Esileht Pereelu ja suhted Mis põhjustel olete lahutanud?

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Mis põhjustel olete lahutanud?

Postitas:

Mees, kellel on oma huvitav elu, on huvitav ka naiste jaoks. On huvitav ka oma naise jaoks. Huvitav mees saab seksi, temaga ei ole naisel igav, temast ei kasva naine lahku.

Muidu nõus, aga väikelastega peres on see plaan üsna raskesti teostatav. Lastega tuleb tegeleda, neid toita, riided ja pinnad puhtad hoida. Keegi peab seda põhitöö kõrvalt tegelema.

Kui naine teeb, siis ta on õhtuks laip. Kui mees aitab, siis pole ta enam naise jaoks enam (väidetavalt) ahvatlev.

Eks naise kohta kehtib sama. Naine kellel on ka koduväline elu, on kindlasti abikaasa jaoks huvitavam kui kodukana.

Selles asi ongi, väikelaste kasvatamine ongi täiskohaga töö, seda ei saagi normaalselt teha põhitöö kõrvalt.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 18:50; 10.09 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidu nõus, aga väikelastega peres on see plaan üsna raskesti teostatav. Lastega tuleb tegeleda, neid toita, riided ja pinnad puhtad hoida. Keegi peab seda põhitöö kõrvalt tegelema.

Kui naine teeb, siis ta on õhtuks laip. Kui mees aitab, siis pole ta enam naise jaoks enam (väidetavalt) ahvatlev.

Eks naise kohta kehtib sama. Naine kellel on ka koduväline elu, on kindlasti abikaasa jaoks huvitavam kui kodukana

Seetõttu ei peakski saama mitu väikese vanusevahega last, et ennast mitte rihmaks tõmmata ja siis imestada, et abikaasapoolne huvi on null.

Vastupidi. Meil on 4 last planeerituna viie aasta sees ja mu õel on 3 last, kellel igaühel on 5,5 aastat vahet. Minu rasedused ja väikelapse jonniajad said ühe laksuga mööda. Õel vaevalt jõuavad jalad alla saada, teineteise jaoks aega leida – jälle rase, jälle laps, jälle unetud ööd. Muidugi on tal need lapsed planeeritud, aga mmiks küll…aru ma ei saa, tahta asju edasi lükata. Pidevalt väikelaps majas ja mehele aega napib terve elu – ega ongi raske.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 16:22; 15.09 18:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees, kellel on oma huvitav elu, on huvitav ka naiste jaoks. On huvitav ka oma naise jaoks. Huvitav mees saab seksi, temaga ei ole naisel igav, temast ei kasva naine lahku.

Muidu nõus, aga väikelastega peres on see plaan üsna raskesti teostatav. Lastega tuleb tegeleda, neid toita, riided ja pinnad puhtad hoida. Keegi peab seda põhitöö kõrvalt tegelema.

Kui naine teeb, siis ta on õhtuks laip. Kui mees aitab, siis pole ta enam naise jaoks enam (väidetavalt) ahvatlev.

Eks naise kohta kehtib sama. Naine kellel on ka koduväline elu, on kindlasti abikaasa jaoks huvitavam kui kodukana.

See, et on vaja pidevalt tegeleda puhtuse ja laste riietamisega on naiste “kiiks”, mis sellises ulatuses kindlasti vajalik ei ole. Mis juhtub, kui leivapuru on laua all ja moosiplekk rinnaesisel? Absoluutselt mitte midagi. Võib ka kaks päeva käia samade pükstega, ka see on täiesti OK.

Asi, mis ma elu jooksul õppinud olen, on oskus ebaolulistest pisiasjadest mööda vaatamine. Ei ole mingit mõtet kommenteerida, kui mees koorib nt kartuleid teisiti kui mina; kui minu kojutuleku ajaks tehtud õhtusöök ei ole see, mida ma päeval planeerinud olin, lapsel pusa asemel seljas kampsun, jne. Kõik siin maamunal ei pea käima minu taktikepi alusel ning ühel probleemil on olemas rohkem kui üks positiivne lahendus.

