Esileht Koroonaviirus COVID-19 Mis probleem selle passi näitamisega siis täpsemalt on?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Teema: Mis probleem selle passi näitamisega siis täpsemalt on?

Postitas:

Saab lugeda, et pubid sulgevad uksed ja spordiklubid jne on hädas just seetõttu, et tuleb inimestelt küsida koroonapassi ja see tekitab palju probleeme. Sadu vihakõnesid jms.
Päris suur osa elanikkonnast on ju ikkagi vaktsineeritud, miks te siis ei või seda passi näidata, see võtab ju aega umbes 5 sekundit, kuidas see teid solvab või haavab?

+46
-19
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Päris suur osa elanikkonnast on ju ikkagi vaktsineeritud, miks te siis ei või seda passi näidata, see võtab ju aega umbes 5 sekundit, kuidas see teid solvab või haavab?

Ega neid ei haavagi, kes on vaktsineeritud või põdenud. Ikka vaktsineerimata tüübid kisavad, kes vaktsineerida ei taha, aga piiranguid ka ei taha.

+44
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teine pool on ju vaktsineerimata.

Seega neil ongi probleem, et kaotavad pooled enda kliendid.

+16
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ju eraldi koroonateemaline alafoorum. No miks te siis ometi iga issanda päev Ajaviitejuttudesse oma koroonaküsimustega trügite?! Jätke seegi puhtaks oma vaenuõhutamisest.

+10
-25
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teine pool on ju vaktsineerimata.

Seega neil ongi probleem, et kaotavad pooled enda kliendid.

No kinni pannes kaotaks ju selle esimese poolegi?
Ma ei tea, käisin esmasp. teatris, täismaja, rahvast palju, passikontroll võttis tõesti ehk 5 sekundit aega. Enamusel oli telefonis, mõnel paberkandjale trükitud – väga kiirelt läks.

+20
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest diskrimineerimata kõikide testimine oleks võrdsem ja efektiivsem – nii teaduslikus kui riski aspektis.

+8
-29
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest diskrimineerimata kõikide testimine oleks võrdsem ja efektiivsem – nii teaduslikus kui riski aspektis.

Meenutagem, et algul olid need vastased ju ka testimise vastu, inimõiguste rikkumine jne. Nüüd äkki, kui asjad päris hapud, nutetakse testimist taga.

+27
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on see tõupass olemas, aga ma olen väga vastu  selekteerimise osas. See natsipass ei kaitse kuidagi inimesi, see viib hetkel hoopis riigi hukku, hea oleks kõiki testida, millest on reaalselt kasu. Pooled, kellel pole seda natsipassi on sellepärast, sest nad on läbipõdenud ja piisavalt antikehi ja neile põhimõtteliselt ei anta. Ja see grupp on reaalselt ainuke, kellega julgeksin koos olla ilma testita.

+10
-35
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Sest diskrimineerimata kõikide testimine oleks võrdsem ja efektiivsem – nii teaduslikus kui riski aspektis.

Meenutagem, et algul olid need vastased ju ka testimise vastu, inimõiguste rikkumine jne. Nüüd äkki, kui asjad päris hapud, nutetakse testimist taga.

Sama lugu ju maskidega. Mida kõike seal maskides kevadel väideti olevat – ja nüüd kisavad kõik, et miks ei nõuta hoopis maske, vaid nõutakse passi. Sündinud jonnijad, mis teha.

+24
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest diskrimineerimata kõikide testimine oleks võrdsem ja efektiivsem – nii teaduslikus kui riski aspektis.

Meenutagem, et algul olid need vastased ju ka testimise vastu, inimõiguste rikkumine jne. Nüüd äkki, kui asjad päris hapud, nutetakse testimist taga.

Sama lugu ju maskidega. Mida kõike seal maskides kevadel väideti olevat – ja nüüd kisavad kõik, et miks ei nõuta hoopis maske, vaid nõutakse passi. Sündinud jonnijad, mis teha.

Lisaks veel see, et vaktsineeritud pidi ju mittevakstineerituid ogavalguga ründama, naistel trükli sassi ajama jms. Nüüd millegipärast ei kardeta enam vakstineeritutega samas kohvikus või trennisaalis koos viibida ja ollakse suisa nördinud…

+17
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest diskrimineerimata kõikide testimine oleks võrdsem ja efektiivsem – nii teaduslikus kui riski aspektis.

