Esileht Pereelu ja suhted Mis põhjustel olete lahutanud?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Mis põhjustel olete lahutanud?

Postitas:

Olen olukorras, kus tunnen, et 10 aastane abielu on karile jooksnud, oleme proovinud asju parandada korduvalt, isegi teraapias koos käinud aga no ei saa asju korda ja tulebki silmitsi seista faktiga, et minust saab lahutatud naine. Meie lahkumineku põhjus ei ole petmine, alkohol ega vägivald. Me oleme täiesti igasugused tunded kaotanud, me ei tee ammu enam midagi koos, ühesõnaga lahku kasvanud ja seda lähedust taastada ei ole kahjuks õnnestunud. Oleme koos õnnetud.. Mis põhjustel olete oma abielud lahutanud ja kuidas sellega toime tulla? Täiesti läbikukkunu tunne on peal, lubasime ju igavesti koos olla ja nüüd siis niimoodi. Kuidas üldse üksi edasi minna, hirm on suur teadmatuse ja tuleviku ees.

+12
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 19:45; 06.09 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkake siis ometi koos midagi tegema!

+21
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkake siis ometi koos midagi tegema!

Selles ongi asi, et mees ei taha midagi koos teha.

+8
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 19:45; 06.09 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mis mõte sellel abiellumisel üleüldse oli?

+6
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkake siis ometi koos midagi tegema!

No ta ju kirjutas, et nad on koos õnnetud, seega vähemalt midagigi teevad….

+21
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, väga raske on seda teemat tõsiselt võtta (lahutanud ei ole, pole isegi abiellunud ja pole mõtteski end läbikukkununa tunda).
Kuidas tulla toime tundega, et lubasin kellegiga terve elu koos olla aga ei tulnud välja, sest kasvasime lahku?
Et sellele küsimusele vastata, peaks küsima enda ema käest, kes ka ei suutnud elada väikeses alevikus häbiga “lahutatud naine” ja selle vältimiseks abiellus kiiresti kohaliku alkohoolikuga. Ju siis purjus ja haisva mehe kõrval öösiti magada oli lugupidavam…
Kuidas üksi elada, sest ei tea, mis edasi saab?
Varateismelistel on üldiselt veel see probleem, et mõned neist kardavad üksinda kodus olla, vanemaks saades peaks see mure leevenema…

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka hetkel lahutus käsil. Mina ei usu enam nendesse teraapiatesse ja nõustamistesse ja raamatutesse, kus kirjeldatakse, kuidas abielu päästa. Jah need nõuanded on kõik toredad ja tunduvad õiged ja toimiksid ka kui me elaksime ideaalses ühiskonnas ja suudaksime oma egodest loobuda jne. Mu abikaasa pettis mind 4 aastat tagasi, aga kahetses ja proovisime oma abielu taastada. Käisime ka teraapias ja rääkisime jne jne. Oli ka palju tülisid, väga raske aeg oli. Viimane aasta tundus, et suhe on lõpuks paika loksunud. Meil oli kõike, toetasime üksteist, käisime üsna palju kahekesi väljas ja ka paaripäevastel reisidel, rääkisime, naersime koos. Ei tülitsenud enam. Ja siis ühel hetkel muutus kõik. Mees tõmbus justkui eemale ja siis kui meil tekkis sellest tüli, prahvatas ta välja, et tahab lahutust. Et ta ei armasta enam mind. Kõik need 4 aastat, mis me püüdsime suhet päästa, on vastu taevast. Ja mina ei saa tegelikult üldse aru, miks ta nii otsustas. Nii et mina olen igasugustesse parandustesse usu kaotanud. Tänapäeva ühiskond on nii ego keskne. Igaüks mõtleb ikka enda isiklikule õnnele, mitte pere kui terviku õnnele. Olen nii pettunud ja lastest on väga kahju.

+40
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahutan ka.
Põhjus pole alkohol, truudusetus, vägivald.
Ma lihtsalt ei soovi olla suhtes, kus ebameeldivat on rohkem kui meeldivat. See lihtsalt sööb mind sisemiselt. Mees samuti ei taha midagi koos teha, ei taha millegi peale kulutada, istub ainult arvutis, vaikib või ülbitseb. Tunnen end üleliigsena ja kuna maja on mehe oma, siis olen mina see, kes lahkub.

+23
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees tõmbus justkui eemale ja siis kui meil tekkis sellest tüli, prahvatas ta välja, et tahab lahutust. Et ta ei armasta enam mind. Kõik need 4 aastat, mis me püüdsime suhet päästa, on vastu taevast. Ja mina ei saa tegelikult üldse aru, miks ta nii otsustas.