Leivapurust laua all ei juhtu tõesti midagi, aga moosiplekist rinnaesisel saab tihti moosiplekk diivanil, toolil, vaibal, kardinal või mujal. Ma tean, et osad inimesed suhtuvadki oma elamisse nii suvaliselt, et vahet pole, et diivan on lapse ila- ja okseplekke täis, aga mina vahetan pigem lapsel rohkem riideid kui hakkan pärast muu mööbli puhastamisega tegelema. Samal ajal ei ole mul probleemi kui laps kasvõi 5 päeva järjest samade pükstega käib, kui need puhtad on, sest ma ise käin ju ka.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem näikse olema selles, et mehi õpetatakse kodus istuma. Õpetatakse, et ole kodus, tegele majapidamisega ja lastega ning siis naine tahab sind hirmsasti ning annab sulle himu järgi seksi. Mehed siis istuvad kodus, tegelevad nagu õpetatud – kraamivad, kokkavad, pesevad pesu, nõusid, lapsi – aga naine neist välja ei tee ning siis on mehed solvunud, pahased ja arusaamatuses, et miks krt see naine ei tilgu juba kõigest sellest “erutavast” eelmängust. Naise jaoks aga ei ole selline ennast alandav ja naist pjedestaalile tõstev seksuaalsest rahuldamatusest pidevalt pahur koduori kuidagi erutav. Isegi mitte siis kui see naise teatrisse ja restosse veab ning kimbu lilli kohale tarib, sest pingutuse eesmärk ja selle läbikukkumisele järgnev pettumus on liiga läbinähtavad. Naised naudivad seda võimu meeste üle, mida seksist keeldumine annab. Naudivad võimu ja kaotavad seda enam lugupidamist mehe vastu, mida lootusetumalt see pingutab.

Mees peaks katkestama pingutamise-pettumise tsükli ja tegelema kodumajapidamisga sel määral, mil määral sellega on vajalik tegeleda ning mitte ootama, et naine peaks selle peale temaga seksida tahtma. Naised peaks seksi ja majapidamistööde vahelise seose esiletõstmise lõpetama. Seda seost ei ole olemas. Ärge ajage seda iba, et kui mees tahab seksi, siis võtku rohkem majapidamiskoormust enda peale. See ei tööta nii. See ei tööta nii nagu mehed sellest aru saavad. Iga kord, kui seda kuskil teie meestele öeldakse, saavad mehed vale signaali ning järjekordse hoobi teie suhe.

Ka kohusetundlik meritäht või auk madratsis on mehele pettumustvalmistav ning tekitab omakorda naises trotsi, et “said ju, mis sul nüüd viga on.” Mehed tahavad head kirglikku seksi. Kohusetundlikule koduorjale naised seda ei anna. Isegi mitte siis kui mehed naist iga kord ilusti nagu kord ja kohus rahuldavad. Mingi mõtetu mehe jaoks naised lihtsalt ei hakka pingutama. Kohusetundlik koduori, kellel muud elu ja väljavaateid ei ole, on naise jaoks mõtetu mees.

Mees peaks keskenduma ennekõike oma nende omaduste säilitamisele ja arendamisele, mis temas naisele meeldisid, kui nad kokku said. Peaks keskenduma nendele mehelikele omadustele, mis kõigile naistele meeldivad. Naistele meeldivad mehed, kes ka teistele naistele meeldivad (See töötab muide ka vastupidi). Mees peaks suhtlema teiste meestega, tegelema hobi(de)ga kodust väljas, hoidma end vormis, hoidma värske oma huumorimeele. Kodumajapidamisega peaks mees tegelema ainult niipalju, kui on vaja, sellepärast et on vaja, mitte pidama seda põhipingutuseks naiselt seksi saamiseks. Mees, kellel on oma huvitav elu, on huvitav ka naiste jaoks. On huvitav ka oma naise jaoks. Huvitav mees saab seksi, temaga ei ole naisel igav, temast ei kasva naine lahku.

See jutt on tegelikult õige ju. See abielude mittepüsimine on heaoluühiskonna haigus. Kui tsivilisatsioon, heaolu ära võtta, loksub väga kiiresti kõik tagasi sinna, kust inimene kord alustas: mehed teevad tööd väljas ja naised kodus. Seda toetab muuhulgas ka meie hormoonsüsteem. Tänapäevane läänelik ühiskond on teinud naistest mehed ja meestest naised, aga heteroseksuaalne naine ei tunne kirge teise naise suhtes ja heteroseksuaalne mees ei taha enda kõrvale teist meest. Kui mees ja naine teevad täistööpäeva kodust väljas, kes siis hoolitseb kodu ja laste eest? Kui naine, on ta läbi nii vaimselt kui füüsiliselt. Kui mees, kaotab naine tema suhtes austuse. Kui mõlemad, läheb vägikaikaveoks, kes kui palju teinud on, egode võitluseks, kumb on tähtsam ja parem.