Meenutagem, et algul olid need vastased ju ka testimise vastu, inimõiguste rikkumine jne. Nüüd äkki, kui asjad päris hapud, nutetakse testimist taga.

See on juba su oma viga, et kõiki probleeme ja inimesi ühte potti kokku tahad visata.

+5
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise arvan, et kui kõik(!) inimesed peaksid pidevalt testima, siis oleks ettevõtetel palju keerulisem mingisugust tulu teenida, kui praegu, mil mingi osa inimesi saab majandust elavdada nö spontaanselt (lähme kohvikusse-okei, lähme! Ei ole vaja panna koroonatesti aega vms.) Arusaadav, et sellise pandeemia ajal ei saa häid otsuseid olla, aga praegu teenib see piirang minu hinnangul mitut eesmärki:

1. majandus on arvatavasti elavam, kui see oleks siis, kui kõik inimesed peaksid igapäevaselt testima. No ja ilmselgelt on praegu ettevõtetel majanduslikult parem seis, kui haiglakriisi tõttu väljakuulutatud lockdowni ajal see oleks.

2. ülemaailmne teadlaste poolt heakskiidetud suund on ikkagi see, et vaktsineerime. Selline piirang annab tugeva suunise, et peaks vaktsineerima.

3. palju on olnud juttu, et koroonaga tuleb lihtsalt leppida ja see ei kao kuskile. See tähendab, et nagunii suurem osa inimesi põeb selle läbi (ka vaktsineeritud) ja sellepärast ei ole ka pidevat testimist vaja, on ju suur tõenäosus see kuskilt üles korjata. Miks siis kogu elanikkond ei võiks meelelahutust tarbida? Ikka see sama haiglakohtade ja personali piir.

Võimalik, et teadusnõukojal ja valitsusel on mingisugused hoopis teised põhjendused praegu kehtivatele piirangutele. Hetkel ongi suur murekoht kommunikatsioon. Inimesed ei ole ju (suures osas) rumalad, miks mitte selgitada, mida mingisuguse meetme rakendamisega loodetakse saavutada või ära hoida.

Lisan, et ma olen täiesti nõus, et ebainimlik on inimesi selekteerida, hoida isolatsioonis, jõuliset suunata vaktsineerima jnejnejne. Ma arvan, et ka Kaja Kallas ja äkki isegi kõik valitsuse liikmed peavad seda ebanormaalseks, aga mis neil ja meil üle jääb?

+15
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mul on see tõupass olemas, aga ma olen väga vastu selekteerimise osas. See natsipass ei kaitse kuidagi inimesi, see viib hetkel hoopis riigi hukku, hea oleks kõiki testida, millest on reaalselt kasu. Pooled, kellel pole seda natsipassi on sellepärast, sest nad on läbipõdenud ja piisavalt antikehi ja neile põhimõtteliselt ei anta. Ja see grupp on reaalselt ainuke, kellega julgeksin koos olla ilma testita.

No tere, silmakirjateener. Ise oled vaktsineeritud, a vat passi ei näita.

Ma pigem järeldan, et pole sa midagi vaktsineeritud ja lööd niisama lamenti, sest kogu aeg peab ju millegi vastu olema.

+13
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mul on see tõupass olemas, aga ma olen väga vastu selekteerimise osas. See natsipass ei kaitse kuidagi inimesi, see viib hetkel hoopis riigi hukku, hea oleks kõiki testida, millest on reaalselt kasu. Pooled, kellel pole seda natsipassi on sellepärast, sest nad on läbipõdenud ja piisavalt antikehi ja neile põhimõtteliselt ei anta. Ja see grupp on reaalselt ainuke, kellega julgeksin koos olla ilma testita.

No tere, silmakirjateener. Ise oled vaktsineeritud, a vat passi ei näita.

Mis siin silmakirjalikkusega seost on?

Kas sa just demonstreerisid, et sa ei tea isegi seda, mis asi on silmakirjalikkus?

Silmakirjalikkus oleks nt see, kui ta ise ennast hea meelega ära vaktsineerib (ja saab buusterid ka) aga kritiseerib vaktsineerimist ja soovitab teistel seda mitte teha (ma ei tea mitte ühtegi sellist inimest.

Silmakirjalikkus oleks nt ka see, kui lased ennast vaktsineerida vabaduste ja piirangute lõpetamise lubaduse pärast, aga teistele soovitad seda teha selle ettekäändega, et see aitab ühiskonna tervist ja muidu oled vanurite mõrvar (ja sellist mõtteviisi olen siin-seal kohanud palju).

