Esileht Ilu Mis praegu välismaal moes/trendikas on?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: Mis praegu välismaal moes/trendikas on?

Postitas:

Kus riigis ja mida märganud olete? Pange pilte ka.

Elasin kunagi USA-s ja seal oli noorte seas popp kanda eri paarist sokke. Tavaliselt neid värvilisi-mustrilisi, kummaski jalas erinev. Sisustuses olid levinud mõtteterad seina peal, hiljem jõudis see mood Eestisse ka.

Huvitav, mis praegu mujal trendid on mis pole siia jõudnud või ei jõuagi? Soome, Rootsi huvitavad eriti, aga muud kohad ka.

+14
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 10:00; 02.04 17:49;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Pange pilte? Ise ei oska otsida vä?

+3
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on maskid moes ????

+35
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laiad kleidid. Sirelillat tooni kannavad kastist välja mõtlejad. Lillemustrid. Laiad püksseelikud. Alt laienevad püksid tulevad ka vist tagasi(oo õudust :D). Lindexi poest leiad vihjeid ja new yorkerist ka, kuigi viimane on pigem väga kiirmood ja suurem osa riideid on väga noortele. Hollandis on viimased 2a lillelised paari satsiga seelikud kõigil, aga see juba hakkab üle minema. Vaata Sting e-poodi, seal ainult moerõivad. Skandinaavias kantakse suvesaapaid, kui suvemoest rääkida. Need on seal alati veidi popid. Eestis ei ole ma kuskil tänaval küll suvesaapaid näinud, kuigi poodides isegi on.

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.07 10:08; 27.07 22:17; 31.07 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on maskid moes ????

Kusjuures ma ei imestaks kui neid hiljem aksessuaarina kandma hakatakse. Kas need midagi kaitsevad vöi ei, aga on töesti lahedad, sageli röivaste värviga kokku sobivad.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soomes on sisutuses moes kas vana massiivne täispuit antiik või skandinaavia pastelne IKEA.
Riietuses on popp taas nabakad, kõrge pihaga teksad ja valged platvorm Fila tossud.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laiad kleidid. Sirelillat tooni kannavad kastist välja mõtlejad. Lillemustrid. Laiad püksseelikud. Alt laienevad püksid tulevad ka vist tagasi(oo õudust :D). Lindexi poest leiad vihjeid ja new yorkerist ka, kuigi viimane on pigem väga kiirmood ja suurem osa riideid on väga noortele. Hollandis on viimased 2a lillelised paari satsiga seelikud kõigil, aga see juba hakkab üle minema. Vaata Sting e-poodi, seal ainult moerõivad. Skandinaavias kantakse suvesaapaid, kui suvemoest rääkida. Need on seal alati veidi popid. Eestis ei ole ma kuskil tänaval küll suvesaapaid näinud, kuigi poodides isegi on.

Teemaalgataja olen.
Aitäh, minu jaoks on see kõik uus. Suvesaapad on huvitav mõte ja see Sting e-pood ka põnev. Sattusingi juhuslikult ühe Amsterdamis elava modelli Instagrami kontole ja tõesti seal on näha palju sirelilillat ja muud Sinu kirjeldatut. Ei tea kas Eestisse tuleb ka see või läheb meist mööda.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.07 10:00; 26.07 14:22; 30.07 20:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas need üle rinna tõmmatud kõhukotid on jätkuvalt moes?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pop on toppida pluus või särk värvli vahele. või siis vähemalt üks osa külje pealt. Pealkantavad pluusid on out.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Särk või jope ümber keskkoha siduda.

Puhvis varrukatega kleidid.

Laiad, vormitud teksased, mis jätavad pahkluu paljaks ja ulatuvad nabani. Nahkvöö.
Crop topid.