Paljud mehed on nõus peret üksi üleval pidama, peavad seda isegi pigem auasjaks. Kui paljud naised sooviksid üksi peret üleval pidada? Neid ei ole. Isegi kui alguses on ok, tekib naises väga kiiresti ärritus ja ükskõiksus oma koduse “mõttetu” mehe vastu.

Muide, ühiskondades, kus naised on kodus, ei pea üks ema oma laste kasvatamise koormat tegelikult kunagi üksi vedama. Talle on abiks tema naissugulased, sest ka nemad on ju kodused. Vabalt saab väikelaste ema ka keset päeva oma aega, sest tema ema/õde/ämm/sõbranna saab alati abiks olla.

Mulle naisena meeldib küll tööl käia ja ma ei ole nõus sellest loobuma ka siis, kui raha pole eesmärgiks. Päevast päeva lapsi kantseldades ja süüa tehes, läheksin hulluks.
Naises võiksid jah kuni lapse 3-aastaseks saamiseni lapsele pühenduda ja mees sellel ajal rohkem rahaliselt panustada, aga edaspidi on mees ja naine võrdsed.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud mehed on nõus peret üksi üleval pidama, peavad seda isegi pigem auasjaks. Kui paljud naised sooviksid üksi peret üleval pidada? Neid ei ole. Isegi kui alguses on ok, tekib naises väga kiiresti ärritus ja ükskõiksus oma koduse “mõttetu” mehe vastu.

See on päris õigesti kirjutatud, aga lääneühiskonnas elades tean ma küll mõndagi peret, kus naine on põhiline raha sisse tooja ja mees toimetab pigem kodus, teeb suurema osa kodutöödest ja söögiteost, täiendab ennast kaugõppel, proovib alustad väikeettevõtet jne. Väga hästi saadakse läbi, väga ägedad inimesed! Kui ikka asjad ja ootused elust on omavahel läbi räägitud, siis ei loe need traditsioonilised mssete-naiste rollid ikka mitte midagi. Igaüks peab ikka elu oma südame järgi elama. Kuigi kultuur ja traditsioonid (nojah, hormpoonid muidugi, nagu eelpool kirjutajagi nimetas) on päris olulised määrajad meie elus, et mis on õige ja mitte, siis arukas pea ikka oskab ka sellest mehe-naise rollist edasi mõelda ja näeb indiviide.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

edaspidi on mees ja naine võrdsed

Mina ei taha küll kellegagi, eriti oma mehega, võrdne olla. Ma pole ju mingi number 16, mis on võrdne teise number 16ga.

Inimesi võiks vaadelda ikka kui erinevaid inimesi, mitte ühe lusikaga jagada neile kohustusi ja õigusi. Olgem ikka erinevad. Täiendagem teineteist. Olgem ebavõrdsed.

See mõtteviis, et kõik toogu samavõrdselt raha ja tehku kõiki töid võrdselt, on kurb. Mina panen täna nõud masinasse ja homme paneb mees, sest muidu pole võrdne? Andke andeks, see on robotitele. Lubage ühel nõudega tegeleda, samal ajal kui teine teeb seda, mis on küll võibolla objektiivselt võttes raskem või kergem, aga mis on tema oskuste ja suutmisega paremini kooskõlas. Näiteks…lõhub kaminapuid. Ei pea, ausalt ei pea, võrdne olema. Ei pea võrdselt panustama. Elu pole ju mingi exceli tabel, kus ajakulu ja vaev peab täpselt klappima, et oleks võrdne.

Mõlemad peavad peresse samapalju rahaliselt panustama? See on veel totram. Mida, ma, õnnetu, siis teen, kui ülemus peaks soovima mul palka tõsta ja see läheks mehe omast suuremaks…peaksin võrduse printsiibist lähtudes keelduma? Või peaksin hakkama mehele esialgu mõttes ette heitma, et ta ei teeni piisavalt, et võrdselt panustada? Ülitotter.

