Esileht Ilu ja tervis Mis põhjustab pidevaid peavalusid?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Mis põhjustab pidevaid peavalusid?

Postitas:

Mehel pidevalt pea valutab. Just üleeile tuli koju ja ütles, etpea lõhub ja võttis ibuprofeeni. Arstile ta niisama ei lähe. Pm valutab tal pea iga kuu. Vahel isegi sagedamini.
Puhata ta ei oska või ei taha, polegi aru saanud. Aastas puhkab pikemalt ainult jõulude ajal nädal aega. Töö juures ka vist tööandjad krutivad ajusid, kuna mehe töömaadel pole piisavalt töömehi ja mingid asjad tegemata ja mees peab ise siis seda tegema pluss veel materjale laiali vedama ja teisi töid üle vaatama ja tööandjatega kohtuma ja koosolekutel osalema jne. Ilmselt pingetel on ka peavalude kohalt suur osa, kuid ta kodus peale magamise muud ei teegi. Ma olen temaga 7 aastat koos elanud ja sellest ajast on teda need peavalud kimbutanud ja samuti ma ei mõista seda tohutut unevajadust. Ta magab peale tööd 2-3 tundi siis ärkab ja vaatab 1-2 tundi telekat ja siis jälle jääb magama ja siis öösel vaatab telekat ja millalgi jääb magama. Täiesti arusaamatu minu jaoks. Ning 7 aastat tagasi ma olin täiesti jahmunud, et inimene paneb pea padjale ja silmad kinni ning 1 minuti pärast ta magab sügavalt ja norskab. See on siiamaani nii. Suunasin teda eile, et mine kasvõi eestisse erakasse arstile ( elame soomes ) ja räägi sellest, et tehakse mingid analüüsid/uuringud aga meheuhkus vist ei luba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

b-vitamiini puudus näiteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kord kuus pea valutamine ei olegi teab mis sage. Aga pingepeavalusid põhjustab enamasti stress, rahulolematus oma eluga, negatiivsete emotsioonide allasurumine.
Tema magamisharjumised võivad ka viidata sellele, et ta on kergelt masendunud ega naudi eriti oma elu.
Mis aitaks? Ega sina ei saagi eriti midagi teha, inimene ise peab oma elu mõtestama. Hea oleks, kui ta leiaks mingi toreda huviala, millega õhtul pärast tööd värskes õhus tegeleda. Aga see ei tohi olla väljast peale sunnitud, vaid tema enda sisemisest soovist tulenev. Mul üks tuttav näiteks võttis koera ja hakkas koerarakendisporti harrastama, nüüd on energiat mitme jagu, ju elab oma emotsioonid seal välja 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte-Hodgkini lümfoom !? Mul abikaasa ka kurtis perearstile mitu aastat ,et pea valutab ja väsimus .vasuseks oli ,et stress ja jalutage värskes õhus .Lõpuks ei pidanud enam vastu ja läksime ise siis veel Hiiule .Võeti vastu uuriti ja öeldi ,et \”viimasel minutil\”.perearst oskas pärast seda ainult abikaasalt küsida ,et kas ta tahab perearsti vahetada!!!Nüüd kolm opi ,keemiad,kiiritus ,luuüdi siirdamine jne läbi tehtud .juba 15 aastat võitleme ja elame selega .Seal see jama ,et lümfoomid ju \”rändavad \” ringi .Saavad ühes kohas tast jagu tekkib uus kolle .Aga vähemalt elus ,mida ei oleks olnud kui ise Hiiule ei oleks läinud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on peavalud pea igal tööpäeva õhtul…. ja nii juba aastaid, kui mitte öelda aastakümneid. hetkel töökohta vahetada pole võimalik (arved vajavad maksmist, lapsed koolitamist), aga me tegutseme mehega selle nimel. looedavasti saame enne probleemi lahendatud, kui päris maha sureme. mulle aitab näiteks massaaz, sügisel hakkan jälle regulaarselt käima. eks stress seda pingepeavalu põhjustab, aga kuidas ilma selleta….ega mujalgi parem ola.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samamoodi magneesiumi puudus tekitab peavalusid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minul valöutas pea ilmselt kõrgest vererõhust (90/190). sestpeale, kui võtan vererõhurohtusid, on peavalud taandunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks põhjusi on erinevaid, alates mingi aine puudusest ja lõpetades kasvajaga. Minu emal oli põhjuseks kõrge vererõhk. Minul pole põhjust leitud, nädalas vähemalt kolmel päeval kannatan tugevat peavalu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Number 1 soovitus mul alati (eriti neile kes liigselt töötavad) – võtke Kelasini magneesiumi. Uskumatult palju on magneesiumipuudust tänapäeval, eks meie toidu tõttu. Kelasinil on hea imenduvus, muid ma ei soovita, järgi proovitud enda peal. Ei ole eriti kallis ja tasub proovimist. Muide, tarvitada tuleb nädalate viisi, enne kui suurem muutus ilmneb. Netist võib lugeda ka infot magneesiumupuuduse kohta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 22:10; 02.08 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne kui tõsisematele uuringutele registreerute, proovige ära lihtne õlavöötme massaaz. Üks 10x kuur. Pole ka väga aeganõudev või kallis.