Sest ta on ilmselt leidnud jälle kellegi teise ja petnud.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tülisid ja pingeid on rohkem kui läbisaamist. Energiast täiesti tühi. Kahju on, aga elu lõpuni nii elada tundub ka julm ja eluraiskamisena.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 10:10; 07.09 14:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ei kasvanud suureks, oli lisalapse eest. Kasvasime lahku sest arenesime täiesti erinevad suunas.
Minul uus abielu ka pereelu aga ka aastaid hiljem pole tema paraku edasi arenenud.

+6
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 10:31; 07.09 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sest ei tundnud ennast enam armastatuna ja hinnatuna

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem näikse olema selles, et mehi õpetatakse kodus istuma. Õpetatakse, et ole kodus, tegele majapidamisega ja lastega ning siis naine tahab sind hirmsasti ning annab sulle himu järgi seksi. Mehed siis istuvad kodus, tegelevad nagu õpetatud – kraamivad, kokkavad, pesevad pesu, nõusid, lapsi – aga naine neist välja ei tee ning siis on mehed solvunud, pahased ja arusaamatuses, et miks krt see naine ei tilgu juba kõigest sellest “erutavast” eelmängust. Naise jaoks aga ei ole selline ennast alandav ja naist pjedestaalile tõstev seksuaalsest rahuldamatusest pidevalt pahur koduori kuidagi erutav. Isegi mitte siis kui see naise teatrisse ja restosse veab ning kimbu lilli kohale tarib, sest pingutuse eesmärk ja selle läbikukkumisele järgnev pettumus on liiga läbinähtavad. Naised naudivad seda võimu meeste üle, mida seksist keeldumine annab. Naudivad võimu ja kaotavad seda enam lugupidamist mehe vastu, mida lootusetumalt see pingutab.

Mees peaks katkestama pingutamise-pettumise tsükli ja tegelema kodumajapidamisga sel määral, mil määral sellega on vajalik tegeleda ning mitte ootama, et naine peaks selle peale temaga seksida tahtma. Naised peaks seksi ja majapidamistööde vahelise seose esiletõstmise lõpetama. Seda seost ei ole olemas. Ärge ajage seda iba, et kui mees tahab seksi, siis võtku rohkem majapidamiskoormust enda peale. See ei tööta nii. See ei tööta nii nagu mehed sellest aru saavad. Iga kord, kui seda kuskil teie meestele öeldakse, saavad mehed vale signaali ning järjekordse hoobi teie suhe.

Ka kohusetundlik meritäht või auk madratsis on mehele pettumustvalmistav ning tekitab omakorda naises trotsi, et “said ju, mis sul nüüd viga on.” Mehed tahavad head kirglikku seksi. Kohusetundlikule koduorjale naised seda ei anna. Isegi mitte siis kui mehed naist iga kord ilusti nagu kord ja kohus rahuldavad. Mingi mõtetu mehe jaoks naised lihtsalt ei hakka pingutama. Kohusetundlik koduori, kellel muud elu ja väljavaateid ei ole, on naise jaoks mõtetu mees.

Mees peaks keskenduma ennekõike oma nende omaduste säilitamisele ja arendamisele, mis temas naisele meeldisid, kui nad kokku said. Peaks keskenduma nendele mehelikele omadustele, mis kõigile naistele meeldivad. Naistele meeldivad mehed, kes ka teistele naistele meeldivad (See töötab muide ka vastupidi). Mees peaks suhtlema teiste meestega, tegelema hobi(de)ga kodust väljas, hoidma end vormis, hoidma värske oma huumorimeele. Kodumajapidamisega peaks mees tegelema ainult niipalju, kui on vaja, sellepärast et on vaja, mitte pidama seda põhipingutuseks naiselt seksi saamiseks. Mees, kellel on oma huvitav elu, on huvitav ka naiste jaoks. On huvitav ka oma naise jaoks. Huvitav mees saab seksi, temaga ei ole naisel igav, temast ei kasva naine lahku.

+11
-22
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 11:36; 07.09 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees, kellel on oma huvitav elu, on huvitav ka naiste jaoks. On huvitav ka oma naise jaoks. Huvitav mees saab seksi, temaga ei ole naisel igav, temast ei kasva naine lahku.

Muidu nõus, aga väikelastega peres on see plaan üsna raskesti teostatav. Lastega tuleb tegeleda, neid toita, riided ja pinnad puhtad hoida. Keegi peab seda põhitöö kõrvalt tegelema.
Kui naine teeb, siis ta on õhtuks laip. Kui mees aitab, siis pole ta enam naise jaoks enam (väidetavalt) ahvatlev.
Eks naise kohta kehtib sama. Naine kellel on ka koduväline elu, on kindlasti abikaasa jaoks huvitavam kui kodukana.

