaadanud, et kõik valged asjad kuidagi hallid. Eriti hästi näha beebipoja riietelt, kes alles 3-kuune ja juba bodid hallika tooniga. Ma ei teagi kas riided uuesti valgeks ka saab ja mida muud peaks kasutama hakkama.[/tsitaat]

Mina lõpetasin just sel põhjusel Mayeri kasutamise. Nüüd on kasutuses Neutral või Jelp. Õeriietele KW Sport.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Väikelaps mis pesupulbrit teie kasutate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.