Esileht Veebikonstaabel Mis preparaat on parim?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Mis preparaat on parim?

Postitas:
Kägu

Lugu selline. Naine jättis mu maha sellepärast, et ma teenin liiga vähe (umbes tuhat) ja riist on liiga väike. Võttis lapsed kaasa ja pani kohtu kaudu 540 peale. Nüüd on asjad niikaugel, et elatise tõttu on mul muudes asjades võlad ja eluase läheb haamri alla. Lapsed mind näha ei taha, ma olevat halb eeskuju. Lootsin saada siit foorumist nõu aga sattusin teemade otsa, kus soovitatakse ravile minna või jupp nööri osta. Olen mõelnud oma kasutu maise teekonna lõppu poomise läbi aga mulle tundub, et see on natuke piinarikas. Äkki keegi oskab soovitada mõnd preparaati, mille sisse võttes inimene jääb rahus magama ja enam ei ärka. Tänud ette!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Need on ka liiga kallid…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oled sa kriminaalselt karistatud?

Kui ei, saad PPAst relvaloa taotleda. Ja siis saad juba poodi minna ja osta näiteks mingi sellise asja: LINK.
Kui ostad kasutatud asja, saad ka odavamalt, kui 500 euri.

Padrunid on sellele odavad, vast ikka jaksad mingi karbitäie osta.
Ja siis on juba lihtne, üks päästikuvajutus ja oledki jamast prii.

Enne võiks muidugi end ära pesta, kirstu osta, riided selga panna jne, et lähedastel ei oleks mingeid kulusid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mees, tunne elust rõõmu! Pooled naised ei oska ka suure riistaga midagi tarka teha. Sul on rohkem aega ja pole enam imelikku naist. Rahaasjad ja suhted laabuvad alati, kui jamad mööödas on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lugu selline. Naine jättis mu maha sellepärast, et ma teenin liiga vähe (umbes tuhat) ja riist on liiga väike. Võttis lapsed kaasa ja pani kohtu kaudu 540 peale. Nüüd on asjad niikaugel, et elatise tõttu on mul muudes asjades võlad ja eluase läheb haamri alla. Lapsed mind näha ei taha, ma olevat halb eeskuju. Lootsin saada siit foorumist nõu aga sattusin teemade otsa, kus soovitatakse ravile minna või jupp nööri osta. Olen mõelnud oma kasutu maise teekonna lõppu poomise läbi aga mulle tundub, et see on natuke piinarikas. Äkki keegi oskab soovitada mõnd preparaati, mille sisse võttes inimene jääb rahus magama ja enam ei ärka. Tänud ette!

NB!!! FOorumi omanikud, kiiresti andke see mees üles. Teil on tema andmed olemas. Kui ta teeb nalja, peab ta saama karistada. KUi ei tee nalja, vajab ta kiiresti abi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ta teeb nalja, peab ta saama karistada.

Siin perekoolis tehakse hullematki nalja, sest SÕNA ON VABA!
Või oled sa meie presidendi vastu? (sinu aadress on samuti teada)

Kui see mees oleks end reaalselt ära tahtnud tappa, oleks ta ammu kuskilt viiekordse katuselt alla hüpanud või Keila-Tallinn rongi ette viskunud.
Mitte siin perekoolis kägusid narrinud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma soovitan sul kõigepealt psühholoogi poole pöörduda, neid muid asju jõuab alati teha.

Kui sa oled see siinne masspostitaja, kes igas teemas naisi – mõnikord küll ka ainult eksnaist – süüdistab, siis sulle on antud palju muud nõu, mitte seda, et sa enda eluga lõpu teeksid, aga sa ise tahad igast nõuandest just seda ühte asja välja lugeda.

Naisi on erinevaid. Et sina sattusid just sellise naise otsa, no ju sa ikka ise valisid ta. Sarnaste väärtushinnangute alusel äkki? Sul on nüüd aeg silmad lahti teha ja ringi vaadata teistsuguse naise järele. Selleks oleks sul aga vaja oma kibestumisest üle saada ja elu erapooletu pilguga vaadata. Jälle kulub psühholoogi abi ära.

Sinu probleemidele on ka erinevaid lahendusi. Kui elatise suurus käib üle jõu, saab tõsiste argumentide, mitte emotsioonitsemise, abil seda kohtus vähendada. Seda on sulle, muide, ka enne juba öeldud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Libateema. Tahaks teemaalgataja ennast tõesti üles puua, oleks ta juba ammu netist uurinud, mida tähendavad nt. short drop ja long drop. Või ei mõista ameerika keelt ja peab siinsamas eesti keeles seda seletama hakkama?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Või ei mõista ameerika keelt ja peab siinsamas eesti keeles seda seletama hakkama?

Maikuus vast oleksid võinud oma kakamisest seletada, praegu pole enam mõtet.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki keegi oskab soovitada mõnd preparaati, mille sisse võttes inimene jääb rahus magama ja enam ei ärka. Tänud ette!

Vingumürgitus

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sinu probleemid on lahendatavad, otsi professionaalset abi. Sa ei pea üksi toime tulema ja kõike oskama, selleks on asjatundjad, kes sind juhendavad. Sa ei ole esimene ega viimane, kes midagi sellist läbi elab. Ujuvad teised s.tast välja, suudad ka sina seda. Alusta uue töö leidmisest. Mine kasvõi Soome mingi koha peale, kus ettevõte pakub omalt poolt elamist. Nägin juba praegu kiirelt soov.ee s kerides paari sellist pakkumist, aga ma ei tea sinu oskusi. Saaksid tasapisi maksta võlgu ja elujärg paraneb ajapikku. Kõik ei juhtugi üleöö, aga tuleb astuda esimene samm, mitte alla anda.

Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Veebikonstaabel Mis preparaat on parim?