Kui see funkab, on põhjus teada – õlavöötme pinges lihased (osaliselt võivad tõesti olla põhjustatud stressist, teisalt aga võiks abi olla siis kergemast võimlemisest või jõusaalist)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Number 1 soovitus mul alati (eriti neile kes liigselt töötavad) – võtke Kelasini magneesiumi. Uskumatult palju on magneesiumipuudust tänapäeval, eks meie toidu tõttu. Kelasinil on hea imenduvus, muid ma ei soovita, järgi proovitud enda peal. Ei ole eriti kallis ja tasub proovimist. Muide, tarvitada tuleb nädalate viisi, enne kui suurem muutus ilmneb. Netist võib lugeda ka infot magneesiumupuuduse kohta.[/tsitaat]

Kuule, vahet pole, mis kelle poolt toodetud magneesiumi tabletid. Ei pea ilm-tingimata Kelasini oma olema. Sa ise turustad seda või, et igale poole seda soovitad?
P.S. veel parem imenduvus on vedelal magneesiumil.
P.P.S. seoses harrastusspordiga tarbin ma Mg-d pidevate kuuridena. Pevaludest siiski lahti ei ole saanud.
Minul siis pingepeavalud ja migreenid (lapsest saadik). Minul ka üsna otsene seos magamisega. Mul on sellega pidevad probleemid. Kui magan paremini, on ka peavalusid vähem. Kui unerütm ikka jälle totaalselt paigast ära läheb, kasutan unerohtu.
Natuke lugemist peavalude kohta:
http://www.naine24.ee/334607/migreen-kobar-ja-pingepeavalu-mis-on-mis

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kadusid igaõhtused peavalud koos töökoha vahetamisega.

Seda, et elate soomes, ei olekski pidanud ju ütlema, sest sõna \”töömaa\” on Eestis tundmatu. Eestlastel on ikka \”objekt\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just nägin mingit saadet, kus naisterahvas oli aastakümneid hädas olnud hullude migreenihoogudega. Tavameditsiinist polnud mingit abi saanud. Mingi ravitseja oskas ära öelda, et probleem oli alguse saanud kergest seljaajupõletikust ja kuni oli ravimata, siis aina süvenes. Võttis vist kätega valu ära ka. Mitte, et ma ilmtingimata midagi sellist soovitaks, aga kui ikka on juba aastaid meditsiiniasutuste uksi kulutatud, abi saamata, siis ehk tasuks kaaluda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Norskamine ise on juba häire – valesti hingab. Aju saab vähe hapnikku, see kurnab südant ja nii ta läheb. Alustada tuleb ikka perearstist ja kõige lihtsamatest uuringutest – verepilt, vererõhk, veresuhkur jms. Mul tekitasid peavalusid näiteks põskkoopapõletikud – aga see ilmnes alles siis, kui asi oli väga hulluks läinud ja nägu valutama hakkas. Samas mul pole nohusid olnud alates lapsepõlvest, ei osanud enne kuidagi kahtlustada. Pärast regulaarset ninakoobaste loputamist ja sümptomite jälgimist on mu eluaegsed \”migreenid\” kadunud, pea valutab üliharva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuule, vahet pole, mis kelle poolt toodetud magneesiumi tabletid. Ei pea ilm-tingimata Kelasini oma olema. Sa ise turustad seda või, et igale poole seda soovitad?
P.S. veel parem imenduvus on vedelal magneesiumil.
P.P.S. seoses harrastusspordiga tarbin ma Mg-d pidevate kuuridena. Pevaludest siiski lahti ei ole saanud.
Minul siis pingepeavalud ja migreenid (lapsest saadik). Minul ka üsna otsene seos magamisega. Mul on sellega pidevad probleemid. Kui magan paremini, on ka peavalusid vähem. Kui unerütm ikka jälle totaalselt paigast ära läheb, kasutan unerohtu.
Natuke lugemist peavalude kohta:
http://www.naine24.ee/334607/migreen-kobar-ja-pingepeavalu-mis-on-mis
[/tsitaat]
Ei, ei turusta ise Kelasini. Olen tarvitanud ka teisi tablette, ka nt. Panangini, sest mul on ka südame rütmihäired. Samuti tellisin Ameerikast magneesiumiõli, aga see ajab kangesti sügelema ihu. Tablettidest kõige paremini imendus ikkagi Kelasini magneesium. Minul annab see ka väga hea une. Magneesiumipreparaatide imenduvuse kohta on netis väga palju infor.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 22:10; 02.08 23:17;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu ja tervis Mis põhjustab pidevaid peavalusid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.