+16
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahutasime mehe kõrvalsuhte tõttu. Üldiselt kipun arvamagi, kui mees eemalolev, ei huvitu pereelust, ühistest ajaveetmistest, abikaasale tähelepanu ei pööra, siis ongi keegi uus ja huvitav tekkinud. Kahjuks nii see on.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks naise kohta kehtib sama. Naine kellel on ka koduväline elu, on kindlasti abikaasa jaoks huvitavam kui kodukana.

Kui bioloogiliselt-ajalooliselt asja vaadata, siis ei pruugi nii olla. Muistsel ajal savannides kõndisid inimesed ringi laiendatud perekondade-sugukondadena. Nende kohta, kes omapäi kõndisid, ütlesid muud kiskjad “lõuna”. Kui meestel sellised omapäi kõndimised õnnestusid ja nad tagasi tulid, oli neil huvitavaid lugusid pajatada, neil oli saaki, mida kambakesi kätte saada ei õnnestunud, naised andsid neile seksi ning said nende järglasi isegi siis kui nad ise järgmisel päeval ära söödi. Kui naised sedasma tegid, said nad ka tõenäoliselt oma huvitavate lugude eest seksi aga pärast omapäi rasedana ringi käies ja kiskja söögiks langedes nad oma geene edasi ei andnud. Arvata võib, et eelistatud said sellistes oludes olema omapäi ringi käivad ja toidulauda mitmekesistavat saaki kojutoovad mehed ja ilusasti grupi kaitse all kodus viibivad naised. Olud, mis naistel omapäi ringi lasevad konnata, on kestnud napilt sajandi või paar. Seda on natuke vähe, et eelnevate sadade tuhandete aastate loodusliku valiku poolt heakskiidetud eelistusi muuta.

+4
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 11:36; 07.09 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees, kellel on oma huvitav elu, on huvitav ka naiste jaoks. On huvitav ka oma naise jaoks. Huvitav mees saab seksi, temaga ei ole naisel igav, temast ei kasva naine lahku.

Muidu nõus, aga väikelastega peres on see plaan üsna raskesti teostatav. Lastega tuleb tegeleda, neid toita, riided ja pinnad puhtad hoida. Keegi peab seda põhitöö kõrvalt tegelema.

Kui naine teeb, siis ta on õhtuks laip. Kui mees aitab, siis pole ta enam naise jaoks enam (väidetavalt) ahvatlev.

Eks naise kohta kehtib sama. Naine kellel on ka koduväline elu, on kindlasti abikaasa jaoks huvitavam kui kodukana.

See, et on vaja pidevalt tegeleda puhtuse ja laste riietamisega on naiste “kiiks”, mis sellises ulatuses kindlasti vajalik ei ole. Mis juhtub, kui leivapuru on laua all ja moosiplekk rinnaesisel? Absoluutselt mitte midagi. Võib ka kaks päeva käia samade pükstega, ka see on täiesti OK.
Asi, mis ma elu jooksul õppinud olen, on oskus ebaolulistest pisiasjadest mööda vaatamine. Ei ole mingit mõtet kommenteerida, kui mees koorib nt kartuleid teisiti kui mina; kui minu kojutuleku ajaks tehtud õhtusöök ei ole see, mida ma päeval planeerinud olin, lapsel pusa asemel seljas kampsun, jne. Kõik siin maamunal ei pea käima minu taktikepi alusel ning ühel probleemil on olemas rohkem kui üks positiivne lahendus.

+27
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ei usu nendesse teraapiatesse ja nõustamise. Ei saa ükski võõras panna sind teisiti elama ja mõtlema. Võib-olla korraks pingutatakse sest kahju ju sinna alla pandud rahast….aga kui ikka ei ole enam vajalikke tundeid ja soovi siis pigem leida sõbralik lahku mineku viis. Mina küll leian, et venitasin ja lootsin liiga kaua, olles kinni selles a la laste pärast, kaua koos oldud jne….pähhh! Kui ei ole õnnelik siis ei tohi olla selles suhtes vaid liikuda edasi. Suhe ei pea olema üks pidev ootamine, kannatamine või pingutamine!