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on see tõupass olemas, aga ma olen väga vastu selekteerimise osas

Oi, kas härra Grünthal isikilikult?

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see siis ei ole silmakirjalik, et sul on põhimõte “minu keha, minu valik, ei vaktsiinidele, ei natsipassile”, siiski lähed vaktsineerima, aga jumala eest seda tõestada ei taha, kui kõrtsi ukse ees küsitakse.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tere, silmakirjateener. Ise oled vaktsineeritud, a vat passi ei näita. Ma pigem järeldan, et pole sa midagi vaktsineeritud ja lööd niisama lamenti, sest kogu aeg peab ju millegi vastu olema.

Ta võib ju vaktsineeritud olla, näiteks on ehitaja Soomes. Seal ei kobise reeglite vastu mitte midagi, nina maas näitab oma passi, kus iganes tarvis. Aga hingelt on ikka oss edasi ja käib siis siin räuskamas, sest teab, et siin ei juhtu temaga sellest midagi.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see siis ei ole silmakirjalik, et sul on põhimõte “minu keha, minu valik, ei vaktsiinidele, ei natsipassile”, siiski lähed vaktsineerima, aga jumala eest seda tõestada ei taha, kui kõrtsi ukse ees küsitakse.

Siin ei ole silmakirjalikkusega midagi pistmist. Lisasin ülemisse kommentaari näited silmakirjalikkusest.

Kui inimene ennast vaktsineerib oma tervise põhjusel, ja samal ajal peab lugu ka vabast ühiskonnast, kus ei hakata natsi-meetoode kasutama – siis sellel pole silmakirjalikkusega mitte mingit pistmist – sest vaktsineerimine ja vaktsineerimise pass on kaks väga erinevat asja ja need eksisteerivad kahel väga erineval põhjusel.

Kui sa aga pole suuteline selliseid asju mõistma, siis ei ole nagu rohkem midagi siin… Mm, väidelda.

+4
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, reaalsuses nii pole. Miks siis vaktsineerida, kui passi näidata ei suuda? Järelikult sul ei ole seda. See, et sa ei taha väidelda, näitab, et sul pole argumente. Lihtsalt jonn.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, reaalsuses nii pole. Miks siis vaktsineerida, kui passi näidata ei suuda? Järelikult sul ei ole seda. See, et sa ei taha väidelda, näitab, et sul pole argumente. Lihtsalt jonn.

????‍♂️

Mõni elab ikka sellises fantaasiamaailmas…

Milleks mina ennast vaktsineerin – tervislikel põhjustel, mitte passi pärast.

+6
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma järeldan, et kasutajanimi FeedMe viitab otseselt sellele, et trolli ei tasu toita. Mea culpa.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on see tõupass olemas, aga ma olen väga vastu selekteerimise osas. See natsipass ei kaitse kuidagi inimesi, see viib hetkel hoopis riigi hukku, hea oleks kõiki testida, millest on reaalselt kasu. Pooled, kellel pole seda natsipassi on sellepärast, sest nad on läbipõdenud ja piisavalt antikehi ja neile põhimõtteliselt ei anta. Ja see grupp on reaalselt ainuke, kellega julgeksin koos olla ilma testita.

No tere, silmakirjateener. Ise oled vaktsineeritud, a vat passi ei näita.

Ma pigem järeldan, et pole sa midagi vaktsineeritud ja lööd niisama lamenti, sest kogu aeg peab ju millegi vastu olema.

Mul on isegi veel parem kaitse kui vaktsineerimine, alles põdesin selle läbi, aga ma ei kavatsegi seda natsipassi kasutada. Sellise lauslollusega ei lähe kaasa, iga inimese valik peab olema, aga muidugi soovitan vaktsineerida üle 50a, aga täiest vastu olen laste vaksimisele sundimisel- loosid ja nüüd tulevased keelud….kohutav.

+4
-21
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Pooled, kellel pole seda natsipassi on sellepärast, sest nad on läbipõdenud ja piisavalt antikehi ja neile põhimõtteliselt ei anta. Ja see grupp on reaalselt ainuke, kellega julgeksin koos olla ilma testita.