Sirge juukselõikus, esimesed salgud blondeeritud.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MInu meelest on trendikas mugavus ja nn pohhuism – kannan seda, mida tahan.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen Inglismaal, siin on moes crushed velvet hallid diivanid või voodid. Üldse hall värv on väga moes.
90’ndad tunduvad ka tagasi tulemas, kuna riietemood on väga sellest ajastust mõjutatud.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, mis Eestis on või pole, riided tulevad Eesti poodidesse ju samadelt tootjatelt, nii et riided ehk pole nii erinevad.
Mul siin Skandinaavias poed täis nn. vanaema aluspesu ja isegi bikiinid on sellised, neid on kõik poed täis ja ausalt, väga mugav on???? Sellised kõrged nabani aluspüksid.
Päris pikalt juba moes olnud valged mugavad jalanõud iga riietuse juurde, kasvõi õhtukleidi, igas vanuses. Mul neid pole veel.
Sisustuses hall sees ja väljas. Need, kes hallist üle saanud, hakkavad vaikselt sees värve kasutama. Majad on väljast hallid ja isegi mustad ja suurem osa uusehitisi on nn. funki stiilis neljakandilised kastid katuseterrassiga, millel klaasist äär. Köögimööbel värvitakse ka halliks.
Õnneks on veel piisavalt palju vanemaid minu arvates kenasid maju ka, aga kui naabrusesse mõni 30 ringis paar omale minu maitse järgi ilusa klassikalise maja ostab mida niisama lihtsalt ei anna fungiks ümber ehitada, värvitakse see vähemalt tumehalliks ja ühed vanaaegsete naabritega arvestavad noored
värvisid halli asemel külmaks hallikasroheliseks.
Asjadest meenuvad veel elektrirattad ja ümmargused prillid.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen Saksamaal. Siin on (ikka veel) moes kukepüksipikkused retuusid. Need pannakse seeliku alla ja ka lühikeste pükste alla. Ma ise ei pane tähele, aga eile jalutas üks selline retuusipaar kahe mudilasega meie ees ja mu mees küsis järsku, mis on retuuside lühikeste pükste all kandmise eesmärk, kas annavad sooja. See ei kõla usutava põhjusena, sooja on 28 kraadi. Ma ei osanudki vastata. Mu mees on riietuse ja välimuse osas maailma kõige juhmim ja ükskõiksem indiviid, kui tema sellist asja tähele paneb, peab see olema midagi väga veidrat ja pidevalt silma jäävat.
Veel on väga moes teatavat tüüpi seljakott, ma ei oska seda muudmoodi nimetada kui rullkott. Neid on erinevaid, aga kõigil on ülemine serv rulli keeratud ja mingi lapats käib üle. Tüüpiline näide: https://www.johnny-urban.de/j_de/rolltop-rucksack-nachhaltig-schwarz.html
Eriti popp ja levinud ratturite seas. Mulle sellised ei meeldi, hiljuti oli vaja seljakott osta ja selgus, et ilma rullita kotti tuleb kohe pingsalt otsida.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Scrunchie’d, peavõrud (riidega kaetud),teismelistel lühikesed retuusid (ülespoole põlve nagu jalgratturil), püksseeliku kostüüm (jumpsuit), crop topid, talvel puhvis lühikesed sulejoped, jalas tossud.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Scrunchie’d, peavõrud (riidega kaetud),teismelistel lühikesed retuusid (ülespoole põlve nagu jalgratturil), püksseeliku kostüüm (jumpsuit), crop topid, talvel puhvis lühikesed sulejoped, jalas tossud.

Jube ikka! Tõelised üheksakümnendad. Kohutav, maitsetu ja kole.
Ise olen tahtnud teksaseid osta ja täiesti võimatu leida poest normaalse värvi ja tegumoega. Ma ei taha neid jubedaid heledat sinist värvi teksaseid, mis olid 80ndatel ja 90ndatel.
Jumal hoidku, et jääks ka normaalseid viisakaid riideid poodidesse, mitte ei oleks ainult need jubedad 90ndate asjad.
Kõik need gigantsed platvormtossud on minu meelest näiteks kohutavad.

+7
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii imelik lugeda…, mis välismaa?
Mu lastel olid need erinevat värvi sokid aastaid tagasi. Ühel tütrel mitte ainult sokid, vaid ka tossud, mida sai ostetud 2 paari samast mudelist erinevat värvi. Kandis nii nagu tuju tuli.
Möödunud talvel ja kevadel olid suurte värviliste mustritega sokid, mustrilisest kangast T-särgid (nii M kui N).

