Esileht Pereelu ja suhted Mis politsei teeb kui laps on vales turvatoolis?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Mis politsei teeb kui laps on vales turvatoolis?

Postitas:

Sõbranna 6a laps on 9-18kg turvatoolis, kaalub üle 25kg ja pea on ammu üle ülemise ääre. Kõik ütlevad talle, et see on vale ja nii on palju ohtlikum kui ilma toolita. Ta ütleb, et trahvi ei saa ja kõik ok.

Kas tegelt ka politsei sellisel juhul trahvi ei tee? MA saan aru, et nad ei hakka last kaaluma, aga pea on üle ääre ju? Kui nad matsu panevad siis ei te akuhu see pea lendab ju…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sõbranna 6a laps on 9-18kg turvatoolis, kaalub üle 25kg ja pea on ammu üle ülemise ääre. Kõik ütlevad talle, et see on vale ja nii on palju ohtlikum kui ilma toolita. Ta ütleb, et trahvi ei saa ja kõik ok.

Kas tegelt ka politsei sellisel juhul trahvi ei tee? MA saan aru, et nad ei hakka last kaaluma, aga pea on üle ääre ju? Kui nad matsu panevad siis ei te akuhu see pea lendab ju…[/tsitaat] Sellises vanuses lapsel võiks juba vabalt ainult istumisalus olla. Trahvimise kohta ei oska midagi öelda. Aga ma ise arvan,e t lapsel on ebamugav istuda liiga väikses turvatoolis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui laps on valesti toolis võib saada tarhvi või hoiatuse. kuna laps on rihmadega turvatoolis kinni ja turvatool auto istme küljes kinni, siis arvatavasti saavad esimesel korral hoiatuse. edaspidi juba trahvi. õnneks pole politsei juhmard ja oskab vaadata turvatoole ja nende paigaldust ning kasutust.
aga kas see lapsevanem kasutab turvatooli ainult politsei hirmus või hoolib oma lapsest ka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis politsei teeb kui laps on vales turvatoolis?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.