Väga palju on siiski ka neid inimesi, kes on põdenud JA vaktsineeritud. Minagi olen üks neist. Miskipärast meie olemasolu nagu ignoreeritakse. Ja arvestades seda, et juba aasta alguses räägiti sellest, et läbipõdemist võib olla vaja ühel hetkel tõendada, ma tõesti ei saa aru inimestest, kes ei vaevunud testi tegema, kui teadsid, et haiged on.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris suur osa elanikkonnast on ju ikkagi vaktsineeritud, miks te siis ei või seda passi näidata, see võtab ju aega umbes 5 sekundit, kuidas see teid solvab või haavab?

Ega neid ei haavagi, kes on vaktsineeritud või põdenud. Ikka vaktsineerimata tüübid kisavad, kes vaktsineerida ei taha, aga piiranguid ka ei taha.

Olen “vaktsineeritud tüüp” ja ikkagi leian, et suures osas see “passiinimeste” privilegeerimine on kurjast.

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

palju on olnud juttu, et koroonaga tuleb lihtsalt leppida ja see ei kao kuskile. See tähendab, et nagunii suurem osa inimesi põeb selle läbi (ka vaktsineeritud) ja sellepärast ei ole ka pidevat testimist vaja, on ju suur tõenäosus see kuskilt üles korjata. Miks siis kogu elanikkond ei võiks meelelahutust tarbida? Ikka see sama haiglakohtade ja personali piir.

No miks peaks vaktsineerima, kui põen ja nakkatan nagunii!?

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see siis ei ole silmakirjalik, et sul on põhimõte “minu keha, minu valik, ei vaktsiinidele, ei natsipassile”, siiski lähed vaktsineerima, aga jumala eest seda tõestada ei taha, kui kõrtsi ukse ees küsitakse.

Võin, VÕIN tõestada, aga pean selle nõudmist valeks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal küll – terve Euroopa saab neid passe igal pool näidatud, aga eestlane ei saa sellega hakkama! Ükskõik kuhu lähed Saksamaal või Itaalias, kontrollitakse elektrooniliselt see pass ja mõnes kohas võrreldakse veel isikuttõendava dokumendiga. Kõik saavad tehtud ja näidatud, aga vaat Eesti inimesele on see ületamatu väljakutse!

Need, kes leiavad siin, et meeletult on mingeid õiguseid piiratud, palun tutvuge teiste maade praktikatega. Ka muide nende praktikatega, mis olid enne koroonat. Palju riike on selliseid, kus last ei võeta lasteaeda, kui pole vaktsineeritud. Või kooli. Ega nad seal Euroopas oska ikka vist tõesti oma peaga mõelda…

Ega kui ei taha mingite reeglitega arvestada või neid järgida, siis tuleb omapäi metsas elada. Mul endal ka üks selline tuttav. Vaktsiinivastane, aga elab üksinda maal, kuskil ei käi, kellegagi kokku ei puutu – lasku käia!

Võibolla ma tahaks ka lennukisse liitri ema tehtud õunamahla kaasa võtta või isa tehtud suveniirväitsa, a kuna on siuksed reeglid, mis seda ei luba, siis mul on kaks varianti: kas lähen lennukisse ilma nende eelnimetatud asjadeta või siis ei lähe kunagi lennukisse. Ok, on variant ka hankida eralennuk.

+17
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näe, Ekrekas, loe: Rooma-katoliku kiriku artikkel
Ja siis istu ja mõtle natuke, kes ja miks sulle sellist jama ajas, nagu sa oma postituses kirjutasid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paks Tibi, ära erutu. Tõin vaid reaalse pildi sulle sellest, kuidas vaktsiinihullud oma eliksiiri peavad lootest nõristama. Võid ju oma moraali ja eetikat väänata küll seda ja teistpidi, kuis see ei muuda tõsiasja, et elusalt lootelt on vaja ilma tuimestuseta eliksiiri nõristada.

0
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mul on isegi veel parem kaitse kui vaktsineerimine, alles põdesin selle läbi, aga ma ei kavatsegi seda natsipassi kasutada. Sellise lauslollusega ei lähe kaasa, iga inimese valik peab olema, aga muidugi soovitan vaktsineerida üle 50a, aga täiest vastu olen laste vaksimisele sundimisel- loosid ja nüüd tulevased keelud….kohutav.

Istu siis kodus, jonnipurikas. Vaesed lapsed, kel selline lapsevanem. Ei saa väiksemad lapsed ka kusagil ju üksi käia.

Tõupass, natsipass-mingi max algharidus vist tuleb ära.

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Mis probleem selle passi näitamisega siis täpsemalt on?