Suvesaapaid kannan aegajalt ise, väga mugavad nahast jalatsid, jalg ei higista. Kannan nii pükste, kui minist kuni maksikleidini. Tossudele väga hea vaheldus.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõiki siin kirjeldatud asju on Eestis ikka aastaid juba olnud, v.a need eriti ratasklošš kleidid.
Elategi kuskil koopas?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suvesaapaid kannan aegajalt ise, väga mugavad nahast jalatsid, jalg ei higista. Kannan nii pükste, kui minist kuni maksikleidini. Tossudele väga hea vaheldus.

Nii jh, pane palun lingid nende saabaste kohta.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.07 16:57; 28.07 11:33; 29.07 15:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin neid suvesaapaid, pildil näevad enamus välja nagu paar vilte või kummikuid. Vägisi tuleb idanaaber oma moega meelde neid pilte vaadates.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Missugused täpsemalt on suvesaapad, eriti nahast?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suvisel saapal on libe tald, millega talvel kukuksid ennast vigaseks. Samuti on need suht ära augustatud tihti, seega külma ilmaga puhuks tuul varvaste vahel. Pika sääre korral on säär lai ja veidi nagu lössis. Neid on Eestis ka näha poodides. Õhuke nahk või kunstnahk ilma voodrikangata. Poes tunned selle järgi ära, kui tabad end mõtlemast, et kellele ja millise kliima jaoks need küll tehti.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.07 10:08; 27.07 22:17; 31.07 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Missugused täpsemalt on suvesaapad, eriti nahast?

Ei ole ju raske guugeldada?

https://i.pinimg.com/originals/dc/6a/25/dc6a2563786d79076bc1ef7e3ba10af4.jpg

https://cdn.shopify.com/s/files/1/0038/2065/0609/products/FF4E0AB515B0CBE8C041959478C7D63C.jpg?v=1579800452

https://ae01.alicdn.com/kf/Hf5db362a43ca427eab4383d3f90e033fM.jpg_q50.jpg

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.07 16:57; 28.07 11:33; 29.07 15:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See suvel saabaste kandmise mood on suures osas pärit LA-st. Neil pole ju klassikalist saapailma, nii et tuli leiutada põhjus, miks neid kanda saaks. Astusin kord 11 aastat tagasi ühte LA jalatsibutiiki sisse niisama uudistama. Müüja kargas ligi: you need boooots, girrrrl! Ma ei hakanud ütlema, et neid Made in Italy saapaid saan ma Euroopast oluliselt odavamalt.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vöökoti üle õla kandmine

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soomes on moes laiad kleidid, crop topid, spordiriided, Balenciaga- riided ja aksessuaarid. Must-have kott on Louis Vuittoni Multi pochette. Sisustuses on moes Skandi boho ehk siis valges sisustus, kus on kõrtest/heintest detaile. Marimekko on moes. Jalatsitest tossud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beebidel need sinepikollased, tuhmlillad jms veidi vanamoodsa välimusega riided.
Eestis vist saab Babyluvist, aga ka Lindexis olen viimasel ajal näinud.
Ise küll eelistan veel hallikaid ja “tavalise” tekstuuriga asju beebile.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 18:51; 29.07 23:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Phhh…need suvesaapad ostsin ma Kreetalt (täisnahast) juba 13 aastat tagasi, siiamaani seisavad kuna Eestis neid keegi ei kandnud. Selge, panen jalga, uus mood.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need paljuräägitud suvesaapad on figureerinud juba aastaid. Meie kliimas on tegu täiesti mõttetu moega. Mina küll ei taha kanda saapaid selle ülilühikese aja jooksul, mil jalg päris saabastest puhkab.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

välismaal on praegu moes need lähis-ida mustritega vaibad, mida ühes teises teemas ainult slaavi ja tatari päritolu kodanikele kohaseks peetakse.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )


Esileht Ilu Mis praegu välismaal moes/trendikas on?