Jäägem ikka inimesteks oma eripärade, tugevuste ja nõrkustega. Suhelgem omavahel ja leidkem paarisuhtes ebavõrduse tasakaal, kus mõlemad saavad panustada selles, mis neil paremini välja kukub. Ärgem muutugem mõõdulindi ja kaaluga võrdsust taga ajavateks masinateks. Püsigem ebavõrdsed, aga teineteise panust austavad.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 16:22; 15.09 18:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võrdne ei tähenda ühesugune. Kilo rauda ja kilo udusulgi on kaalult võrdsed, aga muudelt omadustelt erinevad, nii ka meeste ja naistega – õigused võrdsed ei tähenda, et nad peaksid ühesugused olema.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.09 20:15; 15.09 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide, ühiskondades, kus naised on kodus, ei pea üks ema oma laste kasvatamise koormat tegelikult kunagi üksi vedama. Talle on abiks tema naissugulased, sest ka nemad on ju kodused. Vabalt saab väikelaste ema ka keset päeva oma aega, sest tema ema/õde/ämm/sõbranna saab alati abiks olla.

Abiks on ikka liignaised. 🙂 Muig.

Ei tea küll, kuidas ja kas sellistes traditsioonilistes ühiskondades üldse mõeldakse sellest, kas naine ikka läheb märjaks ja pakub mehele kirglikku senusaalset seksi. Mõlemad ideed on olemas ainult meie läbinisti individualistlikus ühiskonnas.

Pere ja abielu on seal majandusüksus, kus igal liikmel oma vältimatu kohustus kanda: mehel majanduslik ülalpidamine, naiste tülide lahutamine ja autoriteedi hoidmine, naistel lastekasvatus ja rasestumine.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.09 23:02; 15.09 23:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees peaks keskenduma ennekõike oma nende omaduste säilitamisele ja arendamisele, mis temas naisele meeldisid, kui nad kokku said. Peaks keskenduma nendele mehelikele omadustele, mis kõigile naistele meeldivad. Naistele meeldivad mehed, kes ka teistele naistele meeldivad (See töötab muide ka vastupidi). Mees peaks suhtlema teiste meestega, tegelema hobi(de)ga kodust väljas, hoidma end vormis, hoidma värske oma huumorimeele. Kodumajapidamisega peaks mees tegelema ainult niipalju, kui on vaja, sellepärast et on vaja, mitte pidama seda põhipingutuseks naiselt seksi saamiseks. Mees, kellel on oma huvitav elu, on huvitav ka naiste jaoks. On huvitav ka oma naise jaoks. Huvitav mees saab seksi, temaga ei ole naisel igav, temast ei kasva naine lahku.

Töötab ka vastupidi, ehk siis (kas ma saan õigesti aru?) meestele meeldivad naised, kes ka teistele meestele meeldivad? Kes suhtleb teiste naistega, tegeleb hobidega kodust väljas, hoiab end vormis, hoiab värske oma huumorimeele. “Naine võiks arendada endas neid omadusi, mis mehele meeldisid, kui nad kokku said.” Ehk siis vallalise lasteta naise välimus, elustiil, lõbusus ja muretus. Meestele jäävad ju üldiselt silma sellised särtsakad, lõbusad, ilusad, sätitud naised, mitte ei tunne, et tahaks hirmsasti kirglikult seksida selle koduemmega, preemiaks sest ta on just aknad ära pesnud.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.09 23:02; 15.09 23:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastus küsimusele mis põhjustel. Mehele meeldib mind vaadata, silitada, ka seksida minuga, aga täit naudingut või suuremat naudingut on kogenud teistega. Kui meie seks on orgasm ja magama, siis teisega on kolm orgasmi viis tundi. Kui lisada siia keerutamised, miks peab kauem tööl olema, siis pole vaja kaua oodata lahku kolimist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees valetas nagu pingviin, oli laisk kui porikärbes, lubadusi ei täitnud.
Kurameerimise ajal oli hoopis teine mees, oskas nii naela seina lüüa kui tassi pesta, kui minu juurde sisse kolis, unustas need oskused kahe kuuga. Pluss muu üleüldine laga, mida ta endast maha jättis.
Nüüd on mul uus mees, kes ka pärast kümneaastast suhet pole minetanud oskust kodumajapidamistöid teha. Super mees, temast ma ei loobu. Peaasi, et mõni teine naine ei üritaks mu kullatükikest minult üle lüüa.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis põhjustel olete lahutanud?