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 10:31; 07.09 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ei usu nendesse teraapiatesse ja nõustamise. Ei saa ükski võõras panna sind teisiti elama ja mõtlema. Võib-olla korraks pingutatakse sest kahju ju sinna alla pandud rahast….aga kui ikka ei ole enam vajalikke tundeid ja soovi siis pigem leida sõbralik lahku mineku viis. Mina küll leian, et venitasin ja lootsin liiga kaua, olles kinni selles a la laste pärast, kaua koos oldud jne….pähhh! Kui ei ole õnnelik siis ei tohi olla selles suhtes vaid liikuda edasi. Suhe ei pea olema üks pidev ootamine, kannatamine või pingutamine!

Aamen! ????????

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 10:10; 07.09 14:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen olukorras, kus tunnen, et 10 aastane abielu on karile jooksnud, oleme proovinud asju parandada korduvalt, isegi teraapias koos käinud aga no ei saa asju korda ja tulebki silmitsi seista faktiga, et minust saab lahutatud naine. Meie lahkumineku põhjus ei ole petmine, alkohol ega vägivald. Me oleme täiesti igasugused tunded kaotanud, me ei tee ammu enam midagi koos, ühesõnaga lahku kasvanud ja seda lähedust taastada ei ole kahjuks õnnestunud. Oleme koos õnnetud.. Mis põhjustel olete oma abielud lahutanud ja kuidas sellega toime tulla? Täiesti läbikukkunu tunne on peal, lubasime ju igavesti koos olla ja nüüd siis niimoodi. Kuidas üldse üksi edasi minna, hirm on suur teadmatuse ja tuleviku ees.

Lahutasin, sest mehel oli armuke. Jah, alguses oli hirm ja kurbus ja kõik muud nukrad tunded, aga üsna ruttu mõistsin, et me oleks võinud lahutada juba enne armukest. Olin abielusse nii kinni jäänud, ennast sinna nii üleni matnud, et ei saanud üldse aru, kui palju päriselt valesti oli. Meie mõlema poolt.
Kui praegu tagasi vaatan, siis lahutus on üsna samal pulgal kunagise pulmapäevaga – mõlemad omamoodi kasulikud verstapostid. Ei ole ebaõnnestunud tunnet ka sugugi. Pealegi, mina pole kellelegi lubanud igavesti koos olla. Võisin seda soovida või loota, aga lubada küll mitte.
Mul on siiani hea meel, et selle mehega abiellusin ja abielus olin, aga lahutuse üle on mul vähemalt sama hea meel (kui mitte rohkemgi). Oli vajalik samm, ei kahetse.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem näikse olema selles, et mehi õpetatakse kodus istuma. Õpetatakse, et ole kodus, tegele majapidamisega ja lastega ning siis naine tahab sind hirmsasti ning annab sulle himu järgi seksi. Mehed siis istuvad kodus, tegelevad nagu õpetatud – kraamivad, kokkavad, pesevad pesu, nõusid, lapsi – aga naine neist välja ei tee ning siis on mehed solvunud, pahased ja arusaamatuses, et miks krt see naine ei tilgu juba kõigest sellest “erutavast” eelmängust. Naise jaoks aga ei ole selline ennast alandav ja naist pjedestaalile tõstev seksuaalsest rahuldamatusest pidevalt pahur koduori kuidagi erutav. Isegi mitte siis kui see naise teatrisse ja restosse veab ning kimbu lilli kohale tarib, sest pingutuse eesmärk ja selle läbikukkumisele järgnev pettumus on liiga läbinähtavad. Naised naudivad seda võimu meeste üle, mida seksist keeldumine annab. Naudivad võimu ja kaotavad seda enam lugupidamist mehe vastu, mida lootusetumalt see pingutab.

Mees peaks katkestama pingutamise-pettumise tsükli ja tegelema kodumajapidamisga sel määral, mil määral sellega on vajalik tegeleda ning mitte ootama, et naine peaks selle peale temaga seksida tahtma. Naised peaks seksi ja majapidamistööde vahelise seose esiletõstmise lõpetama. Seda seost ei ole olemas. Ärge ajage seda iba, et kui mees tahab seksi, siis võtku rohkem majapidamiskoormust enda peale. See ei tööta nii. See ei tööta nii nagu mehed sellest aru saavad. Iga kord, kui seda kuskil teie meestele öeldakse, saavad mehed vale signaali ning järjekordse hoobi teie suhe.

Ka kohusetundlik meritäht või auk madratsis on mehele pettumustvalmistav ning tekitab omakorda naises trotsi, et “said ju, mis sul nüüd viga on.” Mehed tahavad head kirglikku seksi. Kohusetundlikule koduorjale naised seda ei anna. Isegi mitte siis kui mehed naist iga kord ilusti nagu kord ja kohus rahuldavad. Mingi mõtetu mehe jaoks naised lihtsalt ei hakka pingutama. Kohusetundlik koduori, kellel muud elu ja väljavaateid ei ole, on naise jaoks mõtetu mees.

Mees peaks keskenduma ennekõike oma nende omaduste säilitamisele ja arendamisele, mis temas naisele meeldisid, kui nad kokku said. Peaks keskenduma nendele mehelikele omadustele, mis kõigile naistele meeldivad. Naistele meeldivad mehed, kes ka teistele naistele meeldivad (See töötab muide ka vastupidi). Mees peaks suhtlema teiste meestega, tegelema hobi(de)ga kodust väljas, hoidma end vormis, hoidma värske oma huumorimeele. Kodumajapidamisega peaks mees tegelema ainult niipalju, kui on vaja, sellepärast et on vaja, mitte pidama seda põhipingutuseks naiselt seksi saamiseks. Mees, kellel on oma huvitav elu, on huvitav ka naiste jaoks. On huvitav ka oma naise jaoks. Huvitav mees saab seksi, temaga ei ole naisel igav, temast ei kasva naine lahku.

Täiesti kohutav! Ja keegi on isegi kiitnud seda kommentaari.

Ilmselgelt selle kurja perekooli mehe kirjutis, kes tavaliselt perekooli “supipoti ja nahktooli parandamise” teemades räuskab.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees peaks suhtlema teiste meestega, tegelema hobi(de)ga kodust väljas, hoidma end vormis, hoidma värske oma huumorimeele.

Sama käib ka naise kohta. Aga palju õnne laste kasvatamisel, kui mõlemad osapooled otsustavad end samal määral kui varem vormis hoida, hobidega tegeleda ja sõpradega suhelda. Need soovid on ebareaalsed. Mõlemad osapooled peavad kõike seda koomale tõmbama ja suhtuma sellesse, et vastasosapool veidi oma seksikusest laste kasvatamise perioodil kaotab normaalseks elu osaks, sest ööpäevas on jätkuvalt vaid 24 h.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.09 07:08; 09.09 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidu nõus, aga väikelastega peres on see plaan üsna raskesti teostatav. Lastega tuleb tegeleda, neid toita, riided ja pinnad puhtad hoida. Keegi peab seda põhitöö kõrvalt tegelema.
Kui naine teeb, siis ta on õhtuks laip. Kui mees aitab, siis pole ta enam naise jaoks enam (väidetavalt) ahvatlev.
Eks naise kohta kehtib sama. Naine kellel on ka koduväline elu, on kindlasti abikaasa jaoks huvitavam kui kodukana

Seetõttu ei peakski saama mitu väikese vanusevahega last, et ennast mitte rihmaks tõmmata ja siis imestada, et abikaasapoolne huvi on null.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem näikse olema selles, et mehi õpetatakse kodus istuma. Õpetatakse, et ole kodus, tegele majapidamisega ja lastega ning siis naine tahab sind hirmsasti ning annab sulle himu järgi seksi. Mehed siis istuvad kodus, tegelevad nagu õpetatud – kraamivad, kokkavad, pesevad pesu, nõusid, lapsi – aga naine neist välja ei tee ning siis on mehed solvunud, pahased ja arusaamatuses, et miks krt see naine ei tilgu juba kõigest sellest “erutavast” eelmängust. Naise jaoks aga ei ole selline ennast alandav ja naist pjedestaalile tõstev seksuaalsest rahuldamatusest pidevalt pahur koduori kuidagi erutav. Isegi mitte siis kui see naise teatrisse ja restosse veab ning kimbu lilli kohale tarib, sest pingutuse eesmärk ja selle läbikukkumisele järgnev pettumus on liiga läbinähtavad. Naised naudivad seda võimu meeste üle, mida seksist keeldumine annab. Naudivad võimu ja kaotavad seda enam lugupidamist mehe vastu, mida lootusetumalt see pingutab.

Mees peaks katkestama pingutamise-pettumise tsükli ja tegelema kodumajapidamisga sel määral, mil määral sellega on vajalik tegeleda ning mitte ootama, et naine peaks selle peale temaga seksida tahtma. Naised peaks seksi ja majapidamistööde vahelise seose esiletõstmise lõpetama. Seda seost ei ole olemas. Ärge ajage seda iba, et kui mees tahab seksi, siis võtku rohkem majapidamiskoormust enda peale. See ei tööta nii. See ei tööta nii nagu mehed sellest aru saavad. Iga kord, kui seda kuskil teie meestele öeldakse, saavad mehed vale signaali ning järjekordse hoobi teie suhe.

Ka kohusetundlik meritäht või auk madratsis on mehele pettumustvalmistav ning tekitab omakorda naises trotsi, et “said ju, mis sul nüüd viga on.” Mehed tahavad head kirglikku seksi. Kohusetundlikule koduorjale naised seda ei anna. Isegi mitte siis kui mehed naist iga kord ilusti nagu kord ja kohus rahuldavad. Mingi mõtetu mehe jaoks naised lihtsalt ei hakka pingutama. Kohusetundlik koduori, kellel muud elu ja väljavaateid ei ole, on naise jaoks mõtetu mees.

Mees peaks keskenduma ennekõike oma nende omaduste säilitamisele ja arendamisele, mis temas naisele meeldisid, kui nad kokku said. Peaks keskenduma nendele mehelikele omadustele, mis kõigile naistele meeldivad. Naistele meeldivad mehed, kes ka teistele naistele meeldivad (See töötab muide ka vastupidi). Mees peaks suhtlema teiste meestega, tegelema hobi(de)ga kodust väljas, hoidma end vormis, hoidma värske oma huumorimeele. Kodumajapidamisega peaks mees tegelema ainult niipalju, kui on vaja, sellepärast et on vaja, mitte pidama seda põhipingutuseks naiselt seksi saamiseks. Mees, kellel on oma huvitav elu, on huvitav ka naiste jaoks. On huvitav ka oma naise jaoks. Huvitav mees saab seksi, temaga ei ole naisel igav, temast ei kasva naine lahku.

Täitsa loll ja vastutustundlikke mehi (ja ka naisi) halvustav kommentaar, nõus saab olla vaid sellega, et huumorimeel tasub muidugi ka abielu kestel alles hoida.

Minu kogemus on, et mida parem on mees kodus (lastega, koduloomadega, majapidamises kaasategev jne), seda enam ta mulle meeldib ja seda enam ma teda tahan. Absoluutselt on motivatsiooni kirglikult seksida mehega, kellest ma näen, et ta päriselt ka, tegudes, väljendab oma hoolimist minu vastu, mh ka sellega, et jagab minuga väikeste ja veidi suuremate laste kasvatamise ja kodu enam-vähem elamiskõlblikuna hoidmise koormat.

Aga jah, eeldus on see, et ma abiellusingi temaga armastusest, mitte sellepärast, et paremat polnud võtta. (Oleme praeguseks 18 a koos olnud.)

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.09 14:29; 09.09 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem näikse olema selles, et mehi õpetatakse kodus istuma. Õpetatakse, et ole kodus, tegele majapidamisega ja lastega ning siis naine tahab sind hirmsasti ning annab sulle himu järgi seksi. Mehed siis istuvad kodus, tegelevad nagu õpetatud – kraamivad, kokkavad, pesevad pesu, nõusid, lapsi – aga naine neist välja ei tee ning siis on mehed solvunud, pahased ja arusaamatuses, et miks krt see naine ei tilgu juba kõigest sellest “erutavast” eelmängust. Naise jaoks aga ei ole selline ennast alandav ja naist pjedestaalile tõstev seksuaalsest rahuldamatusest pidevalt pahur koduori kuidagi erutav. Isegi mitte siis kui see naise teatrisse ja restosse veab ning kimbu lilli kohale tarib, sest pingutuse eesmärk ja selle läbikukkumisele järgnev pettumus on liiga läbinähtavad. Naised naudivad seda võimu meeste üle, mida seksist keeldumine annab. Naudivad võimu ja kaotavad seda enam lugupidamist mehe vastu, mida lootusetumalt see pingutab.

Mees peaks katkestama pingutamise-pettumise tsükli ja tegelema kodumajapidamisga sel määral, mil määral sellega on vajalik tegeleda ning mitte ootama, et naine peaks selle peale temaga seksida tahtma. Naised peaks seksi ja majapidamistööde vahelise seose esiletõstmise lõpetama. Seda seost ei ole olemas. Ärge ajage seda iba, et kui mees tahab seksi, siis võtku rohkem majapidamiskoormust enda peale. See ei tööta nii. See ei tööta nii nagu mehed sellest aru saavad. Iga kord, kui seda kuskil teie meestele öeldakse, saavad mehed vale signaali ning järjekordse hoobi teie suhe.

Ka kohusetundlik meritäht või auk madratsis on mehele pettumustvalmistav ning tekitab omakorda naises trotsi, et “said ju, mis sul nüüd viga on.” Mehed tahavad head kirglikku seksi. Kohusetundlikule koduorjale naised seda ei anna. Isegi mitte siis kui mehed naist iga kord ilusti nagu kord ja kohus rahuldavad. Mingi mõtetu mehe jaoks naised lihtsalt ei hakka pingutama. Kohusetundlik koduori, kellel muud elu ja väljavaateid ei ole, on naise jaoks mõtetu mees.

Mees peaks keskenduma ennekõike oma nende omaduste säilitamisele ja arendamisele, mis temas naisele meeldisid, kui nad kokku said. Peaks keskenduma nendele mehelikele omadustele, mis kõigile naistele meeldivad. Naistele meeldivad mehed, kes ka teistele naistele meeldivad (See töötab muide ka vastupidi). Mees peaks suhtlema teiste meestega, tegelema hobi(de)ga kodust väljas, hoidma end vormis, hoidma värske oma huumorimeele. Kodumajapidamisega peaks mees tegelema ainult niipalju, kui on vaja, sellepärast et on vaja, mitte pidama seda põhipingutuseks naiselt seksi saamiseks. Mees, kellel on oma huvitav elu, on huvitav ka naiste jaoks. On huvitav ka oma naise jaoks. Huvitav mees saab seksi, temaga ei ole naisel igav, temast ei kasva naine lahku.

Täitsa loll kommentaar.

Minu kogemus on, et mida parem on mees kodus (lastega, koduloomadega, majapidamises kaasategev jne), seda enam ta mulle meeldib ja seda enam ma teda tahan. Absoluutselt on motivatsiooni kirglikult seksida mehega, kellest ma näen, et ta päriselt ka, tegudes, väljendab oma hoolimist minu vastu, mh ka sellega, et jagab minuga väikeste ja veidi suuremate laste kasvatamise ja kodu enam-vähem elamiskõlblikuna hoidmise koormat.

Aga jah, eeldus on see, et ma abiellusingi temaga armastusest, mitte sellepärast, et paremat polnud võtta. (Oleme praeguseks 18 a koos olnud.)

Mina olen ka nõus, et pigem on mul iha mehe füüsilise puudutuse järele suurem kui näen meest hoolimas ja endale toeks olemas. See on justkui eelmäng minu jaoks. Kui minusse hoolimatult suhtutakse, siis tekib viha ja trots ning ei ole lootuski, et mul seksiisu on. Ma ei saa viha-seksi kontseptsioonist näiteks üldse aru.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.09 07:08; 09.09 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka nõus, et pigem on mul iha mehe füüsilise puudutuse järele suurem kui näen meest hoolimas ja endale toeks olemas. See on justkui eelmäng minu jaoks. Kui minusse hoolimatult suhtutakse, siis tekib viha ja trots ning ei ole lootuski, et mul seksiisu on. Ma ei saa viha-seksi kontseptsioonist näiteks üldse aru.

Jep, ma arvan, et selle kontseptsiooni on mõni mees välja mõelnud.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.09 14:29; 09.09 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa viha-seksi kontseptsioonist näiteks üldse aru.

Mina ka mitte, aga põhimõtteliselt viha kütab üles ja selle ülesköetuse saab siis seksi suunata, adrenaliin on kõrgel ja seks erutavam.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.09 20:15; 15.09 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kaks korda abielus olnud. Esimesest sündis kaks last. Seda abielu ei lahutanud inimesed, vaid surm.
Teisest abielust sündis mu kolmas laps. Selle abielu lahutasin mina, sest mu mees lõi mu vanemat poega (kes ei olnud tema poeg). Üks kord lõi ja mitte väga tugevasti, laps füüsiliselt viga ei saanud.
Sellest mulle piisas.
Ostsin lahusvarana korteri (võtsin ise pangalaenu peaaegu miljon krooni) ja kolisin oma kolme lapsega ära. Praegu on kõik mu lapsed täiskasvanud ja elavad eraldi, minul on visiitsuhe, mis on suurepärane.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkake siis ometi koos midagi tegema!

No ta ju kirjutas, et nad on koos õnnetud, seega vähemalt midagigi teevad….

Hakkas nüüd parem, et said teemaalgatajale “ära panna”?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem näikse olema selles, et mehi õpetatakse kodus istuma. Õpetatakse, et ole kodus, tegele majapidamisega ja lastega ning siis naine tahab sind hirmsasti ning annab sulle himu järgi seksi. Mehed siis istuvad kodus, tegelevad nagu õpetatud – kraamivad, kokkavad, pesevad pesu, nõusid, lapsi – aga naine neist välja ei tee ning siis on mehed solvunud, pahased ja arusaamatuses, et miks krt see naine ei tilgu juba kõigest sellest “erutavast” eelmängust. Naise jaoks aga ei ole selline ennast alandav ja naist pjedestaalile tõstev seksuaalsest rahuldamatusest pidevalt pahur koduori kuidagi erutav. Isegi mitte siis kui see naise teatrisse ja restosse veab ning kimbu lilli kohale tarib, sest pingutuse eesmärk ja selle läbikukkumisele järgnev pettumus on liiga läbinähtavad. Naised naudivad seda võimu meeste üle, mida seksist keeldumine annab. Naudivad võimu ja kaotavad seda enam lugupidamist mehe vastu, mida lootusetumalt see pingutab.

Mees peaks katkestama pingutamise-pettumise tsükli ja tegelema kodumajapidamisga sel määral, mil määral sellega on vajalik tegeleda ning mitte ootama, et naine peaks selle peale temaga seksida tahtma. Naised peaks seksi ja majapidamistööde vahelise seose esiletõstmise lõpetama. Seda seost ei ole olemas. Ärge ajage seda iba, et kui mees tahab seksi, siis võtku rohkem majapidamiskoormust enda peale. See ei tööta nii. See ei tööta nii nagu mehed sellest aru saavad. Iga kord, kui seda kuskil teie meestele öeldakse, saavad mehed vale signaali ning järjekordse hoobi teie suhe.

Ka kohusetundlik meritäht või auk madratsis on mehele pettumustvalmistav ning tekitab omakorda naises trotsi, et “said ju, mis sul nüüd viga on.” Mehed tahavad head kirglikku seksi. Kohusetundlikule koduorjale naised seda ei anna. Isegi mitte siis kui mehed naist iga kord ilusti nagu kord ja kohus rahuldavad. Mingi mõtetu mehe jaoks naised lihtsalt ei hakka pingutama. Kohusetundlik koduori, kellel muud elu ja väljavaateid ei ole, on naise jaoks mõtetu mees.

Mees peaks keskenduma ennekõike oma nende omaduste säilitamisele ja arendamisele, mis temas naisele meeldisid, kui nad kokku said. Peaks keskenduma nendele mehelikele omadustele, mis kõigile naistele meeldivad. Naistele meeldivad mehed, kes ka teistele naistele meeldivad (See töötab muide ka vastupidi). Mees peaks suhtlema teiste meestega, tegelema hobi(de)ga kodust väljas, hoidma end vormis, hoidma värske oma huumorimeele. Kodumajapidamisega peaks mees tegelema ainult niipalju, kui on vaja, sellepärast et on vaja, mitte pidama seda põhipingutuseks naiselt seksi saamiseks. Mees, kellel on oma huvitav elu, on huvitav ka naiste jaoks. On huvitav ka oma naise jaoks. Huvitav mees saab seksi, temaga ei ole naisel igav, temast ei kasva naine lahku.

See jutt on tegelikult õige ju. See abielude mittepüsimine on heaoluühiskonna haigus. Kui tsivilisatsioon, heaolu ära võtta, loksub väga kiiresti kõik tagasi sinna, kust inimene kord alustas: mehed teevad tööd väljas ja naised kodus. Seda toetab muuhulgas ka meie hormoonsüsteem. Tänapäevane läänelik ühiskond on teinud naistest mehed ja meestest naised, aga heteroseksuaalne naine ei tunne kirge teise naise suhtes ja heteroseksuaalne mees ei taha enda kõrvale teist meest. Kui mees ja naine teevad täistööpäeva kodust väljas, kes siis hoolitseb kodu ja laste eest? Kui naine, on ta läbi nii vaimselt kui füüsiliselt. Kui mees, kaotab naine tema suhtes austuse. Kui mõlemad, läheb vägikaikaveoks, kes kui palju teinud on, egode võitluseks, kumb on tähtsam ja parem.
Paljud mehed on nõus peret üksi üleval pidama, peavad seda isegi pigem auasjaks. Kui paljud naised sooviksid üksi peret üleval pidada? Neid ei ole. Isegi kui alguses on ok, tekib naises väga kiiresti ärritus ja ükskõiksus oma koduse “mõttetu” mehe vastu.

Muide, ühiskondades, kus naised on kodus, ei pea üks ema oma laste kasvatamise koormat tegelikult kunagi üksi vedama. Talle on abiks tema naissugulased, sest ka nemad on ju kodused. Vabalt saab väikelaste ema ka keset päeva oma aega, sest tema ema/õde/ämm/sõbranna saab alati abiks olla.

+8
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 18:50; 10.09 18:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis põhjustel olete